461488-2026 - Zadávání
Bulharsko – Výstavba silnic – „ИНЖЕНЕРИНГ – изготвяне на инвестиционен проект, упражняване на авторски надзор и изпълнение на строително-монтажни дейности във връзка с реализацията на обект: „Благоустрояване на улици, изграждане на водопровод и канализация в К.Р. 507 по КККР на с. Хрищени (БИВШЕ АТЗ)“
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Název„ИНЖЕНЕРИНГ – изготвяне на инвестиционен проект, упражняване на авторски надзор и изпълнение на строително-монтажни дейности във връзка с реализацията на обект: „Благоустрояване на улици, изграждане на водопровод и канализация в К.Р. 507 по КККР на с. Хрищени (БИВШЕ АТЗ)“
PopisС проектното решение се цели извършване на пълен ремонт на посочените участъци като се подобрят надлъжните и напречни наклони, носимоспособността на пътната конструкция, отводняването от повърхностни води. Да се изготви геодезическо заснемане. Да се изготви подробен трасировъчен чертеж, координатен регистър. Подмяна и реконструкция на Уличното осветление с енергоспестяващи осветителни тела. Отводняване на улицата от повърхностите дъждовни води. Категория на строежа: Съгласно Наредба №1 от 30.07.2003 год. за номенклатурата на видовете строежи, обекта е: трета категория Общата цел на настоящата обществена поръчка е изграждане на транспортна инфраструктура за осигуряване на достъп до бъдещи и настоящи производствени обекти, изграждане на водоправод и канализация. Обектът е на територията на бившето промишлено предприятие за производство на азотни торове в разположено на изток от град Стара Загора. Територията на АТЗ граничи на север с републикански път II-66, на запад с общински път за с. Калитиново, а на изток и юг с полски пътища и земеделски територии. На територията на площадката се предвижда изграждането на 14 улици и 11 тупика, с приблизителна дължина 7900 метра.  НАДЛЪЖЕН ПРОФИЛ При нивелетното решение на улицата да се постигне плавност и най-добър ефект при съчетавание на елементите на пътя в план и профил. Вертикалните криви да целят максимално близко вписване на проектната нивелета към съществуващия терен. Нивелетата да се съобрази с околното застрояване.  НАПРЕЧНИ ПРОФИЛИ Напречните наклони следва да са двустранни и едностранни. • Да се предвиди конструкция за „средно“ движение: • Плътен асфалтобетон тип А - 4см, Е=1200MPa • Неплътен асфалтобетон АС16 /биндер/ или еквивалент - 4см, Е=1000MРa • Битумизиран трошен камък АС 31.5, осн.А - 8см, Е=800MРa • Трошен камък от скален материал с подбрана зърнометрия, фр.0/63 - 41см, Е=350Mpa • Насип от материал група А-1 – 25см – Еo=30MPa • Нетъкан иглонабит геотекстил или еквивалент Част „ВиК“  Водопроводна мрежа Предвижда се изграждане на водопроводна мрежа чрез полагане в траншеен изкоп на тръби с обща дължина 7130м и диаметри както следва: DN 160 мм – L= 1923,53 м DN 140 мм – L= 4206,24 м DN 110 мм – L= 646,48 м DN 90 мм – L= 288,00 м DN 63 мм – L= 432,00 м Предвижда се изграждане на канализационна мрежа за дъждовни води с обща дължина 7780 м, която ще отвежда дъждовните водни количества от улиците. Канализацията да се изпълни от тръби РР (полипропилен гофриран), SN≥8 kN/m2, за диаметри: DN/OD 315mm и 400mm; и DN/ID 500;600 mm положени в пясъчен кожух. Заустването на канализацията да се изпълни в съществуващ отводнителен канал или в системи за инфилтриране на дъждовни води. Подробно описание на предвидените за изпълнение дейности се съдържа в заданието за проектиране и Техническата спецификация.
Interní identifikátor572680
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 45232150 Práce vztahující se k vodovodnímu potrubí, 45232130 Stavební práce vztahující se k dešťovému potrubí
5. Část
ČástLOT-0001
PopisС проектното решение се цели извършване на пълен ремонт на посочените участъци като се подобрят надлъжните и напречни наклони, носимоспособността на пътната конструкция, отводняването от повърхностни води. Да се изготви геодезическо заснемане. Да се изготви подробен трасировъчен чертеж, координатен регистър. Подмяна и реконструкция на Уличното осветление с енергоспестяващи осветителни тела. Отводняване на улицата от повърхностите дъждовни води. Категория на строежа: Съгласно Наредба №1 от 30.07.2003 год. за номенклатурата на видовете строежи, обекта е: трета категория Общата цел на настоящата обществена поръчка е изграждане на транспортна инфраструктура за осигуряване на достъп до бъдещи и настоящи производствени обекти, изграждане на водоправод и канализация. Обектът е на територията на бившето промишлено предприятие за производство на азотни торове в разположено на изток от град Стара Загора. Територията на АТЗ граничи на север с републикански път II-66, на запад с общински път за с. Калитиново, а на изток и юг с полски пътища и земеделски територии.
461488-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID572680
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 45232150 Arbejder i forbindelse med vanddistributionsledninger, 45232130 Anlægsarbejde: regnvandsledninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
461488-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung572680
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
461488-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
Internal identifier572680
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 45232150 Works related to water-distribution pipelines, 45232130 Storm-water piping construction work
5. Lot
LotLOT-0001
461488-2026 - Licitación
Bulgaria – Trabajos de construcción de carreteras – „ИНЖЕНЕРИНГ – изготвяне на инвестиционен проект, упражняване на авторски надзор и изпълнение на строително-монтажни дейности във връзка с реализацията на обект: „Благоустрояване на улици, изграждане на водопровод и канализация в К.Р. 507 по КККР на с. Хрищени (БИВШЕ АТЗ)“
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno572680
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 45232150 Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua, 45232130 Trabajos de construcción de canalizaciones de aguas pluviales
5. Lote
LoteLOT-0001
461488-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus572680
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233120 Teeehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 45232150 Vesivarustustorudega seotud tööd, 45232130 Vihmaveetorustike ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
461488-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne572680
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45233120 Travaux de construction de routes
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 45232150 Travaux relatifs aux conduites d'alimentation en eau, 45232130 Travaux de construction de canalisations d'eaux pluviales
461488-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach572680
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
461488-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka572680
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 45232150 Radovi u vezi s cjevovodima za distribuciju vode, 45232130 Građevinski radovi na cjevovodu za oborinsku vodu
5. Grupa
GrupaLOT-0001
461488-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító572680
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233120 Közút építése
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka, 45232130 Esővízcsatorna építése
5. Rész
RészLOT-0001
461488-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq – „ИНЖЕНЕРИНГ – изготвяне на инвестиционен проект, упражняване на авторски надзор и изпълнение на строително-монтажни дейности във връзка с реализацията на обект: „Благоустрояване на улици, изграждане на водопровод и канализация в К.Р. 507 по КККР на с. Хрищени (БИВШЕ АТЗ)“
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern572680
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 45232150 Xogħlijiet relatati mal-linji tal-pajpijiet tad-distrubuzzjoni ta’ l-ilma, 45232130 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' katusi għall-għargħar
5. Lott
LottLOT-0001
461488-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator572680
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody, 45232130 Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
461488-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 45232150 Obras relacionadas com condutas para abastecimento de água, 45232130 Construção de condutas para águas pluviais
461488-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator572680
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode, 45232130 Gradbena dela na cevovodih za deževnico
5. Sklop
SklopLOT-0001