2. Řízení
Řízení
Název: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van elektrische personenwagens tbv de Solidaris ziekenfondsen
Popis: Raamovereenkomst met het oog op aankoop en levering van diverse types van elektrische personenwagens ten behoeve van de Solidaris ziekenfondsen gedurende een periode van vijf jaar.
Interní identifikátor: 2026/067 INF
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34110000 Osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 2026/067 INF - 1
Popis: Raamovereenkomst in één perceel voor de aankoop en levering van diverse types van personenwagens ten behoeve van de Solidaris ziekenfondsen.
Interní identifikátor: 1
461078-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung2026/067 INF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/067 INF - 1
Interne Kennung1
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/067 INF
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 2026/067 INF - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/067 INF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/067 INF - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/067 INF
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026/067 INF - 1
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026/067 INF
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34110000 Henkilöautot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: 2026/067 INF - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/067 INF
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34110000 Voitures particulières
Titre: 2026/067 INF - 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/067 INF
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 2026/067 INF - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026/067 INF
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34110000 Keleiviniai automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 2026/067 INF - 1
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 2026/067 INF
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 2026/067 INF - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/067 INF
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34110000 Karozzi tal-passiġġieri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 2026/067 INF - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 2026/067 INF
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/067 INF - 1
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026/067 INF
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 2026/067 INF - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/067 INF
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 2026/067 INF - 1
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/067 INF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1