2. Řízení
Řízení
Název: Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów niepełnosprawnych z gminy Miękinia do placówek oświatowych roku szkolnym 2026/2027. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje przewóz uczniów z domu do wskazanej przez Zamawiającego placówki oświatowej oraz przewóz powrotny uczniów z tej placówki do domu, wraz z zapewnieniem uczniom opieki w trakcie przewozów.
Interní identifikátor: Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60100000 Služby silniční dopravy
Další klasifikace (cpv): 85312110 Péče o děti, 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 85312110 Υπηρεσίες ημερήσιας φροντίδας για παιδιά, 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
Clasificación adicional (cpv): 85312110 Servicios de cuidado diurno para niños, 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
464428-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
Lisäluokitus (cpv): 85312110 Lasten päivähoitopalvelut, 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Nomenclature complémentaire (cpv): 85312110 Services de crèches et garderies d'enfants, 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60100000 Road transport services
Aicmiú breise (cpv): 85312110 Child daycare services, 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
Dodatna klasifikacija (cpv): 85312110 Usluge dnevne skrbi za djecu, 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 85312110 Napköziotthon-szolgáltatások gyermekek részére, 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 85312110 Vaikų priežiūros dieną paslaugos, 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 85312110 Bērnu dienas aprūpes pakalpojumi, 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
464428-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven, 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 85312110 Usługi opieki dziennej nad dziećmi, 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
464428-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 60100000 Serviços de transporte rodoviário
Classificação adicional (cpv): 85312110 Serviços de centros de dia para crianças, 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Clasificare suplimentară (cpv): 85312110 Servicii prestate de centre de zi pentru copii, 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
Dodatna klasifikacija (cpv): 85312110 Storitve oskrbe v jaslih, 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001