See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Kompiuterinė, tinklo, programinė ir transportavimo įranga
Popis: Viešoji įstaiga CPO LT pagal Lietuvos kariuomenės įgaliojimą vykdo pirkimą dėl tarnybinių stočių, stacionariųjų, nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių, plačiaformačių spausdintuvų, vaizdo projektorių, maršrutizatorių, nepertraukiamo maitinimo šaltinių, transportavimo dėžių ir programinės įrangos įsigijimo Lietuvos kariuomenės poreikiams
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213100 Přenosné počítače
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Tarnybinė stotis Nr. 1
Popis: Tarnybinės stotys
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Tarnybinė stotis Nr. 2
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: Stacionarus kompiuteris
Popis: Stacionarūs kompiuteriai
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Popis: Nešiojamieji kompiuteriai
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Popis: Nuotolinės mobiliosios darbo vietos
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: Nešiojamasis kompiuteris
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Aukšto našumo nešiojamas kompiuteris
Popis: Aukšto našumo nešiojamieji kompiuteriai
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Apsaugotas nešiojamasis kompiuteris
Popis: Apsaugoti nešiojamieji kompiuteriai
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: Apsaugotas planšetinis kompiuteris
Popis: Apsaugoti planšetiniai kompiuteriai
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: Planšetinis kompiuteris
Popis: Planšetiniai kompiuteriai
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: Plačiaformatis rašalinis spausdintuvas
Popis: Plačiaformačiai rašaliniai spausdintuvai
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: Vaizdo projektorius
Popis: Vaizdo projektoriai
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: Maršrutizatorius Nr. 1
Popis: Maršrutizatoriai
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: Maršrutizatorius Nr. 2
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: 5G maršrutizatorius
Popis: 5G maršrutizatoriai
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Komutatorius
Popis: Komutatoriai
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: Tinklo saugumo įrenginys (ugniasienė)
Popis: Tinklo saugumo įrenginiai (ugniasienės)
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (2U)
Popis: Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (2U)
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (1U)
Popis: Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (1U)
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžė 5U
Popis: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžės 5U
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžė 2U
Popis: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžės 2U
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžė
Popis: Kompiuterinės įrangos transportavimo dėžės
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: Tarnybinės stoties programinė įranga
Popis: Tarnybinės stoties programinė įranga
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: Antivirusinė programinė įranga
Popis: Antivirusinė programinė įranga
Interní identifikátor: 25
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213100 Bærbare datamater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Tarnybinė stotis Nr. 1
Beskrivelse: Tarnybinės stotys
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Tarnybinė stotis Nr. 2
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Stacionarus kompiuteris
Beskrivelse: Stacionarūs kompiuteriai
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Beskrivelse: Nešiojamieji kompiuteriai
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Nešiojamasis kompiuteris
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Planšetinis kompiuteris
Beskrivelse: Planšetiniai kompiuteriai
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Vaizdo projektorius
Beskrivelse: Vaizdo projektoriai
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Maršrutizatorius Nr. 1
Beskrivelse: Maršrutizatoriai
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Maršrutizatorius Nr. 2
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: 5G maršrutizatorius
Beskrivelse: 5G maršrutizatoriai
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Komutatorius
Beskrivelse: Komutatoriai
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Antivirusinė programinė įranga
Beskrivelse: Antivirusinė programinė įranga
Intern ID: 25
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tarnybinės stotys
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Stacionarūs kompiuteriai
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Nešiojamieji kompiuteriai
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Planšetiniai kompiuteriai
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Vaizdo projektoriai
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Maršrutizatoriai
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: 5G maršrutizatoriai
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Komutatoriai
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Tarnybinė stotis Nr. 1
Περιγραφή: Tarnybinės stotys
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Tarnybinė stotis Nr. 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Stacionarus kompiuteris
Περιγραφή: Stacionarūs kompiuteriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Περιγραφή: Nešiojamieji kompiuteriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Nešiojamasis kompiuteris
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Planšetinis kompiuteris
Περιγραφή: Planšetiniai kompiuteriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Vaizdo projektorius
Περιγραφή: Vaizdo projektoriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Maršrutizatorius Nr. 1
Περιγραφή: Maršrutizatoriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Maršrutizatorius Nr. 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: 5G maršrutizatorius
Περιγραφή: 5G maršrutizatoriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Komutatorius
Περιγραφή: Komutatoriai
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Antivirusinė programinė įranga
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tarnybinė stotis Nr. 1
Description: Tarnybinės stotys
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Tarnybinė stotis Nr. 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Stacionarus kompiuteris
Description: Stacionarūs kompiuteriai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Description: Nešiojamieji kompiuteriai
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Nešiojamasis kompiuteris
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Planšetinis kompiuteris
Description: Planšetiniai kompiuteriai
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Vaizdo projektorius
Description: Vaizdo projektoriai
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Maršrutizatorius Nr. 1
Description: Maršrutizatoriai
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Maršrutizatorius Nr. 2
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 5G maršrutizatorius
Description: 5G maršrutizatoriai
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Komutatorius
Description: Komutatoriai
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Antivirusinė programinė įranga
Internal identifier: 25
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Tarnybinė stotis Nr. 1
Descripción: Tarnybinės stotys
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Tarnybinė stotis Nr. 2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Stacionarus kompiuteris
Descripción: Stacionarūs kompiuteriai
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Descripción: Nešiojamieji kompiuteriai
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Nešiojamasis kompiuteris
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: Planšetinis kompiuteris
Descripción: Planšetiniai kompiuteriai
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Vaizdo projektorius
Descripción: Vaizdo projektoriai
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Maršrutizatorius Nr. 1
Descripción: Maršrutizatoriai
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Maršrutizatorius Nr. 2
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: 5G maršrutizatorius
Descripción: 5G maršrutizatoriai
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Komutatorius
Descripción: Komutatoriai
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: Antivirusinė programinė įranga
Identificador interno: 25
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Tarnybinė stotis Nr. 1
Kirjeldus: Tarnybinės stotys
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Tarnybinė stotis Nr. 2
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Stacionarus kompiuteris
Kirjeldus: Stacionarūs kompiuteriai
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Kirjeldus: Nešiojamieji kompiuteriai
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Nešiojamasis kompiuteris
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Planšetinis kompiuteris
Kirjeldus: Planšetiniai kompiuteriai
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Vaizdo projektorius
Kirjeldus: Vaizdo projektoriai
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Maršrutizatorius Nr. 1
Kirjeldus: Maršrutizatoriai
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Maršrutizatorius Nr. 2
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: 5G maršrutizatorius
Kirjeldus: 5G maršrutizatoriai
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Komutatorius
Kirjeldus: Komutatoriai
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
Ilmoituksen nimi: Tarnybinė stotis Nr. 1
Kuvaus: Tarnybinės stotys
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Tarnybinė stotis Nr. 2
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: Stacionarus kompiuteris
Kuvaus: Stacionarūs kompiuteriai
Sisäinen tunniste: 3
Kuvaus: Nešiojamieji kompiuteriai
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Ilmoituksen nimi: Nešiojamasis kompiuteris
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 10
Ilmoituksen nimi: Planšetinis kompiuteris
Kuvaus: Planšetiniai kompiuteriai
Sisäinen tunniste: 11
Sisäinen tunniste: 12
Ilmoituksen nimi: Vaizdo projektorius
Kuvaus: Vaizdo projektoriai
Sisäinen tunniste: 13
Ilmoituksen nimi: Maršrutizatorius Nr. 1
Kuvaus: Maršrutizatoriai
Sisäinen tunniste: 14
Ilmoituksen nimi: Maršrutizatorius Nr. 2
Sisäinen tunniste: 15
Ilmoituksen nimi: 5G maršrutizatorius
Kuvaus: 5G maršrutizatoriai
Sisäinen tunniste: 16
Ilmoituksen nimi: Komutatorius
Kuvaus: Komutatoriai
Sisäinen tunniste: 17
Sisäinen tunniste: 18
Sisäinen tunniste: 19
Sisäinen tunniste: 20
Sisäinen tunniste: 21
Sisäinen tunniste: 22
Sisäinen tunniste: 23
Sisäinen tunniste: 24
Kuvaus: Antivirusinė programinė įranga
Sisäinen tunniste: 25
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Tarnybinė stotis Nr. 1
Cur síos: Tarnybinės stotys
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Tarnybinė stotis Nr. 2
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Stacionarus kompiuteris
Cur síos: Stacionarūs kompiuteriai
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Cur síos: Nešiojamieji kompiuteriai
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Nešiojamasis kompiuteris
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Planšetinis kompiuteris
Cur síos: Planšetiniai kompiuteriai
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Vaizdo projektorius
Cur síos: Vaizdo projektoriai
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Maršrutizatorius Nr. 1
Cur síos: Maršrutizatoriai
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Maršrutizatorius Nr. 2
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: 5G maršrutizatorius
Cur síos: 5G maršrutizatoriai
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Komutatorius
Cur síos: Komutatoriai
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Antivirusinė programinė įranga
Aitheantóir inmheánach: 25
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Tarnybinė stotis Nr. 1
Opis: Tarnybinės stotys
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Tarnybinė stotis Nr. 2
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Stacionarus kompiuteris
Opis: Stacionarūs kompiuteriai
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Opis: Nešiojamieji kompiuteriai
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Nešiojamasis kompiuteris
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Planšetinis kompiuteris
Opis: Planšetiniai kompiuteriai
Interna identifikacijska oznaka: 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Vaizdo projektorius
Opis: Vaizdo projektoriai
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Maršrutizatorius Nr. 1
Opis: Maršrutizatoriai
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Maršrutizatorius Nr. 2
Interna identifikacijska oznaka: 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: 5G maršrutizatorius
Opis: 5G maršrutizatoriai
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Komutatorius
Opis: Komutatoriai
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Antivirusinė programinė įranga
Opis: Antivirusinė programinė įranga
Interna identifikacijska oznaka: 25
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30213100 Hordozható számítógépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Tarnybinė stotis Nr. 1
Leírás: Tarnybinės stotys
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Tarnybinė stotis Nr. 2
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Stacionarus kompiuteris
Leírás: Stacionarūs kompiuteriai
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Leírás: Nešiojamieji kompiuteriai
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: Nešiojamasis kompiuteris
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: Apsaugotas planšetinis kompiuteris
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: Planšetinis kompiuteris
Leírás: Planšetiniai kompiuteriai
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: Vaizdo projektorius
Leírás: Vaizdo projektoriai
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: Maršrutizatorius Nr. 1
Leírás: Maršrutizatoriai
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: Maršrutizatorius Nr. 2
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: 5G maršrutizatorius
Leírás: 5G maršrutizatoriai
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: Komutatorius
Leírás: Komutatoriai
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: Antivirusinė programinė įranga
Leírás: Antivirusinė programinė įranga
Belső azonosító: 25
461434-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloTarnybinė stotis Nr. 1
DescrizioneTarnybinės stotys
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
TitoloTarnybinė stotis Nr. 2
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
TitoloStacionarus kompiuteris
DescrizioneStacionarūs kompiuteriai
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
TitoloNešiojamasis kompiuteris Nr. 2
DescrizioneNešiojamieji kompiuteriai
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
TitoloNešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
TitoloNuotolinė mobilioji darbo vieta
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
TitoloNešiojamasis kompiuteris
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
Identificativo interno9
LottoLOT-0010
Identificativo interno10
LottoLOT-0011
TitoloPlanšetinis kompiuteris
DescrizionePlanšetiniai kompiuteriai
Identificativo interno11
LottoLOT-0012
Identificativo interno12
LottoLOT-0013
TitoloVaizdo projektorius
DescrizioneVaizdo projektoriai
Identificativo interno13
LottoLOT-0014
TitoloMaršrutizatorius Nr. 1
DescrizioneMaršrutizatoriai
Identificativo interno14
LottoLOT-0015
TitoloMaršrutizatorius Nr. 2
Identificativo interno15
LottoLOT-0016
Titolo5G maršrutizatorius
Descrizione5G maršrutizatoriai
Identificativo interno16
LottoLOT-0017
TitoloKomutatorius
DescrizioneKomutatoriai
Identificativo interno17
LottoLOT-0018
Identificativo interno18
LottoLOT-0019
Identificativo interno19
LottoLOT-0020
Identificativo interno20
LottoLOT-0021
Identificativo interno21
LottoLOT-0022
Identificativo interno22
LottoLOT-0023
Identificativo interno23
LottoLOT-0024
Identificativo interno24
LottoLOT-0025
TitoloAntivirusinė programinė įranga
Identificativo interno25
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Tarnybinė stotis Nr. 1
Aprašymas: Tarnybinės stotys
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Tarnybinė stotis Nr. 2
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Stacionarus kompiuteris
Aprašymas: Stacionarūs kompiuteriai
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Aprašymas: Nešiojamieji kompiuteriai
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Nešiojamasis kompiuteris
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Planšetinis kompiuteris
Aprašymas: Planšetiniai kompiuteriai
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Vaizdo projektorius
Aprašymas: Vaizdo projektoriai
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Maršrutizatorius Nr. 1
Aprašymas: Maršrutizatoriai
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Maršrutizatorius Nr. 2
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: 5G maršrutizatorius
Aprašymas: 5G maršrutizatoriai
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Komutatorius
Aprašymas: Komutatoriai
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Tarnybinė stotis Nr. 1
Deskrizzjoni: Tarnybinės stotys
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Tarnybinė stotis Nr. 2
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Stacionarus kompiuteris
Deskrizzjoni: Stacionarūs kompiuteriai
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Deskrizzjoni: Nešiojamieji kompiuteriai
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Nešiojamasis kompiuteris
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Planšetinis kompiuteris
Deskrizzjoni: Planšetiniai kompiuteriai
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Vaizdo projektorius
Deskrizzjoni: Vaizdo projektoriai
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Maršrutizatorius Nr. 1
Deskrizzjoni: Maršrutizatoriai
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Maršrutizatorius Nr. 2
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Titlu: 5G maršrutizatorius
Deskrizzjoni: 5G maršrutizatoriai
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Komutatorius
Deskrizzjoni: Komutatoriai
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Titlu: Antivirusinė programinė įranga
Identifikatur intern: 25
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Tarnybinė stotis Nr. 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Tarnybinė stotis Nr. 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Stacionarus kompiuteris
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 2
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Nešiojamasis kompiuteris Nr. 3
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Nuotolinė mobilioji darbo vieta
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Nešiojamasis kompiuteris
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Planšetinis kompiuteris
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Vaizdo projektorius
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Maršrutizatorius Nr. 1
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Maršrutizatorius Nr. 2
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 5G maršrutizatorius
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Komutatorius
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Antivirusinė programinė įranga
Wewnętrzny identyfikator: 25
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213100 Computadores portáteis
Descrição: Tarnybinės stotys
Descrição: Stacionarūs kompiuteriai
Descrição: Nešiojamieji kompiuteriai
Descrição: Planšetiniai kompiuteriai
Descrição: Vaizdo projektoriai
Descrição: Maršrutizatoriai
Descrição: 5G maršrutizatoriai
Descrição: Komutatoriai
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213100 Computere portabile
Descriere: Tarnybinės stotys
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Descriere: Stacionarūs kompiuteriai
Identificator intern: 3
Descriere: Nešiojamieji kompiuteriai
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Descriere: Planšetiniai kompiuteriai
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Descriere: Vaizdo projektoriai
Identificator intern: 13
Descriere: Maršrutizatoriai
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Descriere: 5G maršrutizatoriai
Identificator intern: 16
Descriere: Komutatoriai
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Identificator intern: 22
Identificator intern: 23
Identificator intern: 24
Identificator intern: 25
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213100 Prenosni računalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25