2. Řízení
Řízení
Název: Odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC
Popis: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC poprzez dostawę tych subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na okres od 13.10.2026 r. do 12.10.2029 r. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interní identifikátor: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48170000 Balík programů pro dosažení souladu
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC poprzez dostawę tych subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym na okres od 13.10.2026 r. do 12.10.2029 r. . Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Wykonawca jest związany ofertą 90 dni, od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 11.10.2026 r., przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48170000 Πακέτα λογισμικού συμμόρφωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48170000 Compliance software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48170000 Vastavustarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48170000 Koetusohjelmatuotteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48170000 Logiciels de vérification de conformité
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48170000 Programski paket za sukladnost
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48170000 Megfelelés-ellenőrző szoftvercsomag
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48170000 Pacchetti software di conformità
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
463067-2026 - Konkursas
Lenkija – Atitikties programinės įrangos paketai – Odnowienie subskrypcji IBM (dawniej Hashicorp) dla Platformy Konteneryzacyjnej SPC
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius2026/WNP-0095-POZDU-GR
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48170000 Atitikties programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
See the notice on TED website
Interne identificatiecode: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48170000 Conformiteitssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48170000 Pakiety oprogramowania zapewniające zgodność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48170000 Pacote de software de conformidade
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026/WNP-0095-POZDU-GR
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48170000 Pachete software de conformitate
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48170000 Programski paket za skladnost
5. Sklop
Sklop: LOT-0001