See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
Popis: Nabava namještaja, opreme i informatičke opreme za potrebe opremanja Osnovne škole Jurja Dobrile u Rovinju ulica Stanka Pauletića 8
Interní identifikátor: 2026-02-I-RO-001-O
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39160000 Školní nábytek
5. Část
Část: LOT-0001
Název: NAMJEŠTAJ I ŠKOLSKA OPREMA OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ-ROVIGNO
Popis: Predmet ove grupe postupka nabave je nabava namještaja i školske opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Interní identifikátor: 2026-02-I-RO-001-O-1
Další klasifikace (cpv): 39292100 Břidlicové tabulky k psaní, 39112000 Židle, 39120000 Stoly, skříně, psací stoly a knihovny, 37000000 Hudební nástroje, sportovní zboží, hry, hračky, materiál pro řemeslné a umělecké práce a příslušenství, 39143210 Jídelní stoly, 39112100 Židle k jídelním stolům, 39150000 Různý nábytek a vybavení
Část: LOT-0002
Název: Nabava informatičke opreme za potrebe opremanja OŠ Jurja Dobrile Rovinj
Popis: Predmet ove grupe postupka nabave je nabava informatičke opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Interní identifikátor: 2026-02-I-RO-001-O-2
Další klasifikace (cpv): 30213300 Stolní počítač, 30213100 Přenosné počítače, 30213200 Tablety (PC), 32342100 Hlavová sluchátka
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026-02-I-RO-001-O
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39160000 Skolemøbler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2026-02-I-RO-001-O-1
Supplerende klassifikation (cpv): 39292100 Sorte tavler, 39112000 Stole, 39120000 Borde, skabe, skriveborde og bogreoler, 37000000 Musikinstrumenter, sportsvarer, spil, legetøj, kunsthåndværks- og kunstnerartikler, tilbehør, 39143210 Spiseborde, 39112100 Spisestuestole, 39150000 Diverse møbler og udstyr
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2026-02-I-RO-001-O-2
Supplerende klassifikation (cpv): 30213300 Stationære pc'er, 30213100 Bærbare datamater, 30213200 Tabletcomputere, 32342100 Hovedtelefoner
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-02-I-RO-001-O
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39160000 Σχολικά έπιπλα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-02-I-RO-001-O-1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39292100 Μαυροπίνακες, 39112000 Καρέκλες, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 37000000 Μουσικά όργανα, είδη αθλητισμού, επιτραπέζια παιχνίδια, παιδικά παιχνίδια, είδη χειροτεχνίας, υλικά και εξαρτήματα καλλιτεχνίας, 39143210 Τραπέζια φαγητού, 39112100 Καρέκλες τραπεζαρίας, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-02-I-RO-001-O-2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας, 32342100 Ακουστικά κεφαλής
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-02-I-RO-001-O
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-02-I-RO-001-O-1
Clasificación adicional (cpv): 39292100 Encerados, 39112000 Sillas, 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 37000000 Instrumentos musicales, artículos deportivos, juegos, juguetes, artículos de artesanía, materiales artísticos y accesorios, 39143210 Mesas de comedor, 39112100 Sillas de comedor, 39150000 Mobiliario y equipo diverso
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026-02-I-RO-001-O-2
Clasificación adicional (cpv): 30213300 Ordenadores de mesa, 30213100 Ordenadores portátiles, 30213200 Tabletas digitales, 32342100 Auriculares de casco
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026-02-I-RO-001-O
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39160000 Koolimööbel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2026-02-I-RO-001-O-1
Täiendav liigitus (cpv): 39292100 Koolitahvlid, 39112000 Toolid, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid, 37000000 Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud, 39143210 Söögilauad, 39112100 Söögitoatoolid, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2026-02-I-RO-001-O-2
Täiendav liigitus (cpv): 30213300 Lauaarvutid, 30213100 Kaasaskantavad arvutid, 30213200 Tahvelarvutid, 32342100 Kõrvaklapid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-02-I-RO-001-O
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39160000 Koulukalusteet
Sisäinen tunniste: 2026-02-I-RO-001-O-1
Lisäluokitus (cpv): 39292100 Liitutaulut, 39112000 Tuolit, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 37000000 Soittimet, urheiluvälineet, pelit, lelut, käsityö- ja taidetarvikkeet ja -varusteet, 39143210 Ruokapöydät, 39112100 Ruokasalin tuolit, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
Sisäinen tunniste: 2026-02-I-RO-001-O-2
Lisäluokitus (cpv): 30213300 Pöytätietokone, 30213100 Kannettavat tietokoneet, 30213200 Paneelitietokone, 32342100 Sankakuulokkeet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026-02-I-RO-001-O
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39160000 Mobilier scolaire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 2026-02-I-RO-001-O-1
Nomenclature complémentaire (cpv): 39292100 Tableaux noirs, 39112000 Chaises, 39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques, 37000000 Instruments de musique, articles de sport, jeux, jouets, articles pour artisanat, articles pour travaux artistiques et accessoires, 39143210 Tables de salle à manger, 39112100 Chaises de salle à manger, 39150000 Mobilier et équipements divers
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2026-02-I-RO-001-O-2
Nomenclature complémentaire (cpv): 30213300 Ordinateur de bureau, 30213100 Ordinateurs portables, 30213200 Ordinateur tablette, 32342100 Casques d'écoute
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-02-I-RO-001-O
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39160000 Iskolabútor
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 2026-02-I-RO-001-O-1
További osztályozás (cpv): 39292100 Osztálytermi táblák, 39112000 Ülések, 39120000 Asztalok, szekrények, iróasztalok és könyvszekrények, 37000000 Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők, 39143210 Ebédlőasztalok, 39112100 Ebédlőszékek, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2026-02-I-RO-001-O-2
További osztályozás (cpv): 30213300 Asztali számítógépek, 30213100 Hordozható számítógépek, 30213200 Táblaszámítógépek, 32342100 Fejhallgatók
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-02-I-RO-001-O
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39160000 Mokykliniai baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 2026-02-I-RO-001-O-1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39292100 Rašomosios lentos, 39112000 Kėdės, 39120000 Stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos, 37000000 Muzikos instrumentai, sporto prekės, žaidimai, žaislai, rankdarbiai, meno kūriniai ir jų priedai, 39143210 Valgomojo stalai, 39112100 Valgomojo kėdės, 39150000 Įvairūs baldai bei įranga
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2026-02-I-RO-001-O-2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213300 Staliniai kompiuteriai, 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30213200 Planšetiniai kompiuteriai, 32342100 Ausinės
Iekšējais identifikators: 2026-02-I-RO-001-O
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39160000 Mēbeles skolām
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026-02-I-RO-001-O-1
Papildu klasifikācija (cpv): 39292100 Tumšās tāfeles, 39112000 Krēsli, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 37000000 Mūzikas instrumenti, sporta preces, spēles, rotaļlietas, amatniecības izstrādājumi, mākslas priekšmeti un piederumi, 39143210 Ēdamistabas galdi, 39112100 Ēdamzāles krēsli, 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2026-02-I-RO-001-O-2
Papildu klasifikācija (cpv): 30213300 Galddators, 30213100 Portatīvie datori, 30213200 Planšetdators, 32342100 Austiņas
Interne identificatiecode: 2026-02-I-RO-001-O
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-02-I-RO-001-O-1
Aanvullende classificatie (cpv): 39292100 Schoolborden, 39112000 Rechte stoelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 37000000 Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren, 39143210 Eettafels, 39112100 Eetkamerstoelen, 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-02-I-RO-001-O-2
Aanvullende classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers, 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 32342100 Koptelefoons
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-02-I-RO-001-O
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39160000 Meble szkolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026-02-I-RO-001-O-1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39292100 Tablice szkolne do pisania kredą, 39112000 Krzesła, 39120000 Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki, 37000000 Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne, 39143210 Stoły do jadalni, 39112100 Krzesła stołowe, 39150000 Różne meble i wyposażenie
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2026-02-I-RO-001-O-2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy, 30213100 Komputery przenośne, 30213200 Komputer tablet, 32342100 Słuchawki
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39160000 Mobiliário escolar
Classificação adicional (cpv): 39292100 Quadros negros, 39112000 Cadeiras, 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 37000000 Instrumentos musicais, artigos de desporto, jogos, brinquedos, material para artesanato e actividades artísticas e acessórios, 39143210 Mesas de salas de jantar, 39112100 Cadeiras para salas de jantar, 39150000 Mobiliário e equipamento diverso
Classificação adicional (cpv): 30213300 Computadores de secretária (desktop computers), 30213100 Computadores portáteis, 30213200 Computadores tabulares (tablet computers), 32342100 Auscultadores
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-02-I-RO-001-O
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39160000 Mobilier şcolar
Identificator intern: 2026-02-I-RO-001-O-1
Clasificare suplimentară (cpv): 39292100 Table, 39112000 Scaune, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 37000000 Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucării, obiecte de artizanat, obiecte de artă şi accesorii, 39143210 Mese pentru camera de zi, 39112100 Scaune pentru sălile de mese, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Identificator intern: 2026-02-I-RO-001-O-2
Clasificare suplimentară (cpv): 30213300 Computer de birou, 30213100 Computere portabile, 30213200 Tablet PC, 32342100 Căşti
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39160000 Školský nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39292100 Čierne tabule, 39112000 Stoličky, 39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice, 37000000 Hudobné nástroje, športový tovar, hry, hračky, materiály pre remeselné a umelecké práce a príslušenstvo, 39143210 Jedálenské stoly, 39112100 Jedálenské stoličky, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
Časť: LOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213300 Stolový počítač, 30213100 Prenosné počítače, 30213200 Tabletový počítač, 32342100 Slúchadlá
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39160000 Pohištvo za šole
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39292100 Šolske table, 39112000 Stoli, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 37000000 Glasbila, športni izdelki, igre, igrače, ročna dela, umetniški materiali in dodatki, 39143210 Jedilne mize, 39112100 Stoli za jedilnice, 39150000 Razno pohištvo in oprema
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213300 Namizni računalnik, 30213100 Prenosni računalniki, 30213200 Tablični računalnik, 32342100 Naglavne slušalke
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-02-I-RO-001-O
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39160000 Skolmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2026-02-I-RO-001-O-1
Ytterligare klassificering (cpv): 39292100 Skrivtavlor (svarta tavlor), 39112000 Stolar, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör, 39143210 Matbord, 39112100 Matsalsstolar, 39150000 Diverse möbler och utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2026-02-I-RO-001-O-2
Ytterligare klassificering (cpv): 30213300 Stationär dator, 30213100 Bärbara datorer, 30213200 Portföljdator, 32342100 Hörlurar