2. Řízení
Řízení
Název: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 15 mln zł.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia kredytu długoterminowego do wysokości 15 000 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Bystrzyca Kłodzka oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów. 2. Szczegółowe warunki zamówienia: 2.1. Okres kredytowania – od dnia zawarcia umowy do dnia 31 grudnia 2041 r., 2.2. Wypłata kredytu nastąpi transzami w terminie do dnia 30 grudnia 2026 r. - na podstawie dyspozycji Zamawiającego (wysłanej drogą elektroniczną) wysłanej w terminie nie późniejszym niż dwa dni od dnia przesłania dyspozycji uruchomienia transzy kredytu, 2.3. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania całości postawionego do jego dyspozycji kredytu do dnia 30.12.2026 roku, bez podania przyczyn, a wykonawca nie będzie pobierał żadnych opłat i prowizji z tego tytułu . W przypadku zaistnienia takiej sytuacji do umowy zostanie sporządzony aneks. Zamawiający wskazuje, iż minimalna kwota kredytu, która zostanie uruchomiona to 2 000 000,00 zł.
Interní identifikátor: FN.271.6.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66113000 Poskytování úvěrů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: FN.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: FN.271.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: FN.271.6.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66113000 Servicios de concesión de crédito
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: FN.271.6.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66113000 Krediteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: FN.271.6.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66113000 Luotonantopalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: FN.271.6.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66113000 Services de concession de crédit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: FN.271.6.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: FN.271.6.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66113000 Usluge odobravanja kredita
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: FN.271.6.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66113000 Hitelnyújtási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: FN.271.6.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66113000 Servizi di concessione di credito
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: FN.271.6.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66113000 Kredito teikimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: FN.271.6.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66113000 Servizzi ta' l-għoti ta' kreditu
5. Lott
Lott: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: FN.271.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
461674-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de concessão de crédito – Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 15 mln zł.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoFN.271.6.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 66113000 Serviços de concessão de crédito
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: FN.271.6.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66113000 Servicii de acordare de credit
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: FN.271.6.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66113000 Storitve odobravanja kreditov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: FN.271.6.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66113000 Kreditgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001