2. Řízení
Řízení
Název: Zakup przekładni do turbin wiatrowych (w 3 częściach)
Popis: 4.1. Przedmiotem Zakupu jest zakup przekładni głównych kompatybilnych z turbiną wiatrową i innych towarzyszących, koniecznych komponentów służących do właściwego funkcjonowania tych przekładni (dalej zwane „Przekładnią”) tj: • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową: Gamesa G90 2.0MW w ilości 1 szt. (Część 1); • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową VESTAS V90 2.0MW Mk. 3, Mk. 7.4 oraz VESTAS V100 2.0MW, Mk. 7.4. w ilości 1 szt. (Część 2); • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową: Siemens SWT2,3 93m w ilości 1 szt. (Część 3)
Interní identifikátor: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34321200 Rychlostní skříně
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1: Zakup przekładni do turbin Gamesa
Popis: Przedmiotem Zakupu jest zakup przekładni głównych kompatybilnych z turbiną wiatrową i innych towarzyszących, koniecznych komponentów służących do właściwego funkcjonowania tych przekładni (dalej zwane „Przekładnią”) tj: • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową: Gamesa G90 2.0MW w ilości 1 szt. (Część 1);
Interní identifikátor: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 1
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie przewiduje opcji
Část: LOT-0002
Název: Część 2: Zakup przekładni do turbin Vestas
Popis: Przedmiotem Zakupu jest zakup przekładni głównych kompatybilnych z turbiną wiatrową i innych towarzyszących, koniecznych komponentów służących do właściwego funkcjonowania tych przekładni (dalej zwane „Przekładnią”) tj: • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową VESTAS V90 2.0MW Mk. 3, Mk. 7.4 oraz VESTAS V100 2.0MW, Mk. 7.4. w ilości 1 szt. (Część 2);
Interní identifikátor: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 2
Část: LOT-0004
Název: Część 3: Zakup przekładni do turbin Siemens
Popis: Przedmiotem Zakupu jest zakup przekładni głównych kompatybilnych z turbiną wiatrową i innych towarzyszących, koniecznych komponentów służących do właściwego funkcjonowania tych przekładni (dalej zwane „Przekładnią”) tj:); • Planetarna przekładnia główna kompatybilna z turbiną wiatrową: Siemens SWT2,3 93m w ilości 1 szt. (Część 3)
Interní identifikátor: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34321200 Gearkasser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Zamawiający nie przewiduje opcji
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0004
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34321200 Schaltgetriebe
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34321200 Κιβώτια ταχυτήτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0004
Internal identifier: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34321200 Gearboxes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34321200 Cajas de cambio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający nie przewiduje opcji
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0004
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34321200 Vaihdelaatikot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0004
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34321200 Boîtes de vitesses
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34321200 Gearboxes
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Zamawiający nie przewiduje opcji
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0004
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34321200 Mjenjači
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 2
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 3
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34321200 Sebességváltók
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34321200 Pavarų dėžės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0004
Iekšējais identifikators: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34321200 Pārnesumkārbas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0004
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34321200 Kaxxi ta' l-ingranaġġi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Zamawiający nie przewiduje opcji
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0004
Interne identificatiecode: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34321200 Versnellingsbakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zamawiający nie przewiduje opcji
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 2
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026 Część 3
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POST/EOD/EOD/BM/00212/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34321200 Przekładnie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0004
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34321200 Caixas de velocidade
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34321200 Cutii de viteze
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34321200 Prevodové skrine
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0004
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34321200 Menjalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0004