2. Řízení
Řízení
Název: Επιλογή Συμβούλου για την «Παροχή Υπηρεσιών Εξειδικευμένης Τεχνικής, Νομικής και Διοικητικής Ωρίμανσης Έργου στο πλαίσιο του Έργου “Ολοκλήρωση των διαδικασιών καταγραφής στο Εθνικό Κτηματολόγιο, προστασία και αξιοποίηση της Δημόσιας Περιουσίας αρμοδιότητας της Γενικής Γραμματείας Δημόσιας Περιουσίας του Υπουργείου Εθνικής Οικονομίας και Οικονομικών”»
Popis: Παροχή Υπηρεσιών Εξειδικευμένης Τεχνικής, Νομικής και Διοικητικής Ωρίμανσης Έργου στο πλαίσιο του Έργου “Ολοκλήρωση των διαδικασιών καταγραφής στο Εθνικό Κτηματολόγιο, προστασία και αξιοποίηση της Δημόσιας Περιουσίας αρμοδιότητας της Γενικής Γραμματείας Δημόσιας Περιουσίας του Υπουργείου Εθνικής Οικονομίας και Οικονομικών
Interní identifikátor: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72224000 Poradenské služby v oblasti řízení projektů
Další klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby, 75120000 Administrativní služby správních orgánů, 79111000 Právní poradenství
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72224000 Konsulentvirksomhed i forbindelse med projektstyring
Supplerende klassifikation (cpv): 71300000 Ingeniørvirksomhed, 75120000 Administrative tjenester ydet af organisationer, 79111000 Juridisk rådgivning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 75120000 Dienstleistungen von öffentlichen Behörden, 79111000 Rechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72224000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού, 75120000 Διοικητικές υπηρεσίες οργανισμών, 79111000 Υπηρεσίες παροχής νομικών συμβουλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72224000 Servicios de consultoría en gestión de proyectos
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería, 75120000 Servicios administrativos de agencias, 79111000 Servicios de asesoría jurídica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72224000 Projektinjohtoa koskevat konsulttipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut, 75120000 Laitosten hallinnolliset palvelut, 79111000 Oikeudelliset neuvontapalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72224000 Services de conseil en gestion de projet
Nomenclature complémentaire (cpv): 71300000 Services d'ingénierie, 75120000 Services administratifs d'agences, 79111000 Services de conseil juridique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72224000 Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
Dodatna klasifikacija (cpv): 71300000 Tehničke usluge, 75120000 Administrativne usluge agencija, 79111000 Usluge pravnog savjetovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72224000 Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71300000 Mérnöki szolgáltatások, 75120000 Ügynökségekkel kapcsolatos közigazgatási szolgáltatások, 79111000 Jogi tanácsadási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72224000 Servizi di consulenza per la gestione di progetti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria, 75120000 Servizi amministrativi di organismi, 79111000 Servizi di consulenza giuridica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos, 75120000 Administracinės agentūrų paslaugos, 79111000 Teisinio konsultavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Συμβουλος Κτηματολογιο
Iekšējais identifikators: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72224000 Projektu vadības konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 75120000 Aģentūru administratīvie pakalpojumi, 79111000 Juridisko konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72224000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-amministrazzjoni ta' priġett
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija, 75120000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni ta' l-aġenziji, 79111000 Servizzi ta' pariri legali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Συμβουλος Κτηματολογιο
Wewnętrzny identyfikator: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72224000 Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71300000 Usługi inżynieryjne, 75120000 Usługi administracyjne świadczone przez agencje, 79111000 Usługi w zakresie doradztwa prawnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Συμβουλος Κτηματολογιο
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72224000 Serviços de consultoria em gestão de projectos
Classificação adicional (cpv): 71300000 Serviços de engenharia, 75120000 Serviços administrativos das agências, 79111000 Serviços de assessoria jurídica
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72224000 Servicii de consultanţă privind gestionarea proiectelor
Clasificare suplimentară (cpv): 71300000 Servicii de inginerie, 75120000 Servicii administrative de agenţii, 79111000 Servicii de consultanţă juridică
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72224000 Poradenstvo pri riadení projektov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71300000 Inžinierske služby, 75120000 Agentúrne služby verejnej správy, 79111000 Právne poradenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72224000 Storitve svetovanja na področju projektnega managementa
Dodatna klasifikacija (cpv): 71300000 Inženirske storitve, 75120000 Upravne storitve agencij, 79111000 Storitve pravnega svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Σύμβουλος Κτηματολόγιο
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 75120000 Administrativa byråtjänster, 79111000 Juridisk rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Συμβουλος Κτηματολογιο