451676-2026 - Zadávání
Polsko – Služby veřejné silniční dopravy – „Dowóz uczniów do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název„Dowóz uczniów do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027”
Popis1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: a) dowóz uczniów do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego na terenie gminy Żary oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Żary do szkół poza terenem gminy w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie tabeli opłat za dowóz uczniów na poszczególnych trasach (w oparciu o wartość biletów miesięcznych) określonych przez Gminę Żary, a wymienionych w przetargu. Wysokość należności miesięcznej nie może przekroczyć kwoty brutto zaproponowanej w niniejszym postępowaniu przetargowym, b) punktualny i bezpieczny dowóz dzieci i uczniów, w tym niepełnosprawnych, o których mowa w art. 32 ust. 5-7 i art. 39 ust 3, 4 i 4a ustawy Prawo oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (t.j. Dz.U z 2025 r., poz. 1043 ze zm.) do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego na terenie gminy Żary oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Żary do szkół poza terenem gminy, zgodnie z wykazem tras znajdującym się w dalszej części ogłoszenia, c) okazjonalny przewóz dzieci i uczniów na zasadach wynajmu autobusu na podstawie stawki w złotych za 1 kilometr, d) za miejsce zamieszkania uznaje się wyznaczone miejsca zbiorcze- przystanki autobusowe, które zapewniają bezpieczne wejście i wyjście z pojazdu. 2. Dowozy odbywać się będą na IX trasach wskazanych w SWZ.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 60112000 Služby veřejné silniční dopravy
5. Část
ČástLOT-0001
Název„Dowóz uczniów do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027”.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60112000 Offentlig vejtransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60112000 Services de transport routier public
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
451676-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq – „Dowóz uczniów do szkół podstawowych i placówek wychowania przedszkolnego oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2026/2027”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001