2. Řízení
Řízení
Název: Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji Konjičkog centra
Popis: Rekonstrukcija i dogradnja konjičkog centra Barban na lokaciji k.č. 270 k.o. Barban, Istarska županija, Općina Barban s ciljem promocije i razvoja konjičkog sporta, zadovoljavanja potražnje lokalne zajednice, te očuvanja kulturne i povijesne baštine koju predstavlja tradicionalna sportska manifestacija „Trka na prstenac“.
Interní identifikátor: JN-34-26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45454000 Přestavba budov
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Rekonstrukcija i dogradnja konjičkog centra Barban na k.č. k.č. 270 k.o. Barban s ciljem promocije i razvoja konjičkog sporta, zadovoljavanja potražnje lokalne zajednice, te očuvanja kulturne i povijesne baštine koju predstavlja tradicionalna sportska manifestacija „Trka na prstenac“. Konjički centar u Barbanu sastojat će se od kompleksa postojeće građevine za smještaj konja i proširenja iste, dogradnje novog objekta. Zgrada Konjičkog centra se sastoji od etaže prizemlja bruto površine 219,35 m2. Prizemlje se sastoji od postojećeg stajskog dijela za povremeni boravak konja za koji se planira rekonstrukcija, dodaju se prostori dodatnih boxeva za konje te spremište/sedlarnik i sanitarije (muške/ženske/za osobe smanjene pokretljivosti). Dograđuje se i kontinuirana nadstrešnica koja krovnom konstrukcijom povezuje i dodatni volumen građevine. U novom – sjeverozapadnom dijelu planira se ulazni prostor, garderobe, ured, sala za sastanke, sanitarije (muške/ženske/za osobe smanjene pokretljivosti) te manji ugostiteljski objekt sa spremištem i prostorom za zaposlenike (garderobom i sanitarijama). Prizemna etaža povezana je krovnom konstrukcijom koja natkriva vanjski prostor ugostiteljskog objekta (terasa) te prostore za hranjenje konja. Građevina Konjičkog centra namijenjena je privremenom smještaju konja. Bruto tlocrtna površina izgrađenosti Konjičkog centra iznosit će 1.032,00 m2 sa jednom nadzemnom etažom. Predmet nabave obuhvaća radove na rekonstrukciji i dogradnji konjičkog centra odnosno izvođenje sljedećih vrsta radova: građevinsko radovi, obrtnički radovi, elektroinstalaterski radovi, radovi strojarskih instalacija, te radovi vode i kanalizacije. Uspostavljenim konjičkim centrom, osim valorizacije i zaštite Trke na Prstenac stvorit će se pozitivan učinak na lokalnu zajednicu, promociju konjičkog sporta na području Općine Barban što će dugoročno doprinijeti razvoju na lokalnom području. Na taj način potaknut će se ljude da aktivnije sudjeluju u konjičkom sportu, a mladim ljudima pružit će se nova zanimljiva područja interesa i mogućnosti za sport i rekreativne aktivnosti. S obzirom da predstavlja prvi konjički centar u Istri, utječe na unapređenje turističke ponude Općine Barban i Istarske županije. Detaljni opis predmeta nabave stavljen je svim potencijalnim ponuditeljima na raspolaganje, putem Priloga 2. Izvedbeni projekt (napomena: Mapa 1 – Arhitektonski projekt, zbog veličine datoteke i mogućnosti učitavanja u EOJN, dostavljena je u komprimiranom obliku), te Priloga 1. Troškovnik.
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45212000 Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace, 45212200 Stavební úpravy sportovních zařízení, 45212140 Rekreační zařízení
452176-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji Konjičkog centra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungJN-34-26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212140 Freizeiteinrichtung
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-34-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45454000 Trabajos de reestructuración
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45212000 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el ocio, los deportes, la cultura y el alojamiento y restaurantes, 45212200 Trabajos de construcción de instalaciones deportivas, 45212140 Instalación de recreo
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-34-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45454000 Ümberehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45212000 Vaba ajaga, spordiga, kultuuriga, majutusega ja restoranidega seotud hoonete ehitustööd, 45212200 Spordirajatiste ehitustööd, 45212140 Puhkerajatised
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-34-26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45454000 Uudelleenorganisointityöt
Lisäluokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt, 45212000 Vapaa-ajan-, urheilu-, kulttuuri-, majoitus- ja ravintolarakennusten rakentamistyöt, 45212200 Urheilurakennusten rakentamistyöt, 45212140 Virkistysalue
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-34-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45454000 Restructuring work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aicmiú breise (cpv): 45000000 Construction work, 45212000 Construction work for buildings relating to leisure, sports, culture, lodging and restaurants, 45212200 Construction work for sports facilities, 45212140 Recreation installation
452176-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóJN-34-26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45454000 Szerkezetátalakítás
5. Rész
RészLOT-0000
További osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák, 45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése, 45212200 Sportlétesítmények kivitelezése, 45212140 Rekreációs létesítmény
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-34-26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45454000 Lavori di ristrutturazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45212000 Lavori di costruzione di centri ricreativi, sportivi, culturali, alberghi e ristoranti, 45212200 Lavori di costruzione di impianti sportivi, 45212140 Impianto ricreativo
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-34-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45454000 Pertvarkymo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45212000 Laisvalaikio, sporto, kultūros, laikino apsigyvenimo pastatų bei restoranų statybos darbai, 45212200 Sporto objektų statybos darbai, 45212140 Poilsio įrenginiai
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-34-26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45454000 Xogħol ta’ ristrutturar
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45212000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini trelatat mas-serħan, sports, kultura, lukandi u resturanti, 45212200 Xogħol ta’ kostruzzjoni għall-faċilitajiet ta’ l-isports, 45212140 Stallazzjonijiet għar-rekreazzjoni
Wewnętrzny identyfikator: JN-34-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45454000 Roboty restrukturyzacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45212000 Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych, 45212200 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych, 45212140 Obiekty rekreacyjne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45454000 Obras de reestruturação
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção, 45212000 Obras de construção de edifícios relacionados com recreio, desporto, cultura, alojamento e restauração, 45212200 Construção de instalações desportivas, 45212140 Instalação recreativa
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-34-26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45454000 Rekonstrukcijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45212000 Gradbena dela na stavbah, ki so namenjene prostemu času, športu, kulturi, nastanitvi in prehrani, 45212200 Gradbena dela na športnih objektih, 45212140 Rekreacijski objekt