2. Řízení
Řízení
Název: I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Popis: Realizace stavby „I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat“. Na základě Smlouvy o společném zadávání bude součástí stavby samotná stavba komunikace „I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat“, jejímž investorem je ŘSD s. p., a společně s ní i souběžná sdružená stezka pro pěší a cyklisty „CS jihovýchodní obchvat – Dražkovice – Pardubičky – Černá za Bory“, jejímž investorem je statutární město Pardubice. Celková délka stavby je 3100 m.
Interní identifikátor: 11PT-005555
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 11PT-005555
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
450474-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Έργα οδοποιίας – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό11PT-005555
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233120 Έργα οδοποιίας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 11PT-005555
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
450474-2026 - Licitación
Chequia – Trabajos de construcción de carreteras – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno11PT-005555
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 11PT-005555
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 11PT-005555
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 11PT-005555
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 11PT-005555
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 11PT-005555
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
450474-2026 - Konkursas
Čekija – Kelių tiesimo darbai – I/2 Pardubice, jihovýchodní obchvat
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius11PT-005555
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Iekšējais identifikators: 11PT-005555
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 11PT-005555
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 11PT-005555
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 11PT-005555
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 11PT-005555
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 11PT-005555
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001