2. Řízení
Řízení
Název: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Popis: Predmet javnega naročila je nabava Medicinskega potrošnega materiala 2.
Interní identifikátor: JN-74000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33196000 Zdravotnické pomůcky
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 506798
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Interne Kennung: JN-74000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506798
461224-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβενία – Ιατρικά βοηθήματα – MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςMEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Εσωτερικό αναγνωριστικόJN-74000
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33196000 Ιατρικά βοηθήματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό506798
461224-2026 - Licitación
Eslovenia – Ayudas médicas – MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloMEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Identificador internoJN-74000
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33196000 Ayudas médicas
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno506798
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Sisemine tunnus: JN-74000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33196000 Meditsiinilised abivahendid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 506798
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33196000 Lääketieteelliset apuvälineet
Sisäinen tunniste: 506798
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Aitheantóir inmheánach: JN-74000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33196000 Medical aids
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 506798
2. Postupak
Postupak
Naslov: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Interna identifikacijska oznaka: JN-74000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33196000 Medicinska pomagala
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 506798
2. Eljárás
Eljárás
Cím: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Belső azonosító: JN-74000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33196000 Gyógyászati segédeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 506798
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 506798
461224-2026 - Konkurss
Slovānija – Medicīniskās palīgierīces – MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
NosaukumsMEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Iekšējais identifikatorsJN-74000
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196000 Medicīniskās palīgierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Iekšējais identifikators506798
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Identifikatur intern: JN-74000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33196000 Għajnuniet mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 506798
2. Procedura
Procedura
Tytuł: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Wewnętrzny identyfikator: JN-74000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33196000 Pomoce medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 506798
2. Procedimento
Procedimento
Título: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Identificador interno: JN-74000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33196000 Assistência médica
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 506798
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33196000 Mijloace auxiliare medicale
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 506798
2. Postup
Postup
Názov: MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Interný identifikátor: JN-74000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33196000 Zdravotné pomôcky
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 506798
461224-2026 - Javni razpis
Slovenija – Medicinski pripomočki – MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
NaslovMEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Notranji identifikatorJN-74000
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33196000 Medicinski pripomočki
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator506798
461224-2026 - Konkurrensutsättning
Slovenien – Medicinska hjälpmedel – MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL 2
Intern identifierareJN-74000
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare506798