2. Řízení
Řízení
Název: Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028
Popis: Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028
Interní identifikátor: JN-76208
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38421100 Vodoměry
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 506589
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76208
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38421100 Vandmålere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 506589
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76208
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506589
Internal identifier: JN-76208
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38421100 Water meters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 506589
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76208
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38421100 Veemõõtjad
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 506589
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76208
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38421100 Vesimittarit
Sisäinen tunniste: 506589
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76208
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38421100 Compteurs à eau
Identifiant interne: 506589
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76208
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 506589
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76208
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38421100 Vízmérő órák
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 506589
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76208
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38421100 Vandens skaitikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 506589
Iekšējais identifikators: JN-76208
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38421100 Ūdens skaitītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 506589
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76208
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38421100 Arloġġi ta' l-ilma
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 506589
461557-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeJN-76208
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38421100 Watermeters
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode506589
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-76208
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38421100 Wodomierze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 506589
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76208
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38421100 Contoare de apă
Identificator intern: 506589
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76208
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38421100 Vodomery
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 506589
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76208
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38421100 Števci za vodo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 506589
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-76208
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38421100 Vattenmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 506589