2. Řízení
Řízení
Název: Leveren Financieel systeem en HRM-Systeem
Popis: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht met één leverancier per perceel of één leverancier voor beide percelen, voor het beschikbaar stellen (hosten, installeren, configureren, implementeren - inclusief migreren/converteren van historische gegevens, testen, accepteren, live gaan, opleiden en beheren) van een operationeel en integraal Financieel Informatie Systeem en HRM-systeem, specifiek toegespitst op de (deels verplichte) werkwijze van Nederlandse gemeenten, hierna te noemen de ICT Prestatie. 2 systemen voor totaal 600 medewerkers.
Interní identifikátor: 2025-032373
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht met één leverancier per perceel of één leverancier voor beide percelen, voor het beschikbaar stellen (hosten, installeren, configureren, implementeren - inclusief migreren/converteren van historische gegevens, testen, accepteren, live gaan, opleiden en beheren) van een operationeel en integraal Financieel Informatie Systeem en/of HRM systeem, specifiek toegespitst op de (deels verplichte) werkwijze van Nederlandse gemeenten, hierna te noemen de ICT Prestatie. De inschrijver dient met de aanbieding te voorzien in levering van de applicatie, implementatie en conversie, hosting en het onderhoud van het financieel systeem en/of HRM-systeem.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Popis: De opdracht omvat het implementeren van de oplossing, het bedrijfsklaar opleveren en het onderhouden en ondersteunen van het HRM systeem (incl. SA) , zoals beschreven in deze aanbestedingsdocumenten en het bijbehorende Programma van Eisen. leveren van een HRM-systeem en/of financieel systeem bij de gemeente Steenwijkerland met 600 medewerker
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: geen
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2 - levering van een financieel systeem
Popis: De opdracht omvat het implementeren van de oplossing, het bedrijfsklaar opleveren en het onderhouden en ondersteunen van het Financieel systeem, zoals beschreven in deze aanbestedingsdocumenten en het bijbehorende Programma van Eisen.
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2025-032373
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025-032373
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: geen
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2025-032373
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: geen
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2025-032373
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een opdracht met één leverancier per perceel of één leverancier voor beide percelen, voor het beschikbaar stellen (hosten, installeren, configureren, implementeren - inclusief migreren/converteren van historische gegevens, testen, accepteren, live gaan, opleiden en beheren) van een operationeel en integraal Financieel Informatie Systeem en/of HRM systeem, specifiek toegespitst op de (deels verplichte) werkwijze van Nederlandse gemeenten, hierna te noemen de ICT Prestatie. De inschrijver dient met de aanbieding te voorzien in levering van de applicatie, implementatie en conversie, hosting en het onderhoud van het financieel systeem en/of HRM-systeem.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
Titre: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Identifiant interne: 1
Description des options: geen
Identifiant interne: 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2025-032373
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: geen
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2025-032373
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: geen
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2025-032373
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: geen
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: 2025-032373
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: geen
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Interne identificatiecode: 2025-032373
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2025-032373
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
Opções:
Descrição das opções: geen
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2025-032373
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Perceel 1 - Levering HRM systeem
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2025-032373
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: geen
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2025-032373
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: geen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2