451625-2026 - Zadávání
Polsko – Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky – ZAKUP I DOSTAWA LEKÓW ONKOLOGICZNYCH, PREPARATÓW DO TERAPII CAR-T, IMMUNOGLOBULINY DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZAKUP I DOSTAWA LEKÓW ONKOLOGICZNYCH, PREPARATÓW DO TERAPII CAR-T, IMMUNOGLOBULINY DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH
PopisPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków onkologicznych, preparatów do terapii CAR-T, immunoglobuliny dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Immunoglobuliny podskórne I Pakiet nr 2 – Plerixafor Pakiet nr 3 – Nintedanib Pakiet nr 4 – Lapatynib Pakiet nr 5 – Ixazomib Pakiet nr 6 – Thymoglobulina Pakiet nr 7 – Rituximab Pakiet nr 8 – Chlorambucil Pakiet nr 9 – Aprepitant Pakiet nr 10 – Axitinib Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid Pakiet nr 12 – Produkty stosowane w terapii CAR-T Pakiet nr 13 – Peginterferon alfa Pakiet nr 14 – Epirubicyna Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna Pakiet nr 16 – Immunoglobulinum humanum normale Pakiet nr 17 – Immunoglobuliny podskórne II
Interní identifikátorIZP.2411.95.2026.JG
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevPakiet nr 1
PopisPakiet nr 1 – Immunoglobuliny podskórne I
Interní identifikátor1
Možnosti
Popis možností1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. 3. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 4. Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 5. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. 6. W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy. 7. W ramach Umowy i w całym okresie jej realizacji, Zamawiający, poza zakresem podstawowym wskazanym w Załączniku nr 1 do umowy, może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w niniejszej umowie. Opcją, jest dostawa asortymentu, o którym mowa w załączniku nr 1 do umowy w ilościach powiększonych o maksymalnie 50% dla poszczególnych pozycji asortymentowych – maksymalna wartość zamówienia (wraz z opcja).
ČástLOT-0002
NázevPakiet nr 2
PopisPakiet nr 2 – Plerixafor
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
NázevPakiet nr 3
PopisPakiet nr 3 – Nintedanib
Interní identifikátor3
ČástLOT-0004
NázevPakiet nr 4
PopisPakiet nr 4 – Lapatynib
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
NázevPakiet nr 5
PopisPakiet nr 5 – Ixazomib
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
NázevPakiet nr 6
PopisPakiet nr 6 – Thymoglobulina
Interní identifikátor6
ČástLOT-0007
NázevPakiet nr 7
PopisPakiet nr 7 – Rituximab
Interní identifikátor7
ČástLOT-0008
NázevPakiet nr 8
PopisPakiet nr 8 – Chlorambucil
Interní identifikátor8
ČástLOT-0009
NázevPakiet nr 9
PopisPakiet nr 9 – Aprepitant
Interní identifikátor9
ČástLOT-0010
NázevPakiet nr 10
PopisPakiet nr 10 – Axitinib
Interní identifikátor10
ČástLOT-0011
NázevPakiet nr 11
PopisPakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Interní identifikátor11
ČástLOT-0012
NázevPakiet nr 12
PopisPakiet nr 12 – Produkty stosowane w terapii CAR-T
Interní identifikátor12
ČástLOT-0013
NázevPakiet nr 13
PopisPakiet nr 13 – Peginterferon alfa
Interní identifikátor13
ČástLOT-0014
NázevPakiet nr 14
PopisPakiet nr 14 – Epirubicyna
Interní identifikátor14
ČástLOT-0015
NázevPakiet nr 15
PopisPakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Interní identifikátor15
ČástLOT-0016
NázevPakiet nr 16
PopisPakiet nr 16 – Immunoglobulinum humanum normale
Interní identifikátor16
ČástLOT-0017
NázevPakiet nr 17
PopisPakiet nr 17 – Immunoglobuliny podskórne II
Interní identifikátor17
2. Procedure
Procedure
Intern ID: IZP.2411.95.2026.JG
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beskrivelse: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beskrivelse: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beskrivelse: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beskrivelse: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beskrivelse: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beskrivelse: Pakiet nr 7 – Rituximab
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beskrivelse: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beskrivelse: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beskrivelse: Pakiet nr 10 – Axitinib
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beskrivelse: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beskrivelse: Pakiet nr 13 – Peginterferon alfa
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beskrivelse: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beskrivelse: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Intern ID: 17
451625-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungIZP.2411.95.2026.JG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Interne Kennung1
Optionen
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPakiet nr 2 – Plerixafor
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungPakiet nr 3 – Nintedanib
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungPakiet nr 4 – Lapatynib
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPakiet nr 5 – Ixazomib
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungPakiet nr 7 – Rituximab
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPakiet nr 8 – Chlorambucil
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungPakiet nr 9 – Aprepitant
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungPakiet nr 10 – Axitinib
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Interne Kennung12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
BeschreibungPakiet nr 14 – Epirubicyna
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeschreibungPakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Interne Kennung16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Interne Kennung17
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IZP.2411.95.2026.JG
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 2
Περιγραφή: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 3
Περιγραφή: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet nr 4
Περιγραφή: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet nr 5
Περιγραφή: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet nr 6
Περιγραφή: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet nr 7
Περιγραφή: Pakiet nr 7 – Rituximab
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet nr 8
Περιγραφή: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet nr 9
Περιγραφή: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet nr 10
Περιγραφή: Pakiet nr 10 – Axitinib
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet nr 11
Περιγραφή: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Pakiet nr 14
Περιγραφή: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet nr 15
Περιγραφή: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Pakiet nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Internal identifier: IZP.2411.95.2026.JG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Pakiet nr 7 – Rituximab
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: Pakiet nr 10 – Axitinib
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Description: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: 17
451625-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoIZP.2411.95.2026.JG
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet nr 1
Identificador interno1
Opciones
LoteLOT-0002
TítuloPakiet nr 2
DescripciónPakiet nr 2 – Plerixafor
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloPakiet nr 3
DescripciónPakiet nr 3 – Nintedanib
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloPakiet nr 4
DescripciónPakiet nr 4 – Lapatynib
Identificador interno4
LoteLOT-0005
TítuloPakiet nr 5
DescripciónPakiet nr 5 – Ixazomib
Identificador interno5
LoteLOT-0006
TítuloPakiet nr 6
DescripciónPakiet nr 6 – Thymoglobulina
Identificador interno6
LoteLOT-0007
TítuloPakiet nr 7
DescripciónPakiet nr 7 – Rituximab
Identificador interno7
LoteLOT-0008
TítuloPakiet nr 8
DescripciónPakiet nr 8 – Chlorambucil
Identificador interno8
LoteLOT-0009
TítuloPakiet nr 9
DescripciónPakiet nr 9 – Aprepitant
Identificador interno9
LoteLOT-0010
TítuloPakiet nr 10
DescripciónPakiet nr 10 – Axitinib
Identificador interno10
LoteLOT-0011
TítuloPakiet nr 11
DescripciónPakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Identificador interno11
LoteLOT-0012
TítuloPakiet nr 12
Identificador interno12
LoteLOT-0013
TítuloPakiet nr 13
Identificador interno13
LoteLOT-0014
TítuloPakiet nr 14
DescripciónPakiet nr 14 – Epirubicyna
Identificador interno14
LoteLOT-0015
TítuloPakiet nr 15
DescripciónPakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Identificador interno15
LoteLOT-0016
TítuloPakiet nr 16
Identificador interno16
LoteLOT-0017
TítuloPakiet nr 17
Identificador interno17
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IZP.2411.95.2026.JG
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Kuvaus: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Kuvaus: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 4
Kuvaus: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 5
Kuvaus: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 6
Kuvaus: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 7
Kuvaus: Pakiet nr 7 – Rituximab
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 8
Kuvaus: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 9
Kuvaus: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 10
Kuvaus: Pakiet nr 10 – Axitinib
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 11
Kuvaus: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 12
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 13
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 14
Kuvaus: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 15
Kuvaus: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 16
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 17
Sisäinen tunniste: 17
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IZP.2411.95.2026.JG
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: 1
Titre: Pakiet nr 2
Identifiant interne: 2
Titre: Pakiet nr 3
Identifiant interne: 3
Titre: Pakiet nr 4
Identifiant interne: 4
Titre: Pakiet nr 5
Identifiant interne: 5
Titre: Pakiet nr 6
Identifiant interne: 6
Titre: Pakiet nr 7
Identifiant interne: 7
Titre: Pakiet nr 8
Identifiant interne: 8
Titre: Pakiet nr 9
Identifiant interne: 9
Titre: Pakiet nr 10
Identifiant interne: 10
Titre: Pakiet nr 11
Identifiant interne: 11
Titre: Pakiet nr 12
Identifiant interne: 12
Titre: Pakiet nr 13
Identifiant interne: 13
Titre: Pakiet nr 14
Identifiant interne: 14
Titre: Pakiet nr 15
Identifiant interne: 15
Titre: Pakiet nr 16
Identifiant interne: 16
Titre: Pakiet nr 17
Identifiant interne: 17
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IZP.2411.95.2026.JG
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 2
Opis: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 3
Opis: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 4
Opis: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet nr 5
Opis: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet nr 6
Opis: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet nr 7
Opis: Pakiet nr 7 – Rituximab
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet nr 8
Opis: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet nr 9
Opis: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet nr 10
Opis: Pakiet nr 10 – Axitinib
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet nr 11
Opis: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet nr 12
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet nr 13
Opis: Pakiet nr 13 – Peginterferon alfa
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet nr 14
Opis: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet nr 15
Opis: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet nr 16
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet nr 17
Interna identifikacijska oznaka: 17
451625-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóIZP.2411.95.2026.JG
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet nr 1
Belső azonosító1
Opciók
RészLOT-0002
CímPakiet nr 2
LeírásPakiet nr 2 – Plerixafor
Belső azonosító2
RészLOT-0003
CímPakiet nr 3
LeírásPakiet nr 3 – Nintedanib
Belső azonosító3
RészLOT-0004
CímPakiet nr 4
LeírásPakiet nr 4 – Lapatynib
Belső azonosító4
RészLOT-0005
CímPakiet nr 5
LeírásPakiet nr 5 – Ixazomib
Belső azonosító5
RészLOT-0006
CímPakiet nr 6
LeírásPakiet nr 6 – Thymoglobulina
Belső azonosító6
RészLOT-0007
CímPakiet nr 7
LeírásPakiet nr 7 – Rituximab
Belső azonosító7
RészLOT-0008
CímPakiet nr 8
LeírásPakiet nr 8 – Chlorambucil
Belső azonosító8
RészLOT-0009
CímPakiet nr 9
LeírásPakiet nr 9 – Aprepitant
Belső azonosító9
RészLOT-0010
CímPakiet nr 10
LeírásPakiet nr 10 – Axitinib
Belső azonosító10
RészLOT-0011
CímPakiet nr 11
LeírásPakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Belső azonosító11
RészLOT-0012
CímPakiet nr 12
Belső azonosító12
RészLOT-0013
CímPakiet nr 13
LeírásPakiet nr 13 – Peginterferon alfa
Belső azonosító13
RészLOT-0014
CímPakiet nr 14
LeírásPakiet nr 14 – Epirubicyna
Belső azonosító14
RészLOT-0015
CímPakiet nr 15
LeírásPakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Belső azonosító15
RészLOT-0016
CímPakiet nr 16
Belső azonosító16
RészLOT-0017
CímPakiet nr 17
Belső azonosító17
451625-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusIZP.2411.95.2026.JG
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet nr 1
Vidaus identifikatorius1
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPakiet nr 2
AprašymasPakiet nr 2 – Plerixafor
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPakiet nr 3
AprašymasPakiet nr 3 – Nintedanib
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasPakiet nr 4
AprašymasPakiet nr 4 – Lapatynib
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasPakiet nr 5
AprašymasPakiet nr 5 – Ixazomib
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPakiet nr 6
AprašymasPakiet nr 6 – Thymoglobulina
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasPakiet nr 7
AprašymasPakiet nr 7 – Rituximab
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasPakiet nr 8
AprašymasPakiet nr 8 – Chlorambucil
Vidaus identifikatorius8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasPakiet nr 9
AprašymasPakiet nr 9 – Aprepitant
Vidaus identifikatorius9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasPakiet nr 10
AprašymasPakiet nr 10 – Axitinib
Vidaus identifikatorius10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasPakiet nr 11
AprašymasPakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Vidaus identifikatorius11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasPakiet nr 12
Vidaus identifikatorius12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasPakiet nr 13
Vidaus identifikatorius13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasPakiet nr 14
AprašymasPakiet nr 14 – Epirubicyna
Vidaus identifikatorius14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasPakiet nr 15
AprašymasPakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Vidaus identifikatorius15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasPakiet nr 16
Vidaus identifikatorius16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasPakiet nr 17
Vidaus identifikatorius17
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: IZP.2411.95.2026.JG
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 7
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 8
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 9
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet nr 10
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet nr 11
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet nr 12
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet nr 13
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet nr 14
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet nr 15
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet nr 16
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet nr 17
Wewnętrzny identyfikator: 17
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: IZP.2411.95.2026.JG
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: 1
Opções:
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Descrição: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Descrição: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet nr 4
Descrição: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet nr 5
Descrição: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet nr 6
Descrição: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet nr 7
Descrição: Pakiet nr 7 – Rituximab
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 8
Descrição: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet nr 9
Descrição: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet nr 10
Descrição: Pakiet nr 10 – Axitinib
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet nr 11
Descrição: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet nr 12
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet nr 13
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet nr 14
Descrição: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet nr 15
Descrição: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet nr 16
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Pakiet nr 17
Identificador interno: 17
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IZP.2411.95.2026.JG
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Titlu: Pakiet nr 1
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Titlu: Pakiet nr 2
Descriere: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Identificator intern: 2
Titlu: Pakiet nr 3
Descriere: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Identificator intern: 3
Titlu: Pakiet nr 4
Descriere: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Identificator intern: 4
Titlu: Pakiet nr 5
Descriere: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Identificator intern: 5
Titlu: Pakiet nr 6
Descriere: Pakiet nr 6 – Thymoglobulina
Identificator intern: 6
Titlu: Pakiet nr 7
Descriere: Pakiet nr 7 – Rituximab
Identificator intern: 7
Titlu: Pakiet nr 8
Descriere: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Identificator intern: 8
Titlu: Pakiet nr 9
Descriere: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Identificator intern: 9
Titlu: Pakiet nr 10
Descriere: Pakiet nr 10 – Axitinib
Identificator intern: 10
Titlu: Pakiet nr 11
Descriere: Pakiet nr 11 – Cyclofosfamid
Identificator intern: 11
Titlu: Pakiet nr 12
Identificator intern: 12
Titlu: Pakiet nr 13
Identificator intern: 13
Titlu: Pakiet nr 14
Descriere: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Identificator intern: 14
Titlu: Pakiet nr 15
Descriere: Pakiet nr 15 – Oxaliplatyna
Identificator intern: 15
Titlu: Pakiet nr 16
Identificator intern: 16
Titlu: Pakiet nr 17
Identificator intern: 17
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: IZP.2411.95.2026.JG
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 2
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 3
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet nr 4
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet nr 5
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet nr 6
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet nr 7
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet nr 8
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet nr 9
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet nr 10
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet nr 11
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet nr 12
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet nr 13
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet nr 14
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet nr 15
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet nr 16
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet nr 17
Interný identifikátor: 17
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IZP.2411.95.2026.JG
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Pakiet nr 2 – Plerixafor
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Pakiet nr 3 – Nintedanib
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Pakiet nr 4 – Lapatynib
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Pakiet nr 5 – Ixazomib
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Pakiet nr 7 – Rituximab
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: Pakiet nr 8 – Chlorambucil
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Pakiet nr 9 – Aprepitant
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Pakiet nr 10 – Axitinib
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Beskrivning: Pakiet nr 14 – Epirubicyna
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17