Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39162110 Doplňky pro výuku
Další klasifikace (cpv): 39717200 Klimatizační zařízení, 43250000 Čelní lopatové nakladače, 39130000 Kancelářský nábytek, 34514700 Mobilní plošiny, 34151000 Simulátory řízení, 16000000 Zemědělské stroje, 42992200 Bezdozvuková komora, 43313100 Sněhové pluhy
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Płocki (PL923)
Země: Polsko
Obecné informace
463303-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Undervisningsmaterialer – „Wyposażenie szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Titel„Wyposażenie szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim”
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest: „Wyposażenie szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim”, w tym: Część 1. Dostawa, montaż i uruchomienie kabiny akustycznej. Część 2. Dostawa klimatyzatorów. Część 3. Dostawa nowego, fabrycznie zmontowanego ładowacza czołowego. Część 4. Dostawa mebli biurowych i wyposażenia przeznaczonego dla szkół powiatu płockiego. Część 5. Dostawa wraz z montażem, uruchomieniem i oddaniem do użytku platformy schodowej. Część 6. Dostawa fabrycznie nowego pługu do śniegu. Część 7. Dostawa stymulatora maszyn rolniczych i pojazdów. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla każdej części odrębnie. Część 8. Dostawa wraz z montażem systemu automatycznego prowadzenia pojazdów rolnych.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39162110 Undervisningsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 39717200 Klimaanlæg, 43250000 Frontlæssere, 39130000 Kontormøbler, 34514700 Mobile platforme, 34151000 Køresimulatorer, 16000000 Landbrugsmaskiner, 42992200 Lyddødt rum, 43313100 Sneplove
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelDostawa, montaż i uruchomienie kabiny akustycznej
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie kabiny akustycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 42992200 Lyddødt rum
Supplerende klassifikation (cpv): 44112600 Lydisolering, 39130000 Kontormøbler
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerNie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
TitelDostawa klimatyzatorów
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa klimatyzatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 39717200 Klimaanlæg
DelkontraktLOT-0003
TitelDostawa nowego, fabrycznie zmontowanego ładowacza czołowego
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, fabrycznie zmontowanego ładowacza czołowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 43250000 Frontlæssere
Supplerende klassifikation (cpv): 16000000 Landbrugsmaskiner
DelkontraktLOT-0004
TitelDostawa mebli biurowych i wyposażenia przeznaczonego dla szkół powiatu płockiego
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych i wyposażenia przeznaczonego dla szkół powiatu płockiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 39130000 Kontormøbler
Supplerende klassifikation (cpv): 39150000 Diverse møbler og udstyr, 39100000 Møbler, 39290000 Diverse udstyr
DelkontraktLOT-0005
TitelDostawa wraz z montażem, uruchomieniem i oddaniem do użytku platformy schodowej
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, uruchomieniem i oddaniem do użytku platformy schodowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 34514700 Mobile platforme
Supplerende klassifikation (cpv): 33196200 Hjælpemidler til handicappede, 42416100 Hejseværker, 42414100 Kraner
DelkontraktLOT-0006
TitelDostawa fabrycznie nowego pługu do śniegu
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pługu do śniegu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 43313100 Sneplove
DelkontraktLOT-0007
TitelDostawa stymulatora maszyn rolniczych i pojazdów
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa stymulatora maszyn rolniczych i pojazdów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 34151000 Køresimulatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 34152000 Øvelsessimulatorer, 34150000 Simulatorer, 16000000 Landbrugsmaskiner
DelkontraktLOT-0008
TitelDostawa wraz z montażem systemu automatycznego prowadzenia pojazdów rolnych
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem systemu automatycznego prowadzenia pojazdów rolnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ dla danej części zamówienia.
Primær klassifikation (cpv): 16000000 Landbrugsmaskiner
Supplerende klassifikation (cpv): 16600000 Specialmaskiner til landbrug eller skovbrug, 48000000 Programpakker og informationssystemer
463303-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39717200 Klimageräte, 43250000 Frontschaufellader, 39130000 Büromöbel, 34514700 Bewegliche Bohrplattform, 34151000 Fahrsimulatoren, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 42992200 Schalltoter Raum, 43313100 Schneepflüge
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 42992200 Schalltoter Raum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112600 Schallisolierung, 39130000 Büromöbel
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
LosLOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
LosLOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39100000 Möbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
LosLOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 34514700 Bewegliche Bohrplattform
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 42416100 Aufzüge, 42414100 Kräne
LosLOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge
LosLOT-0007
Haupteinstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 34150000 Simulatoren, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
LosLOT-0008
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
463303-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
Additional classification (cpv): 39717200 Air-conditioning appliances, 43250000 Front-end shovel loaders, 39130000 Office furniture, 34514700 Mobile platforms, 34151000 Driving simulators, 16000000 Agricultural machinery, 42992200 Anechoic chamber, 43313100 Snowploughs
5. Lot
LotLOT-0001
Main classification (cpv): 42992200 Anechoic chamber
Additional classification (cpv): 44112600 Sound insulation, 39130000 Office furniture
Options
Description of the optionsNie dotyczy
LotLOT-0002
TitleDostawa klimatyzatorów
Main classification (cpv): 39717200 Air-conditioning appliances
LotLOT-0003
Main classification (cpv): 43250000 Front-end shovel loaders
Additional classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery
LotLOT-0004
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39100000 Furniture, 39290000 Miscellaneous furnishing
LotLOT-0005
Main classification (cpv): 34514700 Mobile platforms
Additional classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled, 42416100 Lifts, 42414100 Cranes
LotLOT-0006
Main classification (cpv): 43313100 Snowploughs
LotLOT-0007
Main classification (cpv): 34151000 Driving simulators
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators, 34150000 Simulators, 16000000 Agricultural machinery
LotLOT-0008
Main classification (cpv): 16000000 Agricultural machinery
Additional classification (cpv): 16600000 Specialist agricultural or forestry machinery, 48000000 Software package and information systems
463303-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39162110 Material escolar
Clasificación adicional (cpv): 39717200 Aparatos de aire acondicionado, 43250000 Palas cargadoras de carga frontal, 39130000 Muebles de oficina, 34514700 Plataforma móvil, 34151000 Simuladores de conducción, 16000000 Maquinaria agrícola, 42992200 Cámara anecoica, 43313100 Máquinas quitanieves
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación principal (cpv): 42992200 Cámara anecoica
Clasificación adicional (cpv): 44112600 Aislamiento acústico, 39130000 Muebles de oficina
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
LoteLOT-0002
TítuloDostawa klimatyzatorów
Clasificación principal (cpv): 39717200 Aparatos de aire acondicionado
LoteLOT-0003
Clasificación principal (cpv): 43250000 Palas cargadoras de carga frontal
Clasificación adicional (cpv): 16000000 Maquinaria agrícola
LoteLOT-0004
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
Clasificación adicional (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 39100000 Mobiliario, 39290000 Complementos de mobiliario diversos
LoteLOT-0005
Clasificación principal (cpv): 34514700 Plataforma móvil
Clasificación adicional (cpv): 33196200 Aparatos para minusválidos, 42416100 Ascensores, 42414100 Grúas
LoteLOT-0006
Clasificación principal (cpv): 43313100 Máquinas quitanieves
LoteLOT-0007
Clasificación principal (cpv): 34151000 Simuladores de conducción
Clasificación adicional (cpv): 34152000 Simuladores de entrenamiento, 34150000 Simuladores, 16000000 Maquinaria agrícola
LoteLOT-0008
Clasificación principal (cpv): 16000000 Maquinaria agrícola
Clasificación adicional (cpv): 16600000 Maquinaria agrícola o forestal especializada, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
463303-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39162110 Õppevahendid
Täiendav liigitus (cpv): 39717200 Kliimaseadmed, 43250000 Eeskopaga laadur, 39130000 Kontorimööbel, 34514700 Teisaldatavad platvormid, 34151000 Sõidusimulaatorid, 16000000 Põllutöömasinad, 42992200 Kajavaba ruum, 43313100 Lumesahad
5. Osa
OsaLOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 42992200 Kajavaba ruum
Täiendav liigitus (cpv): 44112600 Heliisolatsioon, 39130000 Kontorimööbel
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
OsaLOT-0002
PealkiriDostawa klimatyzatorów
Peamine liigitus (cpv): 39717200 Kliimaseadmed
OsaLOT-0003
Peamine liigitus (cpv): 43250000 Eeskopaga laadur
Täiendav liigitus (cpv): 16000000 Põllutöömasinad
OsaLOT-0004
Peamine liigitus (cpv): 39130000 Kontorimööbel
Täiendav liigitus (cpv): 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade, 39100000 Mööbel, 39290000 Mitmesugune sisustus
OsaLOT-0005
Peamine liigitus (cpv): 34514700 Teisaldatavad platvormid
Täiendav liigitus (cpv): 33196200 Seadmed puudega isikutele, 42416100 Liftid, 42414100 Kraanad
OsaLOT-0006
Peamine liigitus (cpv): 43313100 Lumesahad
OsaLOT-0007
Peamine liigitus (cpv): 34151000 Sõidusimulaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 34152000 Treeningsimulaatorid, 34150000 Simulaatorid, 16000000 Põllutöömasinad
OsaLOT-0008
Peamine liigitus (cpv): 16000000 Põllutöömasinad
Täiendav liigitus (cpv): 16600000 Spetsiaalsed põllu- või metsatöömasinad, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
463303-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162110 Opetustarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 39717200 Ilmastointikoneet, 43250000 Etukuormaajat, 39130000 Toimistokalusteet, 34514700 Siirrettävät lautat, 34151000 Ajosimulaattorit, 16000000 Maatalouskoneet, 42992200 Kaiuton huone, 43313100 Lumiaurat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42992200 Kaiuton huone
Lisäluokitus (cpv): 44112600 Äänieristys, 39130000 Toimistokalusteet
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
Ilmoituksen nimiDostawa klimatyzatorów
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39717200 Ilmastointikoneet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43250000 Etukuormaajat
Lisäluokitus (cpv): 16000000 Maatalouskoneet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39130000 Toimistokalusteet
Lisäluokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet, 39100000 Huonekalut, 39290000 Erilaiset sisustustavarat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34514700 Siirrettävät lautat
Lisäluokitus (cpv): 33196200 Vammaisille tarkoitetut laitteet, 42416100 Hissit, 42414100 Nosturit
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43313100 Lumiaurat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34151000 Ajosimulaattorit
Lisäluokitus (cpv): 34152000 Koulutussimulaattorit, 34150000 Simulaattorit, 16000000 Maatalouskoneet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 16000000 Maatalouskoneet
Lisäluokitus (cpv): 16600000 Maa- tai metsätaloudessa käytettävät erikoiskoneet, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
463303-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
LuchtógLOT-0002
TeidealDostawa klimatyzatorów
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
Príomhaicmiú (cpv): 43313100 Snowploughs
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
463303-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39162110 Nastavne potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 39717200 Naprave za klimatizaciju, 43250000 Utovarivači s čeonom žlicom, 39130000 Uredski namještaj, 34514700 Mobilne platforme, 34151000 Simulatori vožnje, 16000000 Poljoprivredni strojevi, 42992200 Gluha komora, 43313100 Ralice za snijeg
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 42992200 Gluha komora
Dodatna klasifikacija (cpv): 44112600 Zvučna izolacija, 39130000 Uredski namještaj
Opcije
Opis opcijaNie dotyczy
GrupaLOT-0002
NaslovDostawa klimatyzatorów
Glavna klasifikacija (cpv): 39717200 Naprave za klimatizaciju
GrupaLOT-0003
Glavna klasifikacija (cpv): 43250000 Utovarivači s čeonom žlicom
Dodatna klasifikacija (cpv): 16000000 Poljoprivredni strojevi
GrupaLOT-0004
Glavna klasifikacija (cpv): 39130000 Uredski namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema, 39100000 Namještaj, 39290000 Razna oprema
GrupaLOT-0005
Glavna klasifikacija (cpv): 34514700 Mobilne platforme
Dodatna klasifikacija (cpv): 33196200 Naprave za invalide, 42416100 Dizala, 42414100 Dizalice
GrupaLOT-0006
Glavna klasifikacija (cpv): 43313100 Ralice za snijeg
GrupaLOT-0007
Glavna klasifikacija (cpv): 34151000 Simulatori vožnje
Dodatna klasifikacija (cpv): 34152000 Simulatori za obuku, 34150000 Simulatori, 16000000 Poljoprivredni strojevi
GrupaLOT-0008
Glavna klasifikacija (cpv): 16000000 Poljoprivredni strojevi
Dodatna klasifikacija (cpv): 16600000 Specijalni poljoprivredni ili šumarski strojevi, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39162110 Forniture per l'insegnamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39717200 Apparecchi per il condizionamento dell'aria, 43250000 Caricatori frontali, 39130000 Mobili per uffici, 34514700 Piattaforma mobile, 34151000 Simulatori di guida, 16000000 Macchinari agricoli, 42992200 Camera anecoica, 43313100 Spazzaneve
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Płocki (PL923)
Paese: Polonia
Informazioni generali
463303-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162110 Fornimenti tat-tagħlim
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39717200 Apparat għall-ikkundizzjonar ta' l-arja, 43250000 Makkinarju b'pala li jgħabbi mill-quddiem, 39130000 Għamara ta' l-uffiċini, 34514700 Pjattaformi ambulanti, 34151000 Simulaturi tas-sewqan, 16000000 Makkinarju agrikolu, 42992200 Il-kabina Anechoic, 43313100 Moħriet tal-borra
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42992200 Il-kabina Anechoic
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44112600 Insulazzjoni kontra l-ħsejjes, 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietNie dotyczy
LottLOT-0002
TitluDostawa klimatyzatorów
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39717200 Apparat għall-ikkundizzjonar ta' l-arja
LottLOT-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43250000 Makkinarju b'pala li jgħabbi mill-quddiem
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 16000000 Makkinarju agrikolu
LottLOT-0004
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39150000 Għamara u apparat diversi, 39100000 Għamara, 39290000 Aċċessorji ta' l-għamara varji
LottLOT-0005
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34514700 Pjattaformi ambulanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33196200 Apparati għal nies diżabilitati, 42416100 Liftijiet, 42414100 Paranki
LottLOT-0006
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43313100 Moħriet tal-borra
LottLOT-0007
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34151000 Simulaturi tas-sewqan
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34152000 Simulaturi tat-taħriġ, 34150000 Simulaturi, 16000000 Makkinarju agrikolu
LottLOT-0008
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 16000000 Makkinarju agrikolu
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 16600000 Makkinarju speċjalizzat għall-agrikoltura u l-foresterija, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
463303-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162110 Schoolbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 39717200 Klimaatregelingsapparaten, 43250000 Laadschoppen met voorschop, 39130000 Kantoormeubilair, 34514700 Mobiele platforms, 34151000 Rijsimulatoren, 16000000 Landbouwmachines, 42992200 Echoloze kamer, 43313100 Sneeuwploegen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 42992200 Echoloze kamer
Aanvullende classificatie (cpv): 44112600 Geluidsisolatie, 39130000 Kantoormeubilair
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
PerceelLOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 39717200 Klimaatregelingsapparaten
PerceelLOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 43250000 Laadschoppen met voorschop
Aanvullende classificatie (cpv): 16000000 Landbouwmachines
PerceelLOT-0004
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting, 39100000 Meubilair, 39290000 Diverse meubilering
PerceelLOT-0005
Belangrijkste classificatie (cpv): 34514700 Mobiele platforms
Aanvullende classificatie (cpv): 33196200 Hulpmiddelen voor gehandicapten, 42416100 Liften, 42414100 Hijskranen
PerceelLOT-0006
Belangrijkste classificatie (cpv): 43313100 Sneeuwploegen
PerceelLOT-0007
Belangrijkste classificatie (cpv): 34151000 Rijsimulatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 34152000 Opleidingssimulatoren, 34150000 Simulatoren, 16000000 Landbouwmachines
PerceelLOT-0008
Belangrijkste classificatie (cpv): 16000000 Landbouwmachines
Aanvullende classificatie (cpv): 16600000 Speciale machines voor de landbouw of bosbouw, 48000000 Software en informatiesystemen
463303-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162110 Material pedagógico
Classificação adicional (cpv): 39717200 Aparelhos de ar condicionado, 43250000 Pás carregadoras, de carregamento frontal, 39130000 Mobiliário de escritório, 34514700 Plataforma móvel, 34151000 Simuladores de condução, 16000000 Maquinaria agrícola, 42992200 Câmara anecoica, 43313100 Limpa-neves de lâmina
Classificação principal (cpv): 42992200 Câmara anecoica
Classificação adicional (cpv): 44112600 Isolamento acústico, 39130000 Mobiliário de escritório
Opções
Descrição das opçõesNie dotyczy
Classificação principal (cpv): 39717200 Aparelhos de ar condicionado
Classificação principal (cpv): 43250000 Pás carregadoras, de carregamento frontal
Classificação principal (cpv): 39130000 Mobiliário de escritório
Classificação adicional (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39100000 Mobiliário, 39290000 Acessórios diversos
Classificação principal (cpv): 34514700 Plataforma móvel
Classificação adicional (cpv): 33196200 Equipamento para pessoas com deficiência, 42416100 Elevadores, 42414100 Gruas
Classificação principal (cpv): 43313100 Limpa-neves de lâmina
Classificação principal (cpv): 34151000 Simuladores de condução
Classificação adicional (cpv): 34152000 Simuladores de treino, 34150000 Simuladores, 16000000 Maquinaria agrícola
Classificação adicional (cpv): 16600000 Máquinas especializadas para a agricultura ou a silvicultura, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39162110 Rechizite şcolare
Clasificare suplimentară (cpv): 39717200 Aparate de aer condiţionat, 43250000 Încărcătoare cu benă frontală, 39130000 Mobilier de birou, 34514700 Platforme mobile, 34151000 Simulatoare de conducere, 16000000 Utilaje agricole, 42992200 Cameră surdă, 43313100 Pluguri pentru zăpadă
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Płocki (PL923)
Țara: Polonia
Informații generale
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162110 Potrebščine za poučevanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39717200 Klimatske naprave (gospodinjske), 43250000 Nakladalniki s prednjo žlico, 39130000 Pisarniško pohištvo, 34514700 Premične ploščadi, 34151000 Simulatorji vožnje, 16000000 Kmetijski stroji, 42992200 Neodmevni prostor, 43313100 Snežni plugi
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Płocki (PL923)
Država: Poljska
Splošne informacije
463303-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39162110 Undervisningsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 39717200 Luftkonditioneringsapparater, 43250000 Frontlastare, 39130000 Kontorsmöbler, 34514700 Flyttbara plattformar, 34151000 Körsimulatorer, 16000000 Jordbruksmaskiner, 42992200 Ekofritt rum, 43313100 Snöplogar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 42992200 Ekofritt rum
Ytterligare klassificering (cpv): 44112600 Ljudisolering, 39130000 Kontorsmöbler
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 39717200 Luftkonditioneringsapparater
Del (anbudsområde)LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 43250000 Frontlastare
Ytterligare klassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0004
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39100000 Möbler, 39290000 Diverse inredning
Del (anbudsområde)LOT-0005
Huvudklassificering (cpv): 34514700 Flyttbara plattformar
Ytterligare klassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer, 42416100 Hissar, 42414100 Lyftkranar
Del (anbudsområde)LOT-0006
Huvudklassificering (cpv): 43313100 Snöplogar
Del (anbudsområde)LOT-0007
Huvudklassificering (cpv): 34151000 Körsimulatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34152000 Träningssimulatorer, 34150000 Simulatorer, 16000000 Jordbruksmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0008
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 16600000 Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk, 48000000 Programvara och informationssystem