2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa dwóch ambulansów sanitarnych typu C dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie - SP ZOZ
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ambulansów sanitarnych dopuszczonych do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Szczegółowe dane dostępne w załączniku numer 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia - ambulanse muszą posiadać homologację pozwalającą na rejestrację jednoetapową na terenie Polski - według definicji ambulansu zawartej w Dyrektywie 2007/46/WE z późn. zm.
Interní identifikátor: DE.332.2.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114121 Ambulance
Další klasifikace (cpv): 33192160 Lehátka, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dostawa dwóch ambulansów sanitarnych dla potrzeb Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie - SP ZOZ
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DE.332.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DE.332.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 33192160 Stretchers, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DE.332.2.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114121 Kiirabiautod
Täiendav liigitus (cpv): 33192160 Kanderaamid, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DE.332.2.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114121 Ambulances
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192160 Chariots-brancards, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DE.332.2.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114121 Ambulances
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DE.332.2.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114121 Sanitetska vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192160 Nosila, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DE.332.2.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114121 Ambulanciás járművek
További osztályozás (cpv): 33192160 Hordágyak, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DE.332.2.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114121 Ambulanze
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192160 Barelle, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DE.332.2.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33192160 Neštuvai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: DE.332.2.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas
Papildu klasifikācija (cpv): 33192160 Nestuves, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: DE.332.2.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114121 Ambulances
Aanvullende classificatie (cpv): 33192160 Brancards, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DE.332.2.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114121 Karetki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192160 Nosze, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DE.332.2.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114121 Ambulanţe
Clasificare suplimentară (cpv): 33192160 Tărgi, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DE.332.2.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114121 Sanitky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192160 Nosidlá, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DE.332.2.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114121 Rešilni avtomobili
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192160 Nosila, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DE.332.2.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
Ytterligare klassificering (cpv): 33192160 Bårar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001