Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Opolski (PL524)
Země: Polsko
Další informace: Szczegółowe informacje w zakresie miejsca realizacji zostały zawarte w dokumentach zamówienia.
Obecné informace
462362-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Reparations- og vedligeholdelsestjenester – Remont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelRemont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
BeskrivelsePrzedmiotem zmówienia jest remont uszczelnień zespołów dławicowych wałów napędowych klap jazów Hydrowęzła Opole tj. jazu na Odrze. 1. Prace należy zrealizować na podstawie: 1) wymogów SWZ wraz z projektowanymi postanowieniami umowy, 2) zasad wiedzy technicznej, 3) obowiązujących przepisów i norm, w zgodzie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. 2. Wizja w terenie: Zaleca się, aby Wykonawca przed przygotowaniem oferty dokonał wizji lokalnej i wyjaśnił ewentualne wątpliwości poprzez zadanie pytań związanych z realizacją zamówienia. 3. Minimalny okres gwarancji zamówienia wymagany przez Zamawiającego wynosi: 24 miesiące. Okres gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. 4. opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Intern IDC.ROZ.270.2.111.2026.MB
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePrzedmiotem zmówienia jest remont uszczelnień zespołów dławicowych wałów napędowych klap jazów Hydrowęzła Opole tj. jazu na Odrze. 1. Prace należy zrealizować na podstawie: 1) wymogów SWZ wraz z projektowanymi postanowieniami umowy, 2) zasad wiedzy technicznej, 3) obowiązujących przepisów i norm, w zgodzie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. 2. Wizja w terenie: Zaleca się, aby Wykonawca przed przygotowaniem oferty dokonał wizji lokalnej i wyjaśnił ewentualne wątpliwości poprzez zadanie pytań związanych z realizacją zamówienia. 3. Minimalny okres gwarancji zamówienia wymagany przez Zamawiającego wynosi: 24 miesiące. Okres gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Opolski (PL524)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Opolski (PL524)
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Opolski (PL524)
Maa: Puola
Yleistä tietoa
462362-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de réparation et d'entretien – Remont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneC.ROZ.270.2.111.2026.MB
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
5. Lot
LotLOT-0001
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Opolski (PL524)
Tír: An Pholainn
Eolas ginearálta
462362-2026 - Verseny
Lengyelország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Remont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóC.ROZ.270.2.111.2026.MB
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Opolski (PL524)
Paese: Polonia
Informazioni generali
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Opolski (PL524)
Valsts: Polija
Vispārīga informācija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Opolski (PL524)
Pajjiż: Il-Polonja
Informazzjoni ġenerali
462362-2026 - Mededinging
Polen – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Remont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeC.ROZ.270.2.111.2026.MB
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
462362-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de reparação e manutenção – Remont dławic klap na jazach hydrowęzła Opole
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoC.ROZ.270.2.111.2026.MB
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50000000 Serviços de reparação e manutenção
5. Lote
LoteLOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Splošne informacije
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Opolski (PL524)
Allmänna upplysningar