461027-2026 - Zadávání
Moldavsko – Zdravotnické přístroje – Achiziționarea centralizată a Pieselor de Schimb/Accesoriilor/ Consumabilelor pentru dispozitive medicale suplimentar conform necesităților IMSP beneficiare pentru anul 2027 (Partea 2)
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevAchiziționarea centralizată a Pieselor de Schimb/Accesoriilor/ Consumabilelor pentru dispozitive medicale suplimentar conform necesităților IMSP beneficiare pentru anul 2027 (Partea 2)
PopisLivrarea pieselor de schimb, accesoriilor și consumabilelor pentru dispozitive medicale, suplimentar conform necesităților IMSP beneficiare pentru anul 2027 (Partea 2). Procedură: licitație publică. Incoterms 2020 DDP - Franco Destinație Vămuit, cu transportul Furnizorului/Prestatorului, pe parcursul anului 2027, în termen de până la 30 zile de la plasarea bonului de comandă-livrare.
Interní identifikátorCAPCS-2027-PART2
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0269
NázevLot nr. 269 Cablu de interconexiune reutilizabil MCB , LAMIDEY NOURY
PopisCablu de interconexiune reutilizabil MCB , LAMIDEY NOURY Cablu de interconexiune reutilizabil electrod (cirlig/sfera) compatibil cu SEAL, LAMIDEY NOURY MEDICAL , ref: V11FM40 Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor269
ČástLOT-0270
NázevLot nr. 270 Cablu de interconactare pentru electrochirurgie
PopisCablu de interconectare de multiplă utilizare pentru electrod neutru de unica utilizare pentru electrochirurgie, conector 6.3 mm monojack, nonErbe standard Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor270
ČástLOT-0271
NázevLot nr. 271 Cablu de interconectare EEG
PopisCablu de interconectare EEG, cu un conector tip DIN al doilea tip crocodil, set din 20 buc Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5583.33 MDL.
Interní identifikátor271
ČástLOT-0272
NázevLot nr. 272 Cablu de interconectare Elan 4 ,de tip Aesculap Inc.
PopisCablu de interconectare Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Cablu de interconectare la micromotorul de tip high-speed. Autoclavabil, sa poata fi procesat in masina de curatare automata, accesorii de fixatie incluse, compatibil cu craniotomul de tip Aesculap Elan 4 electro Ref:GA806 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 66666.67 MDL.
Interní identifikátor272
ČástLOT-0273
NázevLot nr. 273 Cablu de interconectare pentru sistem de umidificare
PopisCablu de interconectare pentru umidificator Fischer and Paykel MR850/Jike SH530 la circuit de multipla utilizare Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12625.00 MDL.
Interní identifikátor273
ČástLOT-0274
NázevLot nr. 274 Cablu de interconectare pentru sistem de umidificare
PopisCablu de interconectare pentru umidificator Fischer and Paykel MR850/Jike SH530 la circuit de unica utilizare Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12625.00 MDL.
Interní identifikátor274
ČástLOT-0275
NázevLot nr. 275 Cablu de interconectare Radical 7
PopisCablu de interconectare compatibil cu pulsoximetru Masimo Radical 7 un conector tip RED 20 pin al doilea tip LNCS 9 pini. Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3000.00 MDL.
Interní identifikátor275
ČástLOT-0276
NázevLot nr. 276 Cablu de interconexiune ECG Philips IntelliVue MX550
PopisCablu de interconexiune ECG Philips IntelliVue MX550 Cablu de interconexiune ECG pentru 3 electrozi, lungime 2.7m, compatibil cu modulul "IntelliVue MMX 867036, Philips" Cantitate: 36 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 24000.00 MDL.
Interní identifikátor276
ČástLOT-0277
NázevLot nr. 277 Cablu de interconexiune SPO2 Philips IntelliVue MX550
PopisCablu de interconexiune SPO2 Philips IntelliVue MX550 Cablu interconexiune SpO2 rainbow 25 pini la LNCS, drept , 1,21m, compatibil cu modulul "IntelliVue MMX 867036, Philips" - (masimo rainbow SET SpO2) Cantitate: 36 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 45000.00 MDL.
Interní identifikátor277
ČástLOT-0278
NázevLot nr. 278 Cablu de interconexiune SPO2 Nihon Kohden BSM-6701K
PopisCablu de interconexiune SPO2 Nihon Kohden BSM-6701K Cablu de interconexiune SPO2 compatibil cu modulul AY-663P. REF:JL-900P Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor278
ČástLOT-0279
NázevLot nr. 279 Cablu ECG TEC-5521K Nihon Kohden
PopisCablu ECG TEC-5521K Nihon Kohden Cablu pacient ECG cu 5 derivaţii şi cleme, protecţie def., BC-765V ECG connection cable (IEC, 5 leads) clip,compatibil cu Defibrilator TEC-5521K Nihon Kohden Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1833.33 MDL.
Interní identifikátor279
ČástLOT-0280
NázevLot nr. 280 Cablu ECG BeneVision N12 Mindray
PopisCablu ECG BeneVision N12 Mindray Cablu ECG cu 5 fire 3/5 Lead ECG Cable, N/T, 20’ 009-005267-00 + 5 Lead ECG Pinch Lead Wires - Adult/Pediatric 0010-30-42727 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5666.67 MDL.
Interní identifikátor280
ČástLOT-0281
NázevLot nr. 281 Cablu ECG Cardio Aid 360-B
PopisCablu ECG Cardio Aid 360-B Cablu pacient ECG cu 5 derivaţii şi cleme ,protecţie def., R-5650-1, compatibil cu Defibrilator Cardio Aid 360-B Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor281
ČástLOT-0282
NázevLot nr. 282 Cablu ECG Carescape B450, GE
PopisCablu ECG Carescape B450, GE Set fire ECG de derivatii Multi-link, 5 derivatii, cu crocodil, 130cm, compatibil cu modulul ”E-PSM-01, GE” Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor282
ČástLOT-0283
NázevLot nr. 283 Cablu ECG Infinity Vista XL
PopisCablu ECG Infinity Vista XL Cablu ECG compatibil cu Monitor de pacient Infitity Vista XL Cablu cu 3 conectoare de tip clește pentru electrozi ECG, SN:MP03411 compatibil cu Multimed 5 Pod. Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Interní identifikátor283
ČástLOT-0284
NázevLot nr. 284 Cablu ECG LM15 Lowenstein
PopisCablu ECG LM15 Lowenstein Cablu ECG cu 3 electrozi, conector 12pini compatibil cu monitorul LM15, Lowenstein Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Interní identifikátor284
ČástLOT-0285
NázevLot nr. 285 Cablu ECG Philips IntelliVue MX550
PopisCablu ECG Philips IntelliVue MX550 Cablu ECG cu clema crocodil ecranat ICU 1.0m, compatibil cu cablul de interconexiune ECG al modulului "IntelliVue MMX 867036, Philips" Cantitate: 36 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 24000.00 MDL.
Interní identifikátor285
ČástLOT-0286
NázevLot nr. 286 Cablu ECG Bionet
PopisCablu ECG compatibil cu electrocardiograf Cardiocare Bionet Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor286
ČástLOT-0287
NázevLot nr. 287 Cablu ECG BTL-08, 10 fire
PopisCablu ECG compatibil cu holter ECG BTL-08, cu 10 fire Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor287
ČástLOT-0288
NázevLot nr. 288 Cablu ECG BTL-08, 5 fire
PopisCablu ECG compatibil cu holter ECG BTL-08, cu 5 fire Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor288
ČástLOT-0289
NázevLot nr. 289 cablu ECG cu 10 fire BTL-08 Medical Technologies
Popiscablu ECG cu 10 fire BTL-08 Medical Technologies Dotat cu 10 fire pentru Holter ECG compatibil cu BTL-08 holter H600,conectori (button snap lead), standart de culori IEC (International Electrotechnical Commission) Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Interní identifikátor289
ČástLOT-0290
NázevLot nr. 290 cablu ECG cu 10 fire SE-601 B Edan Instruments, Inc.
Popiscablu ECG cu 10 fire SE-601 B Edan Instruments, Inc. Dotat cu 10 fire pentru electrocardiograf SE-601 B,conectori 4,0 mm, conector internațional 15 pini, standart de culori IEC (International Electrotechnical Commission) Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor290
ČástLOT-0291
NázevLot nr. 291 cablu ECG cu 5 fire W15 ,Witleaf
Popiscablu ECG cu 5 fire W15 ,Witleaf Cablu ECG cu 5 fire , 5-LEAD, resistance to electric knife, IEC, compatibil cu monitorul de pacient "W15 ,Witleaf" Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1250.00 MDL.
Interní identifikátor291
ČástLOT-0292
NázevLot nr. 292 cablu ECG cu 5 fire BTL-08 Medical Technologies
Popiscablu ECG cu 5 fire BTL-08 Medical Technologies Dotat cu 5 fire pentru Holter ECG compatibil cu BTL-08 holter H600,conectori (button snap lead), standart de culori IEC (International Electrotechnical Commission) Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor292
ČástLOT-0293
NázevLot nr. 293 Cablu ECG pacienti
PopisCompatibil pentru aparat FUCUDA cordi MAX FX 8322 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 666.67 MDL.
Interní identifikátor293
ČástLOT-0294
NázevLot nr. 294 Cablu ECG universal
PopisCablu universal ekg cu 10 fire pentru electrocardiograf, conectori banana 3.0 - 4.0 mm Conector universal 15 pini Lungimea minim 250cm Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7000.00 MDL.
Interní identifikátor294
ČástLOT-0295
NázevLot nr. 295 Cablu ECG, de pacient, 10 fire pentru IE 6, Biocare, China
PopisCablu ECG, de pacient, 10 fire pentru IE 6, Biocare, China Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor295
ČástLOT-0296
NázevLot nr. 296 Cablu interconectare Astar
PopisSet de cablu de interconectare pentru electrozii activi si dispozitiv de fizioterapie Astar PhysioGo 100A Cantitate: 5 Set. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Interní identifikátor296
ČástLOT-0297
NázevLot nr. 297 Cablu interconexiune IBP Philips IntelliVue MX550
PopisCablu interconexiune IBP Philips IntelliVue MX550 Cablu de interconexiune - p/u IBP cu conexiune BD compatibil cu modulul "IntelliVue MMX 867036, Philips" ref: RB-CS-IBP-1000 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Interní identifikátor297
ČástLOT-0298
NázevLot nr. 298 Cablu interconexiune SPO2 Infinity Vista XL
PopisCablu interconexiune SPO2 Infinity Vista XL Cablu SPO2 intermediar multimed 5/6, NeoMed, lungime 2m compatibil cu Multimed 5 Pod. Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Interní identifikátor298
ČástLOT-0299
NázevLot nr. 299 Cablu multimed Infinity Vista XL
PopisCablu multimed Infinity Vista XL Cablu multimed 5 Pod cable, lungime minim 1m, compatibil cu monitoarele Infinity Vista XL Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 36666.67 MDL.
Interní identifikátor299
ČástLOT-0300
NázevLot nr. 300 Cablu pentru ECG Euro-ECG 1201
PopisCablu paciet pentru electrocardiograf 12 canale Euro-ECG 1201, Codificarea culorilor cablurilor: standard IEC Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 750.00 MDL.
Interní identifikátor300
ČástLOT-0301
NázevLot nr. 301 Cablu pentru ECG MAC600
PopisCablu paciet pentru electrocardiograf cu 10 fire (rezistenta 10 COM) Compatibil cu MAC 600, Codificarea culorilor cablurilor: standard IEC Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 566.67 MDL.
Interní identifikátor301
ČástLOT-0302
NázevLot nr. 302 Cablu pentru electrocardiograf Biocare IE-300
PopisCablu pacient pentru electrocardiograf; Cu 10 fire (rezistența 10 COM) Compatibil cu Biocare IE-300 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1833.33 MDL.
Interní identifikátor302
ČástLOT-0303
NázevLot nr. 303 Cablu pentru electrocardiograf Comen CM-300
PopisCablu pacient pentru electrocardiograf; Cu 10 fire (rezistența 10 COM) Compatibil cu Comen CM-300 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 916.67 MDL.
Interní identifikátor303
ČástLOT-0304
NázevLot nr. 304 Cablu pentru electrocardiograf EDAN SE-1201
PopisCablu pacient pentru electrocardiograf; Cu 10 fire (rezistența 10 COM) Compatibil cu EDAN SE-1201 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 916.67 MDL.
Interní identifikátor304
ČástLOT-0305
NázevLot nr. 305 Cablu pentru electrod cîrlig ARC-250, Bowa
PopisCablu pentru electrod cîrlig ARC-250, Bowa Cablu pentru electrod cîrlig 3m, compatibil cu instrumentele laparoscopice, autoclavabil Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3750.00 MDL.
Interní identifikátor305
ČástLOT-0306
NázevLot nr. 306 Cablu si Conectori termali Rezistente pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisCablu si conectori - cablu tensiune inalata 3 fire min.4 mm, conectori pentru Rezistentele electrice 3 faze si papuci pentru contactoare incluse Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor306
ČástLOT-0307
NázevLot nr. 307 Cablu SPO2 W15 ,Witleaf
PopisCablu SPO2 W15 ,Witleaf Cablu de interconexiune SPO2, reutilizabil, compatibil cu monitorul de pacient "W15 ,Witleaf" Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1250.00 MDL.
Interní identifikátor307
ČástLOT-0308
NázevLot nr. 308 Cabluri pentru masurarea temperaturii rectale şi esofagiene compatibil cu monitor BeneVision seria N 15 Mindra
PopisCabluri pentru masurarea temperaturii rectale şi esofagiene compatibil cu monitor BeneVision seria N 15 Mindra Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor308
ČástLOT-0309
NázevLot nr. 309 Căciulițe EEG set (XS, S, M, L)
PopisCăciulițe EEG set (XS, S, M, L) Căciuliță EEG preansamblată cu 21 electrozi cu grosime redusă a electrodului (cauciuc electroconductor) și firele localizate extern. Cantitate: 6 Set. Valoarea estimată fără TVA: 200000.00 MDL.
Interní identifikátor309
ČástLOT-0310
NázevLot nr. 310 Capcana apa Lowenstein Leon Plus
PopisCapcana apa Lowenstein Leon Plus Capcana de apa compatibila cu masina de anestezie de model Leon Plus , Lowenstein Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor310
ČástLOT-0311
NázevLot nr. 311 Capcana de aburi Sterilmed
PopisCapcana de aburi pentru ușă compatibil cu autoclavul Sterilmed SMB-DSD-945 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 66666.67 MDL.
Interní identifikátor311
ČástLOT-0312
NázevLot nr. 312 Capcana de apa WaterLock (EtCO2 ASTRA)
PopisCapcana de apa utilizata la modulele de CO2 pentru acumularea condensului; din plastic transparent, Adult, compatibile cu mașina de anestezie ASTRA 3i Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Interní identifikátor312
ČástLOT-0313
NázevLot nr. 313 Capcane de abur pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisCapcana de aburi- destinata pentru eliminarea condensatului din camera de sterilizare si cămașă autoclavului. Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16166.67 MDL.
Interní identifikátor313
ČástLOT-0314
NázevLot nr. 314 Carbune pentru sistem de filtrare a apei
PopisCarbune activ granulat compatibila cu sisteme de filtrare a apei Cantitate: 25 Kg. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Interní identifikátor314
ČástLOT-0315
NázevLot nr. 315 Cartus carbune activ bloc (ca ex.LEADER) pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisCartus carbune activ bloc (ca ex.LEADER) pentru Autoclav TBT Plusteam 6 Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1700.00 MDL.
Interní identifikátor315
ČástLOT-0316
NázevLot nr. 316 Cartus cu carbune activ granulat pentru Autoclav Cliniclav-25
PopisCartus cu carbune activ granulat pentru Autoclav Cliniclav-25 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1833.33 MDL.
Interní identifikátor316
ČástLOT-0317
NázevLot nr. 317 Cartus cu carbune activ granulat pentru mașina de termodezinfecție instrumentarului chirurgical Melatherm 10
PopisCartus cu carbune activ granulat pentru mașina de termodezinfecție instrumentarului chirurgical Melatherm 10 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1833.33 MDL.
Interní identifikátor317
ČástLOT-0318
NázevLot nr. 318 Cartus de filtrare a apei, mecanic,10 mkm
PopisCartus de filtrare mecanica a apei lungime 10 inch, porozitate 10 microni Cantitate: 63 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6300.00 MDL.
Interní identifikátor318
ČástLOT-0319
NázevLot nr. 319 Cartus de filtrare a apei mecanic,20 mkm
PopisCartus de filtrare mecanica a apei lungime 10 inch, porozitate 20 microni Cantitate: 39 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3900.00 MDL.
Interní identifikátor319
ČástLOT-0320
NázevLot nr. 320 Cartus de filtrare a apei mecanic ,1 mkm
PopisCartus de filtrare mecanica a apei lungime 20 inch, porozitate 1 micron, diametru extern 2.5 inch Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1200.00 MDL.
Interní identifikátor320
ČástLOT-0321
NázevLot nr. 321 cartus de filtrare mecanica 1 u
PopisCartus de filtrare mecanica a apei lungime 10 inch, porozitate 1 micron Cantitate: 24 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3400.00 MDL.
Interní identifikátor321
ČástLOT-0322
NázevLot nr. 322 cartus de filtrare mecanica 5 u
PopisCartus de filtrare mecanica a apei lungime 10 inch, porozitate 5 microni Cantitate: 24 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3000.00 MDL.
Interní identifikátor322
ČástLOT-0323
NázevLot nr. 323 Cartus din fir de polipropilena 10'', 10 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate
PopisCartus din fir de polipropilena 10'', 10 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate Cartus din fir de polipropilena 10'', 10 microni Cantitate: 16 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 800.00 MDL.
Interní identifikátor323
ČástLOT-0324
NázevLot nr. 324 Cartus din fir de polipropilena 10'', 20 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate
PopisCartus din fir de polipropilena 10'', 20 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate Cartus din fir de polipropilena 10'', 20 microni Cantitate: 16 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 800.00 MDL.
Interní identifikátor324
ČástLOT-0325
NázevLot nr. 325 Cartus din fir de polipropilena 10'', 5 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate
PopisCartus din fir de polipropilena 10'', 5 microni Sistema pentru pregătirea apei purificate Cartus din fir de polipropilena 10'', 5 microni Cantitate: 16 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 800.00 MDL.
Interní identifikátor325
ČástLOT-0326
NázevLot nr. 326 Cartuș filtru bactericid compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH
PopisCartuș filtru bactericid compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH (0,01) HF5-32, Filtru p/u curățarea aerului din sistem Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 14166.67 MDL.
Interní identifikátor326
ČástLOT-0327
NázevLot nr. 327 Cartuș filtru osmoza inversa - 1 micron,
PopisCartuș filtru osmoza inversa - 1 micron, Lungime - 25 cm, Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor327
ČástLOT-0328
NázevLot nr. 328 Cartuș filtru osmoza inversa - 5 microni,
PopisCartuș filtru osmoza inversa - 5 microni, Lungime - 25 cm, Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor328
ČástLOT-0329
NázevLot nr. 329 Cartuș filtru osmoza inversa -cu cărbune, 10 inch
PopisCartuș filtru osmoza inversa -cu cărbune, 10 inch, Lungime - 25 cm, Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1333.33 MDL.
Interní identifikátor329
ČástLOT-0330
NázevLot nr. 330 Cărtuș filtru pentru osmoză inversă 5/10 mcr
PopisCărtuș filtru pentru osmoză inversă 5/10 mcr, Lungime 50 cm Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 500.00 MDL.
Interní identifikátor330
ČástLOT-0331
NázevLot nr. 331 Cărtuș filtru pentru osmoză inversă cu cărbune
PopisCărtuș filtru pentru osmoză inversă cu cărbune, Lungime 50 cm Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1166.67 MDL.
Interní identifikátor331
ČástLOT-0332
NázevLot nr. 332 Cartuș filtru steril compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH
PopisCartuș filtru steril compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH S09HB, Filtru p/u curățarea aerului din sistem Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 36000.00 MDL.
Interní identifikátor332
ČástLOT-0333
NázevLot nr. 333 Cartus mecanic din fir PP 20 mcr (ca ex.LEADER) pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisCartus mecanic din fir PP 20 mcr pentru Autoclav TBT Plusteam 6 Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 550.00 MDL.
Interní identifikátor333
ČástLOT-0334
NázevLot nr. 334 Cartus mecanic din PP 5 mcr (ca ex.LEADER ) pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisCartus mecanic din PP 5 mcr (ca ex.LEADER ) pentru Autoclav TBT Plusteam 6 Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 350.00 MDL.
Interní identifikátor334
ČástLOT-0335
NázevLot nr. 335 Cartus mecanic din PP-10 1 mcr mașina de termodezinfecție instrumentarului chirurgical Melatherm 10
PopisCartus mecanic din PP-10 1 mcr mașina de termodezinfecție instrumentarului chirurgical Melatherm 10 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 625.00 MDL.
Interní identifikátor335
ČástLOT-0336
NázevLot nr. 336 Cartus mecanic din PP-10 1 mcr pentru Autoclav Cliniclav-25
PopisCartus mecanic din PP-10 1 mcr pentru Autoclav Cliniclav-25 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 625.00 MDL.
Interní identifikátor336
ČástLOT-0337
NázevLot nr. 337 Cartuș pentru filtre magistrale Cartuș Cu Cărbune Activ K5 20SL Sistema pentru pregătirea apei purificate
PopisCartuș pentru filtre magistrale Cartuș Cu Cărbune Activ K5 20SL Sistema pentru pregătirea apei purificate Cartuș pentru filtre magistrale Cartuș Cu Cărbune Activ 20SL Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor337
ČástLOT-0338
NázevLot nr. 338 Cartuş pentru filtru DP 10 AWD655-8L, AT-OS S.r.l.
PopisCartuş pentru filtru DP 10 AWD655-8L, AT-OS S.r.l. Cartuş, 10 ţoli, din fibre de polipropilenă 20 mcr Cantitate: 40 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2666.67 MDL.
Interní identifikátor338
ČástLOT-0339
NázevLot nr. 339 Catridge pentru imprimantă compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B
PopisCatridge pentru imprimantă compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor339
ČástLOT-0340
NázevLot nr. 340 CD-R+plicuri
PopisCD-R ( disc pentru stocare rezultatelor după examinarea tomografice) + plic (convert) cu fereastra transporenta Cantitate: 3500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 18900.00 MDL.
Interní identifikátor340
ČástLOT-0341
NázevLot nr. 341 Celulă O2 Wato EX-65 Pro
PopisCelulă O2 Wato EX-65 Pro Sensor O2 galvanic, conexiune MOX2, compatibil cu mașinile de anestezie Mindray Wato EX-65 Pro Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Interní identifikátor341
ČástLOT-0342
NázevLot nr. 342 Centre disc Dialog+ (V5), B.Braun
PopisCentre disc Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Centre disc" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "34772928" Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 23640.00 MDL.
Interní identifikátor342
ČástLOT-0343
NázevLot nr. 343 Centre disc Dialog+ (V5), B.Braun
PopisCentre disc Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Centre disc" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "34570888" Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 11820.00 MDL.
Interní identifikátor343
ČástLOT-0344
NázevLot nr. 344 Chit de mentenanta Medivators ESC
PopisChit de mentenanta Medivators ESC Chit mentenanta pentru Medivators ESC Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 23650.00 MDL.
Interní identifikátor344
ČástLOT-0345
NázevLot nr. 345 Cilindri pneumatici XFM, Italray
PopisCilindri pneumatici XFM, Italray Amortizatoare (2 buc. / set) p.u bratul de suspensie a tubului cu raze X ; 1500Nm, compatibil cu dispozitivul radiologic mobil "XFM, Italray" Cantitate: 3 Set. Valoarea estimată fără TVA: 110000.00 MDL.
Interní identifikátor345
ČástLOT-0346
NázevLot nr. 346 Circuit CPAP nazal pentru nou nascuti
PopisCircuite de unică utilizare pentru pacient nou-născut compatibil cu dispozitive CPAP, single limb. Lungimea totală de lucru minim 1.6 m, . Setul să fie format din: 1. tub de conectare a portului de inspir al ventilatorului cu camera de umidificare cu diametre de conectare unul 22F al doilea 15M, 2. camera de umidificare cu umplere automată pentru nou nascut cu porturi de conectare 22M cu compatibil cu Fischer and Paykel MR850, 3. circuit cu port ce se conectează la camera de umidificare 22F cu fir de incalzire conectat de la sistemul de umidificare, cu 2 porturi de conectare a sensorului de temperatură de 7.6 mm, unul la iesire de camera de umidificare al doilea linga generatorul nazal, 4. generator nazal cu bandă de fixare pe cap și tub pentru monitorizarea presiunii cu conectare la dispozitivul CPAP și tub gofrat extensibil de exacuare a gazului expirat, 5. pronguri nazale mărimi S, M, L 6. caciulite de marimi 1, 2, 3 livrate in proportie de 33% fiecare la cantitatea totală. Cantitate: 550 Set. Valoarea estimată fără TVA: 412500.00 MDL.
Interní identifikátor346
ČástLOT-0347
NázevLot nr. 347 Circuit de respiratie OH-70C Medical Technology
Popiscircuit de respiratie OH-70C Medical Technology HFNC accessories (set) Suitable for all micomme high flow oxygen devices Water chamber automatically refills Heated breathing tubing 1.8m, heating wire 5m, 2.5Ω/m Nasal cannula, three sizes available : S, M ,L Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2708.33 MDL.
Interní identifikátor347
ČástLOT-0348
NázevLot nr. 348 Circuit de unica folosinta H-80A , BMC Medical
PopisCircuit de unica folosinta H-80A , BMC Medical Circuit de unica folosinta compatibil cu dispozidivul High Flow H-80A Ref:BM10520002 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Interní identifikátor348
ČástLOT-0349
NázevLot nr. 349 Circuit respirator( contur) pentru adulți, compatibil cu ventilatoarele Mindray SV600 / SV650
PopisCircuit respirator pentru adulți, compatibil cu ventilatoarele Mindray SV600 / SV650 Tip: Circuit dual (inspirator / expirator), transparent, gofrat. Diametru interior: 22 mm. Lungime: approx. 150 – 180 cm. Încălzire: Cu două fire de încălzire integrate. Senzoristică: Cablu senzor de temperatură pe ramura inspiratorie. Umidificare: Echipat cu cameră de umidificare cu sistem de auto-umplere. Completație set: Sac de rezervă (Ambu) 0,5 – 1,0 l; Conector unghiular; Furtun suplimentar de drenaj. Sterilitate: Steril. Cantitate: 70 Set. Valoarea estimată fără TVA: 70000.00 MDL.
Interní identifikátor349
ČástLOT-0350
NázevLot nr. 350 CO2 Main stream adapter Hamilton C6/ Hamilton Medical AG Elveţia
PopisCO2 Main stream adapter Hamilton C6/ Hamilton Medical AG Elveţia CO2 mainstream airway adapter , sige use *Airway Adapters, Adult/Pediatric , Single Use (10/BOX) Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor350
ČástLOT-0351
NázevLot nr. 351 Comutator electro-pneumatic COIL pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisComutator electro-pneumatic - tensiunea de functionare 220V, destinat pentru dirijarea valvelor interne Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor351
ČástLOT-0352
NázevLot nr. 352 conector caciulita Quantum Natus Europe
Popisconector caciulita Quantum Natus Europe 21128 waveguard connect Head Cap Adaptor for most clinical EEG systems Adapter for waveguard connect head caps (21-channel): connects to clinical EEG systems using a DB25 male connector to 25 touchproof connectors, 12.2” (31 cm) cable length Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor352
ČástLOT-0353
NázevLot nr. 353 Conector manseta NIBP
PopisConector de plastic pentru manșetă NIBP adult compatibil cu cablu de interconectare al monitorului Nihon Kohden BSM-6701K Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1166.67 MDL.
Interní identifikátor353
ČástLOT-0354
NázevLot nr. 354 Container pentru terapie VAC
PopisRecipient cu gel, tub, clemă și conector de 500 ml pentru sistemele de terapie Info V.A.C. Compatibil cu aparatul existent INFOVAC, KCI și conexiune cu pansamentul. Termen de valabilitate min. 24 luni Cantitate: 200 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 303000.00 MDL.
Interní identifikátor354
ČástLOT-0355
NázevLot nr. 355 Cover complete Dialog+ (V5), B.Braun
PopisCover complete Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Cover complete" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "3451415A" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Interní identifikátor355
ČástLOT-0356
NázevLot nr. 356 Cutter Neuro Elan 4 ,de tip Aesculap , 2mm
Popisechivalent cu Cutter Neuro Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Cutter Neuro model US, vârf 2,0mm, reutilizabil. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor356
ČástLOT-0357
NázevLot nr. 357 Cutter Neuro Elan 4 ,de tip Aesculap 3mm
Popisechivalent cu Cutter Neuro Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Cutter Neuro model US, vârf 3mm, reutilizabil. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor357
ČástLOT-0358
NázevLot nr. 358 Cutter spiralat Elan 4 ,de tip Aesculap
Popisechivalent cu Cutter spiralat Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Cutter spiralat reutilizabil, marime medie, compatibil cu manson si protector dura mater (p-u craniotom) Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor358
ČástLOT-0359
NázevLot nr. 359 Dedurizator pentru sistemul de osmoză inversă
PopisDedurizator pentru sistemul de osmoză inversă Cantitate: 100 Kg. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor359
ČástLOT-0360
NázevLot nr. 360 Dialysis Reference Meters Dialog+ (V5), B.Braun
PopisDialysis Reference Meters Dialog+ (V5), B.Braun Instrument de calibrare "Dialysis Reference Meters" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "HDM97BQ" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 41666.67 MDL.
Interní identifikátor360
ČástLOT-0361
NázevLot nr. 361 Dispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii perfuzabile
PopisDispozitiv pentru aspiratie/transfer de solutii perfuzabile Filtru antibacterian 0,45µm pe canalul de echilibrare a presiunilor. Filtru antiparticule de 5µm pe canalul activ , capacel albastru Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor361
ČástLOT-0362
NázevLot nr. 362 Dispozitive de Ablație cu Radiofrecvență
PopisPiesă de mână Bipolară Tehnologie: Ablație bipolară cu radiofrecvență, prevăzută cu sistem de irigare cu soluție salină pentru răcirea țesutului și prevenirea formării coagulului sau a escarelor. Design: Dispozitiv tip pensă (clamp) cu electrozi paraleli, pentru asigurarea transmuralității prin aplicarea energiei din ambele părți ale țesutului. Sistem de Monitorizare: Senzor integrat pentru măsurarea impedanței țesutului în timp real, cu oprire automată a energiei în momentul obținerii transmuralității (feedback auditiv și vizual pe generator). Versatilitate: Design curbat sau articulat pentru acces facil la venele pulmonare, atât prin sternotomie, cât și prin minitoracotomie. Compatibil cu Medtronic Cardioblate 68000 aflat în dotarea instituției , ref. code 60831 MEDTRONIC Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 366666.67 MDL.
Interní identifikátor362
ČástLOT-0363
NázevLot nr. 363 Electrod activ reutilizabil tip billă, 3mm
PopisElectrod activ reutilizabil tip billă. Lungime12 cm diametru bilă 3mm, p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor363
ČástLOT-0364
NázevLot nr. 364 Electrod activ reutilizabil tip billă, 5mm
PopisElectrod activ reutilizabil tip billă, 5mm Lungime12 cm diametru bilă 5mm, p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3000.00 MDL.
Interní identifikátor364
ČástLOT-0365
NázevLot nr. 365 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop Lățime 10mm
PopisLungime12 cm Lățime 10mm, Înălțime 10 mm p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor365
ČástLOT-0366
NázevLot nr. 366 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop Lățime 10mm, Înălțime 7 mm
PopisLungime12 cm Lățime 10mm, Înălțime 7 mm p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor366
ČástLOT-0367
NázevLot nr. 367 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop Lățime 15mm
PopisLungime12 cm Lățime 15mm, Înălțime 15 mm p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor367
ČástLOT-0368
NázevLot nr. 368 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop Lățime 20mm
PopisLungime12 cm Lățime 20mm, Înălțime 15 mm p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Interní identifikátor368
ČástLOT-0369
NázevLot nr. 369 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop Lățime 25mm
PopisLungime12 cm Lățime 25mm, Înălțime 10 mm p/u mîner de electrochirurgie Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Interní identifikátor369
ČástLOT-0370
NázevLot nr. 370 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 10 mm înălțime 10 mm pentru mîner de electrochirurgie
PopisElectrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 10 mm înălțime 10 mm pentru mîner de electrochirurgie Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Interní identifikátor370
ČástLOT-0371
NázevLot nr. 371 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 10 mm înălțime 7 mm pentru mîner de electrochirurgie
PopisElectrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 10 mm înălțime 7 mm pentru mîner de electrochirurgie Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Interní identifikátor371
ČástLOT-0372
NázevLot nr. 372 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 15 mm înălțime 15 mm pentru mîner de electrochirurgie
PopisElectrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 15 mm înălțime 15 mm pentru mîner de electrochirurgie Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Interní identifikátor372
ČástLOT-0373
NázevLot nr. 373 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 20 mm înălțime 15 mm pentru mîner de electrochirurgie
PopisElectrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 20 mm înălțime 15 mm pentru mîner de electrochirurgie Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Interní identifikátor373
ČástLOT-0374
NázevLot nr. 374 Electrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 25 mm înălțime 10 mm pentru mîner de electrochirurgie
PopisElectrod activ reutilizabil tip LLETZ Loop lungime 12 cm lățime 25 mm înălțime 10 mm pentru mîner de electrochirurgie Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Interní identifikátor374
ČástLOT-0375
NázevLot nr. 375 Electrod activ, pentru Electrocoagulator MBC-200, Soring
PopisElectrod activ cu miner cu două butoane tăiere și coagulare, reutilizabil pentru Electrocoagulator MBC-200, Soring Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor375
ČástLOT-0376
NázevLot nr. 376 Electrod cauciuc electroforez
PopisElectrozi din cauciuc electroconductor cu pin de conectare a cablului de interconectare compatibil dispozitiv de fizioterapie Astar PhysioGo 100A Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor376
ČástLOT-0377
NázevLot nr. 377 Electrod cleste EEG
PopisElectrod tip clește pentru monitorizarea EEG cu fixare pe ureche, cablu integrat cu conector tip DIN pentru fixare la amplificatorul EEG Nihon Kohden Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2000.00 MDL.
Interní identifikátor377
ČástLOT-0378
NázevLot nr. 378 Electrod combinat pentru disectie submucoasa endoscopica
PopisElectrod care imbina un cutit tip ac si uncutit tip sfera.Lungimea cutitului tip sfera -5mm,diametru 0,45mm;lungimea cutitului tip ac-3mm,diametru 0,35mm.Lungimea cateter:2300mm Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 37500.00 MDL.
Interní identifikátor378
ČástLOT-0379
NázevLot nr. 379 Electrod de rezectie transuretrala
PopisAnsa monopolara de rezectie, autoclavabila, 0,35mm Cantitate: 24 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 36000.00 MDL.
Interní identifikátor379
ČástLOT-0380
NázevLot nr. 380 Electrod ECG pediatric
PopisElectrod ECG, Adeziv, Ag/AgCl, Tip snap button, De unica folosinta, Tip pacient: pediatric Cantitate: 500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor380
ČástLOT-0381
NázevLot nr. 381 Electrod ion-selectiv pentru determinarea fluorului ЭЛИС-131F-K80.7 (cu BNC) И-160М , Belorus
Popis1) Domeniul de măsurare al pF la o temperatură de 20℃ este de la 1,0 la 5,0. 2) Abaterea caracteristicii electrodului de la liniaritatea în intervalul de măsurători pF și o temperatură a soluției de 20 ℃ nu este mai mare de ±6mV. 3) Valoare pH-ului soluției analizate trebuie să fie cuprinsă între 4,5 și 8,0. 4) Abruptul caracteristicii electrodului în valoare absolută nu mai puțin de -54mV/pF la o temperatură de 20℃. Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor381
ČástLOT-0382
NázevLot nr. 382 Electrod ion-selectiv pentru determinarea nitraților ЭЛИС-121NO3-K80.7 (cu BNC) И-160М , Belorus
Popis1) Intervalul măsurărilor pNO3 la o temperatură de 20℃ este de la 0,3 la 4,3. 2) Abaterea caracteristicii electrodului de la liniaritatea în domeniul măsurărilor pNO3 și o temperatură a soluției de 20 ℃ nu m,ai mare de ±6mV. 3) Abruptul caracteristicii electrodului în valoarea absolută, nu mai puțin de -54,0 mV/pNO3. 4) Potențialul electrodului într-o soluție 0,01 Mde nitrat de potasiu la o temperatură de 20 ℃ față de electrodul de referință trebuie să fie de la 290 la 350 mV. Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor382
ČástLOT-0383
NázevLot nr. 383 Electrod neutru SMT BM M 400 PF,Especialidades Médicas Myr S.L.
PopisElectrod neutru SMT BM M 400 PF,Especialidades Médicas Myr S.L. Electrod neutru tip fluture cu cablu de interconexiune compatibil cu electrocoagulatorul SMT BM M 400 Adult, de cauciuc autoclavabil, reutilizabil. Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor383
ČástLOT-0384
NázevLot nr. 384 Electrod neutru , pentru Electrocoagulator MBC-200, Soring
PopisElectrod neutru din cauciuc electroconductor, minim 200 cm2, cu cablu de interconectare pentru Electrocoagulator MBC-200, Soring Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor384
ČástLOT-0385
NázevLot nr. 385 Electrod neutru + cablu de interconexiune ARC-350, Bowa
PopisElectrod neutru + cablu de interconexiune ARC-350, Bowa Electrod neutru cu cablu de interconexiune compatibil cu electrocoagulatorul ARC-250 Bowa pentru maturi de cauciuc autoclavabil, reutilizabil. Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor385
ČástLOT-0386
NázevLot nr. 386 Electrod neutru cu cablu de interconexiune reutilizabil MCB , LAMIDEY NOURY
PopisElectrod neutru cu cablu de interconexiune reutilizabil MCB , LAMIDEY NOURY Electrod neutru cu cablu de interconexiune compatibil cu electrocoagulatorul (conector ⌀ 6.35 mm. mono) SEAL , LAMIDEY NOURY pentru maturi de cauciuc autoclavabil, reutilizabil. Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 50000.00 MDL.
Interní identifikátor386
ČástLOT-0387
NázevLot nr. 387 Electrod neutru pentru electrochirurgie, adult
PopisElectrod neutru pentru electrochirurgie, pentru pacient adult, NonREM, de unică utilizare, adeziv, fără cablu, conector plat pentru cablul de interconectare Cantitate: 2100 Set. Valoarea estimată fără TVA: 35000.00 MDL.
Interní identifikátor387
ČástLOT-0388
NázevLot nr. 388 Electrod neutru pentru electrochirurgie, nou nascut
PopisElectrod neutru pentru electrochirurgie, pentru pacient nou nascut, NonREM, de unică utilizare, adeziv, fără cablu, conector plat pentru cablul de interconectare Cantitate: 200 Set. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor388
ČástLOT-0389
NázevLot nr. 389 Electrod neutru pentru electrochirurgie, pediatric
PopisElectrod neutru pentru electrochirurgie, pentru pacient pediatric, NonREM, de unică utilizare, adeziv, fără cablu, conector plat pentru cablul de interconectare Cantitate: 200 Set. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor389
ČástLOT-0390
NázevLot nr. 390 Electrod pasiv
PopisElectrod pasiv de o singura folosinta, placa cu lipici, pentru coagulatorul "Lamiday Noury" de care dispune sectia Cantitate: 200 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Interní identifikátor390
ČástLOT-0391
NázevLot nr. 391 Electrod pasiv din silicon reutilizabil, adult ARC 400 Bowa
PopisElectrod pasiv din silicon reutilizabil, adult (242-003) , cu cablu de interconectare a electrodului pasiv reutilizabil (3850050) pentru electrocoagulator ARC 250, 400 Bowa electrod 242-003; cablu 3850050 sau analogic Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Interní identifikátor391
ČástLOT-0392
NázevLot nr. 392 Electrod pasiv, reutilizabil cu cablu 2,5m, adult /Excell 400 MCDSe
PopisElectrod pasiv din silicon sau metal, reutilizabil, adult, compatibil unitate electrochirurgicala Excell 400 MCDSe Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor392
ČástLOT-0393
NázevLot nr. 393 Electrozi de suprafata pentru stimulare electrica (TOFscan)
PopisElectrozi de suprafata pentru stimulare electrica (TOFscan) conectare"buton", să permită stimularea electrică a pacienților, compatibili cu valorile de stimulare de până la 300 V și un curent maxim de 60 mA. Suprafața de contact a electrozilor cu pacientul mai mare de 1,8 cm² Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 250.00 MDL.
Interní identifikátor393
ČástLOT-0394
NázevLot nr. 394 Electrozi de unica folosinta, cu conectare directa la cabluri si defibrilator pentru defibrilare si pacing transcutan, compatibile cu Defibrilator Schiller Defigard 5000
PopisElectrozi multifuncționali de unică folosință pentru defibrilare externă, cardioversie electrică sincronizată, stimulare cardiacă și monitorizare EKG, pentru adulți. Compatibile cu Defibrilator Schiller Defigard 5000 Cantitate: 110 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 47300.00 MDL.
Interní identifikátor394
ČástLOT-0395
NázevLot nr. 395 Electrozi EMG, de unică folosință
PopisCu proprietate adezivă, cu diametru până la 15-20 mm. Cantitate: 5000 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Interní identifikátor395
ČástLOT-0396
NázevLot nr. 396 Electrozi pentru electrostimulare 5 x 5 cm, Meissa
PopisElectrozi pentru electrostimulare și electromiografie Dispozitiv compatibil cu Meissa Forma: Pătrată, Mărimea: 5cm x 5cm Tip conector: SNAP Propriețățile electrodului: auto-adeziv. Durata de utilizare: 10-30 aplicații Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Interní identifikátor396
ČástLOT-0397
NázevLot nr. 397 Electrozi pentru electrostimulare 5 x 5 cm, Chattanooga
PopisElectrozi pentru electrostimulare. Dispozitiv compatibil: Chattanooga Intelect Mobile Stim 2777 Forma: Pătrată, Mărimea: 5cm x 5cm Tip conector: SNAP Propriețățile electrodului: auto-adeziv. Durata de utilizare: 10-30 aplicații Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Interní identifikátor397
ČástLOT-0398
NázevLot nr. 398 Element filtrare IMT-POC 8600 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania
PopisElement filtrare IMT-POC 8600 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania Part nr: IPE160SMA Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8000.00 MDL.
Interní identifikátor398
ČástLOT-0399
NázevLot nr. 399 Element filtrare Generator oxigen "IMT POC 8600 Med, INMATEC",
PopisElement filtrare Generator oxigen "IMT POC 8600 Med, INMATEC", Part nr:IPE160CA Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8000.00 MDL.
Interní identifikátor399
ČástLOT-0400
NázevLot nr. 400 Element filtrare IMT-POC 8500 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania
PopisElement filtrare IMT-POC 8500 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania Part nr: IPE123SMA Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8000.00 MDL.
Interní identifikátor400
ČástLOT-0401
NázevLot nr. 401 Element filtrare IMT-POC 8500 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania
PopisElement filtrare IMT-POC 8500 med INMATEC GaseTechnologie GmbH & Co.KG Germania Part nr: IPE123CA Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8000.00 MDL.
Interní identifikátor401
ČástLOT-0402
NázevLot nr. 402 Element filtrare PD/PDP 130+ Compresor "ZT 55, Atlas Copco"
PopisElement filtrare PD/PDP 130+ Compresor "ZT 55, Atlas Copco" Part nr: 2901300106 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 21000.00 MDL.
Interní identifikátor402
ČástLOT-0403
NázevLot nr. 403 Element filtrare QDT 245 GA75VSD + / Atlas Copco International B.V. Belgia
PopisElement filtrare QDT 245 GA75VSD + / Atlas Copco International B.V. Belgia Element kit: 3001 5009 08 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 39000.00 MDL.
Interní identifikátor403
ČástLOT-0404
NázevLot nr. 404 Element filtrare UD 140+ Compresor "ZT 55, Atlas Copco"
PopisElement filtrare UD 140+ Compresor "ZT 55, Atlas Copco" Part nr: 2901300407 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 38000.00 MDL.
Interní identifikátor404
ČástLOT-0405
NázevLot nr. 405 Fabius GS Service Set (3 ani) + instalare
PopisUn set cu piese ce conține (diafragma cup, diafragma piston, filtre bacteriene, O-rings, baterie litiu 3V, garnitură, baterii lead-acid 12V 3.5 Ah, etc ), compatibil cu Drager Fabius Plus XL. + instalarea kit-ului. Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 86666.67 MDL.
Interní identifikátor405
ČástLOT-0406
NázevLot nr. 406 Film radiologic 35x43(14x17inch),Konica Minolta SD-S
PopisFilm radiologic 35x43(14x17inch)Konica Minolta SD-S, ambalate a cate 125 buc. In cutie, compatibil cu printer Dry Pro_Sigma Cantitate: 1500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 32500.00 MDL.
Interní identifikátor406
ČástLOT-0407
NázevLot nr. 407 Film radiologic 25 x 30 cm (10 x 12 inch) compatibil cu DryPro 873 ( G48039 )
PopisFilm radiologic 25 x 30 cm (10 x 12 inch) ambalaj până la 125 bucăți în cutie compatibil cu DryPro873,Konica Minolta , Bucată Cantitate: 10000 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 316666.67 MDL.
Interní identifikátor407
ČástLOT-0408
NázevLot nr. 408 Film radiologic 28 x 35 cm (11 x 14 inch) , Agfa Drystar 5302
PopisFilm radiologic 28 x 35 cm (11 x 14 inch) Ambalare pînă la 100 bucăți în cutie. Compatibil cu imprimanta AGFA Drystar 5302 Cantitate: 2000 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 37080.00 MDL.
Interní identifikátor408
ČástLOT-0409
NázevLot nr. 409 Film radiologic cu baza albastra 35 x 43 cm (14 x 17 inch), AGFA Drystar 5302
PopisFilm radiologic cu baza albastra 35 x 43 cm (14 x 17 inch) Ambalare pînă la 100 bucăți în cutie. Compatibil cu imprimanta AGFA Drystar 5302 Cantitate: 2000 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 29600.00 MDL.
Interní identifikátor409
ČástLOT-0410
NázevLot nr. 410 Film radiologic cu baza albastra 20 x 25 cm (8 x 10 inch) compatibil cu DryPixPlus
PopisFilm radiologic cu baza albastra 20 x 25 cm (8 x 10 inch) ambalaj până la 150 bucăți în cutie Echivalent cu model DI – HL compatibil cu DryPixPlux, Fujifilm Cantitate: 5250 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 84525.00 MDL.
Interní identifikátor410
ČástLOT-0411
NázevLot nr. 411 Film radiologic cu bază albastră 20x25cm (8x10inch)FujiFilm compatibil cu DRY Pix Lite
PopisFilm radiologic cu bază albastră 20x25cm (8x10inch), ambalaj până la 100bucăți în cutie.Echivalent cu model DI-HT, FujiFilm Cantitate: 400 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7980.00 MDL.
Interní identifikátor411
ČástLOT-0412
NázevLot nr. 412 Film radiologic cu baza albastra 35 x 43 (14 x 17 inch) cm compatibil cu DryPixPlus
PopisFilm radiologic cu baza albastra 35 x 43 cm (14 x 17 inch) ambalaj până la 100 bucăți în cutie Echivalent cu model DI – HL compatibil cu DryPixPlus, Fujifilm Cantitate: 1500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 67937.50 MDL.
Interní identifikátor412
ČástLOT-0413
NázevLot nr. 413 Film radiologic cu bază albastră 35x43cm (14x17inch)FujiFilm compatibil cu DRY Pix Lite
PopisFilm radiologic cu bază albastră 35x43cm (14x17inch) ,ambalaj până la 100 bucăți în cutie. Echivalent cu model DI-HT, FujiFilm Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4985.00 MDL.
Interní identifikátor413
ČástLOT-0414
NázevLot nr. 414 Film radiologic digital SD-S 35 x 43 cm (14 x 17 inch)
PopisFilm radiologic digital SD-S (compatibil cu imprimanta DryPro Σ II) RMN+CT (DMU) 35 x 43 cm (14 x 17 inch), prod Konika Minolta , set 125 b uc Cantitate: 2500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 98000.00 MDL.
Interní identifikátor414
ČástLOT-0415
NázevLot nr. 415 Filter 20" 10 µm RO Medical 350 liter, Nipro
PopisFilter 20" 10 µm RO Medical 350 liter, Nipro Piesă de schimb "Filter 20" 10 µm" compatibilă cu stația de purificare apă "RO Medical 350 liter, Nipro", cod de referință: "CON-448" Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor415
ČástLOT-0416
NázevLot nr. 416 Filter 20" 25 µm RO Medical 350 liter, Nipro
PopisFilter 20" 25 µm RO Medical 350 liter, Nipro Piesă de schimb "Filter 20" 25 µm" compatibilă cu stația de purificare apă "RO Medical 350 liter, Nipro", cod de referință: "CON-449" Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor416
ČástLOT-0417
NázevLot nr. 417 Filter 20" 5 µm RO Medical 350 liter, Nipro
PopisFilter 20" 5 µm RO Medical 350 liter, Nipro Piesă de schimb "Filter 20" 5 µm" compatibilă cu stația de purificare apă "RO Medical 350 liter, Nipro", cod de referință: "CON-447" Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor417
ČástLOT-0418
NázevLot nr. 418 Filter cartrige 20 micron, 10 inch (pack 10 pieces) HemaRO 3000, DWA
PopisFilter cartrige 20 micron, 10 inch (pack 10 pieces) HemaRO 3000, DWA Piesă de schimb "Filter cartrige 20 micron, 10 inch (pack 10 pieces)" compatibilă cu stația de purificare apă "HemaRO 3000, DWA", cod de referință: "FILT0920UP" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8300.00 MDL.
Interní identifikátor418
ČástLOT-0419
NázevLot nr. 419 Filter cartrige 25µm for F20 HemaRO 3000, DWA
PopisFilter cartrige 25µm for F20 HemaRO 3000, DWA Piesă de schimb "Filter cartrige 25µm for F20" compatibilă cu stația de purificare apă "HemaRO 3000, DWA", cod de referință: "CDPR00605" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6000.00 MDL.
Interní identifikátor419
ČástLOT-0420
NázevLot nr. 420 Filter cartrige 5 micron, 10 inch (pack 10 pieces) HemaRO 3000, DWA
PopisFilter cartrige 5 micron, 10 inch (pack 10 pieces) HemaRO 3000, DWA Piesă de schimb "Filter cartrige 5 micron, 10 inch (pack 10 pieces)" compatibilă cu stația de purificare apă "HemaRO 3000, DWA", cod de referință: "FILT0905UP" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Interní identifikátor420
ČástLOT-0421
NázevLot nr. 421 Filtru aer compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH
PopisFiltru aer compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH Compatibil cu (Monsun 18.5P, Blitz Rotary) Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor421
ČástLOT-0422
NázevLot nr. 422 Filtru aer Prisma VENT50-C
PopisFiltru aer Prisma VENT50-C Set din doua filtre de aer compatibil cu unitatea CPAP Prima Vent50-C Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Interní identifikátor422
ČástLOT-0423
NázevLot nr. 423 Filtru antibacterian HOSPIVAC 400, CA-MI
PopisFiltru antibacterian pentru aspirator chirurgical HOSPIVAC 400, CA-MI Cantitate: 130 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6500.00 MDL.
Interní identifikátor423
ČástLOT-0424
NázevLot nr. 424 Filtru antibacterian/antiviral
PopisFiltru antibacterian/antiviral pentru spirograf (tip A-182-300-005, Cosmed) Cantitate: 800 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 30000.00 MDL.
Interní identifikátor424
ČástLOT-0425
NázevLot nr. 425 Filtru aspirator endotraheal
PopisFiltru antibacterian hidrofob compatibil cu aspirator endotraheal Cantitate: 245 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 36750.00 MDL.
Interní identifikátor425
ČástLOT-0426
NázevLot nr. 426 Filtru carbon activ ND 12
PopisFiltru carbon activ ND 12 carbon activ bloc, eliminare clor Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 625.00 MDL.
Interní identifikátor426
ČástLOT-0427
NázevLot nr. 427 Filtru cărbune activ compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH
PopisFiltru cărbune activ compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH HF1-32, Filtru p/u curățarea aerului din sistem Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15000.00 MDL.
Interní identifikátor427
ČástLOT-0428
NázevLot nr. 428 Filtru de aer Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania
PopisFiltru de aer Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania Filtru de aer ref:8421479 compatibil cu ventilatorul Evita V600 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1125.00 MDL.
Interní identifikátor428
ČástLOT-0429
NázevLot nr. 429 Filtru de aer compatibil cu autoclav NUVE OT 32VS
PopisFiltru de aer compatibil cu autoclav NUVE OT 32VS Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 500.00 MDL.
Interní identifikátor429
ČástLOT-0430
NázevLot nr. 430 filtru de aer compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-K23B
Popisfiltru de aer compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-K23B Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 500.00 MDL.
Interní identifikátor430
ČástLOT-0431
NázevLot nr. 431 filtru de aer compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B
Popisfiltru de aer compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 500.00 MDL.
Interní identifikátor431
ČástLOT-0432
NázevLot nr. 432 Filtru de aer steril (ST6), S1008-E2/ Matachana Group Spania
PopisFiltru de aer steril (ST6), S1008-E2/ Matachana Group Spania Filtru de aer steril (ST6), p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5430.00 MDL.
Interní identifikátor432
ČástLOT-0433
NázevLot nr. 433 Filtru de apa magistrala
PopisPentru apa rece. Carcasă transpartenă. Dimensiuni în mm: 100 Х 120 Х 360 Dimensiunea carcasei: 10 inch Presiune maximă de lucru - până la 8 atm. Rezistă impactul maxim de presiune - până la 25 atm. Dimensiuni de asamblare, ţoli: 1/2 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor433
ČástLOT-0434
NázevLot nr. 434 Filtru de extern pentru aspirator de fum
PopisFiltru extern pentru aspirator de fum, diametrele conexiunii 22F - 22M, compatibil cu aspirator de fum Alsa CS200LC Cantitate: 160 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 18666.67 MDL.
Interní identifikátor434
ČástLOT-0435
NázevLot nr. 435 Filtru de oxigen Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania
PopisFiltru de oxigen Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania Filtru de oxigen ref:8414016 compatibil cu ventilatorul Evita V600 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 875.00 MDL.
Interní identifikátor435
ČástLOT-0436
NázevLot nr. 436 Filtru de praf Hamilton C1/ Hamilton Medical AG Elveţia
PopisFiltru de praf Hamilton C1/ Hamilton Medical AG Elveţia Filtru de praf care protejează fintrele hepa de praful de particule mari, pn:161825 (5 buc in set), , compatibil cu cu ventilatorul HamiltonC1 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 416.67 MDL.
Interní identifikátor436
ČástLOT-0437
NázevLot nr. 437 Filtru de spuma pentru canistra de absorbtie CO2 Wato EX-65 Pro
PopisFiltru de spuma pentru canistra de absorbtie CO2 Wato EX-65 Pro Filtru de spuma pentru canistra de absorbtie CO2 pentru masina de anestezie Mindray Wato EX-65 Pro. PN:0601-20-78976 Cantitate: 200 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3666.67 MDL.
Interní identifikátor437
ČástLOT-0438
NázevLot nr. 438 Filtru de ventilare pentru Hyper-medozon comfort, Herrmann Apparatebau GmbH.
Popismodel -0,2 microm,1,5cm2,LL,fara latex compatibil cu dispozitivul aflat in dotare Hyper-medozon comfort, Herrmann Apparatebau GmbH. Cantitate: 700 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5833.33 MDL.
Interní identifikátor438
ČástLOT-0439
NázevLot nr. 439 Filtru dedurizare ND 12
PopisFiltru dedurizare ND 12 rășină schimb ionic, anti-calcar Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor439
ČástLOT-0440
NázevLot nr. 440 Filtru din oțel inoxidabil 3/4 (ST3) S1008-E2/ Matachana Group Spania
PopisFiltru din oțel inoxidabil 3/4 (ST3) S1008-E2/ Matachana Group Spania Filtru din oțel inoxidabil 3/4 "(ST3), p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2810.00 MDL.
Interní identifikátor440
ČástLOT-0441
NázevLot nr. 441 Filtru hepa compatibil cu Dispozitiv pentru spalarea si dezinfectarea ustensilelor ADELA-1 Sümer
PopisFiltru hepa compatibil cu Dispozitiv pentru spalarea si dezinfectarea ustensilelor ADELA-1 Sümer Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor441
ČástLOT-0442
NázevLot nr. 442 Filtru hepa compatibil cu Dispozitiv pentru spalarea si dezinfectarea ustensilelor AWD655-8L AT-OS
PopisFiltru hepa compatibil cu Dispozitiv pentru spalarea si dezinfectarea ustensilelor AWD655-8L AT-OS Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Interní identifikátor442
ČástLOT-0443
NázevLot nr. 443 Filtru HEPA Newport e360T, Covidien AG
PopisFiltru HEPA Newport e360T, Covidien AG Filtru Hepa compatibil cu ventilatorul pulmonar "Newport e360T, Covidien AG" Cantitate: 9 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Interní identifikátor443
ČástLOT-0444
NázevLot nr. 444 Filtru Hepa pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisFiltru HEPA- destinat filtrarii aerului la stabilizarea presiunii in camera ce elimina 99 procente bacterii si virusi Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13000.00 MDL.
Interní identifikátor444
ČástLOT-0445
NázevLot nr. 445 Filtru Hepa Sterilmed autoclav
PopisFiltru hepa compatibil cu autoclavul Sterilmed SMB-DSD-945 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 28333.33 MDL.
Interní identifikátor445
ČástLOT-0446
NázevLot nr. 446 Filtru Hepa Sterilmed mașină de spălat
PopisFiltru Hepa compatibil cu unitatea de spălare și dezinfectare Sterilmed WD-6 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 50000.00 MDL.
Interní identifikátor446
ČástLOT-0447
NázevLot nr. 447 Filtru pentru sursa de alimentare Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania
PopisFiltru pentru sursa de alimentare Evita V600/ Draeger Medical GmbH Germania Filtru pentru ventilator sursei de alimentare, ref: 8416753 vcompatibil cu ventilatorul Evita V600 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 325.00 MDL.
Interní identifikátor447
ČástLOT-0448
NázevLot nr. 448 Filtru sediment ND 12
PopisFiltru sediment ND 12 5 microni, polipropilenă, 10 inch Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 416.67 MDL.
Interní identifikátor448
ČástLOT-0449
NázevLot nr. 449 Filtru ulei compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH
PopisFiltru ulei compresor de aer Monsun 18.5 P, BlitzRotary GmbH Compatibil cu (Monsun 18.5P, Blitz Rotary) Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor449
ČástLOT-0450
NázevLot nr. 450 Flex cable BeneFusion SP5
PopisFlex cable ce conecteaza modulul de comanda si partea mecanica compatibil cu pompa de infuzie Mindray, BeneFusion SP5 Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8500.00 MDL.
Interní identifikátor450
ČástLOT-0451
NázevLot nr. 451 Flow metru
PopisFlow metru cu conexiune la priza de oxigen de standard de tip DIN, flux generat 0 - 10 L/min, ajustabil continuu, cu rezervor pentru umidificare fixat de flow metru prin filet. Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2750.00 MDL.
Interní identifikátor451
ČástLOT-0452
NázevLot nr. 452 Furtun de curgere Sterilmed masina de spalat
PopisFurtun de curgere Detergent compatibil cu unitatea de spălare și dezinfectare Sterilmed WD-6 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Interní identifikátor452
ČástLOT-0453
NázevLot nr. 453 Furtun de debit Sterilmed masina de spalat
PopisFurtun de Debit a pompei de dozare perisaltică compatibil cu unitatea de spălare și dezinfectare Sterilmed WD-6 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 22666.67 MDL.
Interní identifikátor453
ČástLOT-0454
NázevLot nr. 454 Furtun din silicon conexiune aspirator RVTM3, TECHNOLOGIE MEDICALE
PopisFurtun din silicon conexiune aspirator RVTM3, TECHNOLOGIE MEDICALE Furtun din silicon sterilizabil - TUBURI SILICON p/u uz medical extern - silicon 100%; Potrivit p/u autoclavare (135°C - 2,2-2,5 bar); Anti-aderente, evita incrustarile si coagularea; Diam. Ø interior x Ø exterior 7x13mm; Grosime perete 3mm; Culoare: translucid. Cantitate: 200 Metru. Valoarea estimată fără TVA: 22000.00 MDL.
Interní identifikátor454
ČástLOT-0455
NázevLot nr. 455 Furtun pentru (LT) ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia
PopisFurtun pentru (LT) ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia piese compatibile cu ETD 4, Olympus Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor455
ČástLOT-0456
NázevLot nr. 456 Garnitura autoclav Biobase BKQ-Z100H
PopisGarnitura de silicon compatibil cu autoclav Biobase BKQ-Z100H Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Interní identifikátor456
ČástLOT-0457
NázevLot nr. 457 Garnitură compatibil cu autoclav NUVE OT 32VS
PopisGarnitură compatibil cu autoclav NUVE OT 32VS Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Interní identifikátor457
ČástLOT-0458
NázevLot nr. 458 Garnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-K23B
PopisGarnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-K23B Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor458
ČástLOT-0459
NázevLot nr. 459 Garnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B
PopisGarnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKM-Z24B Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor459
ČástLOT-0460
NázevLot nr. 460 Garnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKQ-Z100H
PopisGarnitură compatibil cu autoclav BIOBASE BKQ-Z100H Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor460
ČástLOT-0461
NázevLot nr. 461 Garnitură compatibil cu Sterilizator cu aburi SHINVA XG1.UCD-100D
PopisGarnitură compatibil cu Sterilizator cu aburi SHINVA XG1.UCD-100D Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor461
ČástLOT-0462
NázevLot nr. 462 Garnitură de ușă din silicon rezistent la caldura S1008-E2/ Matachana Group Spania
PopisGarnitură de ușă din silicon rezistent la caldura S1008-E2/ Matachana Group Spania Garnitură de ușă din silicon rezistent la caldura, p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 42220.00 MDL.
Interní identifikátor462
ČástLOT-0463
NázevLot nr. 463 Garnitură la elementul de încălzire / senzorul de nivel, S1008-E2/ Matachana Group Spania
PopisGarnitură la elementul de încălzire / senzorul de nivel, S1008-E2/ Matachana Group Spania Piesă compatibilă cu sterilizator cu aburi "S1008-E2, Matachana" Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4640.00 MDL.
Interní identifikátor463
ČástLOT-0464
NázevLot nr. 464 Garnitură pentru generatorul de abur, S1008-E2/ Matachana Group Spania
PopisGarnitură pentru generatorul de abur, S1008-E2/ Matachana Group Spania Piesă compatibilă cu sterilizator cu aburi "S1008-E2, Matachana" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2760.00 MDL.
Interní identifikátor464
ČástLOT-0465
NázevLot nr. 465 Garnitură ușă 3870 M, Tuttnauer
PopisGarnitură ușă 3870 M, Tuttnauer Garnitură ușă din silicon termorezistent, compatibilă cu autoclavult "3870 M, Tuttnawer" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor465
ČástLOT-0466
NázevLot nr. 466 Garnitura usa pentru Autoclav TBT Plusteam 6
PopisGarnituri usa- destinat pentru etansarea usilor si ermetizarea camerei l, din cauciuc/silicon, camera dreptunghiulara Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12000.00 MDL.
Interní identifikátor466
ČástLOT-0467
NázevLot nr. 467 Garnitura usa Sterilmed autoclav
PopisGarnitura de silicon pentru ușă compatibil cu autoclavul Sterilmed SMB-DSD-945 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 52000.00 MDL.
Interní identifikátor467
ČástLOT-0468
NázevLot nr. 468 Garnitura usa sterilmed masina de spalat
PopisGarnitură pentru ușă compatibil cu unitatea de spălare și dezinfectare Sterilmed WD-6 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 46666.67 MDL.
Interní identifikátor468
ČástLOT-0469
NázevLot nr. 469 Gear pump EP Dialog+ (V5), B.Braun
PopisGear pump EP Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Gear pump EP" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "34562332" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 22000.00 MDL.
Interní identifikátor469
ČástLOT-0470
NázevLot nr. 470 Gear pump FPA Dialog+ (V5), B.Braun
PopisGear pump FPA Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Gear pump FPA" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "34562330" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25800.00 MDL.
Interní identifikátor470
ČástLOT-0471
NázevLot nr. 471 Gear pump FPE Dialog+ (V5), B.Braun
PopisGear pump FPE Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Gear pump FPE" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "34562331" Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25800.00 MDL.
Interní identifikátor471
ČástLOT-0472
NázevLot nr. 472 Granular active carbon pre-filters OMNIPURE (GAC) Sistema pentru pregătirea apei purificate
PopisGranular active carbon pre-filters OMNIPURE (GAC) Sistema pentru pregătirea apei purificate Granular active carbon pre-filters OMNIPURE (GAC) Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8640.00 MDL.
Interní identifikátor472
ČástLOT-0473
NázevLot nr. 473 Hepa filtru Hamilton C1/ Hamilton Medical AG Elveţia
PopisHepa filtru Hamilton C1/ Hamilton Medical AG Elveţia Filtru Hepa (filtru intern de protectie), PN: 161236, compatibil cu cu ventilatorul HamiltonC1 Cantitate: 2 Set. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor473
ČástLOT-0474
NázevLot nr. 474 Hirtie audiometru Maico
PopisHîrtie pentru imprimantă cu dispozitiv pentru screeningul audiologic Maico Ero-scan set din 10 buc HPRT HM-E 200 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 500.00 MDL.
Interní identifikátor474
ČástLOT-0475
NázevLot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
PopisHirtie termosensibila cu grila, dimensiuni 112 mm x 25, tip rola, compatibil cu ECG Aspel AsGard Grey Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 104.17 MDL.
Interní identifikátor475
ČástLOT-0476
NázevLot nr. 476 Hirtie ECG 112x 100 mm
PopisHirtie milimetrica p/u ECG,termosnsibila 112x100x150 tip pliată Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1000.00 MDL.
Interní identifikátor476
ČástLOT-0477
NázevLot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
PopisHîrtie milimetrică pentru dispozitive medicale , termosensibilă 56 mm х 20 m, fara caroiaj Cantitate: 150 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1875.00 MDL.
Interní identifikátor477
ČástLOT-0478
NázevLot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Popistichete pentru mașina de spălat endoscoape și dulăpiorul steril cab.s concultativă Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2333.33 MDL.
Interní identifikátor478
ČástLOT-0479
NázevLot nr. 479 Hirtie milimetrica p/u ECG , termosensibila 112mm х25m tip: rola
PopisHirtie milimetrica p/u ECG , termosensibila 112mm х25m tip: rola Compatibila cu ECG ASCARD A4Z Cantitate: 70 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1750.00 MDL.
Interní identifikátor479
ČástLOT-0480
NázevLot nr. 480 Hirtie p/u monitor Nihon Kohden
Popishirtie termica plianta,faragrila,dimensiuni 50mmx100mm,lungimea totala 30m compatibil cu monitor Nihon Kohden BSM-6000 Cantitate: 250 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5210.00 MDL.
Interní identifikátor480
ČástLOT-0481
NázevLot nr. 481 Hirtie pentru monitor cardiac fetal Argus AFM 130 x 120x150 foi
PopisHirtie pentru monitor cardiac fetal Argus AFM 130 x 120x150 foi Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 291.50 MDL.
Interní identifikátor481
ČástLOT-0482
NázevLot nr. 482 Hirtie pentru monitor cardiac fetal Comen Star 5000E 112x100x150 foi
PopisHirtie pentru monitor cardiac fetal Comen Star 5000E 112x100x150 foi Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 291.50 MDL.
Interní identifikátor482
ČástLOT-0483
NázevLot nr. 483 Hîrtie pentru sterilizare articolelor medicale cu pasmă, rulou 250mm x 70m
PopisRolă din hărtie mărimea 250mm x 70mm pentru sterilizarea cu plasmă la temperatura de 54 grade C. E formată din 2 părți: o parte fiind transparentă din peliculă termorezistentă pentru vizualizarea conținutului.Partea din hîrtie să fie hidrofilă, impermiabilă.Pe lungimea rolei trebue să fie tipărit demensiunea, codul. Termenul de valabilitate a materialului de împachetat a materialelor trebue să fie nu mai mic de 12 luni. Bucată = o rolă. Cantitate: 130 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 139100.00 MDL.
Interní identifikátor483
ČástLOT-0484
NázevLot nr. 484 Hîrtie pentru sterilizare articolelor medicale, rulou 450mm x 200m
PopisRolă din hîrtie măr.450mmx200m p/u ambalat dispozitive medicale, formată din 2 părți: o parte fiind transparentă din peliculă termorezistentă pentru vizualizarea conținutului. Parte de hîrtie trebuie să fie termorezistentă, hidrofobică, impermiabilă. Pe lungimea rolei trebuie să fie tiparit dimensiunea, codul și numărul e lot. Indicator de tip clasa I conform standartului ISO 1140-1 în conformitate cu EN 868-5. Termenul de păstrare a materialului împachetat după sterilizare nu mai mic de 12 luni. Bucată=O rolă Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor484
ČástLOT-0485
NázevLot nr. 485 Hîrtie pentru sterilizare articolelor medicale, rulou 500mm x 200m
PopisRolă din hîrtie măr.5000mmx200m p/u ambalat dispozitive medicale, formată din 2 părți: o parte fiind transparentă din peliculă termorezistentă pentru vizualizarea conținutului. Parte de hîrtie trebuie să fie termorezistentă, hidrofobică, impermiabilă. Pe lungimea rolei trebuie să fie tiparit dimensiunea, codul și numărul e lot. Indicator de tip clasa I conform standartului ISO 1140-1 în conformitate cu EN 868-5. Termenul de păstrare a materialului împachetat după sterilizare nu mai mic de 12 luni. Bucată=O rolă Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 9166.67 MDL.
Interní identifikátor485
ČástLOT-0486
NázevLot nr. 486 Hîrtie termo compatibila cu dispozitivul Siemens Arcadis
PopisHîrtie termo compatibila cu dispozitivul Siemens Arcadis , 210 mm x 25 m (tip SONY sau echivalentul) Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25833.33 MDL.
Interní identifikátor486
ČástLOT-0487
NázevLot nr. 487 Hîrtie termo pentru printer autoclav
PopisHîrtie termică pentru videoprint autoclav; demensiunile 55 mm x 10 m., tip hîrtie pliată , culoare alba., compatibil cu autoclavul model mod. XG1.UCD-100D, prod. Shinva, China. Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 250.00 MDL.
Interní identifikátor487
ČástLOT-0488
NázevLot nr. 488 Hirtie termo-chimica, compatibil cu EDAN 47mm x 30m
PopisHirtie termo-chimica gradata, rulou, compatibilă cu EDAN 47mm x 30m Cantitate: 500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5410.00 MDL.
Interní identifikátor488
ČástLOT-0489
NázevLot nr. 489 Hîrtie termosensibila pentru autoclav, rola 58mm x 10 m
PopisHîrtie termosensibila pentru autoclav, rola 58mm x 10 m, fara caroiaj Cantitate: 300 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Interní identifikátor489
ČástLOT-0490
NázevLot nr. 490 Hirtie tocograf Toytu
PopisHirtie compatibila cu cardiomonitor Toytu MT-516 151x150, pliata cu 200 foi Cantitate: 150 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15000.00 MDL.
Interní identifikátor490
ČástLOT-0491
NázevLot nr. 491 Husă sterilă pentru izolarea microscopului în procesul de intervenție neurochirurgicală OPMI PENTERO 800 S
PopisHusă sterilă pentru izolarea microscopului în procesul de intervenție neurochirurgicală OPMI PENTERO 800 S Husă sterilă de unică folosință p/u microscop neurochirurgical Numar de referinta: 306029-0000-000 Pachet cu ilustrații grafice de izolare microscop Condiții: Termen de valabilitate - minim 48 luni Compatibil cu microscop neurochirurgical "OPMI Pentero 800 S, Carl Zeiss" Cantitate: 150 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 175000.00 MDL.
Interní identifikátor491
ČástLOT-0492
NázevLot nr. 492 Husă universala de protecție, sterilă, pentru gamma sonda (Cenna-500W)
PopisHusă de protecție universală, sterilă pentru gamma sonda sistemului CENNA-500W (tipul sondei, fără-fir, dreaptă). Protecție sterilă special adaptată, concepută pentru utilizare intraoperatorie. Husa de protecție constă dintr-o construcție cu strat dublu, care oferă protecție suplimentară împotriva deteriorării fizice și a contaminării. REF (Premier Guard Probe Cover 11-1221EU;11-1221GMT sau echivalent. Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Interní identifikátor492
ČástLOT-0493
NázevLot nr. 493 Imprimanta Biocare
PopisImprimanta termica compatibil cu cardiomonitor fetal BioCare FM 801 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 50.00 MDL.
Interní identifikátor493
ČástLOT-0494
NázevLot nr. 494 Injection port for tank HemaRO 3000, DWA
PopisInjection port for tank HemaRO 3000, DWA Piesă de schimb "Injection port for tank" compatibilă cu stația de purificare apă "HemaRO 3000, DWA", cod de referință: "SO8C09854" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Interní identifikátor494
ČástLOT-0495
NázevLot nr. 495 Instrument electrochirurgical,tip creion, steril
Popisinstrument electrochirurgical, monopolar, tip creion cu butoane de cuagulare și taiere a țesuturilor moi, și cablu de conectare la generator,steril. Cantitate: 500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Interní identifikátor495
ČástLOT-0496
NázevLot nr. 496 Întrerupător alimentare 3870 M, Tuttnauer
PopisÎntrerupător alimentare 3870 M, Tuttnauer 20A, 125/250VAC, DPST Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Interní identifikátor496
ČástLOT-0497
NázevLot nr. 497 Întrerupător ușă 3870 M, Tuttnauer
PopisÎntrerupător ușă 3870 M, Tuttnauer 15A, 125-250VAC, momentary Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 416.67 MDL.
Interní identifikátor497
ČástLOT-0498
NázevLot nr. 498 Kit de mentenanta 12 luni , compatibil Hyper-medozon comfort , Termen de garanție 12 luni din data instalarii
PopisKit de mentenanta 12 luni , compatibil Hyper-medozon comfort , Termen de garanție 12 luni din data instalarii Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor498
ČástLOT-0499
NázevLot nr. 499 Kit de mentenanta 12 luni , compatibil steelco , Termen de garanție 12 luni din data instalarii
PopisKit de mentenanta 12 luni , compatibil steelco , Termen de garanție 12 luni din data instalarii Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 41666.67 MDL.
Interní identifikátor499
ČástLOT-0500
NázevLot nr. 500 Kit de mentenanta 12 luni , compatibil Vacuklav 23 B+ , Termen de garanție 12 luni din data instalarii
PopisKit de mentenanta 12 luni , compatibil Vacuklav 23 B+ , Termen de garanție 12 luni din data instalarii Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12000.00 MDL.
Interní identifikátor500
ČástLOT-0501
NázevLot nr. 501 Kit de mentenanta 12 luni , compatibil WD- 8L , Termen de garanție 12 luni din data instalarii
PopisKit de mentenanta 12 luni , compatibil WD- 8L , Termen de garanție 12 luni din data instalarii Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Interní identifikátor501
ČástLOT-0502
NázevLot nr. 502 Kit de mentenanta 12 luni , KRONOS S23 , Termen de garanție 12 luni din data instalarii
PopisKit de mentenanta 12 luni , KRONOS S23 , Termen de garanție 12 luni din data instalarii Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10500.00 MDL.
Interní identifikátor502
ČástLOT-0503
NázevLot nr. 503 Kit de mentenanță anuală Eurosafe60
PopisFiltru de aer, Tub de detergent, Tub pentru pompă de detergent, Tub pentru agent de clătire, Tubul pompei agentului de clătire, Supape de reținere, Oringuri braț de pulverizare, Cleme de îndoire pentru tuburi de detergent și agent de clătire. Ambalaj original de la producător. Compatibil 100% cu Eurosafe 60. Include serviciile de montare efectuate de specialist autorizat din partea operatorului economic care va livra kit-ul. cod: 815226 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 11666.67 MDL.
Interní identifikátor503
ČástLOT-0504
NázevLot nr. 504 Kit de mentenanță o dată la 1000 cicluri Eurosafe60
PopisGarnitura ușii de încărcare. Include serviciile de montare efectuate de specialist autorizat din partea operatorului economic cod: 832652 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Interní identifikátor504
ČástLOT-0505
NázevLot nr. 505 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu mașina de anestezie Genesis.
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu mașina de anestezie Genesis. Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Interní identifikátor505
ČástLOT-0506
NázevLot nr. 506 Kit de mentenantă pentru 1 an compatibil cu autoclavul BKQ-Z100H Biobase Biodusty (Shandong) Co. Ltd
PopisKit de mentenantă pentru 1 an compatibil cu autoclavul BKQ-Z100H Biobase Biodusty (Shandong) Co. Ltd Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Interní identifikátor506
ČástLOT-0507
NázevLot nr. 507 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu mașina de anestezie Carestaion 650A1
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu mașina de anestezie Carestaion 650A1 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Interní identifikátor507
ČástLOT-0508
NázevLot nr. 508 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu ventilatorul pulmonar SV300
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu ventilatorul pulmonar SV300 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor508
ČástLOT-0509
NázevLot nr. 509 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu ventilatorul pulmonar SV650
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibil cu ventilatorul pulmonar SV650 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Interní identifikátor509
ČástLOT-0510
NázevLot nr. 510 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibile cu ventilatorul pulmonar Hamilton C1
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibile cu ventilatorul pulmonar Hamilton C1 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor510
ČástLOT-0511
NázevLot nr. 511 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibile cu ventiloatorul pulmonar Boaray 5000D
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibile cu ventiloatorul pulmonar Boaray 5000D Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor511
ČástLOT-0512
NázevLot nr. 512 Kit de mentenanță pentru 1 an compatibile ventilatorul pulmonar cu MV300
PopisKit de mentenanță pentru 1 an compatibile ventilatorul pulmonar cu MV300 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Interní identifikátor512
ČástLOT-0513
NázevLot nr. 513 Kit de mentenanță pentru 1200 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud
PopisKit de mentenanță pentru 1200 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud 1.Oil Mist trap 2. Garnitura Heat resisting 3.Nw25 clamp Cantitate: 1 Set. Valoarea estimată fără TVA: 22612.50 MDL.
Interní identifikátor513
ČástLOT-0514
NázevLot nr. 514 Kit de mentenanță pentru 2400 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud
PopisKit de mentenanță pentru 2400 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud 1.Clamp Nw40-2 buc. 2. Clamp Nw25- 6 buc. 3. Tub Teflon- 4 buc. 4.Fitting (ferrule set)- 8 buc. 5. Fitting (Nut 2mm)- 8buc. 6. Fan - 2 buc. 7.Garnituri termo- rezistente- 2 buc. Cantitate: 1 Set. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor514
ČástLOT-0515
NázevLot nr. 515 Kit de metenanță turbina (VNT.FLT.45.2) ventilator UVENT-T-S
PopisKit de metenanță turbina (VNT.FLT.45.2) ventilator UVENT-T-S Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15267.00 MDL.
Interní identifikátor515
ČástLOT-0516
NázevLot nr. 516 Kit de nebulizare pneumatic pentru ventilatoarele pulmonare Mindray
PopisKit de nebulizare pneumatic pentru ventilatoarele pulmonare Mindray Adult, Pahar de nebulizare, furtun, piesa in forma de T pentru conectare la tubul endotraheal si tuburile de ventilare Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2291.67 MDL.
Interní identifikátor516
ČástLOT-0517
NázevLot nr. 517 Kit mentenanta 3 ani SV650,Mindray
PopisKit mentenanta 3 ani SV650,Mindray Kit mentenanta 3 ani pentru SV 650 ,Mindray Cantitate: 62 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 697500.00 MDL.
Interní identifikátor517
ČástLOT-0518
NázevLot nr. 518 Kit mentenanta 3 ani Wato EX-65 Pro
PopisKit mentenanta 3 ani Wato EX-65 Pro Kit mentenanta 3 ani pentru Wato Ex-65 Pro Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 56666.67 MDL.
Interní identifikátor518
ČástLOT-0519
NázevLot nr. 519 KIT WEAR DRAIN GA75VSD + / Atlas Copco International B.V. Belgia
PopisKIT WEAR DRAIN GA75VSD + / Atlas Copco International B.V. Belgia LD DRAIN 4000H MAINTENANCE KIT Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Interní identifikátor519
ČástLOT-0520
NázevLot nr. 520 Kit-seringi, steril, tip piston Luer-Lock pentru contrast. Compatibil cu Nemoto DUAL SHOT alpha7
PopisTM0539AC 200 ml + 100 ml Syring W60” coiled line Y tube (1CV)&2SP set contine /bucata: - seringa 200 ml, - Seringa 100 ml, - Tub spiralat. Spike. Compatibil cu Nemoto DUAL SHOT alpha7 Cantitate: 1000 Set. Valoarea estimată fără TVA: 295833.33 MDL.
Interní identifikátor520
ČástLOT-0521
NázevLot nr. 521 Kit-ul de mentenanta 1 an, SV 650 Mindray + sensor O2 tip galvanic
PopisKit-ul de mentenanta 1 an, compatibil cu ventilator SV 650 Mindray in set cu sensor O2 tip galvanic Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 50000.00 MDL.
Interní identifikátor521
ČástLOT-0522
NázevLot nr. 522 Kit-ul de mentenanta 1 an, WATO EX-65 PRO Mindray + sensor O2 tip galvanic
PopisKit-ul de mentenanta 1 an, compatibil cu masina de anestezie WATO EX-65 PRO Mindray in set cu sensor O2 tip galvanic Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Interní identifikátor522
ČástLOT-0523
NázevLot nr. 523 Lama pentru dermatom sterile ( Watson- autor)
PopisLamă sterilă pentru dermatom(( Watson- autor) de unică folosință, ambalate câte una, echivalentă cu lama Swann-Morton cod 9940 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 21250.00 MDL.
Interní identifikátor523
ČástLOT-0524
NázevLot nr. 524 Lampă bactericidă 30 W
PopisLampă bactericidă 30 W, durată de viață minim 7000 ore Cantitate: 61 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12708.33 MDL.
Interní identifikátor524
ČástLOT-0525
NázevLot nr. 525 Lampă bactericidă ultravioletă 30w BactoSfera / ORBB 30X1 & 30X2
PopisLampă bactericidă ultravioletă 30w BactoSfera / ORBB 30X1 & 30X2 Lampă de schimb pentru recirculatoarele ORBB: Lampa bactericida G30w T8 - connector G13, UV-C Ozone Free; Termen efectiv de lucru minim 10000 ore. Lămpile trebuie să dispună de certificat de calitate de la producător + specificația tehnică ce atestă numărul de ore efectiv de lucru. Cantitate: 200 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 26666.67 MDL.
Interní identifikátor525
ČástLOT-0526
NázevLot nr. 526 Lampă bactericidă UV-C fără ozon, T8, G13, 120 cm
PopisLampă bactericidă fără producere de ozon. Tip tub: T8. Soclu: G13. Putere: minimum 30 W. Lungimea de undă a emisiei bactericide maxime: 253,7 nm (interval acceptat: 250–260 nm). Lungimea lămpii: aproximativ 1200 mm. Durata de viață: minimum 8000 ore. Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 770.83 MDL.
Interní identifikátor526
ČástLOT-0527
NázevLot nr. 527 Lampă bactericidă UV-C fără ozon, T8, G13, 90 cm
PopisLampă bactericidă fără producere de ozon. Tip tub: T8. Soclu: G13. Putere: minimum 30 W. Lungimea de undă a emisiei bactericide maxime: 253,7 nm (interval acceptat: 250–260 nm). Lungimea lămpii: aproximativ 900 mm. Durata de viață: minimum 8000 ore. Cantitate: 120 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 18500.00 MDL.
Interní identifikátor527
ČástLOT-0528
NázevLot nr. 528 Lampa halogen 20 W 6 V
PopisLampa halogen 20 W 6 V, G4 echivalent cu 64250 HLX Cantitate: 21 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 875.00 MDL.
Interní identifikátor528
ČástLOT-0529
NázevLot nr. 529 Lampă halogenă p/u microscop 12V 30 W
PopisLampă halogenă p/u microscop 12V 30 W 12V-30W AC85-230 V XSZ-158-T Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 166.67 MDL.
Interní identifikátor529
ČástLOT-0530
NázevLot nr. 530 Lampa microscop Nikon Alphashot
PopisBec lumina alba compatibila cu microscopul Nikon, Alphaphot YS2-H Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Interní identifikátor530
ČástLOT-0531
NázevLot nr. 531 Lampă p/u Stat Fax 303
PopisLampă p/u Stat Fax 303 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 666.67 MDL.
Interní identifikátor531
ČástLOT-0532
NázevLot nr. 532 Lampa standard pentru laringoscop compatibilă cu Laringoscopul Riester cu filet, 2,7V
PopisLampa standard pentru laringoscop compatibilă cu Laringoscopul Riester cu filet, 2,7V Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2300.00 MDL.
Interní identifikátor532
ČástLOT-0533
NázevLot nr. 533 Lampa UV DRT 240 (ДРТ 240)
PopisLampa UV DRT 240 (ДРТ 240) Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Interní identifikátor533
ČástLOT-0534
NázevLot nr. 534 Lampa UV ETD4 + instalarea ei conform cerințelor producătorului
PopisLampa UV ETD4, compatibil cu Mașina de spălat endoscoape ETD-4,Olympus. Să se prezinte copia catalogului cu piesa de schimb de la producător sau confirmarea compatibilitatii cu dispozitivul medical, în cazul unui alt producător. Instalarea ei conform cerințelor producătorului Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 166666.67 MDL.
Interní identifikátor534
ČástLOT-0535
NázevLot nr. 535 Maintenance Kit 5000h SERVO U/SERVO-i MAQUET SA Germania
PopisMaintenance Kit 5000h SERVO U/SERVO-i MAQUET SA Germania Kit de mentenantă pentru 5000 ore PN:6532621 compatibil cu ventilatorul Servo I Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 41666.67 MDL.
Interní identifikátor535
ČástLOT-0536
NázevLot nr. 536 Maintenance kit Dialog+ (V5), B.Braun
PopisMaintenance kit Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Maintenance kit" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "3451893H" Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Interní identifikátor536
ČástLOT-0537
NázevLot nr. 537 Male connector (blue) with o-rings Dialog+ (V5), B.Braun
PopisMale connector (blue) with o-rings Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Male connector (blue) with o-rings" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "3451475A" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2666.67 MDL.
Interní identifikátor537
ČástLOT-0538
NázevLot nr. 538 Male connector (red) with o-rings Dialog+ (V5), B.Braun
PopisMale connector (red) with o-rings Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "Male connector (red) with o-rings" compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "3451476A" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2666.67 MDL.
Interní identifikátor538
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CAPCS-2027-PART2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0269
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0342
Interne Kennung: 342
Los: LOT-0343
Interne Kennung: 343
Los: LOT-0344
Interne Kennung: 344
Los: LOT-0345
Interne Kennung: 345
Los: LOT-0346
Interne Kennung: 346
Los: LOT-0347
Interne Kennung: 347
Los: LOT-0348
Interne Kennung: 348
Los: LOT-0349
Interne Kennung: 349
Los: LOT-0350
Interne Kennung: 350
Los: LOT-0351
Interne Kennung: 351
Los: LOT-0352
Interne Kennung: 352
Los: LOT-0353
Titel: Lot nr. 353 Conector manseta NIBP
Interne Kennung: 353
Los: LOT-0354
Interne Kennung: 354
Los: LOT-0355
Interne Kennung: 355
Los: LOT-0356
Interne Kennung: 356
Los: LOT-0357
Interne Kennung: 357
Los: LOT-0358
Interne Kennung: 358
Los: LOT-0359
Interne Kennung: 359
Los: LOT-0360
Interne Kennung: 360
Los: LOT-0361
Interne Kennung: 361
Los: LOT-0362
Interne Kennung: 362
Los: LOT-0363
Interne Kennung: 363
Los: LOT-0364
Interne Kennung: 364
Los: LOT-0365
Interne Kennung: 365
Los: LOT-0366
Interne Kennung: 366
Los: LOT-0367
Interne Kennung: 367
Los: LOT-0368
Interne Kennung: 368
Los: LOT-0369
Interne Kennung: 369
Los: LOT-0370
Interne Kennung: 370
Los: LOT-0371
Interne Kennung: 371
Los: LOT-0372
Interne Kennung: 372
Los: LOT-0373
Interne Kennung: 373
Los: LOT-0374
Interne Kennung: 374
Los: LOT-0375
Interne Kennung: 375
Los: LOT-0376
Interne Kennung: 376
Los: LOT-0377
Titel: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Interne Kennung: 377
Los: LOT-0378
Interne Kennung: 378
Los: LOT-0379
Interne Kennung: 379
Los: LOT-0380
Titel: Lot nr. 380 Electrod ECG pediatric
Interne Kennung: 380
Los: LOT-0381
Interne Kennung: 381
Los: LOT-0382
Interne Kennung: 382
Los: LOT-0383
Interne Kennung: 383
Los: LOT-0384
Interne Kennung: 384
Los: LOT-0385
Interne Kennung: 385
Los: LOT-0386
Interne Kennung: 386
Los: LOT-0387
Interne Kennung: 387
Los: LOT-0388
Interne Kennung: 388
Los: LOT-0389
Interne Kennung: 389
Los: LOT-0390
Titel: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Interne Kennung: 390
Los: LOT-0391
Interne Kennung: 391
Los: LOT-0392
Interne Kennung: 392
Los: LOT-0393
Interne Kennung: 393
Los: LOT-0394
Interne Kennung: 394
Los: LOT-0395
Interne Kennung: 395
Los: LOT-0396
Interne Kennung: 396
Los: LOT-0397
Interne Kennung: 397
Los: LOT-0398
Interne Kennung: 398
Los: LOT-0399
Interne Kennung: 399
Los: LOT-0400
Interne Kennung: 400
Los: LOT-0401
Interne Kennung: 401
Los: LOT-0402
Interne Kennung: 402
Los: LOT-0403
Interne Kennung: 403
Los: LOT-0404
Interne Kennung: 404
Los: LOT-0405
Interne Kennung: 405
Los: LOT-0406
Interne Kennung: 406
Los: LOT-0407
Interne Kennung: 407
Los: LOT-0408
Interne Kennung: 408
Los: LOT-0409
Interne Kennung: 409
Los: LOT-0410
Interne Kennung: 410
Los: LOT-0411
Interne Kennung: 411
Los: LOT-0412
Interne Kennung: 412
Los: LOT-0413
Interne Kennung: 413
Los: LOT-0414
Interne Kennung: 414
Los: LOT-0415
Interne Kennung: 415
Los: LOT-0416
Interne Kennung: 416
Los: LOT-0417
Interne Kennung: 417
Los: LOT-0418
Interne Kennung: 418
Los: LOT-0419
Interne Kennung: 419
Los: LOT-0420
Interne Kennung: 420
Los: LOT-0421
Interne Kennung: 421
Los: LOT-0422
Interne Kennung: 422
Los: LOT-0423
Interne Kennung: 423
Los: LOT-0424
Interne Kennung: 424
Los: LOT-0425
Interne Kennung: 425
Los: LOT-0426
Interne Kennung: 426
Los: LOT-0427
Interne Kennung: 427
Los: LOT-0428
Interne Kennung: 428
Los: LOT-0429
Interne Kennung: 429
Los: LOT-0430
Interne Kennung: 430
Los: LOT-0431
Interne Kennung: 431
Los: LOT-0432
Interne Kennung: 432
Los: LOT-0433
Interne Kennung: 433
Los: LOT-0434
Interne Kennung: 434
Los: LOT-0435
Interne Kennung: 435
Los: LOT-0436
Interne Kennung: 436
Los: LOT-0437
Interne Kennung: 437
Los: LOT-0438
Interne Kennung: 438
Los: LOT-0439
Interne Kennung: 439
Los: LOT-0440
Interne Kennung: 440
Los: LOT-0441
Interne Kennung: 441
Los: LOT-0442
Interne Kennung: 442
Los: LOT-0443
Interne Kennung: 443
Los: LOT-0444
Interne Kennung: 444
Los: LOT-0445
Interne Kennung: 445
Los: LOT-0446
Interne Kennung: 446
Los: LOT-0447
Interne Kennung: 447
Los: LOT-0448
Titel: Lot nr. 448 Filtru sediment ND 12
Interne Kennung: 448
Los: LOT-0449
Interne Kennung: 449
Los: LOT-0450
Interne Kennung: 450
Los: LOT-0451
Titel: Lot nr. 451 Flow metru
Interne Kennung: 451
Los: LOT-0452
Interne Kennung: 452
Los: LOT-0453
Interne Kennung: 453
Los: LOT-0454
Interne Kennung: 454
Los: LOT-0455
Interne Kennung: 455
Los: LOT-0456
Interne Kennung: 456
Los: LOT-0457
Interne Kennung: 457
Los: LOT-0458
Interne Kennung: 458
Los: LOT-0459
Interne Kennung: 459
Los: LOT-0460
Interne Kennung: 460
Los: LOT-0461
Interne Kennung: 461
Los: LOT-0462
Interne Kennung: 462
Los: LOT-0463
Interne Kennung: 463
Los: LOT-0464
Interne Kennung: 464
Los: LOT-0465
Interne Kennung: 465
Los: LOT-0466
Interne Kennung: 466
Los: LOT-0467
Interne Kennung: 467
Los: LOT-0468
Interne Kennung: 468
Los: LOT-0469
Interne Kennung: 469
Los: LOT-0470
Interne Kennung: 470
Los: LOT-0471
Interne Kennung: 471
Los: LOT-0472
Interne Kennung: 472
Los: LOT-0473
Interne Kennung: 473
Los: LOT-0474
Interne Kennung: 474
Los: LOT-0475
Titel: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Interne Kennung: 475
Los: LOT-0476
Titel: Lot nr. 476 Hirtie ECG 112x 100 mm
Interne Kennung: 476
Los: LOT-0477
Titel: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Interne Kennung: 477
Los: LOT-0478
Titel: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Interne Kennung: 478
Los: LOT-0479
Interne Kennung: 479
Los: LOT-0480
Interne Kennung: 480
Los: LOT-0481
Interne Kennung: 481
Los: LOT-0482
Interne Kennung: 482
Los: LOT-0483
Interne Kennung: 483
Los: LOT-0484
Interne Kennung: 484
Los: LOT-0485
Interne Kennung: 485
Los: LOT-0486
Interne Kennung: 486
Los: LOT-0487
Interne Kennung: 487
Los: LOT-0488
Interne Kennung: 488
Los: LOT-0489
Interne Kennung: 489
Los: LOT-0490
Titel: Lot nr. 490 Hirtie tocograf Toytu
Interne Kennung: 490
Los: LOT-0491
Interne Kennung: 491
Los: LOT-0492
Interne Kennung: 492
Los: LOT-0493
Titel: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Interne Kennung: 493
Los: LOT-0494
Interne Kennung: 494
Los: LOT-0495
Interne Kennung: 495
Los: LOT-0496
Interne Kennung: 496
Los: LOT-0497
Interne Kennung: 497
Los: LOT-0498
Interne Kennung: 498
Los: LOT-0499
Interne Kennung: 499
Los: LOT-0500
Interne Kennung: 500
Los: LOT-0501
Interne Kennung: 501
Los: LOT-0502
Interne Kennung: 502
Los: LOT-0503
Interne Kennung: 503
Los: LOT-0504
Interne Kennung: 504
Los: LOT-0505
Interne Kennung: 505
Los: LOT-0506
Interne Kennung: 506
Los: LOT-0507
Interne Kennung: 507
Los: LOT-0508
Interne Kennung: 508
Los: LOT-0509
Interne Kennung: 509
Los: LOT-0510
Interne Kennung: 510
Los: LOT-0511
Interne Kennung: 511
Los: LOT-0512
Interne Kennung: 512
Los: LOT-0513
Interne Kennung: 513
Los: LOT-0514
Interne Kennung: 514
Los: LOT-0515
Interne Kennung: 515
Los: LOT-0516
Interne Kennung: 516
Los: LOT-0517
Interne Kennung: 517
Los: LOT-0518
Interne Kennung: 518
Los: LOT-0519
Interne Kennung: 519
Los: LOT-0520
Interne Kennung: 520
Los: LOT-0521
Interne Kennung: 521
Los: LOT-0522
Interne Kennung: 522
Los: LOT-0523
Interne Kennung: 523
Los: LOT-0524
Titel: Lot nr. 524 Lampă bactericidă 30 W
Interne Kennung: 524
Los: LOT-0525
Interne Kennung: 525
Los: LOT-0526
Interne Kennung: 526
Los: LOT-0527
Interne Kennung: 527
Los: LOT-0528
Titel: Lot nr. 528 Lampa halogen 20 W 6 V
Interne Kennung: 528
Los: LOT-0529
Interne Kennung: 529
Los: LOT-0530
Interne Kennung: 530
Los: LOT-0531
Titel: Lot nr. 531 Lampă p/u Stat Fax 303
Interne Kennung: 531
Los: LOT-0532
Interne Kennung: 532
Los: LOT-0533
Interne Kennung: 533
Los: LOT-0534
Interne Kennung: 534
Los: LOT-0535
Interne Kennung: 535
Los: LOT-0536
Interne Kennung: 536
Los: LOT-0537
Interne Kennung: 537
Los: LOT-0538
Interne Kennung: 538
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CAPCS-2027-PART2
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0269
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 269
Παρτίδα: LOT-0270
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 270
Παρτίδα: LOT-0271
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 271
Παρτίδα: LOT-0272
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 272
Παρτίδα: LOT-0273
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 273
Παρτίδα: LOT-0274
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 274
Παρτίδα: LOT-0275
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 275
Παρτίδα: LOT-0276
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 276
Παρτίδα: LOT-0277
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 277
Παρτίδα: LOT-0278
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 278
Παρτίδα: LOT-0279
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 279
Παρτίδα: LOT-0280
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 280
Παρτίδα: LOT-0281
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 281
Παρτίδα: LOT-0282
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 282
Παρτίδα: LOT-0283
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 283
Παρτίδα: LOT-0284
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 284
Παρτίδα: LOT-0285
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 285
Παρτίδα: LOT-0286
Τίτλος: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 286
Παρτίδα: LOT-0287
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 287
Παρτίδα: LOT-0288
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 288
Παρτίδα: LOT-0289
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 289
Παρτίδα: LOT-0290
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 290
Παρτίδα: LOT-0291
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 291
Παρτίδα: LOT-0292
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 292
Παρτίδα: LOT-0293
Τίτλος: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 293
Παρτίδα: LOT-0294
Τίτλος: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 294
Παρτίδα: LOT-0295
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 295
Παρτίδα: LOT-0296
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 296
Παρτίδα: LOT-0297
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 297
Παρτίδα: LOT-0298
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 298
Παρτίδα: LOT-0299
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 299
Παρτίδα: LOT-0300
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 300
Παρτίδα: LOT-0301
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 301
Παρτίδα: LOT-0302
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 302
Παρτίδα: LOT-0303
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 303
Παρτίδα: LOT-0304
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 304
Παρτίδα: LOT-0305
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 305
Παρτίδα: LOT-0306
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 306
Παρτίδα: LOT-0307
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 307
Παρτίδα: LOT-0308
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308
Παρτίδα: LOT-0309
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309
Παρτίδα: LOT-0310
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310
Παρτίδα: LOT-0311
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311
Παρτίδα: LOT-0312
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312
Παρτίδα: LOT-0313
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 313
Παρτίδα: LOT-0314
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 314
Παρτίδα: LOT-0315
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 315
Παρτίδα: LOT-0316
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 316
Παρτίδα: LOT-0317
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 317
Παρτίδα: LOT-0318
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 318
Παρτίδα: LOT-0319
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 319
Παρτίδα: LOT-0320
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 320
Παρτίδα: LOT-0321
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 321
Παρτίδα: LOT-0322
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 322
Παρτίδα: LOT-0323
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 323
Παρτίδα: LOT-0324
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 324
Παρτίδα: LOT-0325
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 325
Παρτίδα: LOT-0326
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 326
Παρτίδα: LOT-0327
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 327
Παρτίδα: LOT-0328
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 328
Παρτίδα: LOT-0329
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 329
Παρτίδα: LOT-0330
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 330
Παρτίδα: LOT-0331
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 331
Παρτίδα: LOT-0332
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 332
Παρτίδα: LOT-0333
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 333
Παρτίδα: LOT-0334
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 334
Παρτίδα: LOT-0335
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 335
Παρτίδα: LOT-0336
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 336
Παρτίδα: LOT-0337
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 337
Παρτίδα: LOT-0338
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 338
Παρτίδα: LOT-0339
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 339
Παρτίδα: LOT-0340
Τίτλος: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 340
Παρτίδα: LOT-0341
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 341
Παρτίδα: LOT-0342
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 342
Παρτίδα: LOT-0343
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 343
Παρτίδα: LOT-0344
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 344
Παρτίδα: LOT-0345
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 345
Παρτίδα: LOT-0346
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 346
Παρτίδα: LOT-0347
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 347
Παρτίδα: LOT-0348
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 348
Παρτίδα: LOT-0349
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 349
Παρτίδα: LOT-0350
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 350
Παρτίδα: LOT-0351
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 351
Παρτίδα: LOT-0352
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 352
Παρτίδα: LOT-0353
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 353
Παρτίδα: LOT-0354
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 354
Παρτίδα: LOT-0355
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 355
Παρτίδα: LOT-0356
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 356
Παρτίδα: LOT-0357
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 357
Παρτίδα: LOT-0358
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 358
Παρτίδα: LOT-0359
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 359
Παρτίδα: LOT-0360
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 360
Παρτίδα: LOT-0361
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 361
Παρτίδα: LOT-0362
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 362
Παρτίδα: LOT-0363
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 363
Παρτίδα: LOT-0364
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 364
Παρτίδα: LOT-0365
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 365
Παρτίδα: LOT-0366
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 366
Παρτίδα: LOT-0367
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 367
Παρτίδα: LOT-0368
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 368
Παρτίδα: LOT-0369
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 369
Παρτίδα: LOT-0370
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 370
Παρτίδα: LOT-0371
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 371
Παρτίδα: LOT-0372
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 372
Παρτίδα: LOT-0373
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 373
Παρτίδα: LOT-0374
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 374
Παρτίδα: LOT-0375
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 375
Παρτίδα: LOT-0376
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 376
Παρτίδα: LOT-0377
Τίτλος: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 377
Παρτίδα: LOT-0378
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 378
Παρτίδα: LOT-0379
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 379
Παρτίδα: LOT-0380
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 380
Παρτίδα: LOT-0381
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 381
Παρτίδα: LOT-0382
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 382
Παρτίδα: LOT-0383
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 383
Παρτίδα: LOT-0384
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 384
Παρτίδα: LOT-0385
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 385
Παρτίδα: LOT-0386
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 386
Παρτίδα: LOT-0387
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 387
Παρτίδα: LOT-0388
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 388
Παρτίδα: LOT-0389
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 389
Παρτίδα: LOT-0390
Τίτλος: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 390
Παρτίδα: LOT-0391
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 391
Παρτίδα: LOT-0392
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 392
Παρτίδα: LOT-0393
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 393
Παρτίδα: LOT-0394
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 394
Παρτίδα: LOT-0395
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 395
Παρτίδα: LOT-0396
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 396
Παρτίδα: LOT-0397
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 397
Παρτίδα: LOT-0398
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 398
Παρτίδα: LOT-0399
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 399
Παρτίδα: LOT-0400
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 400
Παρτίδα: LOT-0401
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 401
Παρτίδα: LOT-0402
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 402
Παρτίδα: LOT-0403
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 403
Παρτίδα: LOT-0404
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 404
Παρτίδα: LOT-0405
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 405
Παρτίδα: LOT-0406
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 406
Παρτίδα: LOT-0407
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 407
Παρτίδα: LOT-0408
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 408
Παρτίδα: LOT-0409
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 409
Παρτίδα: LOT-0410
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 410
Παρτίδα: LOT-0411
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 411
Παρτίδα: LOT-0412
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 412
Παρτίδα: LOT-0413
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 413
Παρτίδα: LOT-0414
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 414
Παρτίδα: LOT-0415
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 415
Παρτίδα: LOT-0416
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 416
Παρτίδα: LOT-0417
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 417
Παρτίδα: LOT-0418
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 418
Παρτίδα: LOT-0419
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 419
Παρτίδα: LOT-0420
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 420
Παρτίδα: LOT-0421
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 421
Παρτίδα: LOT-0422
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 422
Παρτίδα: LOT-0423
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 423
Παρτίδα: LOT-0424
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 424
Παρτίδα: LOT-0425
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 425
Παρτίδα: LOT-0426
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 426
Παρτίδα: LOT-0427
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 427
Παρτίδα: LOT-0428
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 428
Παρτίδα: LOT-0429
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 429
Παρτίδα: LOT-0430
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 430
Παρτίδα: LOT-0431
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 431
Παρτίδα: LOT-0432
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 432
Παρτίδα: LOT-0433
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 433
Παρτίδα: LOT-0434
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 434
Παρτίδα: LOT-0435
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 435
Παρτίδα: LOT-0436
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 436
Παρτίδα: LOT-0437
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 437
Παρτίδα: LOT-0438
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 438
Παρτίδα: LOT-0439
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 439
Παρτίδα: LOT-0440
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 440
Παρτίδα: LOT-0441
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 441
Παρτίδα: LOT-0442
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 442
Παρτίδα: LOT-0443
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 443
Παρτίδα: LOT-0444
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 444
Παρτίδα: LOT-0445
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 445
Παρτίδα: LOT-0446
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 446
Παρτίδα: LOT-0447
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 447
Παρτίδα: LOT-0448
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 448
Παρτίδα: LOT-0449
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 449
Παρτίδα: LOT-0450
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 450
Παρτίδα: LOT-0451
Τίτλος: Lot nr. 451 Flow metru
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 451
Παρτίδα: LOT-0452
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 452
Παρτίδα: LOT-0453
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 453
Παρτίδα: LOT-0454
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 454
Παρτίδα: LOT-0455
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 455
Παρτίδα: LOT-0456
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 456
Παρτίδα: LOT-0457
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 457
Παρτίδα: LOT-0458
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 458
Παρτίδα: LOT-0459
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 459
Παρτίδα: LOT-0460
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 460
Παρτίδα: LOT-0461
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 461
Παρτίδα: LOT-0462
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 462
Παρτίδα: LOT-0463
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 463
Παρτίδα: LOT-0464
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 464
Παρτίδα: LOT-0465
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 465
Παρτίδα: LOT-0466
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 466
Παρτίδα: LOT-0467
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 467
Παρτίδα: LOT-0468
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 468
Παρτίδα: LOT-0469
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 469
Παρτίδα: LOT-0470
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 470
Παρτίδα: LOT-0471
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 471
Παρτίδα: LOT-0472
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 472
Παρτίδα: LOT-0473
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 473
Παρτίδα: LOT-0474
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 474
Παρτίδα: LOT-0475
Τίτλος: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 475
Παρτίδα: LOT-0476
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 476
Παρτίδα: LOT-0477
Τίτλος: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 477
Παρτίδα: LOT-0478
Τίτλος: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 478
Παρτίδα: LOT-0479
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 479
Παρτίδα: LOT-0480
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 480
Παρτίδα: LOT-0481
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 481
Παρτίδα: LOT-0482
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 482
Παρτίδα: LOT-0483
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 483
Παρτίδα: LOT-0484
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 484
Παρτίδα: LOT-0485
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 485
Παρτίδα: LOT-0486
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 486
Παρτίδα: LOT-0487
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 487
Παρτίδα: LOT-0488
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 488
Παρτίδα: LOT-0489
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489
Παρτίδα: LOT-0490
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490
Παρτίδα: LOT-0491
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491
Παρτίδα: LOT-0492
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492
Παρτίδα: LOT-0493
Τίτλος: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493
Παρτίδα: LOT-0494
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 494
Παρτίδα: LOT-0495
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 495
Παρτίδα: LOT-0496
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 496
Παρτίδα: LOT-0497
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 497
Παρτίδα: LOT-0498
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 498
Παρτίδα: LOT-0499
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 499
Παρτίδα: LOT-0500
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 500
Παρτίδα: LOT-0501
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 501
Παρτίδα: LOT-0502
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 502
Παρτίδα: LOT-0503
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 503
Παρτίδα: LOT-0504
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 504
Παρτίδα: LOT-0505
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505
Παρτίδα: LOT-0506
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506
Παρτίδα: LOT-0507
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507
Παρτίδα: LOT-0508
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508
Παρτίδα: LOT-0509
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 509
Παρτίδα: LOT-0510
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 510
Παρτίδα: LOT-0511
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 511
Παρτίδα: LOT-0512
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 512
Παρτίδα: LOT-0513
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 513
Παρτίδα: LOT-0514
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 514
Παρτίδα: LOT-0515
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 515
Παρτίδα: LOT-0516
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 516
Παρτίδα: LOT-0517
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 517
Παρτίδα: LOT-0518
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 518
Παρτίδα: LOT-0519
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 519
Παρτίδα: LOT-0520
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 520
Παρτίδα: LOT-0521
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 521
Παρτίδα: LOT-0522
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 522
Παρτίδα: LOT-0523
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 523
Παρτίδα: LOT-0524
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 524
Παρτίδα: LOT-0525
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 525
Παρτίδα: LOT-0526
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 526
Παρτίδα: LOT-0527
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 527
Παρτίδα: LOT-0528
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 528
Παρτίδα: LOT-0529
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 529
Παρτίδα: LOT-0530
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 530
Παρτίδα: LOT-0531
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 531
Παρτίδα: LOT-0532
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 532
Παρτίδα: LOT-0533
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 533
Παρτίδα: LOT-0534
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 534
Παρτίδα: LOT-0535
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 535
Παρτίδα: LOT-0536
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 536
Παρτίδα: LOT-0537
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 537
Παρτίδα: LOT-0538
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 538
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CAPCS-2027-PART2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0269
Internal identifier: 269
Lot: LOT-0270
Internal identifier: 270
Lot: LOT-0271
Internal identifier: 271
Lot: LOT-0272
Internal identifier: 272
Lot: LOT-0273
Internal identifier: 273
Lot: LOT-0274
Internal identifier: 274
Lot: LOT-0275
Internal identifier: 275
Lot: LOT-0276
Internal identifier: 276
Lot: LOT-0277
Internal identifier: 277
Lot: LOT-0278
Internal identifier: 278
Lot: LOT-0279
Internal identifier: 279
Lot: LOT-0280
Internal identifier: 280
Lot: LOT-0281
Internal identifier: 281
Lot: LOT-0282
Internal identifier: 282
Lot: LOT-0283
Internal identifier: 283
Lot: LOT-0284
Internal identifier: 284
Lot: LOT-0285
Internal identifier: 285
Lot: LOT-0286
Title: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Internal identifier: 286
Lot: LOT-0287
Internal identifier: 287
Lot: LOT-0288
Internal identifier: 288
Lot: LOT-0289
Internal identifier: 289
Lot: LOT-0290
Internal identifier: 290
Lot: LOT-0291
Internal identifier: 291
Lot: LOT-0292
Internal identifier: 292
Lot: LOT-0293
Title: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Internal identifier: 293
Lot: LOT-0294
Title: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Internal identifier: 294
Lot: LOT-0295
Internal identifier: 295
Lot: LOT-0296
Internal identifier: 296
Lot: LOT-0297
Internal identifier: 297
Lot: LOT-0298
Internal identifier: 298
Lot: LOT-0299
Internal identifier: 299
Lot: LOT-0300
Internal identifier: 300
Lot: LOT-0301
Internal identifier: 301
Lot: LOT-0302
Internal identifier: 302
Lot: LOT-0303
Internal identifier: 303
Lot: LOT-0304
Internal identifier: 304
Lot: LOT-0305
Internal identifier: 305
Lot: LOT-0306
Internal identifier: 306
Lot: LOT-0307
Internal identifier: 307
Lot: LOT-0308
Internal identifier: 308
Lot: LOT-0309
Internal identifier: 309
Lot: LOT-0310
Internal identifier: 310
Lot: LOT-0311
Internal identifier: 311
Lot: LOT-0312
Internal identifier: 312
Lot: LOT-0313
Internal identifier: 313
Lot: LOT-0314
Internal identifier: 314
Lot: LOT-0315
Internal identifier: 315
Lot: LOT-0316
Internal identifier: 316
Lot: LOT-0317
Internal identifier: 317
Lot: LOT-0318
Internal identifier: 318
Lot: LOT-0319
Internal identifier: 319
Lot: LOT-0320
Internal identifier: 320
Lot: LOT-0321
Internal identifier: 321
Lot: LOT-0322
Internal identifier: 322
Lot: LOT-0323
Internal identifier: 323
Lot: LOT-0324
Internal identifier: 324
Lot: LOT-0325
Internal identifier: 325
Lot: LOT-0326
Internal identifier: 326
Lot: LOT-0327
Internal identifier: 327
Lot: LOT-0328
Internal identifier: 328
Lot: LOT-0329
Internal identifier: 329
Lot: LOT-0330
Internal identifier: 330
Lot: LOT-0331
Internal identifier: 331
Lot: LOT-0332
Internal identifier: 332
Lot: LOT-0333
Internal identifier: 333
Lot: LOT-0334
Internal identifier: 334
Lot: LOT-0335
Internal identifier: 335
Lot: LOT-0336
Internal identifier: 336
Lot: LOT-0337
Internal identifier: 337
Lot: LOT-0338
Internal identifier: 338
Lot: LOT-0339
Internal identifier: 339
Lot: LOT-0340
Title: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Internal identifier: 340
Lot: LOT-0341
Internal identifier: 341
Lot: LOT-0342
Internal identifier: 342
Lot: LOT-0343
Internal identifier: 343
Lot: LOT-0344
Internal identifier: 344
Lot: LOT-0345
Internal identifier: 345
Lot: LOT-0346
Internal identifier: 346
Lot: LOT-0347
Internal identifier: 347
Lot: LOT-0348
Internal identifier: 348
Lot: LOT-0349
Internal identifier: 349
Lot: LOT-0350
Internal identifier: 350
Lot: LOT-0351
Internal identifier: 351
Lot: LOT-0352
Internal identifier: 352
Lot: LOT-0353
Internal identifier: 353
Lot: LOT-0354
Internal identifier: 354
Lot: LOT-0355
Internal identifier: 355
Lot: LOT-0356
Internal identifier: 356
Lot: LOT-0357
Internal identifier: 357
Lot: LOT-0358
Internal identifier: 358
Lot: LOT-0359
Internal identifier: 359
Lot: LOT-0360
Internal identifier: 360
Lot: LOT-0361
Internal identifier: 361
Lot: LOT-0362
Internal identifier: 362
Lot: LOT-0363
Internal identifier: 363
Lot: LOT-0364
Internal identifier: 364
Lot: LOT-0365
Internal identifier: 365
Lot: LOT-0366
Internal identifier: 366
Lot: LOT-0367
Internal identifier: 367
Lot: LOT-0368
Internal identifier: 368
Lot: LOT-0369
Internal identifier: 369
Lot: LOT-0370
Internal identifier: 370
Lot: LOT-0371
Internal identifier: 371
Lot: LOT-0372
Internal identifier: 372
Lot: LOT-0373
Internal identifier: 373
Lot: LOT-0374
Internal identifier: 374
Lot: LOT-0375
Internal identifier: 375
Lot: LOT-0376
Internal identifier: 376
Lot: LOT-0377
Title: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Internal identifier: 377
Lot: LOT-0378
Internal identifier: 378
Lot: LOT-0379
Internal identifier: 379
Lot: LOT-0380
Internal identifier: 380
Lot: LOT-0381
Internal identifier: 381
Lot: LOT-0382
Internal identifier: 382
Lot: LOT-0383
Internal identifier: 383
Lot: LOT-0384
Internal identifier: 384
Lot: LOT-0385
Internal identifier: 385
Lot: LOT-0386
Internal identifier: 386
Lot: LOT-0387
Internal identifier: 387
Lot: LOT-0388
Internal identifier: 388
Lot: LOT-0389
Internal identifier: 389
Lot: LOT-0390
Title: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Internal identifier: 390
Lot: LOT-0391
Internal identifier: 391
Lot: LOT-0392
Internal identifier: 392
Lot: LOT-0393
Internal identifier: 393
Lot: LOT-0394
Internal identifier: 394
Lot: LOT-0395
Internal identifier: 395
Lot: LOT-0396
Internal identifier: 396
Lot: LOT-0397
Internal identifier: 397
Lot: LOT-0398
Internal identifier: 398
Lot: LOT-0399
Internal identifier: 399
Lot: LOT-0400
Internal identifier: 400
Lot: LOT-0401
Internal identifier: 401
Lot: LOT-0402
Internal identifier: 402
Lot: LOT-0403
Internal identifier: 403
Lot: LOT-0404
Internal identifier: 404
Lot: LOT-0405
Internal identifier: 405
Lot: LOT-0406
Internal identifier: 406
Lot: LOT-0407
Internal identifier: 407
Lot: LOT-0408
Internal identifier: 408
Lot: LOT-0409
Internal identifier: 409
Lot: LOT-0410
Internal identifier: 410
Lot: LOT-0411
Internal identifier: 411
Lot: LOT-0412
Internal identifier: 412
Lot: LOT-0413
Internal identifier: 413
Lot: LOT-0414
Internal identifier: 414
Lot: LOT-0415
Internal identifier: 415
Lot: LOT-0416
Internal identifier: 416
Lot: LOT-0417
Internal identifier: 417
Lot: LOT-0418
Internal identifier: 418
Lot: LOT-0419
Internal identifier: 419
Lot: LOT-0420
Internal identifier: 420
Lot: LOT-0421
Internal identifier: 421
Lot: LOT-0422
Internal identifier: 422
Lot: LOT-0423
Internal identifier: 423
Lot: LOT-0424
Internal identifier: 424
Lot: LOT-0425
Internal identifier: 425
Lot: LOT-0426
Internal identifier: 426
Lot: LOT-0427
Internal identifier: 427
Lot: LOT-0428
Internal identifier: 428
Lot: LOT-0429
Internal identifier: 429
Lot: LOT-0430
Internal identifier: 430
Lot: LOT-0431
Internal identifier: 431
Lot: LOT-0432
Internal identifier: 432
Lot: LOT-0433
Internal identifier: 433
Lot: LOT-0434
Internal identifier: 434
Lot: LOT-0435
Internal identifier: 435
Lot: LOT-0436
Internal identifier: 436
Lot: LOT-0437
Internal identifier: 437
Lot: LOT-0438
Internal identifier: 438
Lot: LOT-0439
Internal identifier: 439
Lot: LOT-0440
Internal identifier: 440
Lot: LOT-0441
Internal identifier: 441
Lot: LOT-0442
Internal identifier: 442
Lot: LOT-0443
Internal identifier: 443
Lot: LOT-0444
Internal identifier: 444
Lot: LOT-0445
Internal identifier: 445
Lot: LOT-0446
Internal identifier: 446
Lot: LOT-0447
Internal identifier: 447
Lot: LOT-0448
Internal identifier: 448
Lot: LOT-0449
Internal identifier: 449
Lot: LOT-0450
Internal identifier: 450
Lot: LOT-0451
Title: Lot nr. 451 Flow metru
Internal identifier: 451
Lot: LOT-0452
Internal identifier: 452
Lot: LOT-0453
Internal identifier: 453
Lot: LOT-0454
Internal identifier: 454
Lot: LOT-0455
Internal identifier: 455
Lot: LOT-0456
Internal identifier: 456
Lot: LOT-0457
Internal identifier: 457
Lot: LOT-0458
Internal identifier: 458
Lot: LOT-0459
Internal identifier: 459
Lot: LOT-0460
Internal identifier: 460
Lot: LOT-0461
Internal identifier: 461
Lot: LOT-0462
Internal identifier: 462
Lot: LOT-0463
Internal identifier: 463
Lot: LOT-0464
Internal identifier: 464
Lot: LOT-0465
Internal identifier: 465
Lot: LOT-0466
Internal identifier: 466
Lot: LOT-0467
Internal identifier: 467
Lot: LOT-0468
Internal identifier: 468
Lot: LOT-0469
Internal identifier: 469
Lot: LOT-0470
Internal identifier: 470
Lot: LOT-0471
Internal identifier: 471
Lot: LOT-0472
Internal identifier: 472
Lot: LOT-0473
Internal identifier: 473
Lot: LOT-0474
Internal identifier: 474
Lot: LOT-0475
Title: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Internal identifier: 475
Lot: LOT-0476
Internal identifier: 476
Lot: LOT-0477
Title: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Internal identifier: 477
Lot: LOT-0478
Title: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Internal identifier: 478
Lot: LOT-0479
Internal identifier: 479
Lot: LOT-0480
Internal identifier: 480
Lot: LOT-0481
Internal identifier: 481
Lot: LOT-0482
Internal identifier: 482
Lot: LOT-0483
Internal identifier: 483
Lot: LOT-0484
Internal identifier: 484
Lot: LOT-0485
Internal identifier: 485
Lot: LOT-0486
Internal identifier: 486
Lot: LOT-0487
Internal identifier: 487
Lot: LOT-0488
Internal identifier: 488
Lot: LOT-0489
Internal identifier: 489
Lot: LOT-0490
Internal identifier: 490
Lot: LOT-0491
Internal identifier: 491
Lot: LOT-0492
Internal identifier: 492
Lot: LOT-0493
Title: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Internal identifier: 493
Lot: LOT-0494
Internal identifier: 494
Lot: LOT-0495
Internal identifier: 495
Lot: LOT-0496
Internal identifier: 496
Lot: LOT-0497
Internal identifier: 497
Lot: LOT-0498
Internal identifier: 498
Lot: LOT-0499
Internal identifier: 499
Lot: LOT-0500
Internal identifier: 500
Lot: LOT-0501
Internal identifier: 501
Lot: LOT-0502
Internal identifier: 502
Lot: LOT-0503
Internal identifier: 503
Lot: LOT-0504
Internal identifier: 504
Lot: LOT-0505
Internal identifier: 505
Lot: LOT-0506
Internal identifier: 506
Lot: LOT-0507
Internal identifier: 507
Lot: LOT-0508
Internal identifier: 508
Lot: LOT-0509
Internal identifier: 509
Lot: LOT-0510
Internal identifier: 510
Lot: LOT-0511
Internal identifier: 511
Lot: LOT-0512
Internal identifier: 512
Lot: LOT-0513
Internal identifier: 513
Lot: LOT-0514
Internal identifier: 514
Lot: LOT-0515
Internal identifier: 515
Lot: LOT-0516
Internal identifier: 516
Lot: LOT-0517
Internal identifier: 517
Lot: LOT-0518
Internal identifier: 518
Lot: LOT-0519
Internal identifier: 519
Lot: LOT-0520
Internal identifier: 520
Lot: LOT-0521
Internal identifier: 521
Lot: LOT-0522
Internal identifier: 522
Lot: LOT-0523
Internal identifier: 523
Lot: LOT-0524
Internal identifier: 524
Lot: LOT-0525
Internal identifier: 525
Lot: LOT-0526
Internal identifier: 526
Lot: LOT-0527
Internal identifier: 527
Lot: LOT-0528
Internal identifier: 528
Lot: LOT-0529
Internal identifier: 529
Lot: LOT-0530
Internal identifier: 530
Lot: LOT-0531
Internal identifier: 531
Lot: LOT-0532
Internal identifier: 532
Lot: LOT-0533
Internal identifier: 533
Lot: LOT-0534
Internal identifier: 534
Lot: LOT-0535
Internal identifier: 535
Lot: LOT-0536
Internal identifier: 536
Lot: LOT-0537
Internal identifier: 537
Lot: LOT-0538
Internal identifier: 538
461027-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusCAPCS-2027-PART2
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0269
Sisemine tunnus269
OsaLOT-0270
Sisemine tunnus270
OsaLOT-0271
Sisemine tunnus271
OsaLOT-0272
Sisemine tunnus272
OsaLOT-0273
Sisemine tunnus273
OsaLOT-0274
Sisemine tunnus274
OsaLOT-0275
Sisemine tunnus275
OsaLOT-0276
Sisemine tunnus276
OsaLOT-0277
Sisemine tunnus277
OsaLOT-0278
Sisemine tunnus278
OsaLOT-0279
Sisemine tunnus279
OsaLOT-0280
Sisemine tunnus280
OsaLOT-0281
Sisemine tunnus281
OsaLOT-0282
Sisemine tunnus282
OsaLOT-0283
Sisemine tunnus283
OsaLOT-0284
Sisemine tunnus284
OsaLOT-0285
Sisemine tunnus285
OsaLOT-0286
PealkiriLot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Sisemine tunnus286
OsaLOT-0287
Sisemine tunnus287
OsaLOT-0288
Sisemine tunnus288
OsaLOT-0289
Sisemine tunnus289
OsaLOT-0290
Sisemine tunnus290
OsaLOT-0291
Sisemine tunnus291
OsaLOT-0292
Sisemine tunnus292
OsaLOT-0293
PealkiriLot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Sisemine tunnus293
OsaLOT-0294
PealkiriLot nr. 294 Cablu ECG universal
Sisemine tunnus294
OsaLOT-0295
Sisemine tunnus295
OsaLOT-0296
Sisemine tunnus296
OsaLOT-0297
Sisemine tunnus297
OsaLOT-0298
Sisemine tunnus298
OsaLOT-0299
Sisemine tunnus299
OsaLOT-0300
Sisemine tunnus300
OsaLOT-0301
Sisemine tunnus301
OsaLOT-0302
Sisemine tunnus302
OsaLOT-0303
Sisemine tunnus303
OsaLOT-0304
Sisemine tunnus304
OsaLOT-0305
Sisemine tunnus305
OsaLOT-0306
Sisemine tunnus306
OsaLOT-0307
Sisemine tunnus307
OsaLOT-0308
Sisemine tunnus308
OsaLOT-0309
Sisemine tunnus309
OsaLOT-0310
Sisemine tunnus310
OsaLOT-0311
Sisemine tunnus311
OsaLOT-0312
Sisemine tunnus312
OsaLOT-0313
Sisemine tunnus313
OsaLOT-0314
Sisemine tunnus314
OsaLOT-0315
Sisemine tunnus315
OsaLOT-0316
Sisemine tunnus316
OsaLOT-0317
Sisemine tunnus317
OsaLOT-0318
Sisemine tunnus318
OsaLOT-0319
Sisemine tunnus319
OsaLOT-0320
Sisemine tunnus320
OsaLOT-0321
Sisemine tunnus321
OsaLOT-0322
Sisemine tunnus322
OsaLOT-0323
Sisemine tunnus323
OsaLOT-0324
Sisemine tunnus324
OsaLOT-0325
Sisemine tunnus325
OsaLOT-0326
Sisemine tunnus326
OsaLOT-0327
Sisemine tunnus327
OsaLOT-0328
Sisemine tunnus328
OsaLOT-0329
Sisemine tunnus329
OsaLOT-0330
Sisemine tunnus330
OsaLOT-0331
Sisemine tunnus331
OsaLOT-0332
Sisemine tunnus332
OsaLOT-0333
Sisemine tunnus333
OsaLOT-0334
Sisemine tunnus334
OsaLOT-0335
Sisemine tunnus335
OsaLOT-0336
Sisemine tunnus336
OsaLOT-0337
Sisemine tunnus337
OsaLOT-0338
Sisemine tunnus338
OsaLOT-0339
Sisemine tunnus339
OsaLOT-0340
PealkiriLot nr. 340 CD-R+plicuri
Sisemine tunnus340
OsaLOT-0341
Sisemine tunnus341
OsaLOT-0342
Sisemine tunnus342
OsaLOT-0343
Sisemine tunnus343
OsaLOT-0344
Sisemine tunnus344
OsaLOT-0345
Sisemine tunnus345
OsaLOT-0346
Sisemine tunnus346
OsaLOT-0347
Sisemine tunnus347
OsaLOT-0348
Sisemine tunnus348
OsaLOT-0349
Sisemine tunnus349
OsaLOT-0350
Sisemine tunnus350
OsaLOT-0351
Sisemine tunnus351
OsaLOT-0352
Sisemine tunnus352
OsaLOT-0353
Sisemine tunnus353
OsaLOT-0354
Sisemine tunnus354
OsaLOT-0355
Sisemine tunnus355
OsaLOT-0356
Sisemine tunnus356
OsaLOT-0357
Sisemine tunnus357
OsaLOT-0358
Sisemine tunnus358
OsaLOT-0359
Sisemine tunnus359
OsaLOT-0360
Sisemine tunnus360
OsaLOT-0361
Sisemine tunnus361
OsaLOT-0362
Sisemine tunnus362
OsaLOT-0363
Sisemine tunnus363
OsaLOT-0364
Sisemine tunnus364
OsaLOT-0365
Sisemine tunnus365
OsaLOT-0366
Sisemine tunnus366
OsaLOT-0367
Sisemine tunnus367
OsaLOT-0368
Sisemine tunnus368
OsaLOT-0369
Sisemine tunnus369
OsaLOT-0370
Sisemine tunnus370
OsaLOT-0371
Sisemine tunnus371
OsaLOT-0372
Sisemine tunnus372
OsaLOT-0373
Sisemine tunnus373
OsaLOT-0374
Sisemine tunnus374
OsaLOT-0375
Sisemine tunnus375
OsaLOT-0376
Sisemine tunnus376
OsaLOT-0377
PealkiriLot nr. 377 Electrod cleste EEG
Sisemine tunnus377
OsaLOT-0378
Sisemine tunnus378
OsaLOT-0379
Sisemine tunnus379
OsaLOT-0380
Sisemine tunnus380
OsaLOT-0381
Sisemine tunnus381
OsaLOT-0382
Sisemine tunnus382
OsaLOT-0383
Sisemine tunnus383
OsaLOT-0384
Sisemine tunnus384
OsaLOT-0385
Sisemine tunnus385
OsaLOT-0386
Sisemine tunnus386
OsaLOT-0387
Sisemine tunnus387
OsaLOT-0388
Sisemine tunnus388
OsaLOT-0389
Sisemine tunnus389
OsaLOT-0390
PealkiriLot nr. 390 Electrod pasiv
Sisemine tunnus390
OsaLOT-0391
Sisemine tunnus391
OsaLOT-0392
Sisemine tunnus392
OsaLOT-0393
Sisemine tunnus393
OsaLOT-0394
Sisemine tunnus394
OsaLOT-0395
Sisemine tunnus395
OsaLOT-0396
Sisemine tunnus396
OsaLOT-0397
Sisemine tunnus397
OsaLOT-0398
Sisemine tunnus398
OsaLOT-0399
Sisemine tunnus399
OsaLOT-0400
Sisemine tunnus400
OsaLOT-0401
Sisemine tunnus401
OsaLOT-0402
Sisemine tunnus402
OsaLOT-0403
Sisemine tunnus403
OsaLOT-0404
Sisemine tunnus404
OsaLOT-0405
Sisemine tunnus405
OsaLOT-0406
Sisemine tunnus406
OsaLOT-0407
Sisemine tunnus407
OsaLOT-0408
Sisemine tunnus408
OsaLOT-0409
Sisemine tunnus409
OsaLOT-0410
Sisemine tunnus410
OsaLOT-0411
Sisemine tunnus411
OsaLOT-0412
Sisemine tunnus412
OsaLOT-0413
Sisemine tunnus413
OsaLOT-0414
Sisemine tunnus414
OsaLOT-0415
Sisemine tunnus415
OsaLOT-0416
Sisemine tunnus416
OsaLOT-0417
Sisemine tunnus417
OsaLOT-0418
Sisemine tunnus418
OsaLOT-0419
Sisemine tunnus419
OsaLOT-0420
Sisemine tunnus420
OsaLOT-0421
Sisemine tunnus421
OsaLOT-0422
Sisemine tunnus422
OsaLOT-0423
Sisemine tunnus423
OsaLOT-0424
Sisemine tunnus424
OsaLOT-0425
Sisemine tunnus425
OsaLOT-0426
Sisemine tunnus426
OsaLOT-0427
Sisemine tunnus427
OsaLOT-0428
Sisemine tunnus428
OsaLOT-0429
Sisemine tunnus429
OsaLOT-0430
Sisemine tunnus430
OsaLOT-0431
Sisemine tunnus431
OsaLOT-0432
Sisemine tunnus432
OsaLOT-0433
Sisemine tunnus433
OsaLOT-0434
Sisemine tunnus434
OsaLOT-0435
Sisemine tunnus435
OsaLOT-0436
Sisemine tunnus436
OsaLOT-0437
Sisemine tunnus437
OsaLOT-0438
Sisemine tunnus438
OsaLOT-0439
Sisemine tunnus439
OsaLOT-0440
Sisemine tunnus440
OsaLOT-0441
Sisemine tunnus441
OsaLOT-0442
Sisemine tunnus442
OsaLOT-0443
Sisemine tunnus443
OsaLOT-0444
Sisemine tunnus444
OsaLOT-0445
Sisemine tunnus445
OsaLOT-0446
Sisemine tunnus446
OsaLOT-0447
Sisemine tunnus447
OsaLOT-0448
Sisemine tunnus448
OsaLOT-0449
Sisemine tunnus449
OsaLOT-0450
Sisemine tunnus450
OsaLOT-0451
PealkiriLot nr. 451 Flow metru
Sisemine tunnus451
OsaLOT-0452
Sisemine tunnus452
OsaLOT-0453
Sisemine tunnus453
OsaLOT-0454
Sisemine tunnus454
OsaLOT-0455
Sisemine tunnus455
OsaLOT-0456
Sisemine tunnus456
OsaLOT-0457
Sisemine tunnus457
OsaLOT-0458
Sisemine tunnus458
OsaLOT-0459
Sisemine tunnus459
OsaLOT-0460
Sisemine tunnus460
OsaLOT-0461
Sisemine tunnus461
OsaLOT-0462
Sisemine tunnus462
OsaLOT-0463
Sisemine tunnus463
OsaLOT-0464
Sisemine tunnus464
OsaLOT-0465
Sisemine tunnus465
OsaLOT-0466
Sisemine tunnus466
OsaLOT-0467
Sisemine tunnus467
OsaLOT-0468
Sisemine tunnus468
OsaLOT-0469
Sisemine tunnus469
OsaLOT-0470
Sisemine tunnus470
OsaLOT-0471
Sisemine tunnus471
OsaLOT-0472
Sisemine tunnus472
OsaLOT-0473
Sisemine tunnus473
OsaLOT-0474
Sisemine tunnus474
OsaLOT-0475
PealkiriLot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Sisemine tunnus475
OsaLOT-0476
Sisemine tunnus476
OsaLOT-0477
PealkiriLot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Sisemine tunnus477
OsaLOT-0478
PealkiriLot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Sisemine tunnus478
OsaLOT-0479
Sisemine tunnus479
OsaLOT-0480
Sisemine tunnus480
OsaLOT-0481
Sisemine tunnus481
OsaLOT-0482
Sisemine tunnus482
OsaLOT-0483
Sisemine tunnus483
OsaLOT-0484
Sisemine tunnus484
OsaLOT-0485
Sisemine tunnus485
OsaLOT-0486
Sisemine tunnus486
OsaLOT-0487
Sisemine tunnus487
OsaLOT-0488
Sisemine tunnus488
OsaLOT-0489
Sisemine tunnus489
OsaLOT-0490
Sisemine tunnus490
OsaLOT-0491
Sisemine tunnus491
OsaLOT-0492
Sisemine tunnus492
OsaLOT-0493
PealkiriLot nr. 493 Imprimanta Biocare
Sisemine tunnus493
OsaLOT-0494
Sisemine tunnus494
OsaLOT-0495
Sisemine tunnus495
OsaLOT-0496
Sisemine tunnus496
OsaLOT-0497
Sisemine tunnus497
OsaLOT-0498
Sisemine tunnus498
OsaLOT-0499
Sisemine tunnus499
OsaLOT-0500
Sisemine tunnus500
OsaLOT-0501
Sisemine tunnus501
OsaLOT-0502
Sisemine tunnus502
OsaLOT-0503
Sisemine tunnus503
OsaLOT-0504
Sisemine tunnus504
OsaLOT-0505
Sisemine tunnus505
OsaLOT-0506
Sisemine tunnus506
OsaLOT-0507
Sisemine tunnus507
OsaLOT-0508
Sisemine tunnus508
OsaLOT-0509
Sisemine tunnus509
OsaLOT-0510
Sisemine tunnus510
OsaLOT-0511
Sisemine tunnus511
OsaLOT-0512
Sisemine tunnus512
OsaLOT-0513
Sisemine tunnus513
OsaLOT-0514
Sisemine tunnus514
OsaLOT-0515
Sisemine tunnus515
OsaLOT-0516
Sisemine tunnus516
OsaLOT-0517
Sisemine tunnus517
OsaLOT-0518
Sisemine tunnus518
OsaLOT-0519
Sisemine tunnus519
OsaLOT-0520
Sisemine tunnus520
OsaLOT-0521
Sisemine tunnus521
OsaLOT-0522
Sisemine tunnus522
OsaLOT-0523
Sisemine tunnus523
OsaLOT-0524
Sisemine tunnus524
OsaLOT-0525
Sisemine tunnus525
OsaLOT-0526
Sisemine tunnus526
OsaLOT-0527
Sisemine tunnus527
OsaLOT-0528
Sisemine tunnus528
OsaLOT-0529
Sisemine tunnus529
OsaLOT-0530
Sisemine tunnus530
OsaLOT-0531
Sisemine tunnus531
OsaLOT-0532
Sisemine tunnus532
OsaLOT-0533
Sisemine tunnus533
OsaLOT-0534
Sisemine tunnus534
OsaLOT-0535
Sisemine tunnus535
OsaLOT-0536
Sisemine tunnus536
OsaLOT-0537
Sisemine tunnus537
OsaLOT-0538
Sisemine tunnus538
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: CAPCS-2027-PART2
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Osa: LOT-0269
Sisäinen tunniste: 269
Osa: LOT-0270
Sisäinen tunniste: 270
Osa: LOT-0271
Sisäinen tunniste: 271
Osa: LOT-0272
Sisäinen tunniste: 272
Osa: LOT-0273
Sisäinen tunniste: 273
Osa: LOT-0274
Sisäinen tunniste: 274
Osa: LOT-0275
Sisäinen tunniste: 275
Osa: LOT-0276
Sisäinen tunniste: 276
Osa: LOT-0277
Sisäinen tunniste: 277
Osa: LOT-0278
Sisäinen tunniste: 278
Osa: LOT-0279
Sisäinen tunniste: 279
Osa: LOT-0280
Sisäinen tunniste: 280
Osa: LOT-0281
Sisäinen tunniste: 281
Osa: LOT-0282
Sisäinen tunniste: 282
Osa: LOT-0283
Sisäinen tunniste: 283
Osa: LOT-0284
Sisäinen tunniste: 284
Osa: LOT-0285
Sisäinen tunniste: 285
Osa: LOT-0286
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Sisäinen tunniste: 286
Osa: LOT-0287
Sisäinen tunniste: 287
Osa: LOT-0288
Sisäinen tunniste: 288
Osa: LOT-0289
Sisäinen tunniste: 289
Osa: LOT-0290
Sisäinen tunniste: 290
Osa: LOT-0291
Sisäinen tunniste: 291
Osa: LOT-0292
Sisäinen tunniste: 292
Osa: LOT-0293
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Sisäinen tunniste: 293
Osa: LOT-0294
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Sisäinen tunniste: 294
Osa: LOT-0295
Sisäinen tunniste: 295
Osa: LOT-0296
Sisäinen tunniste: 296
Osa: LOT-0297
Sisäinen tunniste: 297
Osa: LOT-0298
Sisäinen tunniste: 298
Osa: LOT-0299
Sisäinen tunniste: 299
Osa: LOT-0300
Sisäinen tunniste: 300
Osa: LOT-0301
Sisäinen tunniste: 301
Osa: LOT-0302
Sisäinen tunniste: 302
Osa: LOT-0303
Sisäinen tunniste: 303
Osa: LOT-0304
Sisäinen tunniste: 304
Osa: LOT-0305
Sisäinen tunniste: 305
Osa: LOT-0306
Sisäinen tunniste: 306
Osa: LOT-0307
Sisäinen tunniste: 307
Osa: LOT-0308
Sisäinen tunniste: 308
Osa: LOT-0309
Sisäinen tunniste: 309
Osa: LOT-0310
Sisäinen tunniste: 310
Osa: LOT-0311
Sisäinen tunniste: 311
Osa: LOT-0312
Sisäinen tunniste: 312
Osa: LOT-0313
Sisäinen tunniste: 313
Osa: LOT-0314
Sisäinen tunniste: 314
Osa: LOT-0315
Sisäinen tunniste: 315
Osa: LOT-0316
Sisäinen tunniste: 316
Osa: LOT-0317
Sisäinen tunniste: 317
Osa: LOT-0318
Sisäinen tunniste: 318
Osa: LOT-0319
Sisäinen tunniste: 319
Osa: LOT-0320
Sisäinen tunniste: 320
Osa: LOT-0321
Sisäinen tunniste: 321
Osa: LOT-0322
Sisäinen tunniste: 322
Osa: LOT-0323
Sisäinen tunniste: 323
Osa: LOT-0324
Sisäinen tunniste: 324
Osa: LOT-0325
Sisäinen tunniste: 325
Osa: LOT-0326
Sisäinen tunniste: 326
Osa: LOT-0327
Sisäinen tunniste: 327
Osa: LOT-0328
Sisäinen tunniste: 328
Osa: LOT-0329
Sisäinen tunniste: 329
Osa: LOT-0330
Sisäinen tunniste: 330
Osa: LOT-0331
Sisäinen tunniste: 331
Osa: LOT-0332
Sisäinen tunniste: 332
Osa: LOT-0333
Sisäinen tunniste: 333
Osa: LOT-0334
Sisäinen tunniste: 334
Osa: LOT-0335
Sisäinen tunniste: 335
Osa: LOT-0336
Sisäinen tunniste: 336
Osa: LOT-0337
Sisäinen tunniste: 337
Osa: LOT-0338
Sisäinen tunniste: 338
Osa: LOT-0339
Sisäinen tunniste: 339
Osa: LOT-0340
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Sisäinen tunniste: 340
Osa: LOT-0341
Sisäinen tunniste: 341
Osa: LOT-0342
Sisäinen tunniste: 342
Osa: LOT-0343
Sisäinen tunniste: 343
Osa: LOT-0344
Sisäinen tunniste: 344
Osa: LOT-0345
Sisäinen tunniste: 345
Osa: LOT-0346
Sisäinen tunniste: 346
Osa: LOT-0347
Sisäinen tunniste: 347
Osa: LOT-0348
Sisäinen tunniste: 348
Osa: LOT-0349
Sisäinen tunniste: 349
Osa: LOT-0350
Sisäinen tunniste: 350
Osa: LOT-0351
Sisäinen tunniste: 351
Osa: LOT-0352
Sisäinen tunniste: 352
Osa: LOT-0353
Sisäinen tunniste: 353
Osa: LOT-0354
Sisäinen tunniste: 354
Osa: LOT-0355
Sisäinen tunniste: 355
Osa: LOT-0356
Sisäinen tunniste: 356
Osa: LOT-0357
Sisäinen tunniste: 357
Osa: LOT-0358
Sisäinen tunniste: 358
Osa: LOT-0359
Sisäinen tunniste: 359
Osa: LOT-0360
Sisäinen tunniste: 360
Osa: LOT-0361
Sisäinen tunniste: 361
Osa: LOT-0362
Sisäinen tunniste: 362
Osa: LOT-0363
Sisäinen tunniste: 363
Osa: LOT-0364
Sisäinen tunniste: 364
Osa: LOT-0365
Sisäinen tunniste: 365
Osa: LOT-0366
Sisäinen tunniste: 366
Osa: LOT-0367
Sisäinen tunniste: 367
Osa: LOT-0368
Sisäinen tunniste: 368
Osa: LOT-0369
Sisäinen tunniste: 369
Osa: LOT-0370
Sisäinen tunniste: 370
Osa: LOT-0371
Sisäinen tunniste: 371
Osa: LOT-0372
Sisäinen tunniste: 372
Osa: LOT-0373
Sisäinen tunniste: 373
Osa: LOT-0374
Sisäinen tunniste: 374
Osa: LOT-0375
Sisäinen tunniste: 375
Osa: LOT-0376
Sisäinen tunniste: 376
Osa: LOT-0377
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Sisäinen tunniste: 377
Osa: LOT-0378
Sisäinen tunniste: 378
Osa: LOT-0379
Sisäinen tunniste: 379
Osa: LOT-0380
Sisäinen tunniste: 380
Osa: LOT-0381
Sisäinen tunniste: 381
Osa: LOT-0382
Sisäinen tunniste: 382
Osa: LOT-0383
Sisäinen tunniste: 383
Osa: LOT-0384
Sisäinen tunniste: 384
Osa: LOT-0385
Sisäinen tunniste: 385
Osa: LOT-0386
Sisäinen tunniste: 386
Osa: LOT-0387
Sisäinen tunniste: 387
Osa: LOT-0388
Sisäinen tunniste: 388
Osa: LOT-0389
Sisäinen tunniste: 389
Osa: LOT-0390
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Sisäinen tunniste: 390
Osa: LOT-0391
Sisäinen tunniste: 391
Osa: LOT-0392
Sisäinen tunniste: 392
Osa: LOT-0393
Sisäinen tunniste: 393
Osa: LOT-0394
Sisäinen tunniste: 394
Osa: LOT-0395
Sisäinen tunniste: 395
Osa: LOT-0396
Sisäinen tunniste: 396
Osa: LOT-0397
Sisäinen tunniste: 397
Osa: LOT-0398
Sisäinen tunniste: 398
Osa: LOT-0399
Sisäinen tunniste: 399
Osa: LOT-0400
Sisäinen tunniste: 400
Osa: LOT-0401
Sisäinen tunniste: 401
Osa: LOT-0402
Sisäinen tunniste: 402
Osa: LOT-0403
Sisäinen tunniste: 403
Osa: LOT-0404
Sisäinen tunniste: 404
Osa: LOT-0405
Sisäinen tunniste: 405
Osa: LOT-0406
Sisäinen tunniste: 406
Osa: LOT-0407
Sisäinen tunniste: 407
Osa: LOT-0408
Sisäinen tunniste: 408
Osa: LOT-0409
Sisäinen tunniste: 409
Osa: LOT-0410
Sisäinen tunniste: 410
Osa: LOT-0411
Sisäinen tunniste: 411
Osa: LOT-0412
Sisäinen tunniste: 412
Osa: LOT-0413
Sisäinen tunniste: 413
Osa: LOT-0414
Sisäinen tunniste: 414
Osa: LOT-0415
Sisäinen tunniste: 415
Osa: LOT-0416
Sisäinen tunniste: 416
Osa: LOT-0417
Sisäinen tunniste: 417
Osa: LOT-0418
Sisäinen tunniste: 418
Osa: LOT-0419
Sisäinen tunniste: 419
Osa: LOT-0420
Sisäinen tunniste: 420
Osa: LOT-0421
Sisäinen tunniste: 421
Osa: LOT-0422
Sisäinen tunniste: 422
Osa: LOT-0423
Sisäinen tunniste: 423
Osa: LOT-0424
Sisäinen tunniste: 424
Osa: LOT-0425
Sisäinen tunniste: 425
Osa: LOT-0426
Sisäinen tunniste: 426
Osa: LOT-0427
Sisäinen tunniste: 427
Osa: LOT-0428
Sisäinen tunniste: 428
Osa: LOT-0429
Sisäinen tunniste: 429
Osa: LOT-0430
Sisäinen tunniste: 430
Osa: LOT-0431
Sisäinen tunniste: 431
Osa: LOT-0432
Sisäinen tunniste: 432
Osa: LOT-0433
Sisäinen tunniste: 433
Osa: LOT-0434
Sisäinen tunniste: 434
Osa: LOT-0435
Sisäinen tunniste: 435
Osa: LOT-0436
Sisäinen tunniste: 436
Osa: LOT-0437
Sisäinen tunniste: 437
Osa: LOT-0438
Sisäinen tunniste: 438
Osa: LOT-0439
Sisäinen tunniste: 439
Osa: LOT-0440
Sisäinen tunniste: 440
Osa: LOT-0441
Sisäinen tunniste: 441
Osa: LOT-0442
Sisäinen tunniste: 442
Osa: LOT-0443
Sisäinen tunniste: 443
Osa: LOT-0444
Sisäinen tunniste: 444
Osa: LOT-0445
Sisäinen tunniste: 445
Osa: LOT-0446
Sisäinen tunniste: 446
Osa: LOT-0447
Sisäinen tunniste: 447
Osa: LOT-0448
Sisäinen tunniste: 448
Osa: LOT-0449
Sisäinen tunniste: 449
Osa: LOT-0450
Sisäinen tunniste: 450
Osa: LOT-0451
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 451 Flow metru
Sisäinen tunniste: 451
Osa: LOT-0452
Sisäinen tunniste: 452
Osa: LOT-0453
Sisäinen tunniste: 453
Osa: LOT-0454
Sisäinen tunniste: 454
Osa: LOT-0455
Sisäinen tunniste: 455
Osa: LOT-0456
Sisäinen tunniste: 456
Osa: LOT-0457
Sisäinen tunniste: 457
Osa: LOT-0458
Sisäinen tunniste: 458
Osa: LOT-0459
Sisäinen tunniste: 459
Osa: LOT-0460
Sisäinen tunniste: 460
Osa: LOT-0461
Sisäinen tunniste: 461
Osa: LOT-0462
Sisäinen tunniste: 462
Osa: LOT-0463
Sisäinen tunniste: 463
Osa: LOT-0464
Sisäinen tunniste: 464
Osa: LOT-0465
Sisäinen tunniste: 465
Osa: LOT-0466
Sisäinen tunniste: 466
Osa: LOT-0467
Sisäinen tunniste: 467
Osa: LOT-0468
Sisäinen tunniste: 468
Osa: LOT-0469
Sisäinen tunniste: 469
Osa: LOT-0470
Sisäinen tunniste: 470
Osa: LOT-0471
Sisäinen tunniste: 471
Osa: LOT-0472
Sisäinen tunniste: 472
Osa: LOT-0473
Sisäinen tunniste: 473
Osa: LOT-0474
Sisäinen tunniste: 474
Osa: LOT-0475
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Sisäinen tunniste: 475
Osa: LOT-0476
Sisäinen tunniste: 476
Osa: LOT-0477
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Sisäinen tunniste: 477
Osa: LOT-0478
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Sisäinen tunniste: 478
Osa: LOT-0479
Sisäinen tunniste: 479
Osa: LOT-0480
Sisäinen tunniste: 480
Osa: LOT-0481
Sisäinen tunniste: 481
Osa: LOT-0482
Sisäinen tunniste: 482
Osa: LOT-0483
Sisäinen tunniste: 483
Osa: LOT-0484
Sisäinen tunniste: 484
Osa: LOT-0485
Sisäinen tunniste: 485
Osa: LOT-0486
Sisäinen tunniste: 486
Osa: LOT-0487
Sisäinen tunniste: 487
Osa: LOT-0488
Sisäinen tunniste: 488
Osa: LOT-0489
Sisäinen tunniste: 489
Osa: LOT-0490
Sisäinen tunniste: 490
Osa: LOT-0491
Sisäinen tunniste: 491
Osa: LOT-0492
Sisäinen tunniste: 492
Osa: LOT-0493
Ilmoituksen nimi: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Sisäinen tunniste: 493
Osa: LOT-0494
Sisäinen tunniste: 494
Osa: LOT-0495
Sisäinen tunniste: 495
Osa: LOT-0496
Sisäinen tunniste: 496
Osa: LOT-0497
Sisäinen tunniste: 497
Osa: LOT-0498
Sisäinen tunniste: 498
Osa: LOT-0499
Sisäinen tunniste: 499
Osa: LOT-0500
Sisäinen tunniste: 500
Osa: LOT-0501
Sisäinen tunniste: 501
Osa: LOT-0502
Sisäinen tunniste: 502
Osa: LOT-0503
Sisäinen tunniste: 503
Osa: LOT-0504
Sisäinen tunniste: 504
Osa: LOT-0505
Sisäinen tunniste: 505
Osa: LOT-0506
Sisäinen tunniste: 506
Osa: LOT-0507
Sisäinen tunniste: 507
Osa: LOT-0508
Sisäinen tunniste: 508
Osa: LOT-0509
Sisäinen tunniste: 509
Osa: LOT-0510
Sisäinen tunniste: 510
Osa: LOT-0511
Sisäinen tunniste: 511
Osa: LOT-0512
Sisäinen tunniste: 512
Osa: LOT-0513
Sisäinen tunniste: 513
Osa: LOT-0514
Sisäinen tunniste: 514
Osa: LOT-0515
Sisäinen tunniste: 515
Osa: LOT-0516
Sisäinen tunniste: 516
Osa: LOT-0517
Sisäinen tunniste: 517
Osa: LOT-0518
Sisäinen tunniste: 518
Osa: LOT-0519
Sisäinen tunniste: 519
Osa: LOT-0520
Sisäinen tunniste: 520
Osa: LOT-0521
Sisäinen tunniste: 521
Osa: LOT-0522
Sisäinen tunniste: 522
Osa: LOT-0523
Sisäinen tunniste: 523
Osa: LOT-0524
Sisäinen tunniste: 524
Osa: LOT-0525
Sisäinen tunniste: 525
Osa: LOT-0526
Sisäinen tunniste: 526
Osa: LOT-0527
Sisäinen tunniste: 527
Osa: LOT-0528
Sisäinen tunniste: 528
Osa: LOT-0529
Sisäinen tunniste: 529
Osa: LOT-0530
Sisäinen tunniste: 530
Osa: LOT-0531
Sisäinen tunniste: 531
Osa: LOT-0532
Sisäinen tunniste: 532
Osa: LOT-0533
Sisäinen tunniste: 533
Osa: LOT-0534
Sisäinen tunniste: 534
Osa: LOT-0535
Sisäinen tunniste: 535
Osa: LOT-0536
Sisäinen tunniste: 536
Osa: LOT-0537
Sisäinen tunniste: 537
Osa: LOT-0538
Sisäinen tunniste: 538
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CAPCS-2027-PART2
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0269
Aitheantóir inmheánach: 269
Luchtóg: LOT-0270
Aitheantóir inmheánach: 270
Luchtóg: LOT-0271
Aitheantóir inmheánach: 271
Luchtóg: LOT-0272
Aitheantóir inmheánach: 272
Luchtóg: LOT-0273
Aitheantóir inmheánach: 273
Luchtóg: LOT-0274
Aitheantóir inmheánach: 274
Luchtóg: LOT-0275
Aitheantóir inmheánach: 275
Luchtóg: LOT-0276
Aitheantóir inmheánach: 276
Luchtóg: LOT-0277
Aitheantóir inmheánach: 277
Luchtóg: LOT-0278
Aitheantóir inmheánach: 278
Luchtóg: LOT-0279
Aitheantóir inmheánach: 279
Luchtóg: LOT-0280
Aitheantóir inmheánach: 280
Luchtóg: LOT-0281
Aitheantóir inmheánach: 281
Luchtóg: LOT-0282
Aitheantóir inmheánach: 282
Luchtóg: LOT-0283
Aitheantóir inmheánach: 283
Luchtóg: LOT-0284
Aitheantóir inmheánach: 284
Luchtóg: LOT-0285
Aitheantóir inmheánach: 285
Luchtóg: LOT-0286
Teideal: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Aitheantóir inmheánach: 286
Luchtóg: LOT-0287
Aitheantóir inmheánach: 287
Luchtóg: LOT-0288
Aitheantóir inmheánach: 288
Luchtóg: LOT-0289
Aitheantóir inmheánach: 289
Luchtóg: LOT-0290
Aitheantóir inmheánach: 290
Luchtóg: LOT-0291
Aitheantóir inmheánach: 291
Luchtóg: LOT-0292
Aitheantóir inmheánach: 292
Luchtóg: LOT-0293
Teideal: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Aitheantóir inmheánach: 293
Luchtóg: LOT-0294
Aitheantóir inmheánach: 294
Luchtóg: LOT-0295
Aitheantóir inmheánach: 295
Luchtóg: LOT-0296
Aitheantóir inmheánach: 296
Luchtóg: LOT-0297
Aitheantóir inmheánach: 297
Luchtóg: LOT-0298
Aitheantóir inmheánach: 298
Luchtóg: LOT-0299
Aitheantóir inmheánach: 299
Luchtóg: LOT-0300
Aitheantóir inmheánach: 300
Luchtóg: LOT-0301
Aitheantóir inmheánach: 301
Luchtóg: LOT-0302
Aitheantóir inmheánach: 302
Luchtóg: LOT-0303
Aitheantóir inmheánach: 303
Luchtóg: LOT-0304
Aitheantóir inmheánach: 304
Luchtóg: LOT-0305
Aitheantóir inmheánach: 305
Luchtóg: LOT-0306
Aitheantóir inmheánach: 306
Luchtóg: LOT-0307
Aitheantóir inmheánach: 307
Luchtóg: LOT-0308
Aitheantóir inmheánach: 308
Luchtóg: LOT-0309
Aitheantóir inmheánach: 309
Luchtóg: LOT-0310
Aitheantóir inmheánach: 310
Luchtóg: LOT-0311
Aitheantóir inmheánach: 311
Luchtóg: LOT-0312
Aitheantóir inmheánach: 312
Luchtóg: LOT-0313
Aitheantóir inmheánach: 313
Luchtóg: LOT-0314
Aitheantóir inmheánach: 314
Luchtóg: LOT-0315
Aitheantóir inmheánach: 315
Luchtóg: LOT-0316
Aitheantóir inmheánach: 316
Luchtóg: LOT-0317
Aitheantóir inmheánach: 317
Luchtóg: LOT-0318
Aitheantóir inmheánach: 318
Luchtóg: LOT-0319
Aitheantóir inmheánach: 319
Luchtóg: LOT-0320
Aitheantóir inmheánach: 320
Luchtóg: LOT-0321
Aitheantóir inmheánach: 321
Luchtóg: LOT-0322
Aitheantóir inmheánach: 322
Luchtóg: LOT-0323
Aitheantóir inmheánach: 323
Luchtóg: LOT-0324
Aitheantóir inmheánach: 324
Luchtóg: LOT-0325
Aitheantóir inmheánach: 325
Luchtóg: LOT-0326
Aitheantóir inmheánach: 326
Luchtóg: LOT-0327
Aitheantóir inmheánach: 327
Luchtóg: LOT-0328
Aitheantóir inmheánach: 328
Luchtóg: LOT-0329
Aitheantóir inmheánach: 329
Luchtóg: LOT-0330
Aitheantóir inmheánach: 330
Luchtóg: LOT-0331
Aitheantóir inmheánach: 331
Luchtóg: LOT-0332
Aitheantóir inmheánach: 332
Luchtóg: LOT-0333
Aitheantóir inmheánach: 333
Luchtóg: LOT-0334
Aitheantóir inmheánach: 334
Luchtóg: LOT-0335
Aitheantóir inmheánach: 335
Luchtóg: LOT-0336
Aitheantóir inmheánach: 336
Luchtóg: LOT-0337
Aitheantóir inmheánach: 337
Luchtóg: LOT-0338
Aitheantóir inmheánach: 338
Luchtóg: LOT-0339
Aitheantóir inmheánach: 339
Luchtóg: LOT-0340
Teideal: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Aitheantóir inmheánach: 340
Luchtóg: LOT-0341
Aitheantóir inmheánach: 341
Luchtóg: LOT-0342
Aitheantóir inmheánach: 342
Luchtóg: LOT-0343
Aitheantóir inmheánach: 343
Luchtóg: LOT-0344
Aitheantóir inmheánach: 344
Luchtóg: LOT-0345
Aitheantóir inmheánach: 345
Luchtóg: LOT-0346
Aitheantóir inmheánach: 346
Luchtóg: LOT-0347
Aitheantóir inmheánach: 347
Luchtóg: LOT-0348
Aitheantóir inmheánach: 348
Luchtóg: LOT-0349
Aitheantóir inmheánach: 349
Luchtóg: LOT-0350
Aitheantóir inmheánach: 350
Luchtóg: LOT-0351
Aitheantóir inmheánach: 351
Luchtóg: LOT-0352
Aitheantóir inmheánach: 352
Luchtóg: LOT-0353
Aitheantóir inmheánach: 353
Luchtóg: LOT-0354
Aitheantóir inmheánach: 354
Luchtóg: LOT-0355
Aitheantóir inmheánach: 355
Luchtóg: LOT-0356
Aitheantóir inmheánach: 356
Luchtóg: LOT-0357
Aitheantóir inmheánach: 357
Luchtóg: LOT-0358
Aitheantóir inmheánach: 358
Luchtóg: LOT-0359
Aitheantóir inmheánach: 359
Luchtóg: LOT-0360
Aitheantóir inmheánach: 360
Luchtóg: LOT-0361
Aitheantóir inmheánach: 361
Luchtóg: LOT-0362
Aitheantóir inmheánach: 362
Luchtóg: LOT-0363
Aitheantóir inmheánach: 363
Luchtóg: LOT-0364
Aitheantóir inmheánach: 364
Luchtóg: LOT-0365
Aitheantóir inmheánach: 365
Luchtóg: LOT-0366
Aitheantóir inmheánach: 366
Luchtóg: LOT-0367
Aitheantóir inmheánach: 367
Luchtóg: LOT-0368
Aitheantóir inmheánach: 368
Luchtóg: LOT-0369
Aitheantóir inmheánach: 369
Luchtóg: LOT-0370
Aitheantóir inmheánach: 370
Luchtóg: LOT-0371
Aitheantóir inmheánach: 371
Luchtóg: LOT-0372
Aitheantóir inmheánach: 372
Luchtóg: LOT-0373
Aitheantóir inmheánach: 373
Luchtóg: LOT-0374
Aitheantóir inmheánach: 374
Luchtóg: LOT-0375
Aitheantóir inmheánach: 375
Luchtóg: LOT-0376
Aitheantóir inmheánach: 376
Luchtóg: LOT-0377
Aitheantóir inmheánach: 377
Luchtóg: LOT-0378
Aitheantóir inmheánach: 378
Luchtóg: LOT-0379
Aitheantóir inmheánach: 379
Luchtóg: LOT-0380
Aitheantóir inmheánach: 380
Luchtóg: LOT-0381
Aitheantóir inmheánach: 381
Luchtóg: LOT-0382
Aitheantóir inmheánach: 382
Luchtóg: LOT-0383
Aitheantóir inmheánach: 383
Luchtóg: LOT-0384
Aitheantóir inmheánach: 384
Luchtóg: LOT-0385
Aitheantóir inmheánach: 385
Luchtóg: LOT-0386
Aitheantóir inmheánach: 386
Luchtóg: LOT-0387
Aitheantóir inmheánach: 387
Luchtóg: LOT-0388
Aitheantóir inmheánach: 388
Luchtóg: LOT-0389
Aitheantóir inmheánach: 389
Luchtóg: LOT-0390
Teideal: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Aitheantóir inmheánach: 390
Luchtóg: LOT-0391
Aitheantóir inmheánach: 391
Luchtóg: LOT-0392
Aitheantóir inmheánach: 392
Luchtóg: LOT-0393
Aitheantóir inmheánach: 393
Luchtóg: LOT-0394
Aitheantóir inmheánach: 394
Luchtóg: LOT-0395
Aitheantóir inmheánach: 395
Luchtóg: LOT-0396
Aitheantóir inmheánach: 396
Luchtóg: LOT-0397
Aitheantóir inmheánach: 397
Luchtóg: LOT-0398
Aitheantóir inmheánach: 398
Luchtóg: LOT-0399
Aitheantóir inmheánach: 399
Luchtóg: LOT-0400
Aitheantóir inmheánach: 400
Luchtóg: LOT-0401
Aitheantóir inmheánach: 401
Luchtóg: LOT-0402
Aitheantóir inmheánach: 402
Luchtóg: LOT-0403
Aitheantóir inmheánach: 403
Luchtóg: LOT-0404
Aitheantóir inmheánach: 404
Luchtóg: LOT-0405
Aitheantóir inmheánach: 405
Luchtóg: LOT-0406
Aitheantóir inmheánach: 406
Luchtóg: LOT-0407
Aitheantóir inmheánach: 407
Luchtóg: LOT-0408
Aitheantóir inmheánach: 408
Luchtóg: LOT-0409
Aitheantóir inmheánach: 409
Luchtóg: LOT-0410
Aitheantóir inmheánach: 410
Luchtóg: LOT-0411
Aitheantóir inmheánach: 411
Luchtóg: LOT-0412
Aitheantóir inmheánach: 412
Luchtóg: LOT-0413
Aitheantóir inmheánach: 413
Luchtóg: LOT-0414
Aitheantóir inmheánach: 414
Luchtóg: LOT-0415
Aitheantóir inmheánach: 415
Luchtóg: LOT-0416
Aitheantóir inmheánach: 416
Luchtóg: LOT-0417
Aitheantóir inmheánach: 417
Luchtóg: LOT-0418
Aitheantóir inmheánach: 418
Luchtóg: LOT-0419
Aitheantóir inmheánach: 419
Luchtóg: LOT-0420
Aitheantóir inmheánach: 420
Luchtóg: LOT-0421
Aitheantóir inmheánach: 421
Luchtóg: LOT-0422
Aitheantóir inmheánach: 422
Luchtóg: LOT-0423
Aitheantóir inmheánach: 423
Luchtóg: LOT-0424
Aitheantóir inmheánach: 424
Luchtóg: LOT-0425
Aitheantóir inmheánach: 425
Luchtóg: LOT-0426
Aitheantóir inmheánach: 426
Luchtóg: LOT-0427
Aitheantóir inmheánach: 427
Luchtóg: LOT-0428
Aitheantóir inmheánach: 428
Luchtóg: LOT-0429
Aitheantóir inmheánach: 429
Luchtóg: LOT-0430
Aitheantóir inmheánach: 430
Luchtóg: LOT-0431
Aitheantóir inmheánach: 431
Luchtóg: LOT-0432
Aitheantóir inmheánach: 432
Luchtóg: LOT-0433
Aitheantóir inmheánach: 433
Luchtóg: LOT-0434
Aitheantóir inmheánach: 434
Luchtóg: LOT-0435
Aitheantóir inmheánach: 435
Luchtóg: LOT-0436
Aitheantóir inmheánach: 436
Luchtóg: LOT-0437
Aitheantóir inmheánach: 437
Luchtóg: LOT-0438
Aitheantóir inmheánach: 438
Luchtóg: LOT-0439
Aitheantóir inmheánach: 439
Luchtóg: LOT-0440
Aitheantóir inmheánach: 440
Luchtóg: LOT-0441
Aitheantóir inmheánach: 441
Luchtóg: LOT-0442
Aitheantóir inmheánach: 442
Luchtóg: LOT-0443
Aitheantóir inmheánach: 443
Luchtóg: LOT-0444
Aitheantóir inmheánach: 444
Luchtóg: LOT-0445
Aitheantóir inmheánach: 445
Luchtóg: LOT-0446
Aitheantóir inmheánach: 446
Luchtóg: LOT-0447
Aitheantóir inmheánach: 447
Luchtóg: LOT-0448
Aitheantóir inmheánach: 448
Luchtóg: LOT-0449
Aitheantóir inmheánach: 449
Luchtóg: LOT-0450
Aitheantóir inmheánach: 450
Luchtóg: LOT-0451
Teideal: Lot nr. 451 Flow metru
Aitheantóir inmheánach: 451
Luchtóg: LOT-0452
Aitheantóir inmheánach: 452
Luchtóg: LOT-0453
Aitheantóir inmheánach: 453
Luchtóg: LOT-0454
Aitheantóir inmheánach: 454
Luchtóg: LOT-0455
Aitheantóir inmheánach: 455
Luchtóg: LOT-0456
Aitheantóir inmheánach: 456
Luchtóg: LOT-0457
Aitheantóir inmheánach: 457
Luchtóg: LOT-0458
Aitheantóir inmheánach: 458
Luchtóg: LOT-0459
Aitheantóir inmheánach: 459
Luchtóg: LOT-0460
Aitheantóir inmheánach: 460
Luchtóg: LOT-0461
Aitheantóir inmheánach: 461
Luchtóg: LOT-0462
Aitheantóir inmheánach: 462
Luchtóg: LOT-0463
Aitheantóir inmheánach: 463
Luchtóg: LOT-0464
Aitheantóir inmheánach: 464
Luchtóg: LOT-0465
Aitheantóir inmheánach: 465
Luchtóg: LOT-0466
Aitheantóir inmheánach: 466
Luchtóg: LOT-0467
Aitheantóir inmheánach: 467
Luchtóg: LOT-0468
Aitheantóir inmheánach: 468
Luchtóg: LOT-0469
Aitheantóir inmheánach: 469
Luchtóg: LOT-0470
Aitheantóir inmheánach: 470
Luchtóg: LOT-0471
Aitheantóir inmheánach: 471
Luchtóg: LOT-0472
Aitheantóir inmheánach: 472
Luchtóg: LOT-0473
Aitheantóir inmheánach: 473
Luchtóg: LOT-0474
Aitheantóir inmheánach: 474
Luchtóg: LOT-0475
Teideal: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Aitheantóir inmheánach: 475
Luchtóg: LOT-0476
Aitheantóir inmheánach: 476
Luchtóg: LOT-0477
Teideal: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Aitheantóir inmheánach: 477
Luchtóg: LOT-0478
Teideal: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Aitheantóir inmheánach: 478
Luchtóg: LOT-0479
Aitheantóir inmheánach: 479
Luchtóg: LOT-0480
Aitheantóir inmheánach: 480
Luchtóg: LOT-0481
Aitheantóir inmheánach: 481
Luchtóg: LOT-0482
Aitheantóir inmheánach: 482
Luchtóg: LOT-0483
Aitheantóir inmheánach: 483
Luchtóg: LOT-0484
Aitheantóir inmheánach: 484
Luchtóg: LOT-0485
Aitheantóir inmheánach: 485
Luchtóg: LOT-0486
Aitheantóir inmheánach: 486
Luchtóg: LOT-0487
Aitheantóir inmheánach: 487
Luchtóg: LOT-0488
Aitheantóir inmheánach: 488
Luchtóg: LOT-0489
Aitheantóir inmheánach: 489
Luchtóg: LOT-0490
Aitheantóir inmheánach: 490
Luchtóg: LOT-0491
Aitheantóir inmheánach: 491
Luchtóg: LOT-0492
Aitheantóir inmheánach: 492
Luchtóg: LOT-0493
Teideal: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Aitheantóir inmheánach: 493
Luchtóg: LOT-0494
Aitheantóir inmheánach: 494
Luchtóg: LOT-0495
Aitheantóir inmheánach: 495
Luchtóg: LOT-0496
Aitheantóir inmheánach: 496
Luchtóg: LOT-0497
Aitheantóir inmheánach: 497
Luchtóg: LOT-0498
Aitheantóir inmheánach: 498
Luchtóg: LOT-0499
Aitheantóir inmheánach: 499
Luchtóg: LOT-0500
Aitheantóir inmheánach: 500
Luchtóg: LOT-0501
Aitheantóir inmheánach: 501
Luchtóg: LOT-0502
Aitheantóir inmheánach: 502
Luchtóg: LOT-0503
Aitheantóir inmheánach: 503
Luchtóg: LOT-0504
Aitheantóir inmheánach: 504
Luchtóg: LOT-0505
Aitheantóir inmheánach: 505
Luchtóg: LOT-0506
Aitheantóir inmheánach: 506
Luchtóg: LOT-0507
Aitheantóir inmheánach: 507
Luchtóg: LOT-0508
Aitheantóir inmheánach: 508
Luchtóg: LOT-0509
Aitheantóir inmheánach: 509
Luchtóg: LOT-0510
Aitheantóir inmheánach: 510
Luchtóg: LOT-0511
Aitheantóir inmheánach: 511
Luchtóg: LOT-0512
Aitheantóir inmheánach: 512
Luchtóg: LOT-0513
Aitheantóir inmheánach: 513
Luchtóg: LOT-0514
Aitheantóir inmheánach: 514
Luchtóg: LOT-0515
Aitheantóir inmheánach: 515
Luchtóg: LOT-0516
Aitheantóir inmheánach: 516
Luchtóg: LOT-0517
Aitheantóir inmheánach: 517
Luchtóg: LOT-0518
Aitheantóir inmheánach: 518
Luchtóg: LOT-0519
Aitheantóir inmheánach: 519
Luchtóg: LOT-0520
Aitheantóir inmheánach: 520
Luchtóg: LOT-0521
Aitheantóir inmheánach: 521
Luchtóg: LOT-0522
Aitheantóir inmheánach: 522
Luchtóg: LOT-0523
Aitheantóir inmheánach: 523
Luchtóg: LOT-0524
Aitheantóir inmheánach: 524
Luchtóg: LOT-0525
Aitheantóir inmheánach: 525
Luchtóg: LOT-0526
Aitheantóir inmheánach: 526
Luchtóg: LOT-0527
Aitheantóir inmheánach: 527
Luchtóg: LOT-0528
Aitheantóir inmheánach: 528
Luchtóg: LOT-0529
Aitheantóir inmheánach: 529
Luchtóg: LOT-0530
Aitheantóir inmheánach: 530
Luchtóg: LOT-0531
Aitheantóir inmheánach: 531
Luchtóg: LOT-0532
Aitheantóir inmheánach: 532
Luchtóg: LOT-0533
Aitheantóir inmheánach: 533
Luchtóg: LOT-0534
Aitheantóir inmheánach: 534
Luchtóg: LOT-0535
Aitheantóir inmheánach: 535
Luchtóg: LOT-0536
Aitheantóir inmheánach: 536
Luchtóg: LOT-0537
Aitheantóir inmheánach: 537
Luchtóg: LOT-0538
Aitheantóir inmheánach: 538
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CAPCS-2027-PART2
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0269
Belső azonosító: 269
Rész: LOT-0270
Belső azonosító: 270
Rész: LOT-0271
Belső azonosító: 271
Rész: LOT-0272
Belső azonosító: 272
Rész: LOT-0273
Belső azonosító: 273
Rész: LOT-0274
Belső azonosító: 274
Rész: LOT-0275
Belső azonosító: 275
Rész: LOT-0276
Belső azonosító: 276
Rész: LOT-0277
Belső azonosító: 277
Rész: LOT-0278
Belső azonosító: 278
Rész: LOT-0279
Belső azonosító: 279
Rész: LOT-0280
Belső azonosító: 280
Rész: LOT-0281
Belső azonosító: 281
Rész: LOT-0282
Belső azonosító: 282
Rész: LOT-0283
Belső azonosító: 283
Rész: LOT-0284
Belső azonosító: 284
Rész: LOT-0285
Belső azonosító: 285
Rész: LOT-0286
Cím: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Belső azonosító: 286
Rész: LOT-0287
Belső azonosító: 287
Rész: LOT-0288
Belső azonosító: 288
Rész: LOT-0289
Belső azonosító: 289
Rész: LOT-0290
Belső azonosító: 290
Rész: LOT-0291
Belső azonosító: 291
Rész: LOT-0292
Belső azonosító: 292
Rész: LOT-0293
Cím: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Belső azonosító: 293
Rész: LOT-0294
Cím: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Belső azonosító: 294
Rész: LOT-0295
Belső azonosító: 295
Rész: LOT-0296
Belső azonosító: 296
Rész: LOT-0297
Belső azonosító: 297
Rész: LOT-0298
Belső azonosító: 298
Rész: LOT-0299
Belső azonosító: 299
Rész: LOT-0300
Belső azonosító: 300
Rész: LOT-0301
Belső azonosító: 301
Rész: LOT-0302
Belső azonosító: 302
Rész: LOT-0303
Belső azonosító: 303
Rész: LOT-0304
Belső azonosító: 304
Rész: LOT-0305
Belső azonosító: 305
Rész: LOT-0306
Belső azonosító: 306
Rész: LOT-0307
Belső azonosító: 307
Rész: LOT-0308
Belső azonosító: 308
Rész: LOT-0309
Belső azonosító: 309
Rész: LOT-0310
Belső azonosító: 310
Rész: LOT-0311
Belső azonosító: 311
Rész: LOT-0312
Belső azonosító: 312
Rész: LOT-0313
Belső azonosító: 313
Rész: LOT-0314
Belső azonosító: 314
Rész: LOT-0315
Belső azonosító: 315
Rész: LOT-0316
Belső azonosító: 316
Rész: LOT-0317
Belső azonosító: 317
Rész: LOT-0318
Belső azonosító: 318
Rész: LOT-0319
Belső azonosító: 319
Rész: LOT-0320
Belső azonosító: 320
Rész: LOT-0321
Belső azonosító: 321
Rész: LOT-0322
Belső azonosító: 322
Rész: LOT-0323
Belső azonosító: 323
Rész: LOT-0324
Belső azonosító: 324
Rész: LOT-0325
Belső azonosító: 325
Rész: LOT-0326
Belső azonosító: 326
Rész: LOT-0327
Belső azonosító: 327
Rész: LOT-0328
Belső azonosító: 328
Rész: LOT-0329
Belső azonosító: 329
Rész: LOT-0330
Belső azonosító: 330
Rész: LOT-0331
Belső azonosító: 331
Rész: LOT-0332
Belső azonosító: 332
Rész: LOT-0333
Belső azonosító: 333
Rész: LOT-0334
Belső azonosító: 334
Rész: LOT-0335
Belső azonosító: 335
Rész: LOT-0336
Belső azonosító: 336
Rész: LOT-0337
Belső azonosító: 337
Rész: LOT-0338
Belső azonosító: 338
Rész: LOT-0339
Belső azonosító: 339
Rész: LOT-0340
Cím: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Belső azonosító: 340
Rész: LOT-0341
Belső azonosító: 341
Rész: LOT-0342
Belső azonosító: 342
Rész: LOT-0343
Belső azonosító: 343
Rész: LOT-0344
Belső azonosító: 344
Rész: LOT-0345
Belső azonosító: 345
Rész: LOT-0346
Belső azonosító: 346
Rész: LOT-0347
Belső azonosító: 347
Rész: LOT-0348
Belső azonosító: 348
Rész: LOT-0349
Belső azonosító: 349
Rész: LOT-0350
Belső azonosító: 350
Rész: LOT-0351
Belső azonosító: 351
Rész: LOT-0352
Belső azonosító: 352
Rész: LOT-0353
Cím: Lot nr. 353 Conector manseta NIBP
Belső azonosító: 353
Rész: LOT-0354
Belső azonosító: 354
Rész: LOT-0355
Belső azonosító: 355
Rész: LOT-0356
Belső azonosító: 356
Rész: LOT-0357
Belső azonosító: 357
Rész: LOT-0358
Belső azonosító: 358
Rész: LOT-0359
Belső azonosító: 359
Rész: LOT-0360
Belső azonosító: 360
Rész: LOT-0361
Belső azonosító: 361
Rész: LOT-0362
Belső azonosító: 362
Rész: LOT-0363
Belső azonosító: 363
Rész: LOT-0364
Belső azonosító: 364
Rész: LOT-0365
Belső azonosító: 365
Rész: LOT-0366
Belső azonosító: 366
Rész: LOT-0367
Belső azonosító: 367
Rész: LOT-0368
Belső azonosító: 368
Rész: LOT-0369
Belső azonosító: 369
Rész: LOT-0370
Belső azonosító: 370
Rész: LOT-0371
Belső azonosító: 371
Rész: LOT-0372
Belső azonosító: 372
Rész: LOT-0373
Belső azonosító: 373
Rész: LOT-0374
Belső azonosító: 374
Rész: LOT-0375
Belső azonosító: 375
Rész: LOT-0376
Belső azonosító: 376
Rész: LOT-0377
Cím: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Belső azonosító: 377
Rész: LOT-0378
Belső azonosító: 378
Rész: LOT-0379
Belső azonosító: 379
Rész: LOT-0380
Cím: Lot nr. 380 Electrod ECG pediatric
Belső azonosító: 380
Rész: LOT-0381
Belső azonosító: 381
Rész: LOT-0382
Belső azonosító: 382
Rész: LOT-0383
Belső azonosító: 383
Rész: LOT-0384
Belső azonosító: 384
Rész: LOT-0385
Belső azonosító: 385
Rész: LOT-0386
Belső azonosító: 386
Rész: LOT-0387
Belső azonosító: 387
Rész: LOT-0388
Belső azonosító: 388
Rész: LOT-0389
Belső azonosító: 389
Rész: LOT-0390
Cím: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Belső azonosító: 390
Rész: LOT-0391
Belső azonosító: 391
Rész: LOT-0392
Belső azonosító: 392
Rész: LOT-0393
Belső azonosító: 393
Rész: LOT-0394
Belső azonosító: 394
Rész: LOT-0395
Belső azonosító: 395
Rész: LOT-0396
Belső azonosító: 396
Rész: LOT-0397
Belső azonosító: 397
Rész: LOT-0398
Belső azonosító: 398
Rész: LOT-0399
Belső azonosító: 399
Rész: LOT-0400
Belső azonosító: 400
Rész: LOT-0401
Belső azonosító: 401
Rész: LOT-0402
Belső azonosító: 402
Rész: LOT-0403
Belső azonosító: 403
Rész: LOT-0404
Belső azonosító: 404
Rész: LOT-0405
Belső azonosító: 405
Rész: LOT-0406
Belső azonosító: 406
Rész: LOT-0407
Belső azonosító: 407
Rész: LOT-0408
Belső azonosító: 408
Rész: LOT-0409
Belső azonosító: 409
Rész: LOT-0410
Belső azonosító: 410
Rész: LOT-0411
Belső azonosító: 411
Rész: LOT-0412
Belső azonosító: 412
Rész: LOT-0413
Belső azonosító: 413
Rész: LOT-0414
Belső azonosító: 414
Rész: LOT-0415
Belső azonosító: 415
Rész: LOT-0416
Belső azonosító: 416
Rész: LOT-0417
Belső azonosító: 417
Rész: LOT-0418
Belső azonosító: 418
Rész: LOT-0419
Belső azonosító: 419
Rész: LOT-0420
Belső azonosító: 420
Rész: LOT-0421
Belső azonosító: 421
Rész: LOT-0422
Belső azonosító: 422
Rész: LOT-0423
Belső azonosító: 423
Rész: LOT-0424
Belső azonosító: 424
Rész: LOT-0425
Belső azonosító: 425
Rész: LOT-0426
Belső azonosító: 426
Rész: LOT-0427
Belső azonosító: 427
Rész: LOT-0428
Belső azonosító: 428
Rész: LOT-0429
Belső azonosító: 429
Rész: LOT-0430
Belső azonosító: 430
Rész: LOT-0431
Belső azonosító: 431
Rész: LOT-0432
Belső azonosító: 432
Rész: LOT-0433
Belső azonosító: 433
Rész: LOT-0434
Belső azonosító: 434
Rész: LOT-0435
Belső azonosító: 435
Rész: LOT-0436
Belső azonosító: 436
Rész: LOT-0437
Belső azonosító: 437
Rész: LOT-0438
Belső azonosító: 438
Rész: LOT-0439
Belső azonosító: 439
Rész: LOT-0440
Belső azonosító: 440
Rész: LOT-0441
Belső azonosító: 441
Rész: LOT-0442
Belső azonosító: 442
Rész: LOT-0443
Belső azonosító: 443
Rész: LOT-0444
Belső azonosító: 444
Rész: LOT-0445
Belső azonosító: 445
Rész: LOT-0446
Belső azonosító: 446
Rész: LOT-0447
Belső azonosító: 447
Rész: LOT-0448
Cím: Lot nr. 448 Filtru sediment ND 12
Belső azonosító: 448
Rész: LOT-0449
Belső azonosító: 449
Rész: LOT-0450
Belső azonosító: 450
Rész: LOT-0451
Cím: Lot nr. 451 Flow metru
Belső azonosító: 451
Rész: LOT-0452
Belső azonosító: 452
Rész: LOT-0453
Belső azonosító: 453
Rész: LOT-0454
Belső azonosító: 454
Rész: LOT-0455
Belső azonosító: 455
Rész: LOT-0456
Belső azonosító: 456
Rész: LOT-0457
Belső azonosító: 457
Rész: LOT-0458
Belső azonosító: 458
Rész: LOT-0459
Belső azonosító: 459
Rész: LOT-0460
Belső azonosító: 460
Rész: LOT-0461
Belső azonosító: 461
Rész: LOT-0462
Belső azonosító: 462
Rész: LOT-0463
Belső azonosító: 463
Rész: LOT-0464
Belső azonosító: 464
Rész: LOT-0465
Belső azonosító: 465
Rész: LOT-0466
Belső azonosító: 466
Rész: LOT-0467
Belső azonosító: 467
Rész: LOT-0468
Belső azonosító: 468
Rész: LOT-0469
Belső azonosító: 469
Rész: LOT-0470
Belső azonosító: 470
Rész: LOT-0471
Belső azonosító: 471
Rész: LOT-0472
Belső azonosító: 472
Rész: LOT-0473
Belső azonosító: 473
Rész: LOT-0474
Belső azonosító: 474
Rész: LOT-0475
Cím: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Belső azonosító: 475
Rész: LOT-0476
Cím: Lot nr. 476 Hirtie ECG 112x 100 mm
Belső azonosító: 476
Rész: LOT-0477
Cím: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Belső azonosító: 477
Rész: LOT-0478
Cím: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Belső azonosító: 478
Rész: LOT-0479
Belső azonosító: 479
Rész: LOT-0480
Belső azonosító: 480
Rész: LOT-0481
Belső azonosító: 481
Rész: LOT-0482
Belső azonosító: 482
Rész: LOT-0483
Belső azonosító: 483
Rész: LOT-0484
Belső azonosító: 484
Rész: LOT-0485
Belső azonosító: 485
Rész: LOT-0486
Belső azonosító: 486
Rész: LOT-0487
Belső azonosító: 487
Rész: LOT-0488
Belső azonosító: 488
Rész: LOT-0489
Belső azonosító: 489
Rész: LOT-0490
Cím: Lot nr. 490 Hirtie tocograf Toytu
Belső azonosító: 490
Rész: LOT-0491
Belső azonosító: 491
Rész: LOT-0492
Belső azonosító: 492
Rész: LOT-0493
Cím: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Belső azonosító: 493
Rész: LOT-0494
Belső azonosító: 494
Rész: LOT-0495
Belső azonosító: 495
Rész: LOT-0496
Belső azonosító: 496
Rész: LOT-0497
Belső azonosító: 497
Rész: LOT-0498
Belső azonosító: 498
Rész: LOT-0499
Belső azonosító: 499
Rész: LOT-0500
Belső azonosító: 500
Rész: LOT-0501
Belső azonosító: 501
Rész: LOT-0502
Belső azonosító: 502
Rész: LOT-0503
Belső azonosító: 503
Rész: LOT-0504
Belső azonosító: 504
Rész: LOT-0505
Belső azonosító: 505
Rész: LOT-0506
Belső azonosító: 506
Rész: LOT-0507
Belső azonosító: 507
Rész: LOT-0508
Belső azonosító: 508
Rész: LOT-0509
Belső azonosító: 509
Rész: LOT-0510
Belső azonosító: 510
Rész: LOT-0511
Belső azonosító: 511
Rész: LOT-0512
Belső azonosító: 512
Rész: LOT-0513
Belső azonosító: 513
Rész: LOT-0514
Belső azonosító: 514
Rész: LOT-0515
Belső azonosító: 515
Rész: LOT-0516
Belső azonosító: 516
Rész: LOT-0517
Belső azonosító: 517
Rész: LOT-0518
Belső azonosító: 518
Rész: LOT-0519
Belső azonosító: 519
Rész: LOT-0520
Belső azonosító: 520
Rész: LOT-0521
Belső azonosító: 521
Rész: LOT-0522
Belső azonosító: 522
Rész: LOT-0523
Belső azonosító: 523
Rész: LOT-0524
Cím: Lot nr. 524 Lampă bactericidă 30 W
Belső azonosító: 524
Rész: LOT-0525
Belső azonosító: 525
Rész: LOT-0526
Belső azonosító: 526
Rész: LOT-0527
Belső azonosító: 527
Rész: LOT-0528
Cím: Lot nr. 528 Lampa halogen 20 W 6 V
Belső azonosító: 528
Rész: LOT-0529
Belső azonosító: 529
Rész: LOT-0530
Belső azonosító: 530
Rész: LOT-0531
Cím: Lot nr. 531 Lampă p/u Stat Fax 303
Belső azonosító: 531
Rész: LOT-0532
Belső azonosító: 532
Rész: LOT-0533
Belső azonosító: 533
Rész: LOT-0534
Belső azonosító: 534
Rész: LOT-0535
Belső azonosító: 535
Rész: LOT-0536
Belső azonosító: 536
Rész: LOT-0537
Belső azonosító: 537
Rész: LOT-0538
Belső azonosító: 538
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CAPCS-2027-PART2
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0269
Vidaus identifikatorius: 269
Pirkimo dalis: LOT-0270
Vidaus identifikatorius: 270
Pirkimo dalis: LOT-0271
Vidaus identifikatorius: 271
Pirkimo dalis: LOT-0272
Vidaus identifikatorius: 272
Pirkimo dalis: LOT-0273
Vidaus identifikatorius: 273
Pirkimo dalis: LOT-0274
Vidaus identifikatorius: 274
Pirkimo dalis: LOT-0275
Vidaus identifikatorius: 275
Pirkimo dalis: LOT-0276
Vidaus identifikatorius: 276
Pirkimo dalis: LOT-0277
Vidaus identifikatorius: 277
Pirkimo dalis: LOT-0278
Vidaus identifikatorius: 278
Pirkimo dalis: LOT-0279
Vidaus identifikatorius: 279
Pirkimo dalis: LOT-0280
Vidaus identifikatorius: 280
Pirkimo dalis: LOT-0281
Vidaus identifikatorius: 281
Pirkimo dalis: LOT-0282
Vidaus identifikatorius: 282
Pirkimo dalis: LOT-0283
Vidaus identifikatorius: 283
Pirkimo dalis: LOT-0284
Vidaus identifikatorius: 284
Pirkimo dalis: LOT-0285
Vidaus identifikatorius: 285
Pirkimo dalis: LOT-0286
Vidaus identifikatorius: 286
Pirkimo dalis: LOT-0287
Vidaus identifikatorius: 287
Pirkimo dalis: LOT-0288
Vidaus identifikatorius: 288
Pirkimo dalis: LOT-0289
Vidaus identifikatorius: 289
Pirkimo dalis: LOT-0290
Vidaus identifikatorius: 290
Pirkimo dalis: LOT-0291
Vidaus identifikatorius: 291
Pirkimo dalis: LOT-0292
Vidaus identifikatorius: 292
Pirkimo dalis: LOT-0293
Vidaus identifikatorius: 293
Pirkimo dalis: LOT-0294
Vidaus identifikatorius: 294
Pirkimo dalis: LOT-0295
Vidaus identifikatorius: 295
Pirkimo dalis: LOT-0296
Vidaus identifikatorius: 296
Pirkimo dalis: LOT-0297
Vidaus identifikatorius: 297
Pirkimo dalis: LOT-0298
Vidaus identifikatorius: 298
Pirkimo dalis: LOT-0299
Vidaus identifikatorius: 299
Pirkimo dalis: LOT-0300
Vidaus identifikatorius: 300
Pirkimo dalis: LOT-0301
Vidaus identifikatorius: 301
Pirkimo dalis: LOT-0302
Vidaus identifikatorius: 302
Pirkimo dalis: LOT-0303
Vidaus identifikatorius: 303
Pirkimo dalis: LOT-0304
Vidaus identifikatorius: 304
Pirkimo dalis: LOT-0305
Vidaus identifikatorius: 305
Pirkimo dalis: LOT-0306
Vidaus identifikatorius: 306
Pirkimo dalis: LOT-0307
Vidaus identifikatorius: 307
Pirkimo dalis: LOT-0308
Vidaus identifikatorius: 308
Pirkimo dalis: LOT-0309
Vidaus identifikatorius: 309
Pirkimo dalis: LOT-0310
Vidaus identifikatorius: 310
Pirkimo dalis: LOT-0311
Vidaus identifikatorius: 311
Pirkimo dalis: LOT-0312
Vidaus identifikatorius: 312
Pirkimo dalis: LOT-0313
Vidaus identifikatorius: 313
Pirkimo dalis: LOT-0314
Vidaus identifikatorius: 314
Pirkimo dalis: LOT-0315
Vidaus identifikatorius: 315
Pirkimo dalis: LOT-0316
Vidaus identifikatorius: 316
Pirkimo dalis: LOT-0317
Vidaus identifikatorius: 317
Pirkimo dalis: LOT-0318
Vidaus identifikatorius: 318
Pirkimo dalis: LOT-0319
Vidaus identifikatorius: 319
Pirkimo dalis: LOT-0320
Vidaus identifikatorius: 320
Pirkimo dalis: LOT-0321
Vidaus identifikatorius: 321
Pirkimo dalis: LOT-0322
Vidaus identifikatorius: 322
Pirkimo dalis: LOT-0323
Vidaus identifikatorius: 323
Pirkimo dalis: LOT-0324
Vidaus identifikatorius: 324
Pirkimo dalis: LOT-0325
Vidaus identifikatorius: 325
Pirkimo dalis: LOT-0326
Vidaus identifikatorius: 326
Pirkimo dalis: LOT-0327
Vidaus identifikatorius: 327
Pirkimo dalis: LOT-0328
Vidaus identifikatorius: 328
Pirkimo dalis: LOT-0329
Vidaus identifikatorius: 329
Pirkimo dalis: LOT-0330
Vidaus identifikatorius: 330
Pirkimo dalis: LOT-0331
Vidaus identifikatorius: 331
Pirkimo dalis: LOT-0332
Vidaus identifikatorius: 332
Pirkimo dalis: LOT-0333
Vidaus identifikatorius: 333
Pirkimo dalis: LOT-0334
Vidaus identifikatorius: 334
Pirkimo dalis: LOT-0335
Vidaus identifikatorius: 335
Pirkimo dalis: LOT-0336
Vidaus identifikatorius: 336
Pirkimo dalis: LOT-0337
Vidaus identifikatorius: 337
Pirkimo dalis: LOT-0338
Vidaus identifikatorius: 338
Pirkimo dalis: LOT-0339
Vidaus identifikatorius: 339
Pirkimo dalis: LOT-0340
Pavadinimas: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Vidaus identifikatorius: 340
Pirkimo dalis: LOT-0341
Vidaus identifikatorius: 341
Pirkimo dalis: LOT-0342
Vidaus identifikatorius: 342
Pirkimo dalis: LOT-0343
Vidaus identifikatorius: 343
Pirkimo dalis: LOT-0344
Vidaus identifikatorius: 344
Pirkimo dalis: LOT-0345
Vidaus identifikatorius: 345
Pirkimo dalis: LOT-0346
Vidaus identifikatorius: 346
Pirkimo dalis: LOT-0347
Vidaus identifikatorius: 347
Pirkimo dalis: LOT-0348
Vidaus identifikatorius: 348
Pirkimo dalis: LOT-0349
Vidaus identifikatorius: 349
Pirkimo dalis: LOT-0350
Vidaus identifikatorius: 350
Pirkimo dalis: LOT-0351
Vidaus identifikatorius: 351
Pirkimo dalis: LOT-0352
Vidaus identifikatorius: 352
Pirkimo dalis: LOT-0353
Vidaus identifikatorius: 353
Pirkimo dalis: LOT-0354
Vidaus identifikatorius: 354
Pirkimo dalis: LOT-0355
Vidaus identifikatorius: 355
Pirkimo dalis: LOT-0356
Vidaus identifikatorius: 356
Pirkimo dalis: LOT-0357
Vidaus identifikatorius: 357
Pirkimo dalis: LOT-0358
Vidaus identifikatorius: 358
Pirkimo dalis: LOT-0359
Vidaus identifikatorius: 359
Pirkimo dalis: LOT-0360
Vidaus identifikatorius: 360
Pirkimo dalis: LOT-0361
Vidaus identifikatorius: 361
Pirkimo dalis: LOT-0362
Vidaus identifikatorius: 362
Pirkimo dalis: LOT-0363
Vidaus identifikatorius: 363
Pirkimo dalis: LOT-0364
Vidaus identifikatorius: 364
Pirkimo dalis: LOT-0365
Vidaus identifikatorius: 365
Pirkimo dalis: LOT-0366
Vidaus identifikatorius: 366
Pirkimo dalis: LOT-0367
Vidaus identifikatorius: 367
Pirkimo dalis: LOT-0368
Vidaus identifikatorius: 368
Pirkimo dalis: LOT-0369
Vidaus identifikatorius: 369
Pirkimo dalis: LOT-0370
Vidaus identifikatorius: 370
Pirkimo dalis: LOT-0371
Vidaus identifikatorius: 371
Pirkimo dalis: LOT-0372
Vidaus identifikatorius: 372
Pirkimo dalis: LOT-0373
Vidaus identifikatorius: 373
Pirkimo dalis: LOT-0374
Vidaus identifikatorius: 374
Pirkimo dalis: LOT-0375
Vidaus identifikatorius: 375
Pirkimo dalis: LOT-0376
Vidaus identifikatorius: 376
Pirkimo dalis: LOT-0377
Vidaus identifikatorius: 377
Pirkimo dalis: LOT-0378
Vidaus identifikatorius: 378
Pirkimo dalis: LOT-0379
Vidaus identifikatorius: 379
Pirkimo dalis: LOT-0380
Vidaus identifikatorius: 380
Pirkimo dalis: LOT-0381
Vidaus identifikatorius: 381
Pirkimo dalis: LOT-0382
Vidaus identifikatorius: 382
Pirkimo dalis: LOT-0383
Vidaus identifikatorius: 383
Pirkimo dalis: LOT-0384
Vidaus identifikatorius: 384
Pirkimo dalis: LOT-0385
Vidaus identifikatorius: 385
Pirkimo dalis: LOT-0386
Vidaus identifikatorius: 386
Pirkimo dalis: LOT-0387
Vidaus identifikatorius: 387
Pirkimo dalis: LOT-0388
Vidaus identifikatorius: 388
Pirkimo dalis: LOT-0389
Vidaus identifikatorius: 389
Pirkimo dalis: LOT-0390
Pavadinimas: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Vidaus identifikatorius: 390
Pirkimo dalis: LOT-0391
Vidaus identifikatorius: 391
Pirkimo dalis: LOT-0392
Vidaus identifikatorius: 392
Pirkimo dalis: LOT-0393
Vidaus identifikatorius: 393
Pirkimo dalis: LOT-0394
Vidaus identifikatorius: 394
Pirkimo dalis: LOT-0395
Vidaus identifikatorius: 395
Pirkimo dalis: LOT-0396
Vidaus identifikatorius: 396
Pirkimo dalis: LOT-0397
Vidaus identifikatorius: 397
Pirkimo dalis: LOT-0398
Vidaus identifikatorius: 398
Pirkimo dalis: LOT-0399
Vidaus identifikatorius: 399
Pirkimo dalis: LOT-0400
Vidaus identifikatorius: 400
Pirkimo dalis: LOT-0401
Vidaus identifikatorius: 401
Pirkimo dalis: LOT-0402
Vidaus identifikatorius: 402
Pirkimo dalis: LOT-0403
Vidaus identifikatorius: 403
Pirkimo dalis: LOT-0404
Vidaus identifikatorius: 404
Pirkimo dalis: LOT-0405
Vidaus identifikatorius: 405
Pirkimo dalis: LOT-0406
Vidaus identifikatorius: 406
Pirkimo dalis: LOT-0407
Vidaus identifikatorius: 407
Pirkimo dalis: LOT-0408
Vidaus identifikatorius: 408
Pirkimo dalis: LOT-0409
Vidaus identifikatorius: 409
Pirkimo dalis: LOT-0410
Vidaus identifikatorius: 410
Pirkimo dalis: LOT-0411
Vidaus identifikatorius: 411
Pirkimo dalis: LOT-0412
Vidaus identifikatorius: 412
Pirkimo dalis: LOT-0413
Vidaus identifikatorius: 413
Pirkimo dalis: LOT-0414
Vidaus identifikatorius: 414
Pirkimo dalis: LOT-0415
Vidaus identifikatorius: 415
Pirkimo dalis: LOT-0416
Vidaus identifikatorius: 416
Pirkimo dalis: LOT-0417
Vidaus identifikatorius: 417
Pirkimo dalis: LOT-0418
Vidaus identifikatorius: 418
Pirkimo dalis: LOT-0419
Vidaus identifikatorius: 419
Pirkimo dalis: LOT-0420
Vidaus identifikatorius: 420
Pirkimo dalis: LOT-0421
Vidaus identifikatorius: 421
Pirkimo dalis: LOT-0422
Vidaus identifikatorius: 422
Pirkimo dalis: LOT-0423
Vidaus identifikatorius: 423
Pirkimo dalis: LOT-0424
Vidaus identifikatorius: 424
Pirkimo dalis: LOT-0425
Vidaus identifikatorius: 425
Pirkimo dalis: LOT-0426
Vidaus identifikatorius: 426
Pirkimo dalis: LOT-0427
Vidaus identifikatorius: 427
Pirkimo dalis: LOT-0428
Vidaus identifikatorius: 428
Pirkimo dalis: LOT-0429
Vidaus identifikatorius: 429
Pirkimo dalis: LOT-0430
Vidaus identifikatorius: 430
Pirkimo dalis: LOT-0431
Vidaus identifikatorius: 431
Pirkimo dalis: LOT-0432
Vidaus identifikatorius: 432
Pirkimo dalis: LOT-0433
Vidaus identifikatorius: 433
Pirkimo dalis: LOT-0434
Vidaus identifikatorius: 434
Pirkimo dalis: LOT-0435
Vidaus identifikatorius: 435
Pirkimo dalis: LOT-0436
Vidaus identifikatorius: 436
Pirkimo dalis: LOT-0437
Vidaus identifikatorius: 437
Pirkimo dalis: LOT-0438
Vidaus identifikatorius: 438
Pirkimo dalis: LOT-0439
Vidaus identifikatorius: 439
Pirkimo dalis: LOT-0440
Vidaus identifikatorius: 440
Pirkimo dalis: LOT-0441
Vidaus identifikatorius: 441
Pirkimo dalis: LOT-0442
Vidaus identifikatorius: 442
Pirkimo dalis: LOT-0443
Vidaus identifikatorius: 443
Pirkimo dalis: LOT-0444
Vidaus identifikatorius: 444
Pirkimo dalis: LOT-0445
Vidaus identifikatorius: 445
Pirkimo dalis: LOT-0446
Vidaus identifikatorius: 446
Pirkimo dalis: LOT-0447
Vidaus identifikatorius: 447
Pirkimo dalis: LOT-0448
Vidaus identifikatorius: 448
Pirkimo dalis: LOT-0449
Vidaus identifikatorius: 449
Pirkimo dalis: LOT-0450
Vidaus identifikatorius: 450
Pirkimo dalis: LOT-0451
Pavadinimas: Lot nr. 451 Flow metru
Vidaus identifikatorius: 451
Pirkimo dalis: LOT-0452
Vidaus identifikatorius: 452
Pirkimo dalis: LOT-0453
Vidaus identifikatorius: 453
Pirkimo dalis: LOT-0454
Vidaus identifikatorius: 454
Pirkimo dalis: LOT-0455
Vidaus identifikatorius: 455
Pirkimo dalis: LOT-0456
Vidaus identifikatorius: 456
Pirkimo dalis: LOT-0457
Vidaus identifikatorius: 457
Pirkimo dalis: LOT-0458
Vidaus identifikatorius: 458
Pirkimo dalis: LOT-0459
Vidaus identifikatorius: 459
Pirkimo dalis: LOT-0460
Vidaus identifikatorius: 460
Pirkimo dalis: LOT-0461
Vidaus identifikatorius: 461
Pirkimo dalis: LOT-0462
Vidaus identifikatorius: 462
Pirkimo dalis: LOT-0463
Vidaus identifikatorius: 463
Pirkimo dalis: LOT-0464
Vidaus identifikatorius: 464
Pirkimo dalis: LOT-0465
Vidaus identifikatorius: 465
Pirkimo dalis: LOT-0466
Vidaus identifikatorius: 466
Pirkimo dalis: LOT-0467
Vidaus identifikatorius: 467
Pirkimo dalis: LOT-0468
Vidaus identifikatorius: 468
Pirkimo dalis: LOT-0469
Vidaus identifikatorius: 469
Pirkimo dalis: LOT-0470
Vidaus identifikatorius: 470
Pirkimo dalis: LOT-0471
Vidaus identifikatorius: 471
Pirkimo dalis: LOT-0472
Vidaus identifikatorius: 472
Pirkimo dalis: LOT-0473
Vidaus identifikatorius: 473
Pirkimo dalis: LOT-0474
Vidaus identifikatorius: 474
Pirkimo dalis: LOT-0475
Vidaus identifikatorius: 475
Pirkimo dalis: LOT-0476
Vidaus identifikatorius: 476
Pirkimo dalis: LOT-0477
Vidaus identifikatorius: 477
Pirkimo dalis: LOT-0478
Vidaus identifikatorius: 478
Pirkimo dalis: LOT-0479
Vidaus identifikatorius: 479
Pirkimo dalis: LOT-0480
Vidaus identifikatorius: 480
Pirkimo dalis: LOT-0481
Vidaus identifikatorius: 481
Pirkimo dalis: LOT-0482
Vidaus identifikatorius: 482
Pirkimo dalis: LOT-0483
Vidaus identifikatorius: 483
Pirkimo dalis: LOT-0484
Vidaus identifikatorius: 484
Pirkimo dalis: LOT-0485
Vidaus identifikatorius: 485
Pirkimo dalis: LOT-0486
Vidaus identifikatorius: 486
Pirkimo dalis: LOT-0487
Vidaus identifikatorius: 487
Pirkimo dalis: LOT-0488
Vidaus identifikatorius: 488
Pirkimo dalis: LOT-0489
Vidaus identifikatorius: 489
Pirkimo dalis: LOT-0490
Vidaus identifikatorius: 490
Pirkimo dalis: LOT-0491
Vidaus identifikatorius: 491
Pirkimo dalis: LOT-0492
Vidaus identifikatorius: 492
Pirkimo dalis: LOT-0493
Vidaus identifikatorius: 493
Pirkimo dalis: LOT-0494
Vidaus identifikatorius: 494
Pirkimo dalis: LOT-0495
Vidaus identifikatorius: 495
Pirkimo dalis: LOT-0496
Vidaus identifikatorius: 496
Pirkimo dalis: LOT-0497
Vidaus identifikatorius: 497
Pirkimo dalis: LOT-0498
Vidaus identifikatorius: 498
Pirkimo dalis: LOT-0499
Vidaus identifikatorius: 499
Pirkimo dalis: LOT-0500
Vidaus identifikatorius: 500
Pirkimo dalis: LOT-0501
Vidaus identifikatorius: 501
Pirkimo dalis: LOT-0502
Vidaus identifikatorius: 502
Pirkimo dalis: LOT-0503
Vidaus identifikatorius: 503
Pirkimo dalis: LOT-0504
Vidaus identifikatorius: 504
Pirkimo dalis: LOT-0505
Vidaus identifikatorius: 505
Pirkimo dalis: LOT-0506
Vidaus identifikatorius: 506
Pirkimo dalis: LOT-0507
Vidaus identifikatorius: 507
Pirkimo dalis: LOT-0508
Vidaus identifikatorius: 508
Pirkimo dalis: LOT-0509
Vidaus identifikatorius: 509
Pirkimo dalis: LOT-0510
Vidaus identifikatorius: 510
Pirkimo dalis: LOT-0511
Vidaus identifikatorius: 511
Pirkimo dalis: LOT-0512
Vidaus identifikatorius: 512
Pirkimo dalis: LOT-0513
Vidaus identifikatorius: 513
Pirkimo dalis: LOT-0514
Vidaus identifikatorius: 514
Pirkimo dalis: LOT-0515
Vidaus identifikatorius: 515
Pirkimo dalis: LOT-0516
Vidaus identifikatorius: 516
Pirkimo dalis: LOT-0517
Vidaus identifikatorius: 517
Pirkimo dalis: LOT-0518
Vidaus identifikatorius: 518
Pirkimo dalis: LOT-0519
Vidaus identifikatorius: 519
Pirkimo dalis: LOT-0520
Vidaus identifikatorius: 520
Pirkimo dalis: LOT-0521
Vidaus identifikatorius: 521
Pirkimo dalis: LOT-0522
Vidaus identifikatorius: 522
Pirkimo dalis: LOT-0523
Vidaus identifikatorius: 523
Pirkimo dalis: LOT-0524
Vidaus identifikatorius: 524
Pirkimo dalis: LOT-0525
Vidaus identifikatorius: 525
Pirkimo dalis: LOT-0526
Vidaus identifikatorius: 526
Pirkimo dalis: LOT-0527
Vidaus identifikatorius: 527
Pirkimo dalis: LOT-0528
Vidaus identifikatorius: 528
Pirkimo dalis: LOT-0529
Vidaus identifikatorius: 529
Pirkimo dalis: LOT-0530
Vidaus identifikatorius: 530
Pirkimo dalis: LOT-0531
Vidaus identifikatorius: 531
Pirkimo dalis: LOT-0532
Vidaus identifikatorius: 532
Pirkimo dalis: LOT-0533
Vidaus identifikatorius: 533
Pirkimo dalis: LOT-0534
Vidaus identifikatorius: 534
Pirkimo dalis: LOT-0535
Vidaus identifikatorius: 535
Pirkimo dalis: LOT-0536
Vidaus identifikatorius: 536
Pirkimo dalis: LOT-0537
Vidaus identifikatorius: 537
Pirkimo dalis: LOT-0538
Vidaus identifikatorius: 538
Iekšējais identifikators: CAPCS-2027-PART2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0269
Iekšējais identifikators: 269
Daļa: LOT-0270
Iekšējais identifikators: 270
Daļa: LOT-0271
Iekšējais identifikators: 271
Daļa: LOT-0272
Iekšējais identifikators: 272
Daļa: LOT-0273
Iekšējais identifikators: 273
Daļa: LOT-0274
Iekšējais identifikators: 274
Daļa: LOT-0275
Iekšējais identifikators: 275
Daļa: LOT-0276
Iekšējais identifikators: 276
Daļa: LOT-0277
Iekšējais identifikators: 277
Daļa: LOT-0278
Iekšējais identifikators: 278
Daļa: LOT-0279
Iekšējais identifikators: 279
Daļa: LOT-0280
Iekšējais identifikators: 280
Daļa: LOT-0281
Iekšējais identifikators: 281
Daļa: LOT-0282
Iekšējais identifikators: 282
Daļa: LOT-0283
Iekšējais identifikators: 283
Daļa: LOT-0284
Iekšējais identifikators: 284
Daļa: LOT-0285
Iekšējais identifikators: 285
Daļa: LOT-0286
Nosaukums: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Iekšējais identifikators: 286
Daļa: LOT-0287
Iekšējais identifikators: 287
Daļa: LOT-0288
Iekšējais identifikators: 288
Daļa: LOT-0289
Iekšējais identifikators: 289
Daļa: LOT-0290
Iekšējais identifikators: 290
Daļa: LOT-0291
Iekšējais identifikators: 291
Daļa: LOT-0292
Iekšējais identifikators: 292
Daļa: LOT-0293
Iekšējais identifikators: 293
Daļa: LOT-0294
Iekšējais identifikators: 294
Daļa: LOT-0295
Iekšējais identifikators: 295
Daļa: LOT-0296
Iekšējais identifikators: 296
Daļa: LOT-0297
Iekšējais identifikators: 297
Daļa: LOT-0298
Iekšējais identifikators: 298
Daļa: LOT-0299
Iekšējais identifikators: 299
Daļa: LOT-0300
Iekšējais identifikators: 300
Daļa: LOT-0301
Iekšējais identifikators: 301
Daļa: LOT-0302
Iekšējais identifikators: 302
Daļa: LOT-0303
Iekšējais identifikators: 303
Daļa: LOT-0304
Iekšējais identifikators: 304
Daļa: LOT-0305
Iekšējais identifikators: 305
Daļa: LOT-0306
Iekšējais identifikators: 306
Daļa: LOT-0307
Iekšējais identifikators: 307
Daļa: LOT-0308
Iekšējais identifikators: 308
Daļa: LOT-0309
Iekšējais identifikators: 309
Daļa: LOT-0310
Iekšējais identifikators: 310
Daļa: LOT-0311
Iekšējais identifikators: 311
Daļa: LOT-0312
Iekšējais identifikators: 312
Daļa: LOT-0313
Iekšējais identifikators: 313
Daļa: LOT-0314
Iekšējais identifikators: 314
Daļa: LOT-0315
Iekšējais identifikators: 315
Daļa: LOT-0316
Iekšējais identifikators: 316
Daļa: LOT-0317
Iekšējais identifikators: 317
Daļa: LOT-0318
Iekšējais identifikators: 318
Daļa: LOT-0319
Iekšējais identifikators: 319
Daļa: LOT-0320
Iekšējais identifikators: 320
Daļa: LOT-0321
Iekšējais identifikators: 321
Daļa: LOT-0322
Iekšējais identifikators: 322
Daļa: LOT-0323
Iekšējais identifikators: 323
Daļa: LOT-0324
Iekšējais identifikators: 324
Daļa: LOT-0325
Iekšējais identifikators: 325
Daļa: LOT-0326
Iekšējais identifikators: 326
Daļa: LOT-0327
Iekšējais identifikators: 327
Daļa: LOT-0328
Iekšējais identifikators: 328
Daļa: LOT-0329
Iekšējais identifikators: 329
Daļa: LOT-0330
Iekšējais identifikators: 330
Daļa: LOT-0331
Iekšējais identifikators: 331
Daļa: LOT-0332
Iekšējais identifikators: 332
Daļa: LOT-0333
Iekšējais identifikators: 333
Daļa: LOT-0334
Iekšējais identifikators: 334
Daļa: LOT-0335
Iekšējais identifikators: 335
Daļa: LOT-0336
Iekšējais identifikators: 336
Daļa: LOT-0337
Iekšējais identifikators: 337
Daļa: LOT-0338
Iekšējais identifikators: 338
Daļa: LOT-0339
Iekšējais identifikators: 339
Daļa: LOT-0340
Nosaukums: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Iekšējais identifikators: 340
Daļa: LOT-0341
Iekšējais identifikators: 341
Daļa: LOT-0342
Iekšējais identifikators: 342
Daļa: LOT-0343
Iekšējais identifikators: 343
Daļa: LOT-0344
Iekšējais identifikators: 344
Daļa: LOT-0345
Iekšējais identifikators: 345
Daļa: LOT-0346
Iekšējais identifikators: 346
Daļa: LOT-0347
Iekšējais identifikators: 347
Daļa: LOT-0348
Iekšējais identifikators: 348
Daļa: LOT-0349
Iekšējais identifikators: 349
Daļa: LOT-0350
Iekšējais identifikators: 350
Daļa: LOT-0351
Iekšējais identifikators: 351
Daļa: LOT-0352
Iekšējais identifikators: 352
Daļa: LOT-0353
Iekšējais identifikators: 353
Daļa: LOT-0354
Iekšējais identifikators: 354
Daļa: LOT-0355
Iekšējais identifikators: 355
Daļa: LOT-0356
Iekšējais identifikators: 356
Daļa: LOT-0357
Iekšējais identifikators: 357
Daļa: LOT-0358
Iekšējais identifikators: 358
Daļa: LOT-0359
Iekšējais identifikators: 359
Daļa: LOT-0360
Iekšējais identifikators: 360
Daļa: LOT-0361
Iekšējais identifikators: 361
Daļa: LOT-0362
Iekšējais identifikators: 362
Daļa: LOT-0363
Iekšējais identifikators: 363
Daļa: LOT-0364
Iekšējais identifikators: 364
Daļa: LOT-0365
Iekšējais identifikators: 365
Daļa: LOT-0366
Iekšējais identifikators: 366
Daļa: LOT-0367
Iekšējais identifikators: 367
Daļa: LOT-0368
Iekšējais identifikators: 368
Daļa: LOT-0369
Iekšējais identifikators: 369
Daļa: LOT-0370
Iekšējais identifikators: 370
Daļa: LOT-0371
Iekšējais identifikators: 371
Daļa: LOT-0372
Iekšējais identifikators: 372
Daļa: LOT-0373
Iekšējais identifikators: 373
Daļa: LOT-0374
Iekšējais identifikators: 374
Daļa: LOT-0375
Iekšējais identifikators: 375
Daļa: LOT-0376
Iekšējais identifikators: 376
Daļa: LOT-0377
Iekšējais identifikators: 377
Daļa: LOT-0378
Iekšējais identifikators: 378
Daļa: LOT-0379
Iekšējais identifikators: 379
Daļa: LOT-0380
Iekšējais identifikators: 380
Daļa: LOT-0381
Iekšējais identifikators: 381
Daļa: LOT-0382
Iekšējais identifikators: 382
Daļa: LOT-0383
Iekšējais identifikators: 383
Daļa: LOT-0384
Iekšējais identifikators: 384
Daļa: LOT-0385
Iekšējais identifikators: 385
Daļa: LOT-0386
Iekšējais identifikators: 386
Daļa: LOT-0387
Iekšējais identifikators: 387
Daļa: LOT-0388
Iekšējais identifikators: 388
Daļa: LOT-0389
Iekšējais identifikators: 389
Daļa: LOT-0390
Nosaukums: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Iekšējais identifikators: 390
Daļa: LOT-0391
Iekšējais identifikators: 391
Daļa: LOT-0392
Iekšējais identifikators: 392
Daļa: LOT-0393
Iekšējais identifikators: 393
Daļa: LOT-0394
Iekšējais identifikators: 394
Daļa: LOT-0395
Iekšējais identifikators: 395
Daļa: LOT-0396
Iekšējais identifikators: 396
Daļa: LOT-0397
Iekšējais identifikators: 397
Daļa: LOT-0398
Iekšējais identifikators: 398
Daļa: LOT-0399
Iekšējais identifikators: 399
Daļa: LOT-0400
Iekšējais identifikators: 400
Daļa: LOT-0401
Iekšējais identifikators: 401
Daļa: LOT-0402
Iekšējais identifikators: 402
Daļa: LOT-0403
Iekšējais identifikators: 403
Daļa: LOT-0404
Iekšējais identifikators: 404
Daļa: LOT-0405
Iekšējais identifikators: 405
Daļa: LOT-0406
Iekšējais identifikators: 406
Daļa: LOT-0407
Iekšējais identifikators: 407
Daļa: LOT-0408
Iekšējais identifikators: 408
Daļa: LOT-0409
Iekšējais identifikators: 409
Daļa: LOT-0410
Iekšējais identifikators: 410
Daļa: LOT-0411
Iekšējais identifikators: 411
Daļa: LOT-0412
Iekšējais identifikators: 412
Daļa: LOT-0413
Iekšējais identifikators: 413
Daļa: LOT-0414
Iekšējais identifikators: 414
Daļa: LOT-0415
Iekšējais identifikators: 415
Daļa: LOT-0416
Iekšējais identifikators: 416
Daļa: LOT-0417
Iekšējais identifikators: 417
Daļa: LOT-0418
Iekšējais identifikators: 418
Daļa: LOT-0419
Iekšējais identifikators: 419
Daļa: LOT-0420
Iekšējais identifikators: 420
Daļa: LOT-0421
Iekšējais identifikators: 421
Daļa: LOT-0422
Iekšējais identifikators: 422
Daļa: LOT-0423
Iekšējais identifikators: 423
Daļa: LOT-0424
Iekšējais identifikators: 424
Daļa: LOT-0425
Iekšējais identifikators: 425
Daļa: LOT-0426
Iekšējais identifikators: 426
Daļa: LOT-0427
Iekšējais identifikators: 427
Daļa: LOT-0428
Iekšējais identifikators: 428
Daļa: LOT-0429
Iekšējais identifikators: 429
Daļa: LOT-0430
Iekšējais identifikators: 430
Daļa: LOT-0431
Iekšējais identifikators: 431
Daļa: LOT-0432
Iekšējais identifikators: 432
Daļa: LOT-0433
Iekšējais identifikators: 433
Daļa: LOT-0434
Iekšējais identifikators: 434
Daļa: LOT-0435
Iekšējais identifikators: 435
Daļa: LOT-0436
Iekšējais identifikators: 436
Daļa: LOT-0437
Iekšējais identifikators: 437
Daļa: LOT-0438
Iekšējais identifikators: 438
Daļa: LOT-0439
Iekšējais identifikators: 439
Daļa: LOT-0440
Iekšējais identifikators: 440
Daļa: LOT-0441
Iekšējais identifikators: 441
Daļa: LOT-0442
Iekšējais identifikators: 442
Daļa: LOT-0443
Iekšējais identifikators: 443
Daļa: LOT-0444
Iekšējais identifikators: 444
Daļa: LOT-0445
Iekšējais identifikators: 445
Daļa: LOT-0446
Iekšējais identifikators: 446
Daļa: LOT-0447
Iekšējais identifikators: 447
Daļa: LOT-0448
Iekšējais identifikators: 448
Daļa: LOT-0449
Iekšējais identifikators: 449
Daļa: LOT-0450
Iekšējais identifikators: 450
Daļa: LOT-0451
Nosaukums: Lot nr. 451 Flow metru
Iekšējais identifikators: 451
Daļa: LOT-0452
Iekšējais identifikators: 452
Daļa: LOT-0453
Iekšējais identifikators: 453
Daļa: LOT-0454
Iekšējais identifikators: 454
Daļa: LOT-0455
Iekšējais identifikators: 455
Daļa: LOT-0456
Iekšējais identifikators: 456
Daļa: LOT-0457
Iekšējais identifikators: 457
Daļa: LOT-0458
Iekšējais identifikators: 458
Daļa: LOT-0459
Iekšējais identifikators: 459
Daļa: LOT-0460
Iekšējais identifikators: 460
Daļa: LOT-0461
Iekšējais identifikators: 461
Daļa: LOT-0462
Iekšējais identifikators: 462
Daļa: LOT-0463
Iekšējais identifikators: 463
Daļa: LOT-0464
Iekšējais identifikators: 464
Daļa: LOT-0465
Iekšējais identifikators: 465
Daļa: LOT-0466
Iekšējais identifikators: 466
Daļa: LOT-0467
Iekšējais identifikators: 467
Daļa: LOT-0468
Iekšējais identifikators: 468
Daļa: LOT-0469
Iekšējais identifikators: 469
Daļa: LOT-0470
Iekšējais identifikators: 470
Daļa: LOT-0471
Iekšējais identifikators: 471
Daļa: LOT-0472
Iekšējais identifikators: 472
Daļa: LOT-0473
Iekšējais identifikators: 473
Daļa: LOT-0474
Iekšējais identifikators: 474
Daļa: LOT-0475
Iekšējais identifikators: 475
Daļa: LOT-0476
Iekšējais identifikators: 476
Daļa: LOT-0477
Nosaukums: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Iekšējais identifikators: 477
Daļa: LOT-0478
Iekšējais identifikators: 478
Daļa: LOT-0479
Iekšējais identifikators: 479
Daļa: LOT-0480
Iekšējais identifikators: 480
Daļa: LOT-0481
Iekšējais identifikators: 481
Daļa: LOT-0482
Iekšējais identifikators: 482
Daļa: LOT-0483
Iekšējais identifikators: 483
Daļa: LOT-0484
Iekšējais identifikators: 484
Daļa: LOT-0485
Iekšējais identifikators: 485
Daļa: LOT-0486
Iekšējais identifikators: 486
Daļa: LOT-0487
Iekšējais identifikators: 487
Daļa: LOT-0488
Iekšējais identifikators: 488
Daļa: LOT-0489
Iekšējais identifikators: 489
Daļa: LOT-0490
Iekšējais identifikators: 490
Daļa: LOT-0491
Iekšējais identifikators: 491
Daļa: LOT-0492
Iekšējais identifikators: 492
Daļa: LOT-0493
Iekšējais identifikators: 493
Daļa: LOT-0494
Iekšējais identifikators: 494
Daļa: LOT-0495
Iekšējais identifikators: 495
Daļa: LOT-0496
Iekšējais identifikators: 496
Daļa: LOT-0497
Iekšējais identifikators: 497
Daļa: LOT-0498
Iekšējais identifikators: 498
Daļa: LOT-0499
Iekšējais identifikators: 499
Daļa: LOT-0500
Iekšējais identifikators: 500
Daļa: LOT-0501
Iekšējais identifikators: 501
Daļa: LOT-0502
Iekšējais identifikators: 502
Daļa: LOT-0503
Iekšējais identifikators: 503
Daļa: LOT-0504
Iekšējais identifikators: 504
Daļa: LOT-0505
Iekšējais identifikators: 505
Daļa: LOT-0506
Iekšējais identifikators: 506
Daļa: LOT-0507
Iekšējais identifikators: 507
Daļa: LOT-0508
Iekšējais identifikators: 508
Daļa: LOT-0509
Iekšējais identifikators: 509
Daļa: LOT-0510
Iekšējais identifikators: 510
Daļa: LOT-0511
Iekšējais identifikators: 511
Daļa: LOT-0512
Iekšējais identifikators: 512
Daļa: LOT-0513
Iekšējais identifikators: 513
Daļa: LOT-0514
Iekšējais identifikators: 514
Daļa: LOT-0515
Iekšējais identifikators: 515
Daļa: LOT-0516
Iekšējais identifikators: 516
Daļa: LOT-0517
Iekšējais identifikators: 517
Daļa: LOT-0518
Iekšējais identifikators: 518
Daļa: LOT-0519
Iekšējais identifikators: 519
Daļa: LOT-0520
Iekšējais identifikators: 520
Daļa: LOT-0521
Iekšējais identifikators: 521
Daļa: LOT-0522
Iekšējais identifikators: 522
Daļa: LOT-0523
Iekšējais identifikators: 523
Daļa: LOT-0524
Iekšējais identifikators: 524
Daļa: LOT-0525
Iekšējais identifikators: 525
Daļa: LOT-0526
Iekšējais identifikators: 526
Daļa: LOT-0527
Iekšējais identifikators: 527
Daļa: LOT-0528
Iekšējais identifikators: 528
Daļa: LOT-0529
Iekšējais identifikators: 529
Daļa: LOT-0530
Iekšējais identifikators: 530
Daļa: LOT-0531
Iekšējais identifikators: 531
Daļa: LOT-0532
Iekšējais identifikators: 532
Daļa: LOT-0533
Iekšējais identifikators: 533
Daļa: LOT-0534
Iekšējais identifikators: 534
Daļa: LOT-0535
Iekšējais identifikators: 535
Daļa: LOT-0536
Iekšējais identifikators: 536
Daļa: LOT-0537
Iekšējais identifikators: 537
Daļa: LOT-0538
Iekšējais identifikators: 538
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CAPCS-2027-PART2
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0269
Identifikatur intern: 269
Lott: LOT-0270
Identifikatur intern: 270
Lott: LOT-0271
Identifikatur intern: 271
Lott: LOT-0272
Identifikatur intern: 272
Lott: LOT-0273
Identifikatur intern: 273
Lott: LOT-0274
Identifikatur intern: 274
Lott: LOT-0275
Identifikatur intern: 275
Lott: LOT-0276
Identifikatur intern: 276
Lott: LOT-0277
Identifikatur intern: 277
Lott: LOT-0278
Identifikatur intern: 278
Lott: LOT-0279
Identifikatur intern: 279
Lott: LOT-0280
Identifikatur intern: 280
Lott: LOT-0281
Identifikatur intern: 281
Lott: LOT-0282
Identifikatur intern: 282
Lott: LOT-0283
Identifikatur intern: 283
Lott: LOT-0284
Identifikatur intern: 284
Lott: LOT-0285
Identifikatur intern: 285
Lott: LOT-0286
Titlu: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Identifikatur intern: 286
Lott: LOT-0287
Identifikatur intern: 287
Lott: LOT-0288
Identifikatur intern: 288
Lott: LOT-0289
Identifikatur intern: 289
Lott: LOT-0290
Identifikatur intern: 290
Lott: LOT-0291
Identifikatur intern: 291
Lott: LOT-0292
Identifikatur intern: 292
Lott: LOT-0293
Titlu: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Identifikatur intern: 293
Lott: LOT-0294
Titlu: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Identifikatur intern: 294
Lott: LOT-0295
Identifikatur intern: 295
Lott: LOT-0296
Identifikatur intern: 296
Lott: LOT-0297
Identifikatur intern: 297
Lott: LOT-0298
Identifikatur intern: 298
Lott: LOT-0299
Identifikatur intern: 299
Lott: LOT-0300
Identifikatur intern: 300
Lott: LOT-0301
Identifikatur intern: 301
Lott: LOT-0302
Identifikatur intern: 302
Lott: LOT-0303
Identifikatur intern: 303
Lott: LOT-0304
Identifikatur intern: 304
Lott: LOT-0305
Identifikatur intern: 305
Lott: LOT-0306
Identifikatur intern: 306
Lott: LOT-0307
Identifikatur intern: 307
Lott: LOT-0308
Identifikatur intern: 308
Lott: LOT-0309
Identifikatur intern: 309
Lott: LOT-0310
Identifikatur intern: 310
Lott: LOT-0311
Identifikatur intern: 311
Lott: LOT-0312
Identifikatur intern: 312
Lott: LOT-0313
Identifikatur intern: 313
Lott: LOT-0314
Identifikatur intern: 314
Lott: LOT-0315
Identifikatur intern: 315
Lott: LOT-0316
Identifikatur intern: 316
Lott: LOT-0317
Identifikatur intern: 317
Lott: LOT-0318
Identifikatur intern: 318
Lott: LOT-0319
Identifikatur intern: 319
Lott: LOT-0320
Identifikatur intern: 320
Lott: LOT-0321
Identifikatur intern: 321
Lott: LOT-0322
Identifikatur intern: 322
Lott: LOT-0323
Identifikatur intern: 323
Lott: LOT-0324
Identifikatur intern: 324
Lott: LOT-0325
Identifikatur intern: 325
Lott: LOT-0326
Identifikatur intern: 326
Lott: LOT-0327
Identifikatur intern: 327
Lott: LOT-0328
Identifikatur intern: 328
Lott: LOT-0329
Identifikatur intern: 329
Lott: LOT-0330
Identifikatur intern: 330
Lott: LOT-0331
Identifikatur intern: 331
Lott: LOT-0332
Identifikatur intern: 332
Lott: LOT-0333
Identifikatur intern: 333
Lott: LOT-0334
Identifikatur intern: 334
Lott: LOT-0335
Identifikatur intern: 335
Lott: LOT-0336
Identifikatur intern: 336
Lott: LOT-0337
Identifikatur intern: 337
Lott: LOT-0338
Identifikatur intern: 338
Lott: LOT-0339
Identifikatur intern: 339
Lott: LOT-0340
Titlu: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Identifikatur intern: 340
Lott: LOT-0341
Identifikatur intern: 341
Lott: LOT-0342
Identifikatur intern: 342
Lott: LOT-0343
Identifikatur intern: 343
Lott: LOT-0344
Identifikatur intern: 344
Lott: LOT-0345
Identifikatur intern: 345
Lott: LOT-0346
Identifikatur intern: 346
Lott: LOT-0347
Identifikatur intern: 347
Lott: LOT-0348
Identifikatur intern: 348
Lott: LOT-0349
Identifikatur intern: 349
Lott: LOT-0350
Identifikatur intern: 350
Lott: LOT-0351
Identifikatur intern: 351
Lott: LOT-0352
Identifikatur intern: 352
Lott: LOT-0353
Identifikatur intern: 353
Lott: LOT-0354
Identifikatur intern: 354
Lott: LOT-0355
Identifikatur intern: 355
Lott: LOT-0356
Identifikatur intern: 356
Lott: LOT-0357
Identifikatur intern: 357
Lott: LOT-0358
Identifikatur intern: 358
Lott: LOT-0359
Identifikatur intern: 359
Lott: LOT-0360
Identifikatur intern: 360
Lott: LOT-0361
Identifikatur intern: 361
Lott: LOT-0362
Identifikatur intern: 362
Lott: LOT-0363
Identifikatur intern: 363
Lott: LOT-0364
Identifikatur intern: 364
Lott: LOT-0365
Identifikatur intern: 365
Lott: LOT-0366
Identifikatur intern: 366
Lott: LOT-0367
Identifikatur intern: 367
Lott: LOT-0368
Identifikatur intern: 368
Lott: LOT-0369
Identifikatur intern: 369
Lott: LOT-0370
Identifikatur intern: 370
Lott: LOT-0371
Identifikatur intern: 371
Lott: LOT-0372
Identifikatur intern: 372
Lott: LOT-0373
Identifikatur intern: 373
Lott: LOT-0374
Identifikatur intern: 374
Lott: LOT-0375
Identifikatur intern: 375
Lott: LOT-0376
Identifikatur intern: 376
Lott: LOT-0377
Titlu: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Identifikatur intern: 377
Lott: LOT-0378
Identifikatur intern: 378
Lott: LOT-0379
Identifikatur intern: 379
Lott: LOT-0380
Identifikatur intern: 380
Lott: LOT-0381
Identifikatur intern: 381
Lott: LOT-0382
Identifikatur intern: 382
Lott: LOT-0383
Identifikatur intern: 383
Lott: LOT-0384
Identifikatur intern: 384
Lott: LOT-0385
Identifikatur intern: 385
Lott: LOT-0386
Identifikatur intern: 386
Lott: LOT-0387
Identifikatur intern: 387
Lott: LOT-0388
Identifikatur intern: 388
Lott: LOT-0389
Identifikatur intern: 389
Lott: LOT-0390
Titlu: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Identifikatur intern: 390
Lott: LOT-0391
Identifikatur intern: 391
Lott: LOT-0392
Identifikatur intern: 392
Lott: LOT-0393
Identifikatur intern: 393
Lott: LOT-0394
Identifikatur intern: 394
Lott: LOT-0395
Identifikatur intern: 395
Lott: LOT-0396
Identifikatur intern: 396
Lott: LOT-0397
Identifikatur intern: 397
Lott: LOT-0398
Identifikatur intern: 398
Lott: LOT-0399
Identifikatur intern: 399
Lott: LOT-0400
Identifikatur intern: 400
Lott: LOT-0401
Identifikatur intern: 401
Lott: LOT-0402
Identifikatur intern: 402
Lott: LOT-0403
Identifikatur intern: 403
Lott: LOT-0404
Identifikatur intern: 404
Lott: LOT-0405
Identifikatur intern: 405
Lott: LOT-0406
Identifikatur intern: 406
Lott: LOT-0407
Identifikatur intern: 407
Lott: LOT-0408
Identifikatur intern: 408
Lott: LOT-0409
Identifikatur intern: 409
Lott: LOT-0410
Identifikatur intern: 410
Lott: LOT-0411
Identifikatur intern: 411
Lott: LOT-0412
Identifikatur intern: 412
Lott: LOT-0413
Identifikatur intern: 413
Lott: LOT-0414
Identifikatur intern: 414
Lott: LOT-0415
Identifikatur intern: 415
Lott: LOT-0416
Identifikatur intern: 416
Lott: LOT-0417
Identifikatur intern: 417
Lott: LOT-0418
Identifikatur intern: 418
Lott: LOT-0419
Identifikatur intern: 419
Lott: LOT-0420
Identifikatur intern: 420
Lott: LOT-0421
Identifikatur intern: 421
Lott: LOT-0422
Identifikatur intern: 422
Lott: LOT-0423
Identifikatur intern: 423
Lott: LOT-0424
Identifikatur intern: 424
Lott: LOT-0425
Identifikatur intern: 425
Lott: LOT-0426
Identifikatur intern: 426
Lott: LOT-0427
Identifikatur intern: 427
Lott: LOT-0428
Identifikatur intern: 428
Lott: LOT-0429
Identifikatur intern: 429
Lott: LOT-0430
Identifikatur intern: 430
Lott: LOT-0431
Identifikatur intern: 431
Lott: LOT-0432
Identifikatur intern: 432
Lott: LOT-0433
Identifikatur intern: 433
Lott: LOT-0434
Identifikatur intern: 434
Lott: LOT-0435
Identifikatur intern: 435
Lott: LOT-0436
Identifikatur intern: 436
Lott: LOT-0437
Identifikatur intern: 437
Lott: LOT-0438
Identifikatur intern: 438
Lott: LOT-0439
Identifikatur intern: 439
Lott: LOT-0440
Identifikatur intern: 440
Lott: LOT-0441
Identifikatur intern: 441
Lott: LOT-0442
Identifikatur intern: 442
Lott: LOT-0443
Identifikatur intern: 443
Lott: LOT-0444
Identifikatur intern: 444
Lott: LOT-0445
Identifikatur intern: 445
Lott: LOT-0446
Identifikatur intern: 446
Lott: LOT-0447
Identifikatur intern: 447
Lott: LOT-0448
Identifikatur intern: 448
Lott: LOT-0449
Identifikatur intern: 449
Lott: LOT-0450
Identifikatur intern: 450
Lott: LOT-0451
Titlu: Lot nr. 451 Flow metru
Identifikatur intern: 451
Lott: LOT-0452
Identifikatur intern: 452
Lott: LOT-0453
Identifikatur intern: 453
Lott: LOT-0454
Identifikatur intern: 454
Lott: LOT-0455
Identifikatur intern: 455
Lott: LOT-0456
Identifikatur intern: 456
Lott: LOT-0457
Identifikatur intern: 457
Lott: LOT-0458
Identifikatur intern: 458
Lott: LOT-0459
Identifikatur intern: 459
Lott: LOT-0460
Identifikatur intern: 460
Lott: LOT-0461
Identifikatur intern: 461
Lott: LOT-0462
Identifikatur intern: 462
Lott: LOT-0463
Identifikatur intern: 463
Lott: LOT-0464
Identifikatur intern: 464
Lott: LOT-0465
Identifikatur intern: 465
Lott: LOT-0466
Identifikatur intern: 466
Lott: LOT-0467
Identifikatur intern: 467
Lott: LOT-0468
Identifikatur intern: 468
Lott: LOT-0469
Identifikatur intern: 469
Lott: LOT-0470
Identifikatur intern: 470
Lott: LOT-0471
Identifikatur intern: 471
Lott: LOT-0472
Identifikatur intern: 472
Lott: LOT-0473
Identifikatur intern: 473
Lott: LOT-0474
Identifikatur intern: 474
Lott: LOT-0475
Titlu: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Identifikatur intern: 475
Lott: LOT-0476
Identifikatur intern: 476
Lott: LOT-0477
Titlu: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Identifikatur intern: 477
Lott: LOT-0478
Titlu: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Identifikatur intern: 478
Lott: LOT-0479
Identifikatur intern: 479
Lott: LOT-0480
Identifikatur intern: 480
Lott: LOT-0481
Identifikatur intern: 481
Lott: LOT-0482
Identifikatur intern: 482
Lott: LOT-0483
Identifikatur intern: 483
Lott: LOT-0484
Identifikatur intern: 484
Lott: LOT-0485
Identifikatur intern: 485
Lott: LOT-0486
Identifikatur intern: 486
Lott: LOT-0487
Identifikatur intern: 487
Lott: LOT-0488
Identifikatur intern: 488
Lott: LOT-0489
Identifikatur intern: 489
Lott: LOT-0490
Identifikatur intern: 490
Lott: LOT-0491
Identifikatur intern: 491
Lott: LOT-0492
Identifikatur intern: 492
Lott: LOT-0493
Titlu: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Identifikatur intern: 493
Lott: LOT-0494
Identifikatur intern: 494
Lott: LOT-0495
Identifikatur intern: 495
Lott: LOT-0496
Identifikatur intern: 496
Lott: LOT-0497
Identifikatur intern: 497
Lott: LOT-0498
Identifikatur intern: 498
Lott: LOT-0499
Identifikatur intern: 499
Lott: LOT-0500
Identifikatur intern: 500
Lott: LOT-0501
Identifikatur intern: 501
Lott: LOT-0502
Identifikatur intern: 502
Lott: LOT-0503
Identifikatur intern: 503
Lott: LOT-0504
Identifikatur intern: 504
Lott: LOT-0505
Identifikatur intern: 505
Lott: LOT-0506
Identifikatur intern: 506
Lott: LOT-0507
Identifikatur intern: 507
Lott: LOT-0508
Identifikatur intern: 508
Lott: LOT-0509
Identifikatur intern: 509
Lott: LOT-0510
Identifikatur intern: 510
Lott: LOT-0511
Identifikatur intern: 511
Lott: LOT-0512
Identifikatur intern: 512
Lott: LOT-0513
Identifikatur intern: 513
Lott: LOT-0514
Identifikatur intern: 514
Lott: LOT-0515
Identifikatur intern: 515
Lott: LOT-0516
Identifikatur intern: 516
Lott: LOT-0517
Identifikatur intern: 517
Lott: LOT-0518
Identifikatur intern: 518
Lott: LOT-0519
Identifikatur intern: 519
Lott: LOT-0520
Identifikatur intern: 520
Lott: LOT-0521
Identifikatur intern: 521
Lott: LOT-0522
Identifikatur intern: 522
Lott: LOT-0523
Identifikatur intern: 523
Lott: LOT-0524
Identifikatur intern: 524
Lott: LOT-0525
Identifikatur intern: 525
Lott: LOT-0526
Identifikatur intern: 526
Lott: LOT-0527
Identifikatur intern: 527
Lott: LOT-0528
Identifikatur intern: 528
Lott: LOT-0529
Identifikatur intern: 529
Lott: LOT-0530
Identifikatur intern: 530
Lott: LOT-0531
Identifikatur intern: 531
Lott: LOT-0532
Identifikatur intern: 532
Lott: LOT-0533
Identifikatur intern: 533
Lott: LOT-0534
Identifikatur intern: 534
Lott: LOT-0535
Identifikatur intern: 535
Lott: LOT-0536
Identifikatur intern: 536
Lott: LOT-0537
Identifikatur intern: 537
Lott: LOT-0538
Identifikatur intern: 538
461027-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeCAPCS-2027-PART2
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0269
Interne identificatiecode269
PerceelLOT-0270
Interne identificatiecode270
PerceelLOT-0271
Interne identificatiecode271
PerceelLOT-0272
Interne identificatiecode272
PerceelLOT-0273
Interne identificatiecode273
PerceelLOT-0274
Interne identificatiecode274
PerceelLOT-0275
Interne identificatiecode275
PerceelLOT-0276
Interne identificatiecode276
PerceelLOT-0277
Interne identificatiecode277
PerceelLOT-0278
Interne identificatiecode278
PerceelLOT-0279
Interne identificatiecode279
PerceelLOT-0280
Interne identificatiecode280
PerceelLOT-0281
Interne identificatiecode281
PerceelLOT-0282
Interne identificatiecode282
PerceelLOT-0283
Interne identificatiecode283
PerceelLOT-0284
Interne identificatiecode284
PerceelLOT-0285
Interne identificatiecode285
PerceelLOT-0286
TitelLot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Interne identificatiecode286
PerceelLOT-0287
Interne identificatiecode287
PerceelLOT-0288
Interne identificatiecode288
PerceelLOT-0289
Interne identificatiecode289
PerceelLOT-0290
Interne identificatiecode290
PerceelLOT-0291
Interne identificatiecode291
PerceelLOT-0292
Interne identificatiecode292
PerceelLOT-0293
TitelLot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Interne identificatiecode293
PerceelLOT-0294
TitelLot nr. 294 Cablu ECG universal
Interne identificatiecode294
PerceelLOT-0295
Interne identificatiecode295
PerceelLOT-0296
Interne identificatiecode296
PerceelLOT-0297
Interne identificatiecode297
PerceelLOT-0298
Interne identificatiecode298
PerceelLOT-0299
Interne identificatiecode299
PerceelLOT-0300
Interne identificatiecode300
PerceelLOT-0301
Interne identificatiecode301
PerceelLOT-0302
Interne identificatiecode302
PerceelLOT-0303
Interne identificatiecode303
PerceelLOT-0304
Interne identificatiecode304
PerceelLOT-0305
Interne identificatiecode305
PerceelLOT-0306
Interne identificatiecode306
PerceelLOT-0307
Interne identificatiecode307
PerceelLOT-0308
Interne identificatiecode308
PerceelLOT-0309
Interne identificatiecode309
PerceelLOT-0310
Interne identificatiecode310
PerceelLOT-0311
Interne identificatiecode311
PerceelLOT-0312
Interne identificatiecode312
PerceelLOT-0313
Interne identificatiecode313
PerceelLOT-0314
Interne identificatiecode314
PerceelLOT-0315
Interne identificatiecode315
PerceelLOT-0316
Interne identificatiecode316
PerceelLOT-0317
Interne identificatiecode317
PerceelLOT-0318
Interne identificatiecode318
PerceelLOT-0319
Interne identificatiecode319
PerceelLOT-0320
Interne identificatiecode320
PerceelLOT-0321
Interne identificatiecode321
PerceelLOT-0322
Interne identificatiecode322
PerceelLOT-0323
Interne identificatiecode323
PerceelLOT-0324
Interne identificatiecode324
PerceelLOT-0325
Interne identificatiecode325
PerceelLOT-0326
Interne identificatiecode326
PerceelLOT-0327
Interne identificatiecode327
PerceelLOT-0328
Interne identificatiecode328
PerceelLOT-0329
Interne identificatiecode329
PerceelLOT-0330
Interne identificatiecode330
PerceelLOT-0331
Interne identificatiecode331
PerceelLOT-0332
Interne identificatiecode332
PerceelLOT-0333
Interne identificatiecode333
PerceelLOT-0334
Interne identificatiecode334
PerceelLOT-0335
Interne identificatiecode335
PerceelLOT-0336
Interne identificatiecode336
PerceelLOT-0337
Interne identificatiecode337
PerceelLOT-0338
Interne identificatiecode338
PerceelLOT-0339
Interne identificatiecode339
PerceelLOT-0340
TitelLot nr. 340 CD-R+plicuri
Interne identificatiecode340
PerceelLOT-0341
Interne identificatiecode341
PerceelLOT-0342
Interne identificatiecode342
PerceelLOT-0343
Interne identificatiecode343
PerceelLOT-0344
Interne identificatiecode344
PerceelLOT-0345
Interne identificatiecode345
PerceelLOT-0346
Interne identificatiecode346
PerceelLOT-0347
Interne identificatiecode347
PerceelLOT-0348
Interne identificatiecode348
PerceelLOT-0349
Interne identificatiecode349
PerceelLOT-0350
Interne identificatiecode350
PerceelLOT-0351
Interne identificatiecode351
PerceelLOT-0352
Interne identificatiecode352
PerceelLOT-0353
TitelLot nr. 353 Conector manseta NIBP
Interne identificatiecode353
PerceelLOT-0354
Interne identificatiecode354
PerceelLOT-0355
Interne identificatiecode355
PerceelLOT-0356
Interne identificatiecode356
PerceelLOT-0357
Interne identificatiecode357
PerceelLOT-0358
Interne identificatiecode358
PerceelLOT-0359
Interne identificatiecode359
PerceelLOT-0360
Interne identificatiecode360
PerceelLOT-0361
Interne identificatiecode361
PerceelLOT-0362
Interne identificatiecode362
PerceelLOT-0363
Interne identificatiecode363
PerceelLOT-0364
Interne identificatiecode364
PerceelLOT-0365
Interne identificatiecode365
PerceelLOT-0366
Interne identificatiecode366
PerceelLOT-0367
Interne identificatiecode367
PerceelLOT-0368
Interne identificatiecode368
PerceelLOT-0369
Interne identificatiecode369
PerceelLOT-0370
Interne identificatiecode370
PerceelLOT-0371
Interne identificatiecode371
PerceelLOT-0372
Interne identificatiecode372
PerceelLOT-0373
Interne identificatiecode373
PerceelLOT-0374
Interne identificatiecode374
PerceelLOT-0375
Interne identificatiecode375
PerceelLOT-0376
Interne identificatiecode376
PerceelLOT-0377
TitelLot nr. 377 Electrod cleste EEG
Interne identificatiecode377
PerceelLOT-0378
Interne identificatiecode378
PerceelLOT-0379
Interne identificatiecode379
PerceelLOT-0380
TitelLot nr. 380 Electrod ECG pediatric
Interne identificatiecode380
PerceelLOT-0381
Interne identificatiecode381
PerceelLOT-0382
Interne identificatiecode382
PerceelLOT-0383
Interne identificatiecode383
PerceelLOT-0384
Interne identificatiecode384
PerceelLOT-0385
Interne identificatiecode385
PerceelLOT-0386
Interne identificatiecode386
PerceelLOT-0387
Interne identificatiecode387
PerceelLOT-0388
Interne identificatiecode388
PerceelLOT-0389
Interne identificatiecode389
PerceelLOT-0390
TitelLot nr. 390 Electrod pasiv
Interne identificatiecode390
PerceelLOT-0391
Interne identificatiecode391
PerceelLOT-0392
Interne identificatiecode392
PerceelLOT-0393
Interne identificatiecode393
PerceelLOT-0394
Interne identificatiecode394
PerceelLOT-0395
Interne identificatiecode395
PerceelLOT-0396
Interne identificatiecode396
PerceelLOT-0397
Interne identificatiecode397
PerceelLOT-0398
Interne identificatiecode398
PerceelLOT-0399
Interne identificatiecode399
PerceelLOT-0400
Interne identificatiecode400
PerceelLOT-0401
Interne identificatiecode401
PerceelLOT-0402
Interne identificatiecode402
PerceelLOT-0403
Interne identificatiecode403
PerceelLOT-0404
Interne identificatiecode404
PerceelLOT-0405
Interne identificatiecode405
PerceelLOT-0406
Interne identificatiecode406
PerceelLOT-0407
Interne identificatiecode407
PerceelLOT-0408
Interne identificatiecode408
PerceelLOT-0409
Interne identificatiecode409
PerceelLOT-0410
Interne identificatiecode410
PerceelLOT-0411
Interne identificatiecode411
PerceelLOT-0412
Interne identificatiecode412
PerceelLOT-0413
Interne identificatiecode413
PerceelLOT-0414
Interne identificatiecode414
PerceelLOT-0415
Interne identificatiecode415
PerceelLOT-0416
Interne identificatiecode416
PerceelLOT-0417
Interne identificatiecode417
PerceelLOT-0418
Interne identificatiecode418
PerceelLOT-0419
Interne identificatiecode419
PerceelLOT-0420
Interne identificatiecode420
PerceelLOT-0421
Interne identificatiecode421
PerceelLOT-0422
Interne identificatiecode422
PerceelLOT-0423
Interne identificatiecode423
PerceelLOT-0424
Interne identificatiecode424
PerceelLOT-0425
Interne identificatiecode425
PerceelLOT-0426
Interne identificatiecode426
PerceelLOT-0427
Interne identificatiecode427
PerceelLOT-0428
Interne identificatiecode428
PerceelLOT-0429
Interne identificatiecode429
PerceelLOT-0430
Interne identificatiecode430
PerceelLOT-0431
Interne identificatiecode431
PerceelLOT-0432
Interne identificatiecode432
PerceelLOT-0433
Interne identificatiecode433
PerceelLOT-0434
Interne identificatiecode434
PerceelLOT-0435
Interne identificatiecode435
PerceelLOT-0436
Interne identificatiecode436
PerceelLOT-0437
Interne identificatiecode437
PerceelLOT-0438
Interne identificatiecode438
PerceelLOT-0439
Interne identificatiecode439
PerceelLOT-0440
Interne identificatiecode440
PerceelLOT-0441
Interne identificatiecode441
PerceelLOT-0442
Interne identificatiecode442
PerceelLOT-0443
Interne identificatiecode443
PerceelLOT-0444
Interne identificatiecode444
PerceelLOT-0445
Interne identificatiecode445
PerceelLOT-0446
Interne identificatiecode446
PerceelLOT-0447
Interne identificatiecode447
PerceelLOT-0448
TitelLot nr. 448 Filtru sediment ND 12
Interne identificatiecode448
PerceelLOT-0449
Interne identificatiecode449
PerceelLOT-0450
Interne identificatiecode450
PerceelLOT-0451
TitelLot nr. 451 Flow metru
Interne identificatiecode451
PerceelLOT-0452
Interne identificatiecode452
PerceelLOT-0453
Interne identificatiecode453
PerceelLOT-0454
Interne identificatiecode454
PerceelLOT-0455
Interne identificatiecode455
PerceelLOT-0456
Interne identificatiecode456
PerceelLOT-0457
Interne identificatiecode457
PerceelLOT-0458
Interne identificatiecode458
PerceelLOT-0459
Interne identificatiecode459
PerceelLOT-0460
Interne identificatiecode460
PerceelLOT-0461
Interne identificatiecode461
PerceelLOT-0462
Interne identificatiecode462
PerceelLOT-0463
Interne identificatiecode463
PerceelLOT-0464
Interne identificatiecode464
PerceelLOT-0465
Interne identificatiecode465
PerceelLOT-0466
Interne identificatiecode466
PerceelLOT-0467
Interne identificatiecode467
PerceelLOT-0468
Interne identificatiecode468
PerceelLOT-0469
Interne identificatiecode469
PerceelLOT-0470
Interne identificatiecode470
PerceelLOT-0471
Interne identificatiecode471
PerceelLOT-0472
Interne identificatiecode472
PerceelLOT-0473
Interne identificatiecode473
PerceelLOT-0474
Interne identificatiecode474
PerceelLOT-0475
TitelLot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Interne identificatiecode475
PerceelLOT-0476
TitelLot nr. 476 Hirtie ECG 112x 100 mm
Interne identificatiecode476
PerceelLOT-0477
TitelLot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Interne identificatiecode477
PerceelLOT-0478
TitelLot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Interne identificatiecode478
PerceelLOT-0479
Interne identificatiecode479
PerceelLOT-0480
Interne identificatiecode480
PerceelLOT-0481
Interne identificatiecode481
PerceelLOT-0482
Interne identificatiecode482
PerceelLOT-0483
Interne identificatiecode483
PerceelLOT-0484
Interne identificatiecode484
PerceelLOT-0485
Interne identificatiecode485
PerceelLOT-0486
Interne identificatiecode486
PerceelLOT-0487
Interne identificatiecode487
PerceelLOT-0488
Interne identificatiecode488
PerceelLOT-0489
Interne identificatiecode489
PerceelLOT-0490
TitelLot nr. 490 Hirtie tocograf Toytu
Interne identificatiecode490
PerceelLOT-0491
Interne identificatiecode491
PerceelLOT-0492
Interne identificatiecode492
PerceelLOT-0493
TitelLot nr. 493 Imprimanta Biocare
Interne identificatiecode493
PerceelLOT-0494
Interne identificatiecode494
PerceelLOT-0495
Interne identificatiecode495
PerceelLOT-0496
Interne identificatiecode496
PerceelLOT-0497
Interne identificatiecode497
PerceelLOT-0498
Interne identificatiecode498
PerceelLOT-0499
Interne identificatiecode499
PerceelLOT-0500
Interne identificatiecode500
PerceelLOT-0501
Interne identificatiecode501
PerceelLOT-0502
Interne identificatiecode502
PerceelLOT-0503
Interne identificatiecode503
PerceelLOT-0504
Interne identificatiecode504
PerceelLOT-0505
Interne identificatiecode505
PerceelLOT-0506
Interne identificatiecode506
PerceelLOT-0507
Interne identificatiecode507
PerceelLOT-0508
Interne identificatiecode508
PerceelLOT-0509
Interne identificatiecode509
PerceelLOT-0510
Interne identificatiecode510
PerceelLOT-0511
Interne identificatiecode511
PerceelLOT-0512
Interne identificatiecode512
PerceelLOT-0513
Interne identificatiecode513
PerceelLOT-0514
Interne identificatiecode514
PerceelLOT-0515
Interne identificatiecode515
PerceelLOT-0516
Interne identificatiecode516
PerceelLOT-0517
Interne identificatiecode517
PerceelLOT-0518
Interne identificatiecode518
PerceelLOT-0519
Interne identificatiecode519
PerceelLOT-0520
Interne identificatiecode520
PerceelLOT-0521
Interne identificatiecode521
PerceelLOT-0522
Interne identificatiecode522
PerceelLOT-0523
Interne identificatiecode523
PerceelLOT-0524
TitelLot nr. 524 Lampă bactericidă 30 W
Interne identificatiecode524
PerceelLOT-0525
Interne identificatiecode525
PerceelLOT-0526
Interne identificatiecode526
PerceelLOT-0527
Interne identificatiecode527
PerceelLOT-0528
TitelLot nr. 528 Lampa halogen 20 W 6 V
Interne identificatiecode528
PerceelLOT-0529
Interne identificatiecode529
PerceelLOT-0530
Interne identificatiecode530
PerceelLOT-0531
TitelLot nr. 531 Lampă p/u Stat Fax 303
Interne identificatiecode531
PerceelLOT-0532
Interne identificatiecode532
PerceelLOT-0533
Interne identificatiecode533
PerceelLOT-0534
Interne identificatiecode534
PerceelLOT-0535
Interne identificatiecode535
PerceelLOT-0536
Interne identificatiecode536
PerceelLOT-0537
Interne identificatiecode537
PerceelLOT-0538
Interne identificatiecode538
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: CAPCS-2027-PART2
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
5. Lote
Lote: LOT-0269
Identificador interno: 269
Lote: LOT-0270
Identificador interno: 270
Lote: LOT-0271
Identificador interno: 271
Lote: LOT-0272
Identificador interno: 272
Lote: LOT-0273
Identificador interno: 273
Lote: LOT-0274
Identificador interno: 274
Lote: LOT-0275
Identificador interno: 275
Lote: LOT-0276
Identificador interno: 276
Lote: LOT-0277
Identificador interno: 277
Lote: LOT-0278
Identificador interno: 278
Lote: LOT-0279
Identificador interno: 279
Lote: LOT-0280
Identificador interno: 280
Lote: LOT-0281
Identificador interno: 281
Lote: LOT-0282
Identificador interno: 282
Lote: LOT-0283
Identificador interno: 283
Lote: LOT-0284
Identificador interno: 284
Lote: LOT-0285
Identificador interno: 285
Lote: LOT-0286
Título: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Identificador interno: 286
Lote: LOT-0287
Identificador interno: 287
Lote: LOT-0288
Identificador interno: 288
Lote: LOT-0289
Identificador interno: 289
Lote: LOT-0290
Identificador interno: 290
Lote: LOT-0291
Identificador interno: 291
Lote: LOT-0292
Identificador interno: 292
Lote: LOT-0293
Título: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Identificador interno: 293
Lote: LOT-0294
Título: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Identificador interno: 294
Lote: LOT-0295
Identificador interno: 295
Lote: LOT-0296
Identificador interno: 296
Lote: LOT-0297
Identificador interno: 297
Lote: LOT-0298
Identificador interno: 298
Lote: LOT-0299
Identificador interno: 299
Lote: LOT-0300
Identificador interno: 300
Lote: LOT-0301
Identificador interno: 301
Lote: LOT-0302
Identificador interno: 302
Lote: LOT-0303
Identificador interno: 303
Lote: LOT-0304
Identificador interno: 304
Lote: LOT-0305
Identificador interno: 305
Lote: LOT-0306
Identificador interno: 306
Lote: LOT-0307
Identificador interno: 307
Lote: LOT-0308
Identificador interno: 308
Lote: LOT-0309
Identificador interno: 309
Lote: LOT-0310
Identificador interno: 310
Lote: LOT-0311
Identificador interno: 311
Lote: LOT-0312
Identificador interno: 312
Lote: LOT-0313
Identificador interno: 313
Lote: LOT-0314
Identificador interno: 314
Lote: LOT-0315
Identificador interno: 315
Lote: LOT-0316
Identificador interno: 316
Lote: LOT-0317
Identificador interno: 317
Lote: LOT-0318
Identificador interno: 318
Lote: LOT-0319
Identificador interno: 319
Lote: LOT-0320
Identificador interno: 320
Lote: LOT-0321
Identificador interno: 321
Lote: LOT-0322
Identificador interno: 322
Lote: LOT-0323
Identificador interno: 323
Lote: LOT-0324
Identificador interno: 324
Lote: LOT-0325
Identificador interno: 325
Lote: LOT-0326
Identificador interno: 326
Lote: LOT-0327
Identificador interno: 327
Lote: LOT-0328
Identificador interno: 328
Lote: LOT-0329
Identificador interno: 329
Lote: LOT-0330
Identificador interno: 330
Lote: LOT-0331
Identificador interno: 331
Lote: LOT-0332
Identificador interno: 332
Lote: LOT-0333
Identificador interno: 333
Lote: LOT-0334
Identificador interno: 334
Lote: LOT-0335
Identificador interno: 335
Lote: LOT-0336
Identificador interno: 336
Lote: LOT-0337
Identificador interno: 337
Lote: LOT-0338
Identificador interno: 338
Lote: LOT-0339
Identificador interno: 339
Lote: LOT-0340
Título: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Identificador interno: 340
Lote: LOT-0341
Identificador interno: 341
Lote: LOT-0342
Identificador interno: 342
Lote: LOT-0343
Identificador interno: 343
Lote: LOT-0344
Identificador interno: 344
Lote: LOT-0345
Identificador interno: 345
Lote: LOT-0346
Identificador interno: 346
Lote: LOT-0347
Identificador interno: 347
Lote: LOT-0348
Identificador interno: 348
Lote: LOT-0349
Identificador interno: 349
Lote: LOT-0350
Identificador interno: 350
Lote: LOT-0351
Identificador interno: 351
Lote: LOT-0352
Identificador interno: 352
Lote: LOT-0353
Identificador interno: 353
Lote: LOT-0354
Identificador interno: 354
Lote: LOT-0355
Identificador interno: 355
Lote: LOT-0356
Identificador interno: 356
Lote: LOT-0357
Identificador interno: 357
Lote: LOT-0358
Identificador interno: 358
Lote: LOT-0359
Identificador interno: 359
Lote: LOT-0360
Identificador interno: 360
Lote: LOT-0361
Identificador interno: 361
Lote: LOT-0362
Identificador interno: 362
Lote: LOT-0363
Identificador interno: 363
Lote: LOT-0364
Identificador interno: 364
Lote: LOT-0365
Identificador interno: 365
Lote: LOT-0366
Identificador interno: 366
Lote: LOT-0367
Identificador interno: 367
Lote: LOT-0368
Identificador interno: 368
Lote: LOT-0369
Identificador interno: 369
Lote: LOT-0370
Identificador interno: 370
Lote: LOT-0371
Identificador interno: 371
Lote: LOT-0372
Identificador interno: 372
Lote: LOT-0373
Identificador interno: 373
Lote: LOT-0374
Identificador interno: 374
Lote: LOT-0375
Identificador interno: 375
Lote: LOT-0376
Identificador interno: 376
Lote: LOT-0377
Título: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Identificador interno: 377
Lote: LOT-0378
Identificador interno: 378
Lote: LOT-0379
Identificador interno: 379
Lote: LOT-0380
Identificador interno: 380
Lote: LOT-0381
Identificador interno: 381
Lote: LOT-0382
Identificador interno: 382
Lote: LOT-0383
Identificador interno: 383
Lote: LOT-0384
Identificador interno: 384
Lote: LOT-0385
Identificador interno: 385
Lote: LOT-0386
Identificador interno: 386
Lote: LOT-0387
Identificador interno: 387
Lote: LOT-0388
Identificador interno: 388
Lote: LOT-0389
Identificador interno: 389
Lote: LOT-0390
Título: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Identificador interno: 390
Lote: LOT-0391
Identificador interno: 391
Lote: LOT-0392
Identificador interno: 392
Lote: LOT-0393
Identificador interno: 393
Lote: LOT-0394
Identificador interno: 394
Lote: LOT-0395
Identificador interno: 395
Lote: LOT-0396
Identificador interno: 396
Lote: LOT-0397
Identificador interno: 397
Lote: LOT-0398
Identificador interno: 398
Lote: LOT-0399
Identificador interno: 399
Lote: LOT-0400
Identificador interno: 400
Lote: LOT-0401
Identificador interno: 401
Lote: LOT-0402
Identificador interno: 402
Lote: LOT-0403
Identificador interno: 403
Lote: LOT-0404
Identificador interno: 404
Lote: LOT-0405
Identificador interno: 405
Lote: LOT-0406
Identificador interno: 406
Lote: LOT-0407
Identificador interno: 407
Lote: LOT-0408
Identificador interno: 408
Lote: LOT-0409
Identificador interno: 409
Lote: LOT-0410
Identificador interno: 410
Lote: LOT-0411
Identificador interno: 411
Lote: LOT-0412
Identificador interno: 412
Lote: LOT-0413
Identificador interno: 413
Lote: LOT-0414
Identificador interno: 414
Lote: LOT-0415
Identificador interno: 415
Lote: LOT-0416
Identificador interno: 416
Lote: LOT-0417
Identificador interno: 417
Lote: LOT-0418
Identificador interno: 418
Lote: LOT-0419
Identificador interno: 419
Lote: LOT-0420
Identificador interno: 420
Lote: LOT-0421
Identificador interno: 421
Lote: LOT-0422
Identificador interno: 422
Lote: LOT-0423
Identificador interno: 423
Lote: LOT-0424
Identificador interno: 424
Lote: LOT-0425
Identificador interno: 425
Lote: LOT-0426
Identificador interno: 426
Lote: LOT-0427
Identificador interno: 427
Lote: LOT-0428
Identificador interno: 428
Lote: LOT-0429
Identificador interno: 429
Lote: LOT-0430
Identificador interno: 430
Lote: LOT-0431
Identificador interno: 431
Lote: LOT-0432
Identificador interno: 432
Lote: LOT-0433
Identificador interno: 433
Lote: LOT-0434
Identificador interno: 434
Lote: LOT-0435
Identificador interno: 435
Lote: LOT-0436
Identificador interno: 436
Lote: LOT-0437
Identificador interno: 437
Lote: LOT-0438
Identificador interno: 438
Lote: LOT-0439
Identificador interno: 439
Lote: LOT-0440
Identificador interno: 440
Lote: LOT-0441
Identificador interno: 441
Lote: LOT-0442
Identificador interno: 442
Lote: LOT-0443
Identificador interno: 443
Lote: LOT-0444
Identificador interno: 444
Lote: LOT-0445
Identificador interno: 445
Lote: LOT-0446
Identificador interno: 446
Lote: LOT-0447
Identificador interno: 447
Lote: LOT-0448
Identificador interno: 448
Lote: LOT-0449
Identificador interno: 449
Lote: LOT-0450
Identificador interno: 450
Lote: LOT-0451
Título: Lot nr. 451 Flow metru
Identificador interno: 451
Lote: LOT-0452
Identificador interno: 452
Lote: LOT-0453
Identificador interno: 453
Lote: LOT-0454
Identificador interno: 454
Lote: LOT-0455
Identificador interno: 455
Lote: LOT-0456
Identificador interno: 456
Lote: LOT-0457
Identificador interno: 457
Lote: LOT-0458
Identificador interno: 458
Lote: LOT-0459
Identificador interno: 459
Lote: LOT-0460
Identificador interno: 460
Lote: LOT-0461
Identificador interno: 461
Lote: LOT-0462
Identificador interno: 462
Lote: LOT-0463
Identificador interno: 463
Lote: LOT-0464
Identificador interno: 464
Lote: LOT-0465
Identificador interno: 465
Lote: LOT-0466
Identificador interno: 466
Lote: LOT-0467
Identificador interno: 467
Lote: LOT-0468
Identificador interno: 468
Lote: LOT-0469
Identificador interno: 469
Lote: LOT-0470
Identificador interno: 470
Lote: LOT-0471
Identificador interno: 471
Lote: LOT-0472
Identificador interno: 472
Lote: LOT-0473
Identificador interno: 473
Lote: LOT-0474
Identificador interno: 474
Lote: LOT-0475
Título: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Identificador interno: 475
Lote: LOT-0476
Identificador interno: 476
Lote: LOT-0477
Título: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Identificador interno: 477
Lote: LOT-0478
Título: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Identificador interno: 478
Lote: LOT-0479
Identificador interno: 479
Lote: LOT-0480
Identificador interno: 480
Lote: LOT-0481
Identificador interno: 481
Lote: LOT-0482
Identificador interno: 482
Lote: LOT-0483
Identificador interno: 483
Lote: LOT-0484
Identificador interno: 484
Lote: LOT-0485
Identificador interno: 485
Lote: LOT-0486
Identificador interno: 486
Lote: LOT-0487
Identificador interno: 487
Lote: LOT-0488
Identificador interno: 488
Lote: LOT-0489
Identificador interno: 489
Lote: LOT-0490
Identificador interno: 490
Lote: LOT-0491
Identificador interno: 491
Lote: LOT-0492
Identificador interno: 492
Lote: LOT-0493
Título: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Identificador interno: 493
Lote: LOT-0494
Identificador interno: 494
Lote: LOT-0495
Identificador interno: 495
Lote: LOT-0496
Identificador interno: 496
Lote: LOT-0497
Identificador interno: 497
Lote: LOT-0498
Identificador interno: 498
Lote: LOT-0499
Identificador interno: 499
Lote: LOT-0500
Identificador interno: 500
Lote: LOT-0501
Identificador interno: 501
Lote: LOT-0502
Identificador interno: 502
Lote: LOT-0503
Identificador interno: 503
Lote: LOT-0504
Identificador interno: 504
Lote: LOT-0505
Identificador interno: 505
Lote: LOT-0506
Identificador interno: 506
Lote: LOT-0507
Identificador interno: 507
Lote: LOT-0508
Identificador interno: 508
Lote: LOT-0509
Identificador interno: 509
Lote: LOT-0510
Identificador interno: 510
Lote: LOT-0511
Identificador interno: 511
Lote: LOT-0512
Identificador interno: 512
Lote: LOT-0513
Identificador interno: 513
Lote: LOT-0514
Identificador interno: 514
Lote: LOT-0515
Identificador interno: 515
Lote: LOT-0516
Identificador interno: 516
Lote: LOT-0517
Identificador interno: 517
Lote: LOT-0518
Identificador interno: 518
Lote: LOT-0519
Identificador interno: 519
Lote: LOT-0520
Identificador interno: 520
Lote: LOT-0521
Identificador interno: 521
Lote: LOT-0522
Identificador interno: 522
Lote: LOT-0523
Identificador interno: 523
Lote: LOT-0524
Identificador interno: 524
Lote: LOT-0525
Identificador interno: 525
Lote: LOT-0526
Identificador interno: 526
Lote: LOT-0527
Identificador interno: 527
Lote: LOT-0528
Identificador interno: 528
Lote: LOT-0529
Identificador interno: 529
Lote: LOT-0530
Identificador interno: 530
Lote: LOT-0531
Identificador interno: 531
Lote: LOT-0532
Identificador interno: 532
Lote: LOT-0533
Identificador interno: 533
Lote: LOT-0534
Identificador interno: 534
Lote: LOT-0535
Identificador interno: 535
Lote: LOT-0536
Identificador interno: 536
Lote: LOT-0537
Identificador interno: 537
Lote: LOT-0538
Identificador interno: 538
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CAPCS-2027-PART2
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0269
Interný identifikátor: 269
Časť: LOT-0270
Interný identifikátor: 270
Časť: LOT-0271
Interný identifikátor: 271
Časť: LOT-0272
Interný identifikátor: 272
Časť: LOT-0273
Interný identifikátor: 273
Časť: LOT-0274
Interný identifikátor: 274
Časť: LOT-0275
Interný identifikátor: 275
Časť: LOT-0276
Interný identifikátor: 276
Časť: LOT-0277
Interný identifikátor: 277
Časť: LOT-0278
Interný identifikátor: 278
Časť: LOT-0279
Interný identifikátor: 279
Časť: LOT-0280
Interný identifikátor: 280
Časť: LOT-0281
Interný identifikátor: 281
Časť: LOT-0282
Interný identifikátor: 282
Časť: LOT-0283
Interný identifikátor: 283
Časť: LOT-0284
Interný identifikátor: 284
Časť: LOT-0285
Interný identifikátor: 285
Časť: LOT-0286
Názov: Lot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Interný identifikátor: 286
Časť: LOT-0287
Interný identifikátor: 287
Časť: LOT-0288
Interný identifikátor: 288
Časť: LOT-0289
Interný identifikátor: 289
Časť: LOT-0290
Interný identifikátor: 290
Časť: LOT-0291
Interný identifikátor: 291
Časť: LOT-0292
Interný identifikátor: 292
Časť: LOT-0293
Názov: Lot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Interný identifikátor: 293
Časť: LOT-0294
Názov: Lot nr. 294 Cablu ECG universal
Interný identifikátor: 294
Časť: LOT-0295
Interný identifikátor: 295
Časť: LOT-0296
Interný identifikátor: 296
Časť: LOT-0297
Interný identifikátor: 297
Časť: LOT-0298
Interný identifikátor: 298
Časť: LOT-0299
Interný identifikátor: 299
Časť: LOT-0300
Interný identifikátor: 300
Časť: LOT-0301
Interný identifikátor: 301
Časť: LOT-0302
Interný identifikátor: 302
Časť: LOT-0303
Interný identifikátor: 303
Časť: LOT-0304
Interný identifikátor: 304
Časť: LOT-0305
Interný identifikátor: 305
Časť: LOT-0306
Interný identifikátor: 306
Časť: LOT-0307
Interný identifikátor: 307
Časť: LOT-0308
Interný identifikátor: 308
Časť: LOT-0309
Interný identifikátor: 309
Časť: LOT-0310
Interný identifikátor: 310
Časť: LOT-0311
Interný identifikátor: 311
Časť: LOT-0312
Interný identifikátor: 312
Časť: LOT-0313
Interný identifikátor: 313
Časť: LOT-0314
Interný identifikátor: 314
Časť: LOT-0315
Interný identifikátor: 315
Časť: LOT-0316
Interný identifikátor: 316
Časť: LOT-0317
Interný identifikátor: 317
Časť: LOT-0318
Interný identifikátor: 318
Časť: LOT-0319
Interný identifikátor: 319
Časť: LOT-0320
Interný identifikátor: 320
Časť: LOT-0321
Interný identifikátor: 321
Časť: LOT-0322
Interný identifikátor: 322
Časť: LOT-0323
Interný identifikátor: 323
Časť: LOT-0324
Interný identifikátor: 324
Časť: LOT-0325
Interný identifikátor: 325
Časť: LOT-0326
Interný identifikátor: 326
Časť: LOT-0327
Interný identifikátor: 327
Časť: LOT-0328
Interný identifikátor: 328
Časť: LOT-0329
Interný identifikátor: 329
Časť: LOT-0330
Interný identifikátor: 330
Časť: LOT-0331
Interný identifikátor: 331
Časť: LOT-0332
Interný identifikátor: 332
Časť: LOT-0333
Interný identifikátor: 333
Časť: LOT-0334
Interný identifikátor: 334
Časť: LOT-0335
Interný identifikátor: 335
Časť: LOT-0336
Interný identifikátor: 336
Časť: LOT-0337
Interný identifikátor: 337
Časť: LOT-0338
Interný identifikátor: 338
Časť: LOT-0339
Interný identifikátor: 339
Časť: LOT-0340
Názov: Lot nr. 340 CD-R+plicuri
Interný identifikátor: 340
Časť: LOT-0341
Interný identifikátor: 341
Časť: LOT-0342
Interný identifikátor: 342
Časť: LOT-0343
Interný identifikátor: 343
Časť: LOT-0344
Interný identifikátor: 344
Časť: LOT-0345
Interný identifikátor: 345
Časť: LOT-0346
Interný identifikátor: 346
Časť: LOT-0347
Interný identifikátor: 347
Časť: LOT-0348
Interný identifikátor: 348
Časť: LOT-0349
Interný identifikátor: 349
Časť: LOT-0350
Interný identifikátor: 350
Časť: LOT-0351
Interný identifikátor: 351
Časť: LOT-0352
Interný identifikátor: 352
Časť: LOT-0353
Interný identifikátor: 353
Časť: LOT-0354
Interný identifikátor: 354
Časť: LOT-0355
Interný identifikátor: 355
Časť: LOT-0356
Interný identifikátor: 356
Časť: LOT-0357
Interný identifikátor: 357
Časť: LOT-0358
Interný identifikátor: 358
Časť: LOT-0359
Interný identifikátor: 359
Časť: LOT-0360
Interný identifikátor: 360
Časť: LOT-0361
Interný identifikátor: 361
Časť: LOT-0362
Interný identifikátor: 362
Časť: LOT-0363
Interný identifikátor: 363
Časť: LOT-0364
Interný identifikátor: 364
Časť: LOT-0365
Interný identifikátor: 365
Časť: LOT-0366
Interný identifikátor: 366
Časť: LOT-0367
Interný identifikátor: 367
Časť: LOT-0368
Interný identifikátor: 368
Časť: LOT-0369
Interný identifikátor: 369
Časť: LOT-0370
Interný identifikátor: 370
Časť: LOT-0371
Interný identifikátor: 371
Časť: LOT-0372
Interný identifikátor: 372
Časť: LOT-0373
Interný identifikátor: 373
Časť: LOT-0374
Interný identifikátor: 374
Časť: LOT-0375
Interný identifikátor: 375
Časť: LOT-0376
Interný identifikátor: 376
Časť: LOT-0377
Názov: Lot nr. 377 Electrod cleste EEG
Interný identifikátor: 377
Časť: LOT-0378
Interný identifikátor: 378
Časť: LOT-0379
Interný identifikátor: 379
Časť: LOT-0380
Interný identifikátor: 380
Časť: LOT-0381
Interný identifikátor: 381
Časť: LOT-0382
Interný identifikátor: 382
Časť: LOT-0383
Interný identifikátor: 383
Časť: LOT-0384
Interný identifikátor: 384
Časť: LOT-0385
Interný identifikátor: 385
Časť: LOT-0386
Interný identifikátor: 386
Časť: LOT-0387
Interný identifikátor: 387
Časť: LOT-0388
Interný identifikátor: 388
Časť: LOT-0389
Interný identifikátor: 389
Časť: LOT-0390
Názov: Lot nr. 390 Electrod pasiv
Interný identifikátor: 390
Časť: LOT-0391
Interný identifikátor: 391
Časť: LOT-0392
Interný identifikátor: 392
Časť: LOT-0393
Interný identifikátor: 393
Časť: LOT-0394
Interný identifikátor: 394
Časť: LOT-0395
Interný identifikátor: 395
Časť: LOT-0396
Interný identifikátor: 396
Časť: LOT-0397
Interný identifikátor: 397
Časť: LOT-0398
Interný identifikátor: 398
Časť: LOT-0399
Interný identifikátor: 399
Časť: LOT-0400
Interný identifikátor: 400
Časť: LOT-0401
Interný identifikátor: 401
Časť: LOT-0402
Interný identifikátor: 402
Časť: LOT-0403
Interný identifikátor: 403
Časť: LOT-0404
Interný identifikátor: 404
Časť: LOT-0405
Interný identifikátor: 405
Časť: LOT-0406
Interný identifikátor: 406
Časť: LOT-0407
Interný identifikátor: 407
Časť: LOT-0408
Interný identifikátor: 408
Časť: LOT-0409
Interný identifikátor: 409
Časť: LOT-0410
Interný identifikátor: 410
Časť: LOT-0411
Interný identifikátor: 411
Časť: LOT-0412
Interný identifikátor: 412
Časť: LOT-0413
Interný identifikátor: 413
Časť: LOT-0414
Interný identifikátor: 414
Časť: LOT-0415
Interný identifikátor: 415
Časť: LOT-0416
Interný identifikátor: 416
Časť: LOT-0417
Interný identifikátor: 417
Časť: LOT-0418
Interný identifikátor: 418
Časť: LOT-0419
Interný identifikátor: 419
Časť: LOT-0420
Interný identifikátor: 420
Časť: LOT-0421
Interný identifikátor: 421
Časť: LOT-0422
Interný identifikátor: 422
Časť: LOT-0423
Interný identifikátor: 423
Časť: LOT-0424
Interný identifikátor: 424
Časť: LOT-0425
Interný identifikátor: 425
Časť: LOT-0426
Interný identifikátor: 426
Časť: LOT-0427
Interný identifikátor: 427
Časť: LOT-0428
Interný identifikátor: 428
Časť: LOT-0429
Interný identifikátor: 429
Časť: LOT-0430
Interný identifikátor: 430
Časť: LOT-0431
Interný identifikátor: 431
Časť: LOT-0432
Interný identifikátor: 432
Časť: LOT-0433
Interný identifikátor: 433
Časť: LOT-0434
Interný identifikátor: 434
Časť: LOT-0435
Interný identifikátor: 435
Časť: LOT-0436
Interný identifikátor: 436
Časť: LOT-0437
Interný identifikátor: 437
Časť: LOT-0438
Interný identifikátor: 438
Časť: LOT-0439
Interný identifikátor: 439
Časť: LOT-0440
Interný identifikátor: 440
Časť: LOT-0441
Interný identifikátor: 441
Časť: LOT-0442
Interný identifikátor: 442
Časť: LOT-0443
Interný identifikátor: 443
Časť: LOT-0444
Interný identifikátor: 444
Časť: LOT-0445
Interný identifikátor: 445
Časť: LOT-0446
Interný identifikátor: 446
Časť: LOT-0447
Interný identifikátor: 447
Časť: LOT-0448
Interný identifikátor: 448
Časť: LOT-0449
Interný identifikátor: 449
Časť: LOT-0450
Interný identifikátor: 450
Časť: LOT-0451
Názov: Lot nr. 451 Flow metru
Interný identifikátor: 451
Časť: LOT-0452
Interný identifikátor: 452
Časť: LOT-0453
Interný identifikátor: 453
Časť: LOT-0454
Interný identifikátor: 454
Časť: LOT-0455
Interný identifikátor: 455
Časť: LOT-0456
Interný identifikátor: 456
Časť: LOT-0457
Interný identifikátor: 457
Časť: LOT-0458
Interný identifikátor: 458
Časť: LOT-0459
Interný identifikátor: 459
Časť: LOT-0460
Interný identifikátor: 460
Časť: LOT-0461
Interný identifikátor: 461
Časť: LOT-0462
Interný identifikátor: 462
Časť: LOT-0463
Interný identifikátor: 463
Časť: LOT-0464
Interný identifikátor: 464
Časť: LOT-0465
Interný identifikátor: 465
Časť: LOT-0466
Interný identifikátor: 466
Časť: LOT-0467
Interný identifikátor: 467
Časť: LOT-0468
Interný identifikátor: 468
Časť: LOT-0469
Interný identifikátor: 469
Časť: LOT-0470
Interný identifikátor: 470
Časť: LOT-0471
Interný identifikátor: 471
Časť: LOT-0472
Interný identifikátor: 472
Časť: LOT-0473
Interný identifikátor: 473
Časť: LOT-0474
Interný identifikátor: 474
Časť: LOT-0475
Názov: Lot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Interný identifikátor: 475
Časť: LOT-0476
Interný identifikátor: 476
Časť: LOT-0477
Názov: Lot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Interný identifikátor: 477
Časť: LOT-0478
Názov: Lot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Interný identifikátor: 478
Časť: LOT-0479
Interný identifikátor: 479
Časť: LOT-0480
Interný identifikátor: 480
Časť: LOT-0481
Interný identifikátor: 481
Časť: LOT-0482
Interný identifikátor: 482
Časť: LOT-0483
Interný identifikátor: 483
Časť: LOT-0484
Interný identifikátor: 484
Časť: LOT-0485
Interný identifikátor: 485
Časť: LOT-0486
Interný identifikátor: 486
Časť: LOT-0487
Interný identifikátor: 487
Časť: LOT-0488
Interný identifikátor: 488
Časť: LOT-0489
Interný identifikátor: 489
Časť: LOT-0490
Interný identifikátor: 490
Časť: LOT-0491
Interný identifikátor: 491
Časť: LOT-0492
Interný identifikátor: 492
Časť: LOT-0493
Názov: Lot nr. 493 Imprimanta Biocare
Interný identifikátor: 493
Časť: LOT-0494
Interný identifikátor: 494
Časť: LOT-0495
Interný identifikátor: 495
Časť: LOT-0496
Interný identifikátor: 496
Časť: LOT-0497
Interný identifikátor: 497
Časť: LOT-0498
Interný identifikátor: 498
Časť: LOT-0499
Interný identifikátor: 499
Časť: LOT-0500
Interný identifikátor: 500
Časť: LOT-0501
Interný identifikátor: 501
Časť: LOT-0502
Interný identifikátor: 502
Časť: LOT-0503
Interný identifikátor: 503
Časť: LOT-0504
Interný identifikátor: 504
Časť: LOT-0505
Interný identifikátor: 505
Časť: LOT-0506
Interný identifikátor: 506
Časť: LOT-0507
Interný identifikátor: 507
Časť: LOT-0508
Interný identifikátor: 508
Časť: LOT-0509
Interný identifikátor: 509
Časť: LOT-0510
Interný identifikátor: 510
Časť: LOT-0511
Interný identifikátor: 511
Časť: LOT-0512
Interný identifikátor: 512
Časť: LOT-0513
Interný identifikátor: 513
Časť: LOT-0514
Interný identifikátor: 514
Časť: LOT-0515
Interný identifikátor: 515
Časť: LOT-0516
Interný identifikátor: 516
Časť: LOT-0517
Interný identifikátor: 517
Časť: LOT-0518
Interný identifikátor: 518
Časť: LOT-0519
Interný identifikátor: 519
Časť: LOT-0520
Interný identifikátor: 520
Časť: LOT-0521
Interný identifikátor: 521
Časť: LOT-0522
Interný identifikátor: 522
Časť: LOT-0523
Interný identifikátor: 523
Časť: LOT-0524
Interný identifikátor: 524
Časť: LOT-0525
Interný identifikátor: 525
Časť: LOT-0526
Interný identifikátor: 526
Časť: LOT-0527
Interný identifikátor: 527
Časť: LOT-0528
Interný identifikátor: 528
Časť: LOT-0529
Interný identifikátor: 529
Časť: LOT-0530
Interný identifikátor: 530
Časť: LOT-0531
Interný identifikátor: 531
Časť: LOT-0532
Interný identifikátor: 532
Časť: LOT-0533
Interný identifikátor: 533
Časť: LOT-0534
Interný identifikátor: 534
Časť: LOT-0535
Interný identifikátor: 535
Časť: LOT-0536
Interný identifikátor: 536
Časť: LOT-0537
Interný identifikátor: 537
Časť: LOT-0538
Interný identifikátor: 538
461027-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCAPCS-2027-PART2
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0269
Notranji identifikator269
SklopLOT-0270
Notranji identifikator270
SklopLOT-0271
Notranji identifikator271
SklopLOT-0272
Notranji identifikator272
SklopLOT-0273
Notranji identifikator273
SklopLOT-0274
Notranji identifikator274
SklopLOT-0275
Notranji identifikator275
SklopLOT-0276
Notranji identifikator276
SklopLOT-0277
Notranji identifikator277
SklopLOT-0278
Notranji identifikator278
SklopLOT-0279
Notranji identifikator279
SklopLOT-0280
Notranji identifikator280
SklopLOT-0281
Notranji identifikator281
SklopLOT-0282
Notranji identifikator282
SklopLOT-0283
Notranji identifikator283
SklopLOT-0284
Notranji identifikator284
SklopLOT-0285
Notranji identifikator285
SklopLOT-0286
NaslovLot nr. 286 Cablu ECG Bionet
Notranji identifikator286
SklopLOT-0287
Notranji identifikator287
SklopLOT-0288
Notranji identifikator288
SklopLOT-0289
Notranji identifikator289
SklopLOT-0290
Notranji identifikator290
SklopLOT-0291
Notranji identifikator291
SklopLOT-0292
Notranji identifikator292
SklopLOT-0293
NaslovLot nr. 293 Cablu ECG pacienti
Notranji identifikator293
SklopLOT-0294
NaslovLot nr. 294 Cablu ECG universal
Notranji identifikator294
SklopLOT-0295
Notranji identifikator295
SklopLOT-0296
Notranji identifikator296
SklopLOT-0297
Notranji identifikator297
SklopLOT-0298
Notranji identifikator298
SklopLOT-0299
Notranji identifikator299
SklopLOT-0300
Notranji identifikator300
SklopLOT-0301
Notranji identifikator301
SklopLOT-0302
Notranji identifikator302
SklopLOT-0303
Notranji identifikator303
SklopLOT-0304
Notranji identifikator304
SklopLOT-0305
Notranji identifikator305
SklopLOT-0306
Notranji identifikator306
SklopLOT-0307
Notranji identifikator307
SklopLOT-0308
Notranji identifikator308
SklopLOT-0309
Notranji identifikator309
SklopLOT-0310
Notranji identifikator310
SklopLOT-0311
Notranji identifikator311
SklopLOT-0312
Notranji identifikator312
SklopLOT-0313
Notranji identifikator313
SklopLOT-0314
Notranji identifikator314
SklopLOT-0315
Notranji identifikator315
SklopLOT-0316
Notranji identifikator316
SklopLOT-0317
Notranji identifikator317
SklopLOT-0318
Notranji identifikator318
SklopLOT-0319
Notranji identifikator319
SklopLOT-0320
Notranji identifikator320
SklopLOT-0321
Notranji identifikator321
SklopLOT-0322
Notranji identifikator322
SklopLOT-0323
Notranji identifikator323
SklopLOT-0324
Notranji identifikator324
SklopLOT-0325
Notranji identifikator325
SklopLOT-0326
Notranji identifikator326
SklopLOT-0327
Notranji identifikator327
SklopLOT-0328
Notranji identifikator328
SklopLOT-0329
Notranji identifikator329
SklopLOT-0330
Notranji identifikator330
SklopLOT-0331
Notranji identifikator331
SklopLOT-0332
Notranji identifikator332
SklopLOT-0333
Notranji identifikator333
SklopLOT-0334
Notranji identifikator334
SklopLOT-0335
Notranji identifikator335
SklopLOT-0336
Notranji identifikator336
SklopLOT-0337
Notranji identifikator337
SklopLOT-0338
Notranji identifikator338
SklopLOT-0339
Notranji identifikator339
SklopLOT-0340
NaslovLot nr. 340 CD-R+plicuri
Notranji identifikator340
SklopLOT-0341
Notranji identifikator341
SklopLOT-0342
Notranji identifikator342
SklopLOT-0343
Notranji identifikator343
SklopLOT-0344
Notranji identifikator344
SklopLOT-0345
Notranji identifikator345
SklopLOT-0346
Notranji identifikator346
SklopLOT-0347
Notranji identifikator347
SklopLOT-0348
Notranji identifikator348
SklopLOT-0349
Notranji identifikator349
SklopLOT-0350
Notranji identifikator350
SklopLOT-0351
Notranji identifikator351
SklopLOT-0352
Notranji identifikator352
SklopLOT-0353
NaslovLot nr. 353 Conector manseta NIBP
Notranji identifikator353
SklopLOT-0354
Notranji identifikator354
SklopLOT-0355
Notranji identifikator355
SklopLOT-0356
Notranji identifikator356
SklopLOT-0357
Notranji identifikator357
SklopLOT-0358
Notranji identifikator358
SklopLOT-0359
Notranji identifikator359
SklopLOT-0360
Notranji identifikator360
SklopLOT-0361
Notranji identifikator361
SklopLOT-0362
Notranji identifikator362
SklopLOT-0363
Notranji identifikator363
SklopLOT-0364
Notranji identifikator364
SklopLOT-0365
Notranji identifikator365
SklopLOT-0366
Notranji identifikator366
SklopLOT-0367
Notranji identifikator367
SklopLOT-0368
Notranji identifikator368
SklopLOT-0369
Notranji identifikator369
SklopLOT-0370
Notranji identifikator370
SklopLOT-0371
Notranji identifikator371
SklopLOT-0372
Notranji identifikator372
SklopLOT-0373
Notranji identifikator373
SklopLOT-0374
Notranji identifikator374
SklopLOT-0375
Notranji identifikator375
SklopLOT-0376
Notranji identifikator376
SklopLOT-0377
NaslovLot nr. 377 Electrod cleste EEG
Notranji identifikator377
SklopLOT-0378
Notranji identifikator378
SklopLOT-0379
Notranji identifikator379
SklopLOT-0380
Notranji identifikator380
SklopLOT-0381
Notranji identifikator381
SklopLOT-0382
Notranji identifikator382
SklopLOT-0383
Notranji identifikator383
SklopLOT-0384
Notranji identifikator384
SklopLOT-0385
Notranji identifikator385
SklopLOT-0386
Notranji identifikator386
SklopLOT-0387
Notranji identifikator387
SklopLOT-0388
Notranji identifikator388
SklopLOT-0389
Notranji identifikator389
SklopLOT-0390
NaslovLot nr. 390 Electrod pasiv
Notranji identifikator390
SklopLOT-0391
Notranji identifikator391
SklopLOT-0392
Notranji identifikator392
SklopLOT-0393
Notranji identifikator393
SklopLOT-0394
Notranji identifikator394
SklopLOT-0395
Notranji identifikator395
SklopLOT-0396
Notranji identifikator396
SklopLOT-0397
Notranji identifikator397
SklopLOT-0398
Notranji identifikator398
SklopLOT-0399
Notranji identifikator399
SklopLOT-0400
Notranji identifikator400
SklopLOT-0401
Notranji identifikator401
SklopLOT-0402
Notranji identifikator402
SklopLOT-0403
Notranji identifikator403
SklopLOT-0404
Notranji identifikator404
SklopLOT-0405
Notranji identifikator405
SklopLOT-0406
Notranji identifikator406
SklopLOT-0407
Notranji identifikator407
SklopLOT-0408
Notranji identifikator408
SklopLOT-0409
Notranji identifikator409
SklopLOT-0410
Notranji identifikator410
SklopLOT-0411
Notranji identifikator411
SklopLOT-0412
Notranji identifikator412
SklopLOT-0413
Notranji identifikator413
SklopLOT-0414
Notranji identifikator414
SklopLOT-0415
Notranji identifikator415
SklopLOT-0416
Notranji identifikator416
SklopLOT-0417
Notranji identifikator417
SklopLOT-0418
Notranji identifikator418
SklopLOT-0419
Notranji identifikator419
SklopLOT-0420
Notranji identifikator420
SklopLOT-0421
Notranji identifikator421
SklopLOT-0422
Notranji identifikator422
SklopLOT-0423
Notranji identifikator423
SklopLOT-0424
Notranji identifikator424
SklopLOT-0425
Notranji identifikator425
SklopLOT-0426
Notranji identifikator426
SklopLOT-0427
Notranji identifikator427
SklopLOT-0428
Notranji identifikator428
SklopLOT-0429
Notranji identifikator429
SklopLOT-0430
Notranji identifikator430
SklopLOT-0431
Notranji identifikator431
SklopLOT-0432
Notranji identifikator432
SklopLOT-0433
Notranji identifikator433
SklopLOT-0434
Notranji identifikator434
SklopLOT-0435
Notranji identifikator435
SklopLOT-0436
Notranji identifikator436
SklopLOT-0437
Notranji identifikator437
SklopLOT-0438
Notranji identifikator438
SklopLOT-0439
Notranji identifikator439
SklopLOT-0440
Notranji identifikator440
SklopLOT-0441
Notranji identifikator441
SklopLOT-0442
Notranji identifikator442
SklopLOT-0443
Notranji identifikator443
SklopLOT-0444
Notranji identifikator444
SklopLOT-0445
Notranji identifikator445
SklopLOT-0446
Notranji identifikator446
SklopLOT-0447
Notranji identifikator447
SklopLOT-0448
NaslovLot nr. 448 Filtru sediment ND 12
Notranji identifikator448
SklopLOT-0449
Notranji identifikator449
SklopLOT-0450
Notranji identifikator450
SklopLOT-0451
NaslovLot nr. 451 Flow metru
Notranji identifikator451
SklopLOT-0452
Notranji identifikator452
SklopLOT-0453
Notranji identifikator453
SklopLOT-0454
Notranji identifikator454
SklopLOT-0455
Notranji identifikator455
SklopLOT-0456
Notranji identifikator456
SklopLOT-0457
Notranji identifikator457
SklopLOT-0458
Notranji identifikator458
SklopLOT-0459
Notranji identifikator459
SklopLOT-0460
Notranji identifikator460
SklopLOT-0461
Notranji identifikator461
SklopLOT-0462
Notranji identifikator462
SklopLOT-0463
Notranji identifikator463
SklopLOT-0464
Notranji identifikator464
SklopLOT-0465
Notranji identifikator465
SklopLOT-0466
Notranji identifikator466
SklopLOT-0467
Notranji identifikator467
SklopLOT-0468
Notranji identifikator468
SklopLOT-0469
Notranji identifikator469
SklopLOT-0470
Notranji identifikator470
SklopLOT-0471
Notranji identifikator471
SklopLOT-0472
Notranji identifikator472
SklopLOT-0473
Notranji identifikator473
SklopLOT-0474
Notranji identifikator474
SklopLOT-0475
NaslovLot nr. 475 Hirtie ECG 112 mm
Notranji identifikator475
SklopLOT-0476
Notranji identifikator476
SklopLOT-0477
NaslovLot nr. 477 Hirtie ECG 56 mm
Notranji identifikator477
SklopLOT-0478
NaslovLot nr. 478 Hîrtie imprimantă
Notranji identifikator478
SklopLOT-0479
Notranji identifikator479
SklopLOT-0480
Notranji identifikator480
SklopLOT-0481
Notranji identifikator481
SklopLOT-0482
Notranji identifikator482
SklopLOT-0483
Notranji identifikator483
SklopLOT-0484
Notranji identifikator484
SklopLOT-0485
Notranji identifikator485
SklopLOT-0486
Notranji identifikator486
SklopLOT-0487
Notranji identifikator487
SklopLOT-0488
Notranji identifikator488
SklopLOT-0489
Notranji identifikator489
SklopLOT-0490
NaslovLot nr. 490 Hirtie tocograf Toytu
Notranji identifikator490
SklopLOT-0491
Notranji identifikator491
SklopLOT-0492
Notranji identifikator492
SklopLOT-0493
NaslovLot nr. 493 Imprimanta Biocare
Notranji identifikator493
SklopLOT-0494
Notranji identifikator494
SklopLOT-0495
Notranji identifikator495
SklopLOT-0496
Notranji identifikator496
SklopLOT-0497
Notranji identifikator497
SklopLOT-0498
Notranji identifikator498
SklopLOT-0499
Notranji identifikator499
SklopLOT-0500
Notranji identifikator500
SklopLOT-0501
Notranji identifikator501
SklopLOT-0502
Notranji identifikator502
SklopLOT-0503
Notranji identifikator503
SklopLOT-0504
Notranji identifikator504
SklopLOT-0505
Notranji identifikator505
SklopLOT-0506
Notranji identifikator506
SklopLOT-0507
Notranji identifikator507
SklopLOT-0508
Notranji identifikator508
SklopLOT-0509
Notranji identifikator509
SklopLOT-0510
Notranji identifikator510
SklopLOT-0511
Notranji identifikator511
SklopLOT-0512
Notranji identifikator512
SklopLOT-0513
Notranji identifikator513
SklopLOT-0514
Notranji identifikator514
SklopLOT-0515
Notranji identifikator515
SklopLOT-0516
Notranji identifikator516
SklopLOT-0517
Notranji identifikator517
SklopLOT-0518
Notranji identifikator518
SklopLOT-0519
Notranji identifikator519
SklopLOT-0520
Notranji identifikator520
SklopLOT-0521
Notranji identifikator521
SklopLOT-0522
Notranji identifikator522
SklopLOT-0523
Notranji identifikator523
SklopLOT-0524
Notranji identifikator524
SklopLOT-0525
Notranji identifikator525
SklopLOT-0526
Notranji identifikator526
SklopLOT-0527
Notranji identifikator527
SklopLOT-0528
Notranji identifikator528
SklopLOT-0529
Notranji identifikator529
SklopLOT-0530
Notranji identifikator530
SklopLOT-0531
Notranji identifikator531
SklopLOT-0532
Notranji identifikator532
SklopLOT-0533
Notranji identifikator533
SklopLOT-0534
Notranji identifikator534
SklopLOT-0535
Notranji identifikator535
SklopLOT-0536
Notranji identifikator536
SklopLOT-0537
Notranji identifikator537
SklopLOT-0538
Notranji identifikator538