452508-2026 - Zadávání
Česko – Stany – Univerzální stanový přístřešek
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevUniverzální stanový přístřešek
PopisPředmětem veřejné zakázky je pořízení universálních stanových přístřešků s příslušenstvím, a jejich přepravních a skladovacích prostředků ve formě kontejnerů. Dodávka se skládá ze stanových dílců pro sestavení stanu H-18 včetně náhradních dílů a příslušenství. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interní identifikátorSpMO 9684/2026-1350
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39522530 Stany
5. Část
ČástLOT-0001
PopisPředmětem veřejné zakázky je pořízení univerzálních stanových přístřešků s příslušenstvím, a jejich přepravních a skladovacích prostředků ve formě kontejnerů. Dodávka se skládá ze stanových dílců pro sestavení stanu H-18 včetně náhradních dílů a příslušenství. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Možnosti
Popis možnostíV ZD.
2. Procedure
Procedure
Titel: Univerzální stanový přístřešek
Intern ID: SpMO 9684/2026-1350
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39522530 Telte
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: V ZD.
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SpMO 9684/2026-1350
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39522530 Teltat
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
Optioiden kuvaus: V ZD.
452508-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreUniverzální stanový přístřešek
Identifiant interneSpMO 9684/2026-1350
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39522530 Tentes
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsV ZD.
452508-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovUniverzální stanový přístřešek
Interna identifikacijska oznakaSpMO 9684/2026-1350
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39522530 Šatori
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijaV ZD.
452508-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloUniverzální stanový přístřešek
Identificativo internoSpMO 9684/2026-1350
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39522530 Tende
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioniV ZD.
452508-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSpMO 9684/2026-1350
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39522530 Palapinės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasV ZD.
2. Procedimento
Procedimento
Título: Univerzální stanový přístřešek
Identificador interno: SpMO 9684/2026-1350
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39522530 Tendas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
Descrição das opções: V ZD.
452508-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluUniverzální stanový přístřešek
Identificator internSpMO 9684/2026-1350
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39522530 Corturi
Opțiuni
Descrierea opțiunilorV ZD.
2. Postopek
Postopek
Naslov: Univerzální stanový přístřešek
Notranji identifikator: SpMO 9684/2026-1350
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39522530 Šotori
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Opis možnosti: V ZD.