2. Řízení
Řízení
Název: Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Popis: 3.1 Předmět plnění veřejné zakázky Předmětem plnění této zakázky je úprava povrchu hrací plochy č. 1 v Městském sportovním areálu Luční ulice. Úprava bude realizována technologií hybridního trávníku metodou vertikálního strojového všívání zpevňujících umělých vláken v celkové ploše 7 626 m2, v nastavené matrici 2 x 3 cm do hloubky 18 cm a výškou vlasu nad povrchem 2,2 cm. Tato technologie kombinuje přírodní trávník se syntetickými vlákny pro zvýšení odolnosti a trvanlivosti hracích ploch. Součástí realizace bude i nutná demontáž a zpětná montáž koncových prvků závlahového systému a čidel kontroly půdní vlhkosti a vytápění.
Interní identifikátor: MMP OSI25/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77320000 Služby související s údržbou sportovních hřišť
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice, Plzeň
Popis: Předmětem plnění této zakázky je úprava povrchu hrací plochy č. 1 v Městském sportovním areálu Luční ulice. Úprava bude realizována technologií hybridního trávníku metodou vertikálního strojového všívání zpevňujících umělých vláken v celkové ploše 7 626 m2, v nastavené matrici 2 x 3 cm do hloubky 18 cm a výškou vlasu nad povrchem 2,2 cm. Tato technologie kombinuje přírodní trávník se syntetickými vlákny pro zvýšení odolnosti a trvanlivosti hracích ploch. Součástí realizace bude i nutná demontáž a zpětná montáž koncových prvků závlahového systému a čidel kontroly půdní vlhkosti a vytápění.
Interní identifikátor: MMP OSI 25/2026
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MMP OSI25/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77320000 Vedligeholdelse af sportsarealer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: MMP OSI 25/2026
461217-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Pflegearbeiten für Sportplätze – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungMMP OSI25/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMMP OSI 25/2026
461217-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Συντήρηση αθλητικών γηπέδων – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόMMP OSI25/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77320000 Συντήρηση αθλητικών γηπέδων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόMMP OSI 25/2026
Internal identifier: MMP OSI25/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: MMP OSI 25/2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MMP OSI25/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77320000 Spordiväljakute hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: MMP OSI 25/2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MMP OSI25/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77320000 Urheilukenttien hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: MMP OSI 25/2026
461217-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Sports fields maintenance services – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachMMP OSI25/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachMMP OSI 25/2026
461217-2026 - Nadmetanje
Češka – Usluge održavanja sportskih terena – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMMP OSI25/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77320000 Usluge održavanja sportskih terena
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaMMP OSI 25/2026
461217-2026 - Verseny
Csehország – Sportpálya-fenntartási szolgáltatások – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóMMP OSI25/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77320000 Sportpálya-fenntartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóMMP OSI 25/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MMP OSI25/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77320000 Servizi di manutenzione di campi sportivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: MMP OSI 25/2026
461217-2026 - Konkurss
Čehija – Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsMMP OSI25/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77320000 Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsMMP OSI 25/2026
461217-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internMMP OSI25/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77320000 Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internMMP OSI 25/2026
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: MMP OSI25/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77320000 Údržba športových ihrísk
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: MMP OSI 25/2026
461217-2026 - Javni razpis
Češka – Storitve vzdrževanja športnih igrišč – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorMMP OSI25/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77320000 Storitve vzdrževanja športnih igrišč
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorMMP OSI 25/2026
461217-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Skötsel av idrottsplatser – Úprava povrchu hrací plochy č. 1 - Luční ulice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareMMP OSI25/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77320000 Skötsel av idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMMP OSI 25/2026