See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Popis: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych pojazdów specjalistycznych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości o DMC do 18 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu asenizacyjnego do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 26 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 3: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów asenizacyjnych do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 32 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ.
Interní identifikátor: RZP.27.18.2026.EŚ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144000 Motorová vozidla pro zvláštní účely
Další klasifikace (cpv): 34144500 Vozidla pro svoz odpadků a odpadních vod
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości o DMC do 18 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Popis: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu specjalnego przeznaczonego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji z możliwością jednoczesnego odsysania nieczystości o DMC do 18 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2) Charakterystyka podwozia i charakterystyka zabudowy została określona w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - dotyczy Zadania 1. 3) Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 1. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interní identifikátor: Zadanie 1
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
Část: LOT-0002
Název: Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu asenizacyjnego do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 26 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Popis: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu asenizacyjnego do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 26 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2) Charakterystyka podwozia i charakterystyka zabudowy została określona w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - dotyczy Zadania 2. 3) Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 2. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interní identifikátor: Zadanie 2
Hlavní klasifikace (cpv): 34144500 Vozidla pro svoz odpadků a odpadních vod
Část: LOT-0003
Název: Zadanie 3: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów asenizacyjnych do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 32 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Popis: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych pojazdów asenizacyjnych do odsysania oraz transportu nieczystości płynnych o DMC do 32 ton oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2) Charakterystyka podwozia i charakterystyka zabudowy została określona w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - dotyczy Zadania 3. 3) Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 3. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia – dotyczy Zadania 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interní identifikátor: Zadanie 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RZP.27.18.2026.EŚ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144000 Motorkøretøjer til specielle formål
Supplerende klassifikation (cpv): 34144500 Køretøjer til affald og spildevand
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Zadanie 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: nie dotyczy
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Zadanie 2
Primær klassifikation (cpv): 34144500 Køretøjer til affald og spildevand
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Zadanie 3
464523-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungRZP.27.18.2026.EŚ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie 3
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RZP.27.18.2026.EŚ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144000 Erikoismoottoriajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34144500 Jäte- ja lieteajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Zadanie 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: nie dotyczy
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Zadanie 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144500 Jäte- ja lieteajoneuvot
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Zadanie 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RZP.27.18.2026.EŚ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Aicmiú breise (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 2
Príomhaicmiú (cpv): 34144500 Vehicles for refuse and sewage
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Zadanie 3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RZP.27.18.2026.EŚ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144000 Különleges célú gépjárművek
További osztályozás (cpv): 34144500 Hulladék- és szennyvízszállító járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zadanie 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: nie dotyczy
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Zadanie 2
Fő osztályozás (cpv): 34144500 Hulladék- és szennyvízszállító járművek
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Zadanie 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RZP.27.18.2026.EŚ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144500 Transporto priemonės atliekoms ir nuotekoms vežti
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zadanie 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144500 Transporto priemonės atliekoms ir nuotekoms vežti
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Zadanie 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: RZP.27.18.2026.EŚ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144000 Vetturi bil-magna għal skopijiet speċjali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144500 Vetturi għall-iskart u d-drenaġġ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: nie dotyczy
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zadanie 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144500 Vetturi għall-iskart u d-drenaġġ
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Zadanie 3
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RZP.27.18.2026.EŚ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144000 Autovehicule cu utilizare specială
Clasificare suplimentară (cpv): 34144500 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere şi al apelor reziduale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Zadanie 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Zadanie 2
Clasificarea principală (cpv): 34144500 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere şi al apelor reziduale
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Zadanie 3
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144000 Motorové vozidlá na špeciálne účely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144500 Vozidlá na smeti a odpadové vody
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Zadanie 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Zadanie 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144500 Vozidlá na smeti a odpadové vody
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Zadanie 3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RZP.27.18.2026.EŚ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144000 Motorna vozila za posebne namene
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144500 Vozila za odpadke in odplake
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie 1
Opis možnosti: nie dotyczy
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Zadanie 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144500 Vozila za odpadke in odplake
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Zadanie 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RZP.27.18.2026.EŚ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
Ytterligare klassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: nie dotyczy
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie 2
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie 3