2. Řízení
Řízení
Název: DFP.271.99.2026.JB Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, produktów biobójczych
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety, produktów biobójczych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 10 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Pełna oferta częściowa musi zawierać wypełnione wszystkie pozycje (w zakresie części, której/ których realizację wykonawca oferuje) wymienione w załączniku nr 1a do SWZ.
Interní identifikátor: DFP.271.99.2026.JB
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Další klasifikace (cpv): 33680000 Farmaceutické výrobky, 15882000 Dietní přípravky, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1
Popis: 1. Nadroparinum calcicum - 500 sztuk; 2. Nadroparinum calcicum - 100 sztuk; 3. Nadroparinum calcicum - 10 sztuk;
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Název: Część 2
Popis: 1. Dexmedetomidinum - 3 000 sztuk; 2. Dexmedetomidinum - 2 000 sztuk; 3. Dexmedetomidinum - 6 000 sztuk;
Interní identifikátor: Część 2
Část: LOT-0003
Název: Część 3
Popis: 1. Etomidatum - 2 000 sztuk; 2. Gentamicinum - 1 300 sztuk; 3. Gentamicinum - 300 sztuk; 4. Roztwór Ringera(Calcii chloridum, Kalii chloridum, Natrii chloridum) - 1 500 sztuk;
Interní identifikátor: Część 3
Část: LOT-0004
Název: Część 4
Popis: 1. Methylprednisolonum - 1 800 sztuk; 2. Methylprednisolonum - 5 200 sztuk; 3. Methylprednisolonum - 20 160 sztuk;
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Název: Część 5
Popis: 1. Kalii chloridum + Natrii chloridum - 200 sztuk; 2. Kalii chloridum + Natrii chloridum - 10 000 sztuk; 3. Kalii chloridum + Glucosum - 1 200 sztuk;
Interní identifikátor: Część 5
Část: LOT-0006
Název: Część 6
Popis: 1. Koncentrat pierwiastków śladowych zawierających zwiększoną ilość jonów cynku minimum 153 µmol /10 ml - 40 000 sztuk;
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Název: Część 7
Popis: 1. Szczepionka przeciw wściekliźnie stosowana u ludzi, produkowana w hodowlach komórkowych - 400 sztuk; 2. Szczepionka przeciw Chikungunya (żywa) - 10 sztuk;
Interní identifikátor: Część 7
Část: LOT-0008
Název: Część 8
Popis: 1. Ibandronic acid - 5 sztuk; 2. Itraconazolum - 1 008 sztuk; 3. Latanoprostum - 25 opakowań; 4. Macrogol 4000 - 11 856 sztuk; 5. Fenofibratum - 2 700 sztuk; 6. Fenofibratum - 1 620 sztuk; 7. Flutamidum - 450 sztuk; 8. Paroxetinum - 2 700 sztuk; 9. Pridinoli hydrochloridum - 4 500 sztuk; 10. Pyridostigmini bromidum - 9 000 sztuk; 11. Calcipotriolum + Betamethasonum - 15 sztuk; 12. Oxybutynini hydrochloridum - 2 160 sztuk; 13. Glucosum - 3 600 sztuk; 14. Trazodoni hydrochloridum - 1 080 sztuk; 15. preparat żelaza wzbogacony o składniki wspomagające procesy krwiotwórcze (witaminę B6, witaminę C i foliany złożone) przeznaczony dla noworodków urodzonych przedwcześnie, noworodków z małą masą urodzeniową, niemowląt z niedokrwistością fizjologiczną oraz dorosłych - 2 160 sztuk;
Interní identifikátor: Część 8
Další klasifikace (cpv): 15882000 Dietní přípravky
Část: LOT-0009
Název: Część 9
Popis: 1. Izopropanol 70% - 26 000 opakowań a 50 zestawów 1suchy+1mokry; 2. Izopropanol 70% - 22 000 opakowań a 100 szt.;
Interní identifikátor: Część 9
Další klasifikace (cpv): 33680000 Farmaceutické výrobky, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
Část: LOT-0010
Název: Część 10
Popis: 1. min stężenie alkoholu Izopropanolowego 36% + min. stężenie ethanolu 47 %, o spektrum działania: B, F - 10 000 opakowań a 50 zestawów 1 suchy + 1 mokry;
Interní identifikátor: Część 10
Další klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DFP.271.99.2026.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DFP.271.99.2026.JB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33680000 Pharmaceutical articles, 15882000 Dietetic products, 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: Część 8
Additional classification (cpv): 15882000 Dietetic products
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: Część 9
Additional classification (cpv): 33680000 Pharmaceutical articles, 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: Część 10
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products, 33631600 Antiseptics and disinfectants
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DFP.271.99.2026.JB
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33680000 Artículos farmacéuticos, 15882000 Productos dietéticos, 33631600 Antisépticos y desinfectantes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Część 2
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Część 3
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Część 5
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Część 6
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Część 7
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Część 8
Identificador interno: Część 8
Clasificación adicional (cpv): 15882000 Productos dietéticos
Lote: LOT-0009
Título: Część 9
Identificador interno: Część 9
Clasificación adicional (cpv): 33680000 Artículos farmacéuticos, 33631600 Antisépticos y desinfectantes
Lote: LOT-0010
Título: Część 10
Identificador interno: Część 10
Clasificación adicional (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos, 33631600 Antisépticos y desinfectantes
461132-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDFP.271.99.2026.JB
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33680000 Farmaseuttiset esineet, 15882000 Dieettivalmisteet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiCzęść 1
Sisäinen tunnisteCzęść 1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiCzęść 2
Sisäinen tunnisteCzęść 2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiCzęść 3
Sisäinen tunnisteCzęść 3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiCzęść 4
Sisäinen tunnisteCzęść 4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiCzęść 5
Sisäinen tunnisteCzęść 5
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiCzęść 6
Sisäinen tunnisteCzęść 6
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiCzęść 7
Sisäinen tunnisteCzęść 7
OsaLOT-0008
Ilmoituksen nimiCzęść 8
Sisäinen tunnisteCzęść 8
Lisäluokitus (cpv): 15882000 Dieettivalmisteet
OsaLOT-0009
Ilmoituksen nimiCzęść 9
Sisäinen tunnisteCzęść 9
Lisäluokitus (cpv): 33680000 Farmaseuttiset esineet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
OsaLOT-0010
Ilmoituksen nimiCzęść 10
Sisäinen tunnisteCzęść 10
Lisäluokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DFP.271.99.2026.JB
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33680000 Articles de pharmacie, 15882000 Produits diététiques, 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Titre: Część 1
Identifiant interne: Część 1
Titre: Część 2
Identifiant interne: Część 2
Titre: Część 3
Identifiant interne: Część 3
Titre: Część 4
Identifiant interne: Część 4
Titre: Część 5
Identifiant interne: Część 5
Titre: Część 6
Identifiant interne: Część 6
Titre: Część 7
Identifiant interne: Część 7
Titre: Część 8
Identifiant interne: Część 8
Nomenclature complémentaire (cpv): 15882000 Produits diététiques
Titre: Część 9
Identifiant interne: Część 9
Nomenclature complémentaire (cpv): 33680000 Articles de pharmacie, 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Titre: Część 10
Identifiant interne: Część 10
Nomenclature complémentaire (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques, 33631600 Antiseptiques et désinfectants
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DFP.271.99.2026.JB
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Część 2
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Część 3
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Część 4
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Część 5
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część 6
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Część 7
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Część 8
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Aicmiú breise (cpv): 15882000 Dietetic products
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Część 9
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Część 10
Aitheantóir inmheánach: Część 10
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DFP.271.99.2026.JB
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
További osztályozás (cpv): 33680000 Gyógyszerészeti áruk, 15882000 Diétás termékek, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Cím: Część 3
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Część 5
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Cím: Część 7
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Część 8
Belső azonosító: Część 8
További osztályozás (cpv): 15882000 Diétás termékek
Rész: LOT-0009
Cím: Część 9
Belső azonosító: Część 9
További osztályozás (cpv): 33680000 Gyógyszerészeti áruk, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10
Belső azonosító: Część 10
További osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33680000 Articoli di farmacia, 15882000 Prodotti dietetici, 33631600 Antisettici e disinfettanti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część 1
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część 2
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część 3
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część 4
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część 5
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część 6
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część 7
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część 8
Identificativo interno: Część 8
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15882000 Prodotti dietetici
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część 9
Identificativo interno: Część 9
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33680000 Articoli di farmacia, 33631600 Antisettici e disinfettanti
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część 10
Identificativo interno: Część 10
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici, 33631600 Antisettici e disinfettanti
461132-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDFP.271.99.2026.JB
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33680000 Farmacijos dirbiniai, 15882000 Dietiniai produktai, 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść 1
Vidaus identifikatoriusCzęść 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasCzęść 2
Vidaus identifikatoriusCzęść 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCzęść 3
Vidaus identifikatoriusCzęść 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasCzęść 4
Vidaus identifikatoriusCzęść 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasCzęść 5
Vidaus identifikatoriusCzęść 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść 6
Vidaus identifikatoriusCzęść 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasCzęść 7
Vidaus identifikatoriusCzęść 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasCzęść 8
Vidaus identifikatoriusCzęść 8
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15882000 Dietiniai produktai
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasCzęść 9
Vidaus identifikatoriusCzęść 9
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33680000 Farmacijos dirbiniai, 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasCzęść 10
Vidaus identifikatoriusCzęść 10
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33600000 Farmacijos produktai, 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
461132-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDFP.271.99.2026.JB
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33680000 Farmaceitiskās preces, 15882000 Diētiski produkti, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsCzęść 1
Iekšējais identifikatorsCzęść 1
DaļaLOT-0002
NosaukumsCzęść 2
Iekšējais identifikatorsCzęść 2
DaļaLOT-0003
NosaukumsCzęść 3
Iekšējais identifikatorsCzęść 3
DaļaLOT-0004
NosaukumsCzęść 4
Iekšējais identifikatorsCzęść 4
DaļaLOT-0005
NosaukumsCzęść 5
Iekšējais identifikatorsCzęść 5
DaļaLOT-0006
NosaukumsCzęść 6
Iekšējais identifikatorsCzęść 6
DaļaLOT-0007
NosaukumsCzęść 7
Iekšējais identifikatorsCzęść 7
DaļaLOT-0008
NosaukumsCzęść 8
Iekšējais identifikatorsCzęść 8
Papildu klasifikācija (cpv): 15882000 Diētiski produkti
DaļaLOT-0009
NosaukumsCzęść 9
Iekšējais identifikatorsCzęść 9
Papildu klasifikācija (cpv): 33680000 Farmaceitiskās preces, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
DaļaLOT-0010
NosaukumsCzęść 10
Iekšējais identifikatorsCzęść 10
Papildu klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi, 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
461132-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDFP.271.99.2026.JB
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33680000 Oġġetti farmaċewtiċi, 15882000 Prodotti tad-dieta, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść 1
Identifikatur internCzęść 1
LottLOT-0002
TitluCzęść 2
Identifikatur internCzęść 2
LottLOT-0003
TitluCzęść 3
Identifikatur internCzęść 3
LottLOT-0004
TitluCzęść 4
Identifikatur internCzęść 4
LottLOT-0005
TitluCzęść 5
Identifikatur internCzęść 5
LottLOT-0006
TitluCzęść 6
Identifikatur internCzęść 6
LottLOT-0007
TitluCzęść 7
Identifikatur internCzęść 7
LottLOT-0008
TitluCzęść 8
Identifikatur internCzęść 8
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15882000 Prodotti tad-dieta
LottLOT-0009
TitluCzęść 9
Identifikatur internCzęść 9
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33680000 Oġġetti farmaċewtiċi, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
LottLOT-0010
TitluCzęść 10
Identifikatur internCzęść 10
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
Interne identificatiecode: DFP.271.99.2026.JB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33680000 Farmaceutische artikelen, 15882000 Dieetproducten, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Aanvullende classificatie (cpv): 15882000 Dieetproducten
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Aanvullende classificatie (cpv): 33680000 Farmaceutische artikelen, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Wewnętrzny identyfikator: DFP.271.99.2026.JB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33680000 Wyroby farmaceutyczne, 15882000 Produkty dietetyczne, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15882000 Produkty dietetyczne
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33680000 Wyroby farmaceutyczne, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação adicional (cpv): 33680000 Artigos de farmácia, 15882000 Produtos dietéticos, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Classificação adicional (cpv): 15882000 Produtos dietéticos
Classificação adicional (cpv): 33680000 Artigos de farmácia, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Classificação adicional (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DFP.271.99.2026.JB
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33680000 Articole farmaceutice, 15882000 Produse dietetice, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Titlu: Część 1
Identificator intern: Część 1
Titlu: Część 2
Identificator intern: Część 2
Titlu: Część 3
Identificator intern: Część 3
Titlu: Część 4
Identificator intern: Część 4
Titlu: Część 5
Identificator intern: Część 5
Titlu: Część 6
Identificator intern: Część 6
Titlu: Część 7
Identificator intern: Część 7
Titlu: Część 8
Identificator intern: Część 8
Clasificare suplimentară (cpv): 15882000 Produse dietetice
Titlu: Część 9
Identificator intern: Część 9
Clasificare suplimentară (cpv): 33680000 Articole farmaceutice, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Titlu: Część 10
Identificator intern: Część 10
Clasificare suplimentară (cpv): 33600000 Produse farmaceutice, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33680000 Farmaceutické potreby, 15882000 Diétne výrobky, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Część 5
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Część 6
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Część 7
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Názov: Część 8
Interný identifikátor: Część 8
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15882000 Diétne výrobky
Časť: LOT-0009
Názov: Część 9
Interný identifikátor: Część 9
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33680000 Farmaceutické potreby, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
Časť: LOT-0010
Názov: Część 10
Interný identifikátor: Część 10
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky