2. Řízení
Řízení
Název: Raamovereenkomst voor het leveren van papieren zakken voor de inzameling van GFT
Popis: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van papieren zakken voor de inzameling van GFT, en dit voor de looptijd van 48 maanden. Het betreft papieren zakken voor GFT-inzameling van 8 liter, 500.000 eenheden per jaar, oftewel ± 6.250 bundels alsook papieren zakken voor GFT-inzameling van 120 liter, 100.000 eenheden per jaar, oftewel ± 20.000 bundels. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg is, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK Afvalbeheer op basis van onderhavig bestek, de aanbestedende overheid vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De opdracht is opgedeeld in twee percelen: -Perceel 1: “Papieren zakken voor GFT-inzameling van 8 liter” -Perceel 2: “Papieren zakken voor GFT-inzameling van 120 liter” Leveringsplaats: Milieubedrijf Olen/Geel Hagelberg 10 2250 Olen Telefoon :014 53 55 29
Interní identifikátor: IOKA2026 - 02 – papieren zakken
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33772000 Papírové výrobky na jedno použití
Další klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady, 77120000 Kompostovací služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: IOKA2026 - 02 – papieren zakken - 8 liter
Popis: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van papieren zakken voor de inzameling van GFT, en dit voor de looptijd van 48 maanden. Het betreft papieren zakken voor GFT-inzameling van 8 liter, 500.000 eenheden per jaar, oftewel ± 6.250 bundels. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg is, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK Afvalbeheer op basis van onderhavig bestek, de aanbestedende overheid vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. Leveringsplaats: Milieubedrijf Olen/Geel Hagelberg 10 2250 Olen Telefoon: 014 53 55 29
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: IOKA2026 - 02 – papieren zakken - 120 liter
Popis: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van papieren zakken voor de inzameling van GFT, en dit voor de looptijd van 48 maanden. Het betreft papieren zakken voor GFT-inzameling van 120 liter, 100.000 eenheden per jaar, oftewel ± 20.000 bundels. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg is, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK Afvalbeheer op basis van onderhavig bestek, de aanbestedende overheid vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. Leveringsplaats: Milieubedrijf Olen/Geel Hagelberg 10 2250 Olen Telefoon: 014 53 55 29
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33772000 Engangsprodukter af papir
Supplerende klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald, 77120000 Kompostering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 77120000 Kompostierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IOKA2026 - 02 – papieren zakken
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33772000 Χάρτινα είδη μιας χρήσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα, 77120000 Υπηρεσίες παραγωγής οργανικού λιπάσματος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33772000 Disposable paper products
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 77120000 Composting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33772000 Productos desechables de papel
Clasificación adicional (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos, 77120000 Servicios de producción de compost
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33772000 Pabertooted ühekordseks kasutamiseks
Täiendav liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused, 77120000 Komposteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33772000 Kertakäyttöiset paperituotteet
Lisäluokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut, 77120000 Kompostointipalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33772000 Articles jetables en papier
Nomenclature complémentaire (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures, 77120000 Services de compostage
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
462494-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachIOKA2026 - 02 – papieren zakken
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33772000 Disposable paper products
Aicmiú breise (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 77120000 Composting services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IOKA2026 - 02 – papieren zakken
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33772000 Proizvodi od papira za jednokratnu uporabu
Dodatna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom, 77120000 Usluge kompostiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33772000 Eldobható papíráruk
További osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások, 77120000 Komposztálási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33772000 Prodotti di carta monouso
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici, 77120000 Servizi di compostaggio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: IOKA2026 - 02 – papieren zakken
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33772000 Vienreizējās lietošanas papīra izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi, 77120000 Komposta sagatavošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33772000 Prodotti tal-karta li jintużaw darba biss
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart, 77120000 Servizzi tal-fermentazzjoni tad-demel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Interne identificatiecode: IOKA2026 - 02 – papieren zakken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33772000 Papieren wegwerpproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 77120000 Composteerdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33772000 Jednorazowe wyroby papierowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 77120000 Usługi kompostowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33772000 Artigos de papel descartáveis
Classificação adicional (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos, 77120000 Serviços de compostagem
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33772000 Articole de unică folosinţă din hârtie
Clasificare suplimentară (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile, 77120000 Servicii de compostare
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33772000 Izdelki iz papirja za enkratno uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki, 77120000 Storitve kompostiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33772000 Förbrukningsvaror av papper
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 77120000 Komposteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2