451087-2026 - Zadávání
Polsko – Elektrotechnická zařízení – Doposażenie Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem - dostawa wraz montażem technologii i wyposażenia sceny - komplet
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevDoposażenie Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem - dostawa wraz montażem technologii i wyposażenia sceny - komplet
Popis4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje – „Dostawę wraz montażem technologii i wyposażenia sceny – komplet; 4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1. do SWZ wraz z transportem, wniesieniem, montażem oraz uruchomieniem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie) c) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) d) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski e) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia f) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie) g) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta h) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji i) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy) k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy) 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 10) Uwaga: Wykonawca planując organizację dostaw i montażu powinien uwzględnić, że w obiekcie objętym inwestycją prowadzone są roboty budowlane (przewidywany termin ich zakończenia to 2 grudnia 2026 r.), w związku z czym Wykonawca powinien zaplanować wykonywanie dostaw i montażu w porozumieniu z Wykonawcą robót budowlanych . 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interní identifikátorDKP.271.05.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 31730000 Elektrotechnická zařízení
Další klasifikace (cpv): 51120000 Instalace a montáž mechanických zařízení, 39154000 Výstavní zařízení, 45237000 Výstavba jevišť, 38653400 Projekční plátna, 31527260 Osvětlovací systémy
5. Část
ČástLOT-0002
PopisZakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla części wszystkich zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z transportem, wniesieniem, montażem oraz uruchomieniem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie) c) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) d) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski e) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia f) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie) g) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta h) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji i) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy) k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy) 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 10) Uwaga: Wykonawca planując organizację dostaw i montażu powinien uwzględnić, że w obiekcie objętym inwestycją prowadzone są roboty budowlane (przewidywany termin ich zakończenia to 2 grudnia 2026 r.), w związku z czym Wykonawca powinien zaplanować wykonywanie dostaw i montażu w porozumieniu z Wykonawcą robót budowlanych . 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DKP.271.05.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 31730000 Elektrotehnilised seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 51120000 Mehaaniliste seadmete paigaldusteenused, 39154000 Näitusetarvikud, 45237000 Lavade ehitustööd, 38653400 Projektoriekraanid, 31527260 Valgustussüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DKP.271.05.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31730000 Sähkötekniset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 51120000 Mekaanisten laitteiden asentaminen, 39154000 Näyttelyvarusteet, 45237000 Näyttämöiden rakennustyöt, 38653400 Valkokankaat, 31527260 Valaistusjärjestelmät
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DKP.271.05.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 31730000 Équipement électrotechnique
Nomenclature complémentaire (cpv): 51120000 Services d'installation de matériel mécanique, 39154000 Équipements d'exposition, 45237000 Travaux de construction de scènes, 38653400 Écrans de projection, 31527260 Systèmes d'éclairage
5. Lot
Lot: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DKP.271.05.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31730000 Elektrotechniniai įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 51120000 Mechaninių įrenginių montavimo paslaugos, 39154000 Parodų įranga, 45237000 Scenų statybos darbai, 38653400 Projekciniai ekranai, 31527260 Apšvietimo sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: DKP.271.05.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 31730000 Elektrotehniskās iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 51120000 Mehānisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 39154000 Izstāžu iekārtas, 45237000 Skatuves celtniecības darbi, 38653400 Projekcijas ekrāni, 31527260 Apgaismes sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
451087-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDKP.271.05.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31730000 Apparat elettro-tekniku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 51120000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-apparat mekkaniku, 39154000 Apparat ta' l-esibizzjoni, 45237000 Xogħlijiet ta' kostruzzjoni ta' palk, 38653400 Lożor tal-projezzjoni, 31527260 Sistemi tad-dwal
5. Lott
LottLOT-0002
451087-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDKP.271.05.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 31730000 Equipamento electrotécnico
Classificação adicional (cpv): 51120000 Serviços de instalação de equipamento mecânico, 39154000 Equipamento para exposições, 45237000 Construção de palco, 38653400 Telas para projecção, 31527260 Sistemas de iluminação
5. Lote
LoteLOT-0002
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DKP.271.05.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 31730000 Echipament electrotehnic
Clasificare suplimentară (cpv): 51120000 Servicii de instalare de echipament mecanic, 39154000 Echipament de expoziţie, 45237000 Lucrări de construcţii de scene, 38653400 Ecrane pentru proiecţii, 31527260 Sisteme de iluminat
451087-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDKP.271.05.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 31730000 Elektrotechnické zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 51120000 Inštalácia mechanických zariadení, 39154000 Zariadenia pre výstavy, 45237000 Stavebné práce na stavbe javísk, 38653400 Premietacie plátna, 31527260 Osvetľovacie/majákové systémy
5. Časť
ČasťLOT-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DKP.271.05.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31730000 Elektrotehnična oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 51120000 Storitve inštalacije strojne opreme, 39154000 Oprema za razstave, 45237000 Gradbena dela na odru, 38653400 Zasloni za projekcije, 31527260 Sistemi razsvetljave
5. Sklop
Sklop: LOT-0002