451217-2026 - Zadávání
Polsko – Organizování akcí – Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia pn. „Świąteczna Kraina Funduszy Europejskich” mającego na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w regionie
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevKompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia pn. „Świąteczna Kraina Funduszy Europejskich” mającego na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w regionie
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji, realizacji i obsługi wydarzenia pn. „Świąteczna Kraina Funduszy Europejskich” w Małopolsce, w planowanym terminie 8 grudnia 2026 r. Wydarzenie planowane jest jako jednodniowa akcja, o charakterze rodzinnego eventu kulturalno-edukacyjnego, który odbędzie się w Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie – zrealizowanym dzięki wsparciu Funduszy Europejskich. Wydarzenie ma na celu promowanie efektów wykorzystywania Funduszy Europejskich w regionie. Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnego zwiedzania wystawy stałej, udziału w warsztatach w pracowniach i laboratoriach naukowych, uczestniczyć w warsztatach świątecznych, korzystać z Bawialni Akademii Dzieci, wzięcia udziału w: Lekcjach Europejskich, pokazie iluzji i spotkania ze Świętym Mikołajem. Organizacja wydarzenia w Cogiteonie, który został dofinansowany ze środków unijnych podkreśla znaczenie inwestycji europejskich w Małopolsce i pozwala na skuteczną promocję ich efektów. Zakres wydarzenia obejmuje m.in. zapewnienie atrakcji dla uczestników (np. zwiedzanie wystawy, zorganizowanie warsztatów w pracowniach, zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów świątecznych), obsługę techniczną (np. nagłośnienie, oświetlenie, zapewnienie sytemu rezerwacji biletów), organizację przestrzeni wydarzenia (montaż dekoracji, Strefy Świętego Mikołaja, montaż Świątecznej Strefy Zewnętrznej) oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczestników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowi załącznik nr 1C do swz (zwany dalej wzorem umowy). 4. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do materiałów powstałych w ramach realizacji zamówienia, zgodnie z zapisami wzoru umowy. 5. Zamawiający stosowanie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez.
Interní identifikátorSP-VIII.272.6.2026
Typ řízeníOtevřené
Hlavní prvky řízeníZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 793).
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 79952000 Organizování akcí
5. Část
ČástLOT-0001
451217-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer – Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia pn. „Świąteczna Kraina Funduszy Europejskich” mającego na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w regionie
Udbudsbekendtgørelse – den lempelige ordning
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDSP-VIII.272.6.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SP-VIII.272.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SP-VIII.272.6.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SP-VIII.272.6.2026
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SP-VIII.272.6.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SP-VIII.272.6.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79952000 Event services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SP-VIII.272.6.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
451217-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsSP-VIII.272.6.2026
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79952000 Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
451217-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt – reġim ħafif
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSP-VIII.272.6.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79952000 Servizzi ta' avvenimenti
5. Lott
LottLOT-0001
451217-2026 - Mededinging
Polen – Diensten voor het organiseren van evenementen – Kompleksowa organizacja i obsługa wydarzenia pn. „Świąteczna Kraina Funduszy Europejskich” mającego na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w regionie
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecodeSP-VIII.272.6.2026
Type procedureOpenbaar
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SP-VIII.272.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79952000 Serviços de eventos
451217-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare - regim simplificat
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internSP-VIII.272.6.2026
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79952000 Servicii pentru evenimente
5. Lot
LotLOT-0001