2. Řízení
Řízení
Název: Serwis oprogramowania: Zad. 1 – Wdrożenie funkcjonalności KSeF w systemach informatycznych
Popis: Przedmiotem zamówienia jest: Serwis oprogramowania: Zad. 1 – Wdrożenie funkcjonalności KSeF w systemach informatycznych Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b i 3 do SWZ.
Interní identifikátor: DZ.3321.100.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72250000 Systémové a podpůrné služby
Další klasifikace (cpv): 72263000 Implementace programového vybavení, 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: 3.3. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: a) udzielenie licencji i wdrożenie modułu oprogramowania aplikacyjnego „Konektor KSeF”. b) udzielenie licencji i wdrożenie modułu oprogramowania aplikacyjnego „Rejestr Zakupów”. c) objęcie uruchomionych modułów oprogramowania aplikacyjnego, o których mowa w pkt. a i pkt. b, gwarancyjnym nadzorem autorskim od daty podpisania protokołu odbioru wdrożenia do dnia 14.10.2026. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 i 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 80 % KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 %(Tn)
Další klasifikace (cpv): 72263000 Implementace programového vybavení, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 90524000 Zpracování zdravotnického odpadu
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ.3321.100.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72250000 System- og supporttjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 72263000 Implementering af programmel, 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 72263000 Implementering af programmel, 48000000 Programpakker og informationssystemer, 90524000 Tjenesteydelser i forbindelse med medicinsk affald
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZ.3321.100.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
452567-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ.3321.100.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 90524000 Servicios relacionados con los desechos médicos
452567-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ.3321.100.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 90524000 Meditsiinijäätmete teenused
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZ.3321.100.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 90524000 Usluge u vezi s medicinskim otpadom
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ.3321.100.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 90524000 Egészségügyi hulladékkal kapcsolatos szolgáltatások
452567-2026 - Gara
Polonia – Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza – Serwis oprogramowania: Zad. 1 – Wdrożenie funkcjonalności KSeF w systemach informatycznych
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZ.3321.100.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72263000 Servizi di implementazione di software, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72263000 Servizi di implementazione di software, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione, 90524000 Servizi connessi ai rifiuti medici
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.100.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 90524000 Paslaugos, susijusios su medicinos atliekomis
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZ.3321.100.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 90524000 Servizzi ta' skarat mediku
Interne identificatiecode: DZ.3321.100.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten, 48000000 Software en informatiesystemen, 90524000 Diensten voor medisch afval
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZ.3321.100.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 72263000 Servicii de aplicare de software, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
5. Lot
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 72263000 Servicii de aplicare de software, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice, 90524000 Servicii privind deşeurile medicale