Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50324100 Údržba systémů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Další informace: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje, Središnja služba, A. Mihanovića 3, 10000 Zagreb.
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50324100 Vedligeholdelse af systemer
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Fornyelse
461766-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Systemwartung – Usluga održavanja EMC sustava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsluga održavanja EMC sustava
BeschreibungOpis predmeta nabave je Usluga održavanja EMC sustava sukladno detaljnom opisu koji je definiran u pripadajućoj tehničkoj specifikaciji.
Interne KennungV-10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
LosLOT-0000
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50324100 Υπηρεσίες συντήρησης συστημάτων
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Χώρα: Κροατία
Εκτιμώμενη διάρκεια
461766-2026 - Competition
Croatia – System maintenance services – Usluga održavanja EMC sustava
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsluga održavanja EMC sustava
Internal identifierV-10/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50324100 System maintenance services
5. Lot
LotLOT-0000
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50324100 Servicios de mantenimiento de sistemas
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
País: Croacia
Duración estimada
461766-2026 - Hange
Horvaatia – Süsteemihooldusteenused – Usluga održavanja EMC sustava
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriUsluga održavanja EMC sustava
Sisemine tunnusV-10/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusOtvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50324100 Süsteemihooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
461766-2026 - Kilpailu
Kroatia – Järjestelmän ylläpito – Usluga održavanja EMC sustava
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiUsluga održavanja EMC sustava
Sisäinen tunnisteV-10/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteetOtvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50324100 Järjestelmän ylläpito
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50324100 System maintenance services
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Fad measta
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50324100 Usluge održavanja sustava
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
461766-2026 - Verseny
Horvátország – Rendszer-karbantartási szolgáltatások – Usluga održavanja EMC sustava
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímUsluga održavanja EMC sustava
Belső azonosítóV-10/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50324100 Rendszer-karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0000
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50324100 Servizi di manutenzione di sistemi
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Durata stimata
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50324100 Sistemos priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Numatomas galiojimas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50324100 Sistēmu uzturēšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Valsts: Horvātija
Paredzamais ilgums
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50324100 Servizzi tal-manutenzjoni tas-sistemi
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Pajjiż: Il-Kroazja
Tul ta’ żmien stmat
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50324100 Serviços de manutenção de sistemas
Local de execução
País: Croácia
Duração estimada
461766-2026 - Súťaž
Chorvátsko – Údržba systémov – Usluga održavanja EMC sustava
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
NázovUsluga održavanja EMC sustava
Interný identifikátorV-10/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuOtvoreni postupak
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50324100 Údržba systémov
5. Časť
ČasťLOT-0000
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50324100 Storitve vzdrževanja sistemov
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje