452345-2026 - Zadávání
Lotyšsko – Balík programů pro správu licencí – Izglītības portāla Uzdevumi.lv paplašinātās PROF versijas licenču iegāde Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamiem un pedagogiem
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevIzglītības portāla Uzdevumi.lv paplašinātās PROF versijas licenču iegāde Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamiem un pedagogiem
PopisIzglītības portāla Uzdevumi.lv paplašinātās PROF versijas licenču iegāde Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamiem un pedagogiem
Interní identifikátorJVP 2026/79/AK
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48218000 Balík programů pro správu licencí
5. Část
ČástLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JVP 2026/79/AK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48218000 Programpakke til licensforvaltning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
452345-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungJVP 2026/79/AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0000
Internal identifier: JVP 2026/79/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JVP 2026/79/AK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48218000 Paquetes de software de gestión de licencias
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JVP 2026/79/AK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48218000 Litsentside haldamise tarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JVP 2026/79/AK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48218000 Käyttöoikeuksien hallintaohjelmatuotteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JVP 2026/79/AK
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JVP 2026/79/AK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48218000 Programski paket za upravljanje dozvolama
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JVP 2026/79/AK
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48218000 Pacchetti software per la gestione di licenze
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
452345-2026 - Kompetizzjoni
Il-Latvja – Pakkett ta' softwer għall-ġestjoni tal-liċenzji – Izglītības portāla Uzdevumi.lv paplašinātās PROF versijas licenču iegāde Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamiem un pedagogiem
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJVP 2026/79/AK
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48218000 Pakkett ta' softwer għall-ġestjoni tal-liċenzji
5. Lott
LottLOT-0000
Interne identificatiecode: JVP 2026/79/AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48218000 Software voor licentiemanagement
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: JVP 2026/79/AK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48218000 Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JVP 2026/79/AK
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48218000 Programski paket za upravljanje licenc
5. Sklop
Sklop: LOT-0000