2. Řízení
Řízení
Název: Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
Popis: Predmet Projektnog natječaja je izrada idejnog arhitektonsko-urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo splitsko-dalmatinske županije.
Interní identifikátor: 33-25
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71230000 Organizace architektonických soutěží
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 33-25-1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 33-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71230000 Organisation von einem Architektenwettbewerb
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 33-25-1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33-25
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71230000 Υπηρεσίες οργάνωσης διαγωνισμών αρχιτεκτονικής μελέτης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33-25-1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 33-25
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71230000 Organisation of architectural design contests
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 33-25-1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 33-25
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71230000 Services d'organisation de concours d'architecture
Identifiant interne: 33-25-1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 33-25
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71230000 Építészeti tervpályázatok szervezése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 33-25-1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 33-25
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71230000 Servizi di organizzazione di concorsi di progettazione architettonica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 33-25-1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 33-25
Pirkimo būdas: Atviras
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71230000 Architektūros projektų konkursų organizavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 33-25-1
Iekšējais identifikators: 33-25
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71230000 Arhitektūras projektu konkursu organizēšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 33-25-1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 33-25
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71230000 Servizzi ta' l-organizzazzjoni ta' l-arkitettura tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 33-25-1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 33-25
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71230000 Serviços de organisação de concursos de concepção de design de arquitectura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 33-25-1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 33-25
Tip de procedură: Deschisă
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71230000 Servicii de organizare a concursurilor de proiectare arhitecturală
Identificator intern: 33-25-1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 33-25
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71230000 Usporadúvanie architektonických súťaží návrhov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 33-25-1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 33-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak za projektni natječaj
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71230000 Organisering av arkitektonisk formgivningstävling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 33-25-1