450350-2026 - Zadávání
Polsko – Hasičská vozidla – na dostawę samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4 oraz z napędem 6x6
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Názevna dostawę samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4 oraz z napędem 6x6
Popis3. Tryb udzielenia zamówienia: zamówienie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 Ustawy pzp. 4. Zamawiający przewiduje zastosowanie odwróconej kolejności oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Art. 139 ust. 3 i 4 stosuje się odpowiednio. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na dostarczony sprzęt min. 24 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji. W przypadku, gdy gwarancja producenta będzie krótsza od minimalnej wymaganej przez Zamawiającego jako wiążąca dla Stron będzie gwarancja udzielona przez Wykonawcę. W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę gwarancji dłuższej niż minimalna, okres rękojmi będzie równy zaoferowanemu okresowi gwarancji. 4. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanego sprzętu z wymaganiami i parametrami techniczno – użytkowymi określonymi w opisie przedmiotu zamówienia tj.: - Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia poprzez wypełnienie Formularza ofertowego oraz zawierającego parametry techniczno – użytkowe sprzętu – według załącznika nr 8 do SWZ (dla samochodu 4X4 i 6X6); - Deklarację producenta o zgodności z normami emisji, lub inny dokument potwierdzający niniejszy parametr. - Oświadczenie o zgodności z zasadą DNSH (wg. Wzoru stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ
Interní identifikátorRG.271.11.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Odůvodnění zrychleného řízeníart.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
Další klasifikace (cpv): 35110000 Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení
5. Část
ČástLOT-0001
Názevdostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6).
Popisdostawa 2 sztuk samochodów ratowniczo-gaśniczych (1 sztuka z napędem 4x4 oraz 1 sztuka z napędem 6x6).
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
450350-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDRG.271.11.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Begrundelse for hasteprocedurenart.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34144210 Brandkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 35110000 Brandbekæmpelses-, rednings- og sikkerhedsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RG.271.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: RG.271.11.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Clasificación adicional (cpv): 35110000 Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RG.271.11.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144210 Tuletõrjeautod
Täiendav liigitus (cpv): 35110000 Tuletõrje-, pääste- ja turvaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RG.271.11.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Justification de la procédure accélérée: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
Nomenclature complémentaire (cpv): 35110000 Équipement de lutte contre l'incendie, de sauvetage et de sécurité
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: nie dotyczy
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RG.271.11.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Aicmiú breise (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RG.271.11.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 35110000 Vatrogasna oprema, oprema za spašavanje i sigurnosna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: nie dotyczy
See the notice on TED website
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RG.271.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
A gyorsított eljárás indoklása: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
További osztályozás (cpv): 35110000 Tűzoltó, mentő- és biztonsági felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: nie dotyczy
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: RG.271.11.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35110000 Attrezzature antincendio, di salvataggio e di sicurezza
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: nie dotyczy
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RG.271.11.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Pagreitintos procedūros pagrindimas: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35110000 Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
Interne identificatiecode: RG.271.11.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 35110000 Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: nie dotyczy
450350-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorRG.271.11.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Uzasadnienie procedury przyspieszonejart.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35110000 Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjinie dotyczy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Classificação adicional (cpv): 35110000 Equipamento de combate a incêndios, socorro e segurança
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: RG.271.11.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Odôvodnenie zrýchleného postupu: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 35110000 Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RG.271.11.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Obrazložitev za pospešen postopek: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 35110000 Gasilska, reševalna in varnostna oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: nie dotyczy
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RG.271.11.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: art.138.ust.4 pzp (pełna elektronizacja)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: nie dotyczy