2. Řízení
Řízení
Název: Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Popis: Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Interní identifikátor: JN-76171
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 65120000 Provoz čistíren vody
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 506020
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76171
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 65120000 Drift af et vandrensningsanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 506020
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76171
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65120000 Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506020
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76171
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 65120000 Λειτουργία σταθμού καθαρισμού του νερού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506020
Internal identifier: JN-76171
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65120000 Operation of a water-purification plant
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 506020
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76171
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 65120000 Explotación de una planta depuradora de agua
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 506020
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76171
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 65120000 Vedenpuhdistamon käyttö
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 506020
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76171
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 506020
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76171
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 65120000 Víztisztító mű üzemeltetése
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 506020
464381-2026 - Konkursas
Slovėnija – Vandens valymo įrenginių eksploatavimas – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusJN-76171
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 65120000 Vandens valymo įrenginių eksploatavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Vidaus identifikatorius506020
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76171
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 65120000 L-operat ta' l-impjant tal-purifikazzjoni ta' l-ilma
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 506020
464381-2026 - Concurso
Eslovénia – Exploração de estações de depuração de água – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoJN-76171
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 65120000 Exploração de estações de depuração de água
LoteLOT-0000
Identificador interno506020
464381-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Exploatarea unei staţii de epurare a apei – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internJN-76171
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 65120000 Exploatarea unei staţii de epurare a apei
LotLOT-0000
Identificator intern506020
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76171
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 65120000 Prevádzka úpravní vody
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 506020