2. Řízení
Řízení
Název: Openbare Europese aanbesteding: Raamovereenkomst plan economische adviesdiensten
Popis: Raamovereenkomst plan economische adviesdiensten Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een meerjarige raamovereenkomst met één partij voor plan economische adviesdiensten. De scope van de af te sluiten raamovereenkomst bestaat uit de volgende producten en diensten: • Grondexploitaties: regelmatige budgetbewaking en actualisatie van lopende grondexploitaties en het tijdig wijzen op risico’s en beheersen van deze risico’s. • Kostenverhaal: advisering over, ondersteuning bij en het opstellen van kostenverhaalberekeningen ten behoeve van anterieure overeenkomsten. • Financieel (strategisch) advies voor grondzakendossiers: opstellen van haalbaarheidsstudies, residuele grondwaardenberekeningen en exploitatieplannen. • Het bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het planeconomische domein binnen de gemeente Steenwijkerland, bijvoorbeeld met producten als de Meerjaren Prognose Grondexploitaties (MPG) en risicorapportages. • Advisering bij onderhandelingen met marktpartijen of woningcorporaties. Indien gevraagd wordt - na voorafgaande afstemming met en goedkeuring van gemeente - input geleverd op vragen van accountant, rekenkamer, gemeenteraad, portefeuillehouder(s), College B&W en deelname aan relevante overleggen. • Inhoudelijke input leveren op de op te stellen relevante (beleids-) stukken , waaronder doch niet beperkt de vast te stellen jaarlijkse grondprijzenbrief, waarin voor diverse onderscheidenlijke grondfuncties grondwaarden worden opgenomen. • Het opstellen en cijfermatig verwerken van de P&C documenten zoals de Jaarrekening en Meerjaren begroting voor het Grondbedrijf • Adviseren m.b.t. de jaarlijkse Grondprijzenbrief.
Interní identifikátor: 2026-001487
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 73210000 Poradenství v oblasti výzkumu, 79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Raamovereenkomst plan economische adviesdiensten
Popis: Raamovereenkomst plan economische adviesdiensten Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een meerjarige raamovereenkomst met één partij voor plan economische adviesdiensten. De scope van de af te sluiten raamovereenkomst bestaat uit de volgende producten en diensten: • Grondexploitaties: regelmatige budgetbewaking en actualisatie van lopende grondexploitaties en het tijdig wijzen op risico’s en beheersen van deze risico’s. • Kostenverhaal: advisering over, ondersteuning bij en het opstellen van kostenverhaalberekeningen ten behoeve van anterieure overeenkomsten. • Financieel (strategisch) advies voor grondzakendossiers: opstellen van haalbaarheidsstudies, residuele grondwaardenberekeningen en exploitatieplannen. • Het bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het planeconomische domein binnen de gemeente Steenwijkerland, bijvoorbeeld met producten als de Meerjaren Prognose Grondexploitaties (MPG) en risicorapportages. • Advisering bij onderhandelingen met marktpartijen of woningcorporaties. Indien gevraagd wordt - na voorafgaande afstemming met en goedkeuring van gemeente - input geleverd op vragen van accountant, rekenkamer, gemeenteraad, portefeuillehouder(s), College B&W en deelname aan relevante overleggen. • Inhoudelijke input leveren op de op te stellen relevante (beleids-) stukken , waaronder doch niet beperkt de vast te stellen jaarlijkse grondprijzenbrief, waarin voor diverse onderscheidenlijke grondfuncties grondwaarden worden opgenomen. • Het opstellen en cijfermatig verwerken van de P&C documenten zoals de Jaarrekening en Meerjaren begroting voor het Grondbedrijf • Alsmede adviseren m.b.t. de jaarlijkse Grondprijzenbrief.
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: De raamovereenkomst kan verlengd worden
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026-001487
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingeniør- og planlægningsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 73210000 Konsulentvirksomhed inden for forskning, 79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-001487
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-001487
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών, 73210000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα έρευνας, 79000000 Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Internal identifier: 2026-001487
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 73210000 Research consultancy services, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-001487
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71240000 Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
Clasificación adicional (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 73210000 Servicios de consultoría en investigación, 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-001487
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 73210000 Uurimise nõustamisteenused, 79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: De raamovereenkomst kan verlengd worden
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-001487
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-001487
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja, 79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-001487
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 73210000 Kutatási tanácsadó szolgáltatások, 79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-001487
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 73210000 Mokslinių tyrimų konsultacinės paslaugos, 79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 2026-001487
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi, 79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Interne identificatiecode: 2026-001487
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 73210000 Advies inzake onderzoek, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-001487
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 73210000 Usługi doradcze w zakresie badań, 79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71240000 Serviços de arquitectura, engenharia e planeamento
Classificação adicional (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 73210000 Serviços de consultoria em matéria de investigação, 79000000 Serviços a empresas: direito, comercialização, consultoria, recrutamento, impressão e segurança
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-001487
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71240000 Architektonické, inžinierske a plánovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov, 73210000 Poradenské služby pre výskum, 79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-001487
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 73210000 Storitve svetovanja na področju raziskav, 79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1