461084-2026 - Zadávání
Polsko – Úklidové služby – Usługa sprzątania, utrzymania porządku i prace pomocnicze w obiektach Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevUsługa sprzątania, utrzymania porządku i prace pomocnicze w obiektach Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A.
PopisUsługa sprzątania, utrzymania porządku i prace pomocnicze w obiektach Uzdrowiska Szczawno-Jedlina S.A. Obiekty w Szczawnie Zdroju: Szpital/Sanatorium „Dom Zdrojowy” ul. Kolejowa 14 bez Fitness Sanatorium Młynarz z jadalnią i bazą zabiegową,
Interní identifikátorZP 18/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90911000 Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken, 90911200 Stavební úklid, 90911300 Čištění oken, 90630000 Odklízení ledu, 90620000 Odklízení sněhu
5. Část
ČástLOT-0001
PopisUsługa sprzątania, utrzymania porządku i prace pomocnicze w obiektach „Uzdrowiska Szczawno-Jedlina” S.A. Obiekty w Szczawnie Zdroju: Szpital/Sanatorium „Dom Zdrojowy” ul. Kolejowa 14 bez Fitness Sanatorium „Młynarz” z jadalnią i bazą zabiegową;
Hlavní klasifikace (cpv): 90911000 Úklid v ubytovacích zařízeních, stavební úklid a čištění oken
Další klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby, 90911200 Stavební úklid, 90911300 Čištění oken, 90630000 Odklízení ledu, 90620000 Odklízení sněhu
461084-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP 18/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
Supplerende klassifikation (cpv): 90911000 Rengøring af boliger, bygninger og vinduer, 90911200 Rengøring af bygninger, 90911300 Vinduespudsning, 90630000 Isrydning, 90620000 Snerydning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 90911000 Rengøring af boliger, bygninger og vinduer
Supplerende klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring, 90911200 Rengøring af bygninger, 90911300 Vinduespudsning, 90630000 Isrydning, 90620000 Snerydning
461084-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP 18/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911000 Ruumide, hoonete ja akende puhastusteenused, 90911200 Hoonete puhastusteenused, 90911300 Aknapuhastusteenus, 90630000 Jääkoristusteenused, 90620000 Lumekoristusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 90911000 Ruumide, hoonete ja akende puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused, 90911200 Hoonete puhastusteenused, 90911300 Aknapuhastusteenus, 90630000 Jääkoristusteenused, 90620000 Lumekoristusteenused
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90911000 Services de nettoyage de logements, de bâtiments et de vitres
Nomenclature complémentaire (cpv): 90910000 Services de nettoyage, 90911200 Services de nettoyage de bâtiments, 90911300 Services de nettoyage de vitres, 90630000 Services de déverglaçage, 90620000 Services de déneigement
Lieu d’exécution
Adresse postale: Wojska Polskiego 6
Ville: Szczawno-Zdrój
Code postal: 58-310
461084-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP 18/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911000 Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora, 90911200 Usluge čišćenja zgrada, 90911300 Usluge čišćenja prozora, 90630000 Usluge uklanjanja leda, 90620000 Usluge čišćenja snijega
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 90911000 Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora
Dodatna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja, 90911200 Usluge čišćenja zgrada, 90911300 Usluge čišćenja prozora, 90630000 Usluge uklanjanja leda, 90620000 Usluge čišćenja snijega
461084-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP 18/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911000 Servizi di pulizia di alloggi, edifici e finestre, 90911200 Servizi di pulizia di edifici, 90911300 Servizi di pulizia finestre, 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 90620000 Servizi di sgombero neve
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione principale (cpv): 90911000 Servizi di pulizia di alloggi, edifici e finestre
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90910000 Servizi di pulizia, 90911200 Servizi di pulizia di edifici, 90911300 Servizi di pulizia finestre, 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 90620000 Servizi di sgombero neve
Wewnętrzny identyfikator: ZP 18/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911000 Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 90620000 Usługi odśnieżania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 90911000 Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 90620000 Usługi odśnieżania
461084-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP 18/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 90911000 Serviços de limpeza de alojamentos, edifícios e janelas, 90911200 Serviços de limpeza de edifícios, 90911300 Serviços de limpeza de janelas, 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 90620000 Serviços de limpeza de neve
5. Lote
LoteLOT-0001
Classificação principal (cpv): 90911000 Serviços de limpeza de alojamentos, edifícios e janelas
Classificação adicional (cpv): 90910000 Serviços de limpeza, 90911200 Serviços de limpeza de edifícios, 90911300 Serviços de limpeza de janelas, 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 90620000 Serviços de limpeza de neve
461084-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP 18/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90630000 Isröjning, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90630000 Isröjning, 90620000 Snöröjning