461172-2026 - Zadávání
Česko – Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí – Rýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevRýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
PopisDokumentace pro provádění stavby (dále také „DPS“) včetně soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále také „výkaz výměr“) byla zpracována generálním projektantem „DIK + Multiaqua“, Dopravně inženýrská kancelář, s. r.o., Bozděchova 1668, 500 02 Hradec Králové, IČ 27466868, DIČ CZ27466868. Zadávací dokumentace (dále také „ZD“) je zpřístupněna neomezeným dálkovým přístupem prostřednictvím Národního elektronického nástroje NEN (dále také „NEN“) na profilu zadavatele: https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-26-V00009423. „Smlouvou“ se pro účely ZD rozumí Smlouva o dílo, uzavřena dle § 2586 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen “OZ“), jejíž Návrh je nedílnou součástí ZD. „DPS“ se pro účely ZD rozumí dokumentace pro provádění stavby ve smyslu vyhl. č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb.
Interní identifikátorRýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
Další klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic, 45232150 Práce vztahující se k vodovodnímu potrubí, 45252126 Výstavba úpraven pitné vody, 45111100 Demoliční práce, 45232140 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště
5. Část
ČástLOT-0001
461172-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Έργα σε υπονόμους – Rýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45232410 Έργα σε υπονόμους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233120 Έργα οδοποιίας, 45232150 Εργασίες σχετιζόμενες με τους αγωγούς διανομής νερού, 45252126 Κατασκευαστικές εργασίες για εγκαταστάσεις επεξεργασίας πόσιμου νερού, 45111100 Εργασίες κατεδάφισης, 45232140 Κατασκευαστικές εργασίες κεντρικών αγωγών τηλεθέρμανσης, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
461172-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45232410 Viemäröintityö
Lisäluokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt, 45232150 Vesiputkityöt, 45252126 Juomavedenkäsittelylaitosten rakennustyöt, 45111100 Hajottamistyöt, 45232140 Aluelämmitysjärjestelmän rakennustyöt, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt
5. Osa
OsaLOT-0001
461172-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Travaux d'assainissement – Rýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45232410 Travaux d'assainissement
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes, 45232150 Travaux relatifs aux conduites d'alimentation en eau, 45252126 Travaux de construction de stations de traitement de l'eau potable, 45111100 Travaux de démolition, 45232140 Travaux de construction de réseaux de chauffage urbain, 45100000 Travaux de préparation de chantier
5. Lot
LotLOT-0001
461172-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45232410 Sewerage work
Aicmiú breise (cpv): 45233120 Road construction works, 45232150 Works related to water-distribution pipelines, 45252126 Drinking-water treatment plant construction work, 45111100 Demolition work, 45232140 District-heating mains construction work, 45100000 Site preparation work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
461172-2026 - Nadmetanje
Češka – Radovi na kanalizacijskoj mreži – Rýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaRýnovice-inženýrské sítě a komunikace-EUA
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45232410 Radovi na kanalizacijskoj mreži
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45232150 Radovi u vezi s cjevovodima za distribuciju vode, 45252126 Građevinski radovi na uređaju za obradu pitke vode, 45111100 Radovi rušenja, 45232140 Građevinski radovi na mreži gradskoga grijanja, 45100000 Radovi na pripremi gradilišta
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45232410 Kanalizacijos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45232150 Darbai, susiję su vandens paskirstymo vamzdynais, 45252126 Geriamojo vandens valymo įrenginių statybos darbai, 45111100 Griovimo darbai, 45232140 Centrinio šildymo vamzdžių tiesimo darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Šalis: Čekija
Numatomas galiojimas
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken, 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen, 45252126 Bouwen van drinkwaterbehandelingsinstallatie, 45111100 Sloopwerkzaamheden, 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Land: Tsjechië
Geraamde duur
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody, 45252126 Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej, 45111100 Roboty w zakresie burzenia, 45232140 Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45232410 Obras de construção de sistemas colectores
Classificação adicional (cpv): 45233120 Construção de estradas, 45232150 Obras relacionadas com condutas para abastecimento de água, 45252126 Construção de estação de tratamento de água potável, 45111100 Demolição, 45232140 Construção de condutas de aquecimento urbano, 45100000 Preparação dos locais para construção
Local de execução
País: Chéquia
Duração estimada
461172-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45232410 Lucrări de asanare
Clasificare suplimentară (cpv): 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri, 45232150 Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă, 45252126 Lucrări de construcţii de staţii de tratare a apei potabile, 45111100 Lucrări de demolare, 45232140 Lucrări de construcţii de conducte de încălzire urbană, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45232410 Kanalizacijski objekti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah, 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode, 45252126 Gradbena dela na napravi za pripravo pitne vode, 45111100 Rušitvena dela, 45232140 Gradbena dela na omrežjih toplovodnega ogrevanja, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih
Kraj izvajanja
Država: Češka
Splošne informacije