2. Řízení
Řízení
Název: Výběr provozovatele Vodohospodářského majetku města Slavonice
Popis: Předmětem koncesního řízení je zajištění bezpečného a plynulého provozování vodohospodářského majetku ve Slavonicích po roce 2026, a to v souladu s národní legislativou, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Předmět provozování je stanoven v rozsahu: - Slavonice - Mutišov - stoková síť - Slavonice - Mutišov – ČOV - Slavonice - stoková síť - Slavonice – ČOV
Interní identifikátor: Koncese Slavonice
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: Koncesní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“) pro koncesi na služby podle části osmé ZZVZ (§ 174 a násl. ZZVZ), a to v koncesním řízení postupem podle § 180 a násl. ZZVZ.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Další klasifikace (cpv): 90410000 Sbírání odpadních vod, 90420000 Čištění odpadních vod
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Koncese Slavonice
Udbudsprocedure: Anden procedure, der afvikles i to faser
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Supplerende klassifikation (cpv): 90410000 Bortskaffelse af spildevand, 90420000 Behandling af spildevand
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Koncese Slavonice
Είδος διαδικασίας: Άλλη διαδικασία ενός σταδίου
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90000000 Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90410000 Υπηρεσίες αφαίρεσης λυμάτων, 90420000 Υπηρεσίες επεξεργασίας λυμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
Internal identifier: Koncese Slavonice
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90410000 Sewage removal services, 90420000 Sewage treatment services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Koncese Slavonice
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Clasificación adicional (cpv): 90410000 Servicios de retirada de aguas residuales, 90420000 Servicios de tratamiento de aguas residuales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Koncese Slavonice
Menetluse liik: Muu üheetapiline menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90000000 Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
Täiendav liigitus (cpv): 90410000 Reovee ärajuhtimisteenused, 90420000 Reovee käitlusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Koncese Slavonice
Menettelyn tyyppi: Muu yksivaiheinen menettely
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90000000 Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90410000 Jäteveden poiskuljetuspalvelut, 90420000 Jäteveden käsittelypalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Koncese Slavonice
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Koncesní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“) pro koncesi na služby podle části osmé ZZVZ (§ 174 a násl. ZZVZ), a to v koncesním řízení postupem podle § 180 a násl. ZZVZ.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90000000 Services d'évacuation des eaux usées et d'élimination des déchets, services d'hygiénisation et services relatifs à l'environnement
Nomenclature complémentaire (cpv): 90410000 Services de collecte des eaux usées, 90420000 Services de traitement des eaux usées
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Koncese Slavonice
An cineál nóis imeachta: Nós imeachta aonchéime eile
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Koncese Slavonice
Vrsta postupka: Ostali postupci od jedne faze
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90000000 Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
Dodatna klasifikacija (cpv): 90410000 Usluge uklanjanja otpadnih voda, 90420000 Usluge obrade otpadnih voda
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Koncese Slavonice
Az eljárás típusa: Egyéb egyszakaszos eljárás
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90000000 Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90410000 Szennyvíz-eltávolítási szolgáltatások, 90420000 Szennyvízkezelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Altra procedura a fase unica
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90410000 Servizi di eliminazione delle acque reflue, 90420000 Servizi di trattamento delle acque reflue
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Koncese Slavonice
Pirkimo būdas: Kita vieno etapo procedūra
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90000000 Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90410000 Nuotekų išgabenimo paslaugos, 90420000 Nuotekų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Koncese Slavonice
Tip ta’ proċedura: Proċedura oħra bi stadju wieħed
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90000000 Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90410000 Servizzi ta' tneħħija ta' drenaġġ, 90420000 Servizzi ta' trattament ta' drenaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
Interne identificatiecode: Koncese Slavonice
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90410000 Rioolwaterverwijderingsdiensten, 90420000 Rioolwaterbehandelingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
Wewnętrzny identyfikator: Koncese Slavonice
Rodzaj procedury: Inna procedura jednoetapowa
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90410000 Usługi usuwania ścieków, 90420000 Usługi obróbki ścieków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Outro processo de fase única
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90000000 Serviços relativos a águas residuais, resíduos, limpeza e ambiente
Classificação adicional (cpv): 90410000 Serviços de remoção de águas residuais, 90420000 Serviços de tratamento de águas residuais
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Koncese Slavonice
Tip de procedură: Altă procedură cu o singură etapă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90000000 Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deşeurilor, de igienizare şi servicii privind mediul
Clasificare suplimentară (cpv): 90410000 Servicii de evacuare a apelor reziduale, 90420000 Servicii de tratare a apelor reziduale
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Výstavba nové ČOV Vlastkovec
2. Postup
Postup
Druh postupu: Iný jednofázový postup
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90000000 Kanalizačné služby, služby na odstraňovanie odpadu, čistenie a environmentálne služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90410000 Služby na odvádzanie splaškov, 90420000 Služby na čistenie splaškov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Drugi enostopenjski postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Dodatna klasifikacija (cpv): 90410000 Storitve odstranjevanja komunalnih odplak, 90420000 Storitve čiščenja komunalnih odplak
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Koncese Slavonice
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90410000 Avledning av avloppsvatten, 90420000 Rening av avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Výstavba nové ČOV Vlastkovec