2. Řízení
Řízení
Název: Rekonstrukcija i dogradnja područne škole i školsko sportske dvorane u Slobodnici
Popis: Predmet nabave su radovi na rekonstrukciji i dogradnji područne škole i školsko sportske dvorane u Slobodnici. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Prilogu Tehničke specifikacije i Prilogu I - Troškovniku 1.IZMJENA. Predmet nabave nije podijeljen u grupe jer predstavlja jedinstvenu tehničku, tehnološku, funkcionalnu i drugu objektivno određenu cjelinu. Cjelina predstavlja kapitalnu investiciju te bi tehnička složenost podjele na grupe potencijalno mogla narušiti uspješnost izvršenja ugovora u slučaju potrebe koordinacije većeg broja različitih ugovaratelja. Stoga je za naručitelja jedino prihvatljivo rješenje sklopiti ugovor za cjeloviti predmet nabave. Zbog navedenog, ponuditelj je u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti, odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke Troškovnika.
Interní identifikátor: E-VV-97/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45214200 Stavební úpravy školních budov
5. Část
Část: LOT-0000
Popis: Predmet nabave su građevinski radovi na dogradnji područne škole i školsko sportske dvorane u Slobodnici. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u u Prilogu I - Troškovnik 2.IZMJENA i Prilogu Tehničke specifikacije. Predmet nabave nije podijeljen u grupe jer predstavlja jedinstvenu tehničku, tehnološku, funkcionalnu i drugu objektivno određenu cjelinu. Cjelina predstavlja kapitalnu investiciju te bi tehnička složenost podjele na grupe potencijalno mogla narušiti uspješnost izvršenja ugovora u slučaju potrebe koordinacije većeg broja različitih ugovaratelja. Stoga je za naručitelja jedino prihvatljivo rješenje sklopiti ugovor za cjeloviti predmet nabave. Zbog navedenog ponuditelj je u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti, odnosno ponuda mora obuhvatiti sve stavke Troškovnika. MJERODAVNO PRAVO Na ovaj postupak javne nabave primjenjuje se, kao mjerodavno pravo, zakonodavstvo Republike Hrvatske, a kao „lex specialis“ Zakon o javnoj nabavi (Narodne novine broj 120/16i 114/22 - u nastavku teksta: ZJN 2016) i prateći podzakonski propisi. OPĆA NAPOMENA Ponuda je izjava volje Ponuditelja u pisanom obliku da će isporučiti robu, pružiti usluge ili izvesti radove u skladu s uvjetima i zahtjevima iz Dokumentacije o nabavi. Pri izradi ponude Ponuditelj se mora pridržavati zahtjeva i uvjeta iz Dokumentacije o nabavi te ne smije mijenjati ni nadopunjavati tekst Dokumentacije o nabavi. Ponuditelj se samim nuđenjem jedinične cijene, ukupne cijene za pojedinu stavku te ukupne cijene ponude, odnosno samim dostavljanjem ponude obvezuje da će, ukoliko bude izabran kao najpovoljniji ponuditelj, izvršiti radove koji su predmet nabave u skladu s Dokumentacijom o nabavi. Sukladno tome, ponuditelji nisu obvezni u samoj ponudi dostavljati tehničku dokumentaciju, tehničke listove, tehničke opise, fotografije, potvrde o sukladnosti, kataloge, brošure, certifikate ili bilo koja druga prikladna sredstva, već je ista potrebno dostaviti na odobrenje nadzornom inženjeru prije samog izvođenja radova/ugradnje/opremanja.
464697-2026 - Licitación
Croacia – Trabajos de construcción de edificios escolares – Rekonstrukcija i dogradnja područne škole i školsko sportske dvorane u Slobodnici
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoE-VV-97/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoOtvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45214200 Trabajos de construcción de edificios escolares
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: E-VV-97/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45214200 Koolimajade ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: E-VV-97/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45214200 Koulurakennusten rakentamistyöt
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: E-VV-97/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45214200 Građevinski radovi na školskim zgradama
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
464697-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóE-VV-97/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45214200 Iskolaépületek kivitelezése
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: E-VV-97/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45214200 Lavori di costruzione di edifici scolastici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
464697-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusE-VV-97/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiOtvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45214200 Mokyklų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Iekšējais identifikators: E-VV-97/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45214200 Skolu ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: E-VV-97/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214200 Schoolgebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
464697-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45214200 Construção de edifícios escolares
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: E-VV-97/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45214200 Stavebné práce na stavbe budov škôl
5. Časť
Časť: LOT-0000
464697-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorE-VV-97/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaOtvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45214200 Gradbena dela na šolskih stavbah
5. Sklop
SklopLOT-0000