See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Zakup wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu
Popis: Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ stanowiący integralną część SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia, w tym w Załączniku nr 3 do SWZ, wskazano znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały również w projekcie umowy (Załącznik Nr 4 do SWZ) stanowiącym integralną część SWZ.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42600000 Strojní nářadí
Další klasifikace (cpv): 42642100 Obráběcí a tvářecí stroje pro obrábění dřeva, 42641300 Obráběcí a tvářecí stroje pro obrábění betonu, 42900000 Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení, 30200000 Počítače, 48321000 Balík programů pro počítačovou projekci (CAD), 30232100 Tiskárny a kresliče, 43830000 Nářadí s vlastním pohonem
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część I - Maszyny i urządzenia stacjonarne wraz z oprzyrządowaniem
Další klasifikace (cpv): 42642100 Obráběcí a tvářecí stroje pro obrábění dřeva
Část: LOT-0002
Název: Część II - Elektronarzędzia wraz z oprzyrządowaniem i urządzenia techniczne
Další klasifikace (cpv): 42900000 Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení
Část: LOT-0003
Název: Część III - Narzędzia ręczne i przyrządy
Další klasifikace (cpv): 43830000 Nářadí s vlastním pohonem
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD), 30232100 Drucker und Plotter, 43830000 Elektrowerkzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42642100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42600000 Εργαλειομηχανές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42642100 Εργαλειομηχανές για την κατεργασία ξύλου, 42641300 Εργαλειομηχανές για την κατεργασία σκυροδέματος, 42900000 Διάφορα μηχανήματα γενικής και ειδικής χρήσης, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 48321000 Πακέτα λογισμικού σχεδίασης με τη βοήθεια ηλεκτρονικού υπολογιστή (CAD), 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 43830000 Ηλεκτροκίνητα εργαλεία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42642100 Εργαλειομηχανές για την κατεργασία ξύλου
Παρτίδα: LOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42900000 Διάφορα μηχανήματα γενικής και ειδικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 43830000 Ηλεκτροκίνητα εργαλεία
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42600000 Tööpingid
Täiendav liigitus (cpv): 42642100 Tööpingid puidu töötlemiseks, 42641300 Tööpingid betooni töötlemiseks, 42900000 Mitmesugused üld- ja eriotstarbelised masinad, 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 48321000 Arvutigraafika (CAD) tarkvarapakett, 30232100 Printerid ja plotterid, 43830000 Elektritööriistad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 42642100 Tööpingid puidu töötlemiseks
Osa: LOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 42900000 Mitmesugused üld- ja eriotstarbelised masinad
Osa: LOT-0003
Täiendav liigitus (cpv): 43830000 Elektritööriistad
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42600000 Työstökoneet
Lisäluokitus (cpv): 42642100 Puun työstökoneet, 42641300 Betonin työstökoneet, 42900000 Erilaiset yleis- ja erikoiskoneet, 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 48321000 Tietokoneavusteisen suunnittelun ohjelmatuotteet (CAD), 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 43830000 Konetyökalut
Lisäluokitus (cpv): 42642100 Puun työstökoneet
Lisäluokitus (cpv): 42900000 Erilaiset yleis- ja erikoiskoneet
Lisäluokitus (cpv): 43830000 Konetyökalut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42600000 Machines-outils
Nomenclature complémentaire (cpv): 42642100 Machines-outils pour le travail du bois, 42641300 Machines-outils pour le travail du béton, 42900000 Machines diverses à usage général et à usage spécial, 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 48321000 Logiciels de CAO, 30232100 Imprimantes et traceurs, 43830000 Outils à moteur
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 42642100 Machines-outils pour le travail du bois
Lot: LOT-0002
Nomenclature complémentaire (cpv): 42900000 Machines diverses à usage général et à usage spécial
Lot: LOT-0003
Nomenclature complémentaire (cpv): 43830000 Outils à moteur
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42600000 Darbgaldi
Papildu klasifikācija (cpv): 42642100 Darbgaldi koka apstrādei, 42641300 Darbgaldi betona apstrādei, 42900000 Dažāda, vispārēja un speciāla pielietojuma tehnika, 30200000 Datoru iekārtas un piederumi, 48321000 Datorizētās projektēšanas (CAD) programmatūras pakotne, 30232100 Printeri un ploteri, 43830000 Elektroinstrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 42642100 Darbgaldi koka apstrādei
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 42900000 Dažāda, vispārēja un speciāla pielietojuma tehnika
Daļa: LOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 43830000 Elektroinstrumenti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42600000 Għodda mekkanizzata
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42642100 Għodda mekkanizzata għax-xogħol ta' l-injam, 42641300 Għodda mekkanizzata għax-xogħol tal-konkrit, 42900000 Makkinarju ġenerali u għal għan speċjali varji, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 48321000 Pakkett ta' softwer tad-Disinn bl-Assistenza tal-Kompjuter (CAD), 30232100 Printers u plotters, 43830000 Għodda mekkanizzata
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42642100 Għodda mekkanizzata għax-xogħol ta' l-injam
Lott: LOT-0002
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42900000 Makkinarju ġenerali u għal għan speċjali varji
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 43830000 Għodda mekkanizzata
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42600000 Obdelovalni stroji
Dodatna klasifikacija (cpv): 42642100 Obdelovalni stroji za obdelavo lesa, 42641300 Obdelovalni stroji za obdelavo betona, 42900000 Razni stroji za splošne in posebne namene, 30200000 Računalniška oprema in pribor, 48321000 Programski paket za računalniško podprto načrtovanje (CAD), 30232100 Tiskalniki in risalniki, 43830000 Električno orodje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 42642100 Obdelovalni stroji za obdelavo lesa
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 42900000 Razni stroji za splošne in posebne namene
Sklop: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 43830000 Električno orodje