See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Úklidové služby, mimořádné úklidy, odstranění graffiti, zimní služba
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je úklid areálů a dopravních prostředků zadavatele. Úklid zahrnuje pravidelné a nepravidelné úklidové činnosti. Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části: a) „Část 1 - Oblast Sever“ zahrnuje vozovny Kobylisy, Strašnice, Žižkov, Hloubětín, garáže Klíčov a areál Švábky. b) „Část 2 - Oblast Jih“ zahrnuje garáže Kačerov, depo Kačerov, vozovna Pankrác, garáže Vršovice. c) „Část 3 - Oblast Východ“ zahrnuje opravnu tramvají Hostivař, garáže Hostivař, depo Hostivař. d) „Část 4 - Oblast Západ“ zahrnuje garáže Řepy, depo Zličín, vozovny Vokovice, Motol, Střešovice, lanovka Petřín. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena pro každou z částí veřejné zakázky v závazném vzoru dohody jeho přílohách.
Interní identifikátor: 0303/163
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 45452000 Vnější úklidové práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Část 1 - Oblast Sever
Popis: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je úklid areálů a dopravních prostředků zadavatele na následujících lokalitách: vozovny Kobylisy, Strašnice, Žižkov, Hloubětín, garáže Klíčov a areál Švábky. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách 2a, 2b a 2c zadávací dokumentace a jejich přílohách.
Interní identifikátor: 0303/163-01
Možnosti:
Popis možností: 07.1 Zadavatel si tímto v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje ve všech částech veřejné zakázky možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro zajištění poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem. Jedná se o opakování služeb, jejichž poskytování je předmětem plnění této veřejné zakázky a které této veřejné zakázce odpovídají, tedy služby spočívající v úklidu areálů a dopravních prostředků zadavatele, přičemž úklid zahrnuje pravidelné a nepravidelné úklidové činnosti. 07.2 Pro využití opce se v souladu s § 162 odst. 2 ZZVZ neuplatní lhůta 3 let ode dne uzavření rámcové dohody. 07.3 Předpokládaná doba poskytování nových služeb je 18 měsíců. Předpokládaný rozsah poskytování nových služeb je omezen předpokládanou hodnotou opce dle čl. 06.7 zadávací dokumentace. 07.4 Veškeré další podmínky uvedené v této zadávací dokumentaci zůstávají při využití opce zachovány. 07.5 Pro ocenění služeb (prací) zadávaných v rámci opce budou použity jednotkové ceny dle rámcových dohod uzavřených s vybraným dodavatelem. 07.6 V souladu s § 66 písm. e) ZZVZ platí, že skutečná cena bez DPH v rámci každé jednotlivé části veřejné zakázky za nové služby nepřesáhne o více než 30 % jejich předpokládanou hodnotu dle čl. 06.7 zadávací dokumentace ani 30 % ceny každé jednotlivé části nyní zadávané veřejné zakázky.
Část: LOT-0004
Název: Část 4 - Oblast Západ
Popis: Předmětem plnění části 4 veřejné zakázky je úklid areálů a dopravních prostředků zadavatele na následujících lokalitách: garáže Řepy, depo Zličín, vozovny Vokovice, Motol, Střešovice, lanovka Petřín. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách 2i, 2j a 2k zadávací dokumentace a jejich přílohách.
Interní identifikátor: 0303/163-04
Část: LOT-0003
Název: Část 3 - Oblast Východ
Popis: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je úklid areálů a dopravních prostředků zadavatele na následujících lokalitách: opravna tramvají Hostivař, garáže Hostivař, depo Hostivař. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách 2g a 2h zadávací dokumentace a jejich přílohách.
Interní identifikátor: 0303/163-03
Část: LOT-0002
Název: Část 2 - Oblast Jih
Popis: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je úklid areálů a dopravních prostředků zadavatele na následujících lokalitách: garáže Kačerov, depo Kačerov, vozovna Pankrác, garáže Vršovice. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v přílohách 2d, 2e a 2f zadávací dokumentace a jejich přílohách.
Interní identifikátor: 0303/163-02
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0303/163
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45452000 Εργασίες εξωτερικού καθαρισμού κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Část 1 - Oblast Sever
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0303/163-01
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Část 4 - Oblast Západ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0303/163-04
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Část 3 - Oblast Východ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0303/163-03
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Část 2 - Oblast Jih
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0303/163-02
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 0303/163
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 45452000 Hoonete välispuhastustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Část 1 - Oblast Sever
Sisemine tunnus: 0303/163-01
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Část 4 - Oblast Západ
Sisemine tunnus: 0303/163-04
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Část 3 - Oblast Východ
Sisemine tunnus: 0303/163-03
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Část 2 - Oblast Jih
Sisemine tunnus: 0303/163-02
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 0303/163
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 45452000 Rakennusten ulkopintojen puhdistustyöt
Ilmoituksen nimi: Část 1 - Oblast Sever
Sisäinen tunniste: 0303/163-01
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Část 4 - Oblast Západ
Sisäinen tunniste: 0303/163-04
Ilmoituksen nimi: Část 3 - Oblast Východ
Sisäinen tunniste: 0303/163-03
Ilmoituksen nimi: Část 2 - Oblast Jih
Sisäinen tunniste: 0303/163-02
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 0303/163
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 45452000 Travaux de nettoyage extérieur de bâtiments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Část 1 - Oblast Sever
Identifiant interne: 0303/163-01
Options:
Lot: LOT-0004
Titre: Část 4 - Oblast Západ
Identifiant interne: 0303/163-04
Lot: LOT-0003
Titre: Část 3 - Oblast Východ
Identifiant interne: 0303/163-03
Lot: LOT-0002
Titre: Část 2 - Oblast Jih
Identifiant interne: 0303/163-02
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 0303/163
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
Aicmiú breise (cpv): 45452000 Exterior cleaning work for buildings
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Část 1 - Oblast Sever
Aitheantóir inmheánach: 0303/163-01
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Část 4 - Oblast Západ
Aitheantóir inmheánach: 0303/163-04
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Část 3 - Oblast Východ
Aitheantóir inmheánach: 0303/163-03
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Část 2 - Oblast Jih
Aitheantóir inmheánach: 0303/163-02
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 0303/163
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 45452000 Radovi vanjskog čišćenja zgrade
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Část 1 - Oblast Sever
Interna identifikacijska oznaka: 0303/163-01
Opcije:
Grupa: LOT-0004
Naslov: Část 4 - Oblast Západ
Interna identifikacijska oznaka: 0303/163-04
Grupa: LOT-0003
Naslov: Část 3 - Oblast Východ
Interna identifikacijska oznaka: 0303/163-03
Grupa: LOT-0002
Naslov: Část 2 - Oblast Jih
Interna identifikacijska oznaka: 0303/163-02
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 0303/163
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45452000 Lavori di pulitura esterna di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Část 1 - Oblast Sever
Identificativo interno: 0303/163-01
Opzioni:
Lotto: LOT-0004
Titolo: Část 4 - Oblast Západ
Identificativo interno: 0303/163-04
Lotto: LOT-0003
Titolo: Část 3 - Oblast Východ
Identificativo interno: 0303/163-03
Lotto: LOT-0002
Titolo: Část 2 - Oblast Jih
Identificativo interno: 0303/163-02
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 0303/163
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45452000 Pastatų išorės valymo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Část 1 - Oblast Sever
Vidaus identifikatorius: 0303/163-01
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Část 4 - Oblast Západ
Vidaus identifikatorius: 0303/163-04
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Část 3 - Oblast Východ
Vidaus identifikatorius: 0303/163-03
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Část 2 - Oblast Jih
Vidaus identifikatorius: 0303/163-02
451984-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators0303/163
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 45452000 Ēku ārējie tīrīšanas darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsČást 1 - Oblast Sever
Iekšējais identifikators0303/163-01
Iespējas
DaļaLOT-0004
NosaukumsČást 4 - Oblast Západ
Iekšējais identifikators0303/163-04
DaļaLOT-0003
NosaukumsČást 3 - Oblast Východ
Iekšējais identifikators0303/163-03
DaļaLOT-0002
NosaukumsČást 2 - Oblast Jih
Iekšējais identifikators0303/163-02
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 0303/163
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45452000 Xogħol ta’ tindif estern tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Část 1 - Oblast Sever
Identifikatur intern: 0303/163-01
Għażliet:
Lott: LOT-0004
Titlu: Část 4 - Oblast Západ
Identifikatur intern: 0303/163-04
Lott: LOT-0003
Titlu: Část 3 - Oblast Východ
Identifikatur intern: 0303/163-03
Lott: LOT-0002
Titlu: Část 2 - Oblast Jih
Identifikatur intern: 0303/163-02
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 0303/163
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45452000 Reiniging van de buitenmuren van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Část 1 - Oblast Sever
Interne identificatiecode: 0303/163-01
Opties:
Perceel: LOT-0004
Titel: Část 4 - Oblast Západ
Interne identificatiecode: 0303/163-04
Perceel: LOT-0003
Titel: Část 3 - Oblast Východ
Interne identificatiecode: 0303/163-03
Perceel: LOT-0002
Titel: Část 2 - Oblast Jih
Interne identificatiecode: 0303/163-02
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 0303/163
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 45452000 Trabalhos de limpeza exterior de edifícios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Část 1 - Oblast Sever
Identificador interno: 0303/163-01
Opções:
Lote: LOT-0004
Título: Část 4 - Oblast Západ
Identificador interno: 0303/163-04
Lote: LOT-0003
Título: Část 3 - Oblast Východ
Identificador interno: 0303/163-03
Lote: LOT-0002
Título: Část 2 - Oblast Jih
Identificador interno: 0303/163-02
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 0303/163
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Clasificare suplimentară (cpv): 45452000 Lucrări de curăţare exterioară a clădirilor
Identificator intern: 0303/163-01
Opțiuni:
Identificator intern: 0303/163-04
Identificator intern: 0303/163-03
Identificator intern: 0303/163-02
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 0303/163
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45452000 Čistenie exteriérov budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Část 1 - Oblast Sever
Interný identifikátor: 0303/163-01
Časť: LOT-0004
Názov: Část 4 - Oblast Západ
Interný identifikátor: 0303/163-04
Časť: LOT-0003
Názov: Část 3 - Oblast Východ
Interný identifikátor: 0303/163-03
Časť: LOT-0002
Názov: Část 2 - Oblast Jih
Interný identifikátor: 0303/163-02
451984-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator0303/163
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 45452000 Čiščenje zunanjosti stavb
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovČást 1 - Oblast Sever
Notranji identifikator0303/163-01
Možnosti
SklopLOT-0004
NaslovČást 4 - Oblast Západ
Notranji identifikator0303/163-04
SklopLOT-0003
NaslovČást 3 - Oblast Východ
Notranji identifikator0303/163-03
SklopLOT-0002
NaslovČást 2 - Oblast Jih
Notranji identifikator0303/163-02