2. Řízení
Řízení
Název: Websiteonderhoud en Marketingdiensten
Popis: Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Zie bestek
Interní identifikátor: 2026-203
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Openbare Europese Procedure.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72413000 Návrh webových (www) stránek
Další klasifikace (cpv): 72415000 Webová operační hostingové služby, 79340000 Reklamní a marketingové služby
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Zie Bestek. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 90.000, - exclusief btw
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: De Raamovereenkomst, zie Bijlage 8, treedt in werking op 1 januari 2027 en wordt aangegaan voor een periode van twee jaar. De Raamovereenkomst kan eenzijdig door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, twee keer verlengd worden voor een periode van één jaar.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026-203
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Openbare Europese Procedure.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72413000 WWW-netstedsdesigntjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 72415000 WWW-netstedsværtstjenester, 79340000 Servicevirksomhed i forbindelse med reklame og marketing
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Internal identifier: 2026-203
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbare Europese Procedure.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services
Additional classification (cpv): 72415000 World wide web (www) site operation host services, 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-203
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Openbare Europese Procedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72413000 Servicios de diseño de sitios web www
Clasificación adicional (cpv): 72415000 Servicios de hospedaje de operación de sitios web www, 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-203
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Openbare Europese Procedure.
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72413000 WWW-veebilehtede kujundusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72415000 WWW-veebilehtede kasutamise haldamisteenused, 79340000 Reklaami- ja turundusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-203
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Openbare Europese Procedure.
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72413000 WWW-sivustojen suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 72415000 WWW-hotellipalvelut, 79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026-203
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Openbare Europese Procedure.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72413000 Services de conception de sites WWW (World Wide Web)
Nomenclature complémentaire (cpv): 72415000 Services d'hébergement pour l'exploitatuion de sites WWW, 79340000 Services de publicité et de marketing
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-203
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Openbare Europese Procedure.
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-203
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Openbare Europese Procedure.
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72413000 Usluge oblikovanja www portala
Dodatna klasifikacija (cpv): 72415000 Usluge upravljanja web-portalom na računalu domaćinu, 79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026-203
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Openbare Europese Procedure.
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72413000 Servizi di progettazione di siti per il World wide web (WWW)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72415000 Servizi di host per operazioni connesse a siti del World wide web (WWW), 79340000 Servizi pubblicitari e di marketing
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-203
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Openbare Europese Procedure.
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72413000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72415000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių pagrindinių operacinių kompiuterių paslaugos, 79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 2026-203
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Openbare Europese Procedure.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72413000 Globālā tīmekļa www lapu projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72415000 Globālā tīmekļa www lapu mitināšanas pakalpojumi, 79340000 Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026-203
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Openbare Europese Procedure.
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72413000 Servizzi ta' disinn ta' siti web WWW
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72415000 Servizzi ospitanti tas-sistema tas-siti web WWW, 79340000 Servizzi tar-reklamar u l-marketing
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Openbare Europese Procedure.
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72413000 Serviços de concepção de sítios da World Wide Web (WWW)
Classificação adicional (cpv): 72415000 Serviços de hospedagem para operação de sítios da World Wide Web (WWW), 79340000 Serviços de publicidade e marketing
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-203
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72413000 Návrh webových (www) sídiel
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72415000 Operačné hostingové služby na využívanie webových (www) sídiel, 79340000 Reklamné a marketingové služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Openbare Europese Procedure.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72415000 Webbvärdtjänster, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: