450395-2026 - Zadávání
Polsko – Balíky programů a informační systémy – Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
PopisPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa, a następnie wdrożenie Systemu kadrowo-płacowego w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie wraz z Migracją Danych i Asystą Powdrożeniową oraz ze świadczeniem Serwisu Utrzymaniowego oraz Usługi Modyfikacji realizowanej w ramach prawa opcji, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (Załączniku Nr 1 do SWZ) i Umowie (Załącznik nr 10 do SWZ). Zamawiający przewiduje następujące etapy realizacji zamówienia: Etap 0 – Przygotowanie Projektu, Etap 1 – Analiza, Etap 2 – Budowa Systemu, Etap 3 – Szkolenia, Etap 4 – Start Produkcyjny, Etap 5 – Asysta Powdrożeniowa, Etap 6 - Serwis Utrzymaniowy.
Interní identifikátorKAP.270.2.10.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníPrzetarg nieograniczony - podstawa prawna: art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej "ustawa Pzp")
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 48900000 Různé balíky programů a počítačové systémy, 72250000 Systémové a podpůrné služby, 72254000 Testování programového vybavení, 72263000 Implementace programového vybavení, 72265000 Konfigurace programového vybavení, 80533000 Seznamovací počítačové kurzy pro uživatele
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp: 1. Prawem opcji jest zlecenie Usług Modyfikacji polegających na zmianach funkcjonalnych lub użytkowych lub innych pracach rozwojowych Systemu na etapie Serwisu Utrzymaniowego, w maksymalnym wymiarze 6000 godzin. 2. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. 4. Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji więcej niż jeden raz w okresie obowiązywania Umowy. 5. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji złożone będzie w formie pisemnej. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w Umowie.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KAP.270.2.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 72250000 System and support services, 72254000 Software testing, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 80533000 Computer-user familiarisation and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: KAP.270.2.10.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät, 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut, 72254000 Ohjelmistojen testaus, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 72265000 Ohjelmiston kokoonpanopalvelut, 80533000 Tietokonekäyttäjien perehdyttämiskoulutus ja muu atk-koulutus
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KAP.270.2.10.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: KAP.270.2.10.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari, 72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza, 72254000 Collaudo di software, 72263000 Servizi di implementazione di software, 72265000 Servizi di configurazione di software, 80533000 Servizi di avviamento e istruzione per utenti di elaboratori elettronici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KAP.270.2.10.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos, 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos, 72254000 Programinės įrangos tikrinimas, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 72265000 Programinės įrangos sąrankos paslaugos, 80533000 Kompiuterių vartotojų supažindinimo ir mokymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: KAP.270.2.10.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 48900000 Dažādas programmatūras pakotnes un datoru sistēmas, 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi, 72254000 Programmatūras testēšana, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72265000 Programmatūras konfigurēšanas pakalpojumi, 80533000 Datorlietotāju pamatzināšanu un mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
450395-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni – Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internKAP.270.2.10.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter, 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ, 72254000 Ittestjar ta' softwer, 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 72265000 Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software, 80533000 Servizzi tat-taħriġ dwar l-utenti tal-kompjuters u tal-familjarizzazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Wewnętrzny identyfikator: KAP.270.2.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe, 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów, 72254000 Testowanie oprogramowania, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72265000 Usługi konfiguracji oprogramowania, 80533000 Usługi zapoznawania użytkownika z obsługa komputera i usługi szkoleniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
450395-2026 - Concurso
Polónia – Pacotes de software e sistemas de informação – Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoKAP.270.2.10.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos, 72250000 Serviços de sistemas e de apoio, 72254000 Ensaio de software, 72263000 Serviços de implementação de software, 72265000 Serviços de configuração de software, 80533000 Serviços de familiarização e formação para o utilizador de informática
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
450395-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Pachete software şi sisteme informatice – Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internKAP.270.2.10.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 48900000 Diverse pachete software şi sisteme informatice, 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă, 72254000 Testare de software, 72263000 Servicii de aplicare de software, 72265000 Servicii de configurare de software, 80533000 Servicii de formare şi de familiarizare în informatică
LotLOT-0001
Opțiuni