Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34121100 Autobusy veřejné dopravy
Možnosti:
Popis možností: V d'obbligo e art.120, comma 1 lettera a) nei limiti del 50% dell'importo complessivo dell'Accordo Quadro
Místo plnění
Obec: Napoli NAPOLI (NA)
Nižší územní jednotka země (NUTS): Napoli (ITF33)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Optionen:
Erfüllungsort
Stadt: Napoli NAPOLI (NA)
Land, Gliederung (NUTS): Napoli (ITF33)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34121100 Λεωφορεία δημόσιων συγκοινωνιών
Επιλογές:
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Napoli NAPOLI (NA)
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Napoli (ITF33)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34121100 Autobuses de servicio público
Opciones:
Lugar de ejecución
Localidad: Napoli NAPOLI (NA)
Subdivisión del país (NUTS): Napoli (ITF33)
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34121100 Ühistranspordibussid
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Linn: Napoli NAPOLI (NA)
Riik – jaotus (NUTS): Napoli (ITF33)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34121100 Joukkoliikenteen linja-autot
Optiot:
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Napoli NAPOLI (NA)
Maaryhmittely (NUTS): Napoli (ITF33)
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34121100 Autobus publics
Options:
Lieu d’exécution
Ville: Napoli NAPOLI (NA)
Subdivision pays (NUTS): Napoli (ITF33)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34121100 Public-service buses
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Baile: Napoli NAPOLI (NA)
Foroinn tíre (NUTS): Napoli (ITF33)
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34121100 Autobusi za javni promet
Opcije:
Mjesto izvršenja
Grad: Napoli NAPOLI (NA)
Zemlja – podregija (NUTS): Napoli (ITF33)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34121100 Tömegközlekedési buszok
Opciók:
A teljesítés helye
Város: Napoli NAPOLI (NA)
Ország alegysége (NUTS): Napoli (ITF33)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121100 Sabiedrisko pasažieru pārvadājumu autobusi
Iespējas:
Izpildes vieta
Pilsēta: Napoli NAPOLI (NA)
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Napoli (ITF33)
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34121100 Buses tas-servizz pubbliku
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Belt: Napoli NAPOLI (NA)
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Napoli (ITF33)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34121100 Bussen voor openbaar vervoer
Opties:
Plaats van uitvoering
Stad: Napoli NAPOLI (NA)
Onderverdeling land (NUTS): Napoli (ITF33)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121100 Autobusy transportu publicznego
Opcje:
Miejsce realizacji
Miejscowość: Napoli NAPOLI (NA)
Podpodział krajowy (NUTS): Napoli (ITF33)
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34121100 Autocarros públicos
Opções:
Local de execução
Cidade: Napoli NAPOLI (NA)
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34121100 Autobusy verejnej dopravy
Miesto plnenia
Mesto: Napoli NAPOLI (NA)
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Napoli (ITF33)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34121100 Avtobusi za javni promet
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Napoli (ITF33)