462170-2026 - Zadávání
Polsko – Stavební práce – Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ul. Grottgera 10a w Słupsku w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
NázevTermomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ul. Grottgera 10a w Słupsku w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, zlokalizowanej przy ulicy Grottgera 10a, w zakresie określonym w dokumentacji projektowej oraz opisie przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ wraz z załącznikami. 3. Na realizację niniejszego zamówienia Miasto Słupsk uzyskało dofinansowanie ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz budżetu Państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Miast. Nazwa Projektu: „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”.
Interní identifikátorZP.261.24.2026.ZP4
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45421100 Instalace a montáž dveří a oken a souvisejících výrobků, 45421000 Stavební zámečnictví, 45262100 Lešenářské práce, 45321000 Tepelné izolace, 45410000 Omítací práce, 45111100 Demoliční práce, 45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45320000 Izolační práce, 45261210 Pokládka střešních krytin, 45111220 Odklízení sutě, 90511000 Sběr odpadu, 45233200 Různé povrchové práce, 45233260 Výstavba cest pro pěší, 45262311 Betonářské stavební práce, 45430000 Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn, 44232000 Dřevěné střešní nosníky, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45331110 Instalace a montáž kotlů, 45332200 Instalace a montáž vodovodních rozvodů, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
5. Část
ČástLOT-0001
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, zlokalizowanej przy ulicy Grottgera 10a, w zakresie określonym w dokumentacji projektowej oraz opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zakres robót obejmuje m.in.: 1) docieplenie ścian i fundamentów; 2) docieplenie stropodachów; 3) wymiana stolarki zewnętrznej i świetlików; 4) przebudowa tarasu i schodów zewnętrznych; 5) wymiana instalacji c.o., c.t., c.w.u. i wentylacji; 6) wymiana oświetlenia wewnętrznego (z wyłączeniem pomieszczeń oznaczonych w dokumentacji projektowej nr 0.42, 0.43, 0.45 i 0.46), instalacji odgromowej; 7) budowa instalacji fotowoltaicznej; 8) system zarządzania energią. 3. Szczegółowy opis robót budowlanych został opisany w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 13 do SWZ) i dokumentacji projektowej pn. „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ul. Artura Grottgera 10a w Słupsku”, w tym: projekt wykonawczy - branża budowlana, projekt wykonawczy - branża sanitarna, projekt wykonawczy - branża elektryczna oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót zwana dalej „STWiOR”, które stanowią załącznik nr 12 do SWZ. 4. Przyjmuje się tolerancję ±5% dla oferowanego urządzenia w stosunku do wymiarów urządzeń określonych w dokumentacji projektowej i STWiOR. 5. Wykonawca w Załączniku nr 1 do SWZ tj. w Formularzu Oferty winien przedstawić ofertę z podziałem na poniższe elementy składowe: 1) termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ul. Grottgera 10a w Słupsku (z wyłączeniem instalacji fotowoltaicznej oraz białego montażu), 2) budowa instalacji fotowoltaicznej, 3) zakup i montaż białego montażu. 6. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany zgodnie z art. 103 ust. 1 Ustawy za pomocą dokumentacji projektowej oraz STWiOR, które stanowią załączniki do SWZ. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisanymi w dokumentacji projektowej, STWIOR za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. 7. W przypadku rozbieżności między STWiOR a dokumentacją projektową, dokumentem nadrzędnym jest dokumentacja projektowa. 8. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego robót. Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny ofert i będzie oceniany zgodnie z zasadami wskazanymi w SWZ. 9.Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia rękojmi na wykonany przedmiot niniejszego zamówienia na okres 60 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego robót. 10.Zamawiający nie wymaga przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych robót budowlanych, dostaw lub usług z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub opisie kryteriów oceny ofert, lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia. 11. Pozostałe warunki realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy wskazane są w SWZ oraz projekcie umowy (zał. nr 11 do SWZ).
Možnosti
Popis možnostíZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.261.24.2026.ZP4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45421100 Installation of doors and windows and related components, 45421000 Joinery work, 45262100 Scaffolding work, 45321000 Thermal insulation work, 45410000 Plastering work, 45111100 Demolition work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45400000 Building completion work, 45320000 Insulation work, 45261210 Roof-covering work, 45111220 Scrub-removal work, 90511000 Refuse collection services, 45233200 Various surface works, 45233260 Pedestrian ways construction work, 45262311 Concrete carcassing work, 45430000 Floor and wall covering work, 44232000 Timber roof trusses, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45331110 Boiler installation work, 45332200 Water plumbing work, 45331100 Central-heating installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.261.24.2026.ZP4
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45421100 Uste ja akende ning nendega seotud osade paigaldamine, 45421000 Tisleritööd, 45262100 Tellingute tegemine, 45321000 Soojusisolatsioonitööd, 45410000 Krohvimistööd, 45111100 Lammutustööd, 45111200 Ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45320000 Isolatsioonitööd, 45261210 Katusekatmistööd, 45111220 Võsast puhastamise tööd, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 45233200 Mitmesugused pindamistööd, 45233260 Kõnniteede ehitustööd, 45262311 Betoonsõrestikutööd, 45430000 Põranda- ja seinakattetööd, 44232000 Puidust katusefermid, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45331110 Kuumaveekatla paigaldustööd, 45332200 Vesivarustuse torutööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45331000 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.261.24.2026.ZP4
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.261.24.2026.ZP4
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45421100 Montáž dverí a okien a súvisiacich súčastí, 45421000 Stolárske práce, 45262100 Lešenárske práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45410000 Omietkarské práce, 45111100 Demolačné práce, 45111200 Úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45320000 Izolačné práce, 45261210 Pokrývačské práce, 45111220 Práce pri odstraňovaní následkov premývania, 90511000 Služby na zber odpadu, 45233200 Rôzne práce vrchnej stavby, 45233260 Stavebné práce na stavbe ciest pre chodcov, 45262311 Betonárske práce hrubej stavby, 45430000 Obkladanie stien a kladenie dlažbových krytín, 44232000 Drevené krovy, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45331110 Inštalovanie kotlov, 45332200 Práca na vodovodnom domovom potrubí, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti: