461382-2026 - Zadávání
Bulharsko – Telekomunikační služby – „ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název„ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““
Popis„ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““ Обособена позиция № 1 „Осигуряване на далекосъобщителни услуги чрез фиксирана телефонна мрежа от лицензиран оператор за нуждите на Агенцията за социално подпомагане и териториалните й структури“ – предмет на настоящата обществена поръчка; Обособена позиция № 2 „Изграждане на кол център по проект „BG05SFPR002-2.007 „Повишаване на капацитета на служителите на Агенцията за социално подпомагане във връзка с модернизиране на системите за социална закрила - Компонент 2“ – При условията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, по целесъобразност, и тъй като прогнозната стойност на обособена позиция № 2 (до 30 421 евро), е в размер по-малък от 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката, същата ще се възложи по реда, индивидуално приложим за нея. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП ОП № 2 не е предмет на настоящата обществена поръчка.
Interní identifikátor588584
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníОбществена поръчка с предмет „ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““, се състои от ДВЕ ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция № 1 „Осигуряване на далекосъобщителни услуги чрез фиксирана телефонна мрежа от лицензиран оператор за нуждите на Агенцията за социално подпомагане и териториалните й структури“ – чрез настоящата процедура се възлага САМО предмета на обособена позиция № 1; Обособена позиция № 2 „Изграждане на кол център по проект „BG05SFPR002-2.007 „Повишаване на капацитета на служителите на Агенцията за социално подпомагане във връзка с модернизиране на системите за социална закрила - Компонент 2“ – При условията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, по целесъобразност, и тъй като прогнозната стойност на обособена позиция № 2 (до 30 421 евро), е в размер по-малък от 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката, същата ще се възложи по реда, индивидуално приложим за нея. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП ОП № 2 не е предмет на настоящата обществена поръчка.
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 64200000 Telekomunikační služby
5. Část
ČástLOT-0001
NázevОбособена позиция № 1 „Осигуряване на далекосъобщителни услуги чрез фиксирана телефонна мрежа от лицензиран оператор за нуждите на Агенцията за социално подпомагане и териториалните й структури“ – предмет на настоящата обществена поръчка
Popis„ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““ Обособена позиция № 1 „Осигуряване на далекосъобщителни услуги чрез фиксирана телефонна мрежа от лицензиран оператор за нуждите на Агенцията за социално подпомагане и териториалните й структури“ – предмет на настоящата обществена поръчка; Обществената поръчка е с обект „услуга“ и се възлага с цел: • осигуряване на пренос на глас в реално време за осъществяване на национални и международни разговори за Европейския съюз (ЕС), както в мрежата на доставчика, така и към други мобилни и фиксирани мрежи, за обикновени телефонни постове POTS и ISDN BRA постове, посочени в индикативен Списък – Приложение № 5 към документацията на обществената поръчка, съгласно технически характеристики, индивидуализирани в Техническа спецификация – Приложение № 1 към настоящата документация; • осигуряване на съвместимост на изброените услуги с оборудването на Възложителя – телефонни терминали, телефонни централи и др., с цел свързване с автоматичен вход на телефонните централи към обществена мрежа; • предоставяне на възможност за ползване и на останалите услуги, предлагани от участника, при преференциални условия по отношение на Агенция за социално подпомагане (АСП); • видът, броят и местоположението на фиксираните телефонни постове, ползвани от АСП и от нейните териториални структури към момента на откриване на процедурата за възлагане на обществена поръчка, е посочен в Списък - Приложение № 5 – неразделна част от тази документация за обществена поръчка. Възложителят си запазва правото да актуализира списъкa с фиксираните телефонни постове чрез увеличаване или намаляване на техния брой при структурна или административна промяна, или друга обективна потребност, респ. при отпадане на такава потребност; • услугите, предмет на поръчката, подробно описани в Техническата спецификация - Приложение № 1, ще се предоставят на територията на Република България; • В рамките на проект BG05SFPR002-2.007 „Повишаване на капацитета на служителите на Агенцията за социално подпомагане във връзка с модернизиране на системите за социална закрила – Компонент 2“ е планирана Дейност 1 – „Подобряване на достъпността до административни услуги чрез изграждане на единен кол център в АСП с безплатен телефон за потребителите на услуги, съответно стратегия за развитие и план за бъдещо управление. Осигуряване на свързаност на кол центъра с териториалните структури на АСП“. В тази връзка в предмета на поръчката е предвидено да се осигури разкриване и обслужване на единен безплатен телефонен номер от типа 0800ххххх, като обажданията до телефонния номер да са безплатни за потребителите на Кол центъра. Дейността е описана в Техническата спецификация - Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация по Обособена позиция № 1.
Možnosti
Popis možnostíСрокът за изпълнение на договора за обществена поръчка може да бъде удължен по предвидения в ЗОП ред при наличие на финансов ресурс. Изискването е заложено в указанията и проекта на договор на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП.
461382-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID588584
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64200000 Telekommunikation
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
461382-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung588584
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
461382-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό588584
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64200000 Υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
461382-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier588584
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
461382-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus588584
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 64200000 Telekommunikatsiooniteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
461382-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne588584
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureОбществена поръчка с предмет „ОСИГУРЯВАНЕ НА ДАЛЕКОСЪОБЩИТЕЛНИ УСЛУГИ ЧРЕЗ ФИКСИРАНА ТЕЛЕФОННА МРЕЖА ОТ ЛИЦЕНЗИРАН ОПЕРАТОР ЗА НУЖДИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ И ТЕРИТОРИАЛНИТЕ Й СТРУКТУРИ И ПРОЕКТ BG05SFPR002-2.007 „ПОВИШАВАНЕ НА КАПАЦИТЕТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С МОДЕРНИЗИРАНЕ НА СИСТЕМИТЕ ЗА СОЦИАЛНА ЗАКРИЛА – КОМПОНЕНТ 2““, се състои от ДВЕ ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ: Обособена позиция № 1 „Осигуряване на далекосъобщителни услуги чрез фиксирана телефонна мрежа от лицензиран оператор за нуждите на Агенцията за социално подпомагане и териториалните й структури“ – чрез настоящата процедура се възлага САМО предмета на обособена позиция № 1; Обособена позиция № 2 „Изграждане на кол център по проект „BG05SFPR002-2.007 „Повишаване на капацитета на служителите на Агенцията за социално подпомагане във връзка с модернизиране на системите за социална закрила - Компонент 2“ – При условията на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, по целесъобразност, и тъй като прогнозната стойност на обособена позиция № 2 (до 30 421 евро), е в размер по-малък от 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката, същата ще се възложи по реда, индивидуално приложим за нея. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП ОП № 2 не е предмет на настоящата обществена поръчка.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 64200000 Services de télécommunications
461382-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach588584
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
461382-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka588584
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 64200000 Telekomunikacijske usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
461382-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító588584
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 64200000 Távközlési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
461382-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno588584
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 64200000 Servizi di telecomunicazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
461382-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius588584
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64200000 Telekomunikacijų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
461382-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators588584
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
461382-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode588584
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
461382-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator588584
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
461382-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno588584
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 64200000 Serviços de telecomunicações
5. Lote
LoteLOT-0001
Opções
461382-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern588584
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 64200000 Servicii de telecomunicaţii
Opțiuni
461382-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor588584
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 64200000 Telekomunikačné služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
461382-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare588584
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner