2. Řízení
Řízení
Název: SERVIZIO DI TESORERIA, DI CASSA E SERVIZIO DI TRASPORTO E CONTAZIONE VALORI
Popis: SERVIZIO DI TESORERIA, DI CASSA E SERVIZIO DI TRASPORTO E CONTAZIONE VALORI
Interní identifikátor: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66600000 Řízení rizik, hotovosti a likvidity
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66600000 Finansforvaltning og likviditetsstyring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66600000 Finanzen und Liquiditätssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66600000 Υπηρεσίες διαχείρισης κεφαλαίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66600000 Treasury services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66600000 Rahastopalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66600000 Services de trésorerie
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66600000 Usluge riznice
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66600000 Servizi di tesoreria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66600000 Kases pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66600000 Servizzi tat-teżor
5. Lott
Lott: LOT-0001
462371-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeDEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66600000 Kasdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66600000 Usługi skarbowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66600000 Serviços de tesouraria
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66600000 Servicii de trezorerie
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66600000 Pokladničné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66600000 Storitve zakladništva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66600000 Finansförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001