See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Zakup i dostawa inkubatorów, miniwirówek oraz mikroskopu dla Wydziału Biologii UW
Popis: Zakup i dostawa inkubatorów, miniwirówek oraz mikroskopu dla Wydziału Biologii UW
Interní identifikátor: POUZ-361/136/2026/WB
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: przetarg nieograniczony
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33152000 Inkubátory
Další klasifikace (cpv): 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství, 38510000 Mikroskopy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1 Zakup i dostawa inkubatora z wytrząsaniem i chłodzeniem wraz z wyposażeniem
Popis: Zakup i dostawa inkubatora z wytrząsaniem i chłodzeniem wraz z wyposażeniem
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Název: Część 2 Zakup i dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą gazową (CO2), oraz z funkcją dezynfekcji
Popis: Zakup i dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą gazową (CO2), oraz z funkcją dezynfekcji
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Część 3 Zakup i dostawa dwóch miniwirówek laboratoryjnych
Popis: Zakup i dostawa dwóch miniwirówek laboratoryjnych
Interní identifikátor: Część 3
Další klasifikace (cpv): 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství
Část: LOT-0004
Název: Część 4 Zakup i dostawa biologicznego mikroskopu odwróconego do obserwacji w jasnym polu i kontraście fazowym, wraz z kompatybilną cyfrowa kamera mikroskopową
Popis: Zakup i dostawa biologicznego mikroskopu odwróconego do obserwacji w jasnym polu i kontraście fazowym, wraz z kompatybilną cyfrowa kamera mikroskopową
Interní identifikátor: Część 4
Další klasifikace (cpv): 38510000 Mikroskopy
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POUZ-361/136/2026/WB
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: przetarg nieograniczony
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33152000 Kuvøser
Supplerende klassifikation (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger og tilbehør, 38510000 Mikroskoper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część 3
Supplerende klassifikation (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger og tilbehør
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część 4
Supplerende klassifikation (cpv): 38510000 Mikroskoper
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/136/2026/WB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/136/2026/WB
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: przetarg nieograniczony
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33152000 Κλίβανος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα, 38510000 Μικροσκόπια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38510000 Μικροσκόπια
Internal identifier: POUZ-361/136/2026/WB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: przetarg nieograniczony
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33152000 Incubators
Additional classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories, 38510000 Microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Additional classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/136/2026/WB
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: przetarg nieograniczony
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33152000 Inkubatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 42931100 Laboratorijske centrifuge i pribor, 38510000 Mikroskopi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 42931100 Laboratorijske centrifuge i pribor
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 38510000 Mikroskopi
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POUZ-361/136/2026/WB
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: przetarg nieograniczony
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33152000 Inkubátorok
További osztályozás (cpv): 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok, 38510000 Mikroszkópok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część 3
További osztályozás (cpv): 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część 4
További osztályozás (cpv): 38510000 Mikroszkópok
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POUZ-361/136/2026/WB
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: przetarg nieograniczony
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33152000 Incubatrici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori, 38510000 Microscopi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38510000 Microscopi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/136/2026/WB
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: przetarg nieograniczony
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33152000 Inkubatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42931100 Laboratorinės centrifugos ir priedai, 38510000 Mikroskopai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42931100 Laboratorinės centrifugos ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38510000 Mikroskopai
Iekšējais identifikators: POUZ-361/136/2026/WB
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: przetarg nieograniczony
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Papildu klasifikācija (cpv): 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi, 38510000 Mikroskopi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Papildu klasifikācija (cpv): 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POUZ-361/136/2026/WB
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: przetarg nieograniczony
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33152000 Onkubaturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra, 38510000 Mikroskopji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38510000 Mikroskopji
Interne identificatiecode: POUZ-361/136/2026/WB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: przetarg nieograniczony
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33152000 Couveuses
Aanvullende classificatie (cpv): 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren, 38510000 Microscopen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Aanvullende classificatie (cpv): 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Aanvullende classificatie (cpv): 38510000 Microscopen
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: przetarg nieograniczony
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33152000 Incubadoras
Classificação adicional (cpv): 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios, 38510000 Microscópios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Classificação adicional (cpv): 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część 4
Classificação adicional (cpv): 38510000 Microscópios
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: przetarg nieograniczony
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33152000 Inkubátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo, 38510000 Mikroskopy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38510000 Mikroskopy
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: POUZ-361/136/2026/WB
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: przetarg nieograniczony
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33152000 Inkubatorji
Dodatna klasifikacija (cpv): 42931100 Laboratorijske centrifuge in dodatki, 38510000 Mikroskopi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 42931100 Laboratorijske centrifuge in dodatki
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POUZ-361/136/2026/WB
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: przetarg nieograniczony
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33152000 Kuvöser
Ytterligare klassificering (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör, 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Ytterligare klassificering (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Ytterligare klassificering (cpv): 38510000 Mikroskop