2. Řízení
Řízení
Název: Reaģentu, kalibratoru, kvalitātes kontroles materiālu un palīgmateriālu iegāde Randox automātiskajām un pusautomātiskajām analizēšanas sistēmām
Popis: Reaģentu, kalibratoru, kvalitātes kontroles materiālu un palīgmateriālu iegāde Randox automātiskajām un pusautomātiskajām analizēšanas sistēmām
Interní identifikátor: RSU 2026/107/AK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
Další klasifikace (cpv): 33696000 Činidla a kontrastní látky, 33696500 Laboratorní činidla, 33694000 Diagnostika, 33790000 Laboratorní sklo, sklo pro zdravotnické a farmaceutické účely, 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
Popis možností: Pircējs Līguma ietvaros un tā darbības laikā var iegādāties papildu Preces, kas nav norādītas Līguma 1.pielikumā, ar nosacījumu, ka šādi iegādājamo Preču vērtība nepārsniedz 10% (desmit procenti) no Līguma 2.1.punktā noteiktās kopējās Līgumcenas.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RSU 2026/107/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696500 Laborreagenzien, 33694000 Diagnostika, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RSU 2026/107/AK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες, 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων, 33694000 Διαγνωστικές ουσίες, 33790000 Εργαστηριακά είδη, είδη υγιεινής ή φαρμακευτικά είδη από γυαλί, 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Επιλογές:
452560-2026 - Competition
Latvia – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Reaģentu, kalibratoru, kvalitātes kontroles materiālu un palīgmateriālu iegāde Randox automātiskajām un pusautomātiskajām analizēšanas sistēmām
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierRSU 2026/107/AK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media, 33696500 Laboratory reagents, 33694000 Diagnostic agents, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
LotLOT-0000
Options
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RSU 2026/107/AK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
Täiendav liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid, 33696500 Laboratooriumireaktiivid, 33694000 Diagnostilised ained, 33790000 Laborites, hügieenis ja farmaatsias kasutatavad klaastooted, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RSU 2026/107/AK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33000000 Lääketieteelliset laitteet, farmaseuttiset valmisteet ja henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet, 33696500 Laboratorioreagenssit, 33694000 Diagnostiset aineet, 33790000 Laboratorio-, hygienia- ja farmasialasi, 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RSU 2026/107/AK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste, 33696500 Réactifs de laboratoire, 33694000 Agents diagnostiques, 33790000 Verrerie de laboratoire, d'hygiène ou de pharmacie, 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Lot: LOT-0000
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RSU 2026/107/AK
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33696000 Reagents and contrast media, 33696500 Laboratory reagents, 33694000 Diagnostic agents, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RSU 2026/107/AK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva, 33696500 Laboratorijski reagensi, 33694000 Dijagnostička sredstva, 33790000 Laboratorijski, higijenski ili farmaceutski proizvodi od stakla, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RSU 2026/107/AK
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
További osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok, 33696500 Laboratóriumi reagensek, 33694000 Diagnosztikumok, 33790000 Laboratóriumi, egészségügyi vagy gyógyszerészeti üvegáru, 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0000
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: RSU 2026/107/AK
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696000 Reagenti e mezzi di contrasto, 33696500 Reattivi per laboratorio, 33694000 Agenti diagnostici, 33790000 Articoli di vetro per laboratorio, uso igienico o farmaceutico, 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: RSU 2026/107/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Papildu klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas, 33696500 Laboratorijas reaģenti, 33694000 Diagnostiskie reaģenti, 33790000 Stikla izstrādājumi laboratorijas, higiēnas vai farmācijas vajadzībām, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: RSU 2026/107/AK
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti, 33696500 Reaġenti tal-laboratorju, 33694000 Aġenti diagnostiċi, 33790000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju, użu iġeniku jew farmakewtiku, 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
Lott: LOT-0000
Għażliet:
Interne identificatiecode: RSU 2026/107/AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
Aanvullende classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen, 33696500 Laboratoriumreagentia, 33694000 Diagnostische agentia, 33790000 Glaswerk voor laboratoria, voor hygiënisch of farmaceutisch gebruik, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: RSU 2026/107/AK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe, 33696500 Odczynniki laboratoryjne, 33694000 Czynniki diagnostyczne, 33790000 Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RSU 2026/107/AK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Clasificare suplimentară (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast, 33696500 Reactivi de laborator, 33694000 Agenţi diagnostici, 33790000 Sticlărie pentru laborator, pentru articole de igienă sau pentru industria farmaceutică, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: RSU 2026/107/AK
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá, 33696500 Laboratórne činidlá, 33694000 Diagnostické činidlá, 33790000 Laboratórny, zdravotnícky alebo farmaceutický sklenený tovar, 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RSU 2026/107/AK
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva, 33696500 Laboratorijski reagenti, 33694000 Sredstva za diagnostiko, 33790000 Laboratorijski, higienski ali farmacevtski izdelki iz stekla, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RSU 2026/107/AK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel, 33696500 Laboratoriereagenser, 33694000 Diagnostiska medel, 33790000 Laboratorieglas, hygieniskt eller farmaceutiskt glas, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner: