2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa serwera
Popis: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera, wyszczególnionego w załączniku nr 2 do SWZ, zwanego dalej „sprzętem”. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (tj. nie starszy niż z 2025r.), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 2) Zakres zamówienia obejmuje również dostarczenie sprzętu do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, a także 5 letnią subskrypcję dla oprogramowania dostarczonego wraz ze sprzętem, dostęp do portalu serwisowego producenta, dostęp do wiedzy i informacji technicznych dotyczących oferowanego sprzętu i jego systemu, a także przeprowadzenie szkolenia dla 5 osób zespołu IT z zakresu administracji dostarczonego Przedmiotu zamówienia. 3) Oprogramowanie będące elementem przedmiotu zamówienia nie może naruszać przepisów prawa, prawem chronionych dóbr osobistych lub majątkowych osób trzecich ani też praw na dobrach niematerialnych, w szczególności praw autorskich, praw pokrewnych, praw z rejestracji wzorów przemysłowych oraz praw ochronnych na znaki towarowe. 4) Termin realizacji zamówienia – do 60 dni od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający przekaże Wykonawcy zamówienie w maksymalnym terminie do 30 dni od daty zawarcia umowy. 5) Wymagany minimalny termin gwarancji na sprzęt wraz z dyskami: 60 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 6) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Dział Administracji Sieci i Usług Sieciowych, ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice. 7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 8) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 9) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych.
Interní identifikátor: DZP.382.2.9.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: 1) Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/. Szczegóły dotyczące zasad komunikacji zawarto w rozdz. VIII SWZ. 3) Wykonawca może złożyć w postępowaniu tylko jedną ofertę.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48820000 Servery
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa serwera
Intern ID: DZP.382.2.9.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP.382.2.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa serwera
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP.382.2.9.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Title: Dostawa serwera
Internal identifier: DZP.382.2.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa serwera
Identificador interno: DZP.382.2.9.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dostawa serwera
Sisemine tunnus: DZP.382.2.9.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dostawa serwera
Sisäinen tunniste: DZP.382.2.9.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa serwera
Aitheantóir inmheánach: DZP.382.2.9.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa serwera
Interna identifikacijska oznaka: DZP.382.2.9.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dostawa serwera
Iekšējais identifikators: DZP.382.2.9.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa serwera
Wewnętrzny identyfikator: DZP.382.2.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
2. Procedură
Procedură
Titlu: Dostawa serwera
Identificator intern: DZP.382.2.9.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP.382.2.9.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001