2. Řízení
Řízení
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Popis: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Interní identifikátor: DAP 2026/31-AK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77340000 Prořezávání stromů a zastřihování živých plotů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Dienvidkurzemes un Kuldīgas nov.
Část: LOT-0002
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Ventspils, Talsu nov. un Tukuma nov. Matkules pag.
Část: LOT-0003
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Limbažu, Siguldas nov. un Cēsu nov. Lielstraupes pag.
Část: LOT-0004
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Gulbenes, Alūksnes, Smiltenes nov. un Madonas nov. Lubānas un Cesvaines apkārtne
Část: LOT-0005
Název: Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam – Sēlija un Latgale
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DAP 2026/31-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DAP 2026/31-AK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77340000 Κλάδεμα δένδρων και θάμνων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DAP 2026/31-AK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77340000 Poda de árboles y setos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DAP 2026/31-AK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77340000 Puiden ja pensasaitojen leikkaus
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
461135-2026 - Iomaíocht
An Laitvia – Tree pruning and hedge trimming – Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDAP 2026/31-AK
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DAP 2026/31-AK
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77340000 Potatura di alberi e siepi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DAP 2026/31-AK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77340000 Medžių genėjimas ir gyvatvorių karpymas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Iekšējais identifikators: DAP 2026/31-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77340000 Koku atzarošana un dzīvžogu apgriešana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DAP 2026/31-AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: DAP 2026/31-AK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77340000 Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77340000 Poda de árvores e arbustos
461135-2026 - Procedură concurențială
Letonia – Elagaj de arbori şi tunderea gardurilor vii – Koku sakopšanas darbi atbilstoši arborista darba plānam
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internDAP 2026/31-AK
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77340000 Elagaj de arbori şi tunderea gardurilor vii
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DAP 2026/31-AK
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77340000 Prerezávanie stromov a orezávanie živých plotov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DAP 2026/31-AK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005